PDA

View Full Version : Digital Picture Frame


mrdaellis
10-05-2011, 15:00
Πωλειται το παρακατω ψηφιακο καδρακι για να βαζετε φωτο απο τις μπουμπουδες σας και οχι μονο, 7 ιντσων με φορτιστη και 1 GB καρτα μνημης! το εχω κανα χρονο αλλα εχει χρησιμοποιηθει ελαχιστα. τιμη αγορας 140 αν θυμαμαι. Το δινω 70.

NLS
10-05-2011, 15:30
καλό θα ήταν να βάλεις περισσότερα στοιχεία (όπως πχ. ανάλυση, αν παίζει βίντεο και τέτοια)

φυσικά μπορείς να βάλεις απλώς ακριβώς το μοντέλο για να ψάξει ο καθένας μόνος του εκτός από το πόσο κάνει σήμερα και τι specs έχει

πάντως αν είναι κανένα με τη χαμηλή ανάλυση (όχι 800x600 αλλά κάτι αστείες που έβγαιναν παλιά και φαίνονταν όλα ΧΑΛΙΑ), συγνώμη που το λέω (πρέπει να προστατεύσω και τον πιθανό αγοραστή του forum) αλλά και 35 να το δώσεις πολλά θα ήταν

αν όλα είναι βέβαια καλά, καλοπούλητο

mrdaellis
10-05-2011, 15:45
καλό θα ήταν να βάλεις περισσότερα στοιχεία (όπως πχ. ανάλυση, αν παίζει βίντεο και τέτοια)

φυσικά μπορείς να βάλεις απλώς ακριβώς το μοντέλο για να ψάξει ο καθένας μόνος του εκτός από το πόσο κάνει σήμερα και τι specs έχει

πάντως αν είναι κανένα με τη χαμηλή ανάλυση (όχι 800x600 αλλά κάτι αστείες που έβγαιναν παλιά και φαίνονταν όλα ΧΑΛΙΑ), συγνώμη που το λέω (πρέπει να προστατεύσω και τον πιθανό αγοραστή του forum) αλλά και 35 να το δώσεις πολλά θα ήταν

αν όλα είναι βέβαια καλά, καλοπούλητο

Φιλε NLS νομιζω οτι με προσβαλεις! υπονοεις ΕΣΥ οτι εγω θελω να πιασω καποιον κοροιδο??? δουλευεις στο ΙΝΚΑ μηπως? με το συγκεκριμενο δεν εχω ασχοληθει καθολου και ειναι οτι βλεπεις στην φωτογραφια, ειναι Νο Name θα το εβαζα αλλιως δεν περιμενα εσενα να το σκεφτω - εχω ξανα βαλει αγγελια - και στην τελικη ο ανθρωπος που θα ερθει να το παρει δεν θα το παρει σε σακουλα! θα το δει και αν του κανει εχει καλως ή θα κανει αντιπροταση ή μπορει να παρει και εσενα μαζι να του πεις εσυ αν ειναι καλο ή οχι! :hmmm:

NLS
10-05-2011, 16:03
Δεν υπονοώ τίποτα βέβαια.
Όμως όπως έχεις εσύ δικαίωμα να πουλήσεις, έτσι έχει δικαίωμα και ο άλλος να βοηθήσει κάποιον που ίσως δεν ξέρει και πάει να προβεί σε αυτό που λέμε impulse buy.

Επειδή έτυχε πρόσφατα να ασχοληθώ με το θέμα (ξανά), μπορώ να πω ότι με 70 κάποιος παίρνει κάτι πολύ καλό (πχ. με wifi) και βέβαια στην καλή ανάλυση.

Η δική σου μακάρι να είναι άριστη και να αξίζει τα λεφτά που ζητάς, εγώ δεν είπα όχι.

Και no-name να είναι (για μένα αυτό δεν είναι σοβαρό θέμα, ΟΛΑ από κάποιο κινέζο είναι φτιαγμένα με κολλημένη επάνω τη μάρκα του "γνωστού") πάλι κάποιο κινεζο-κωδικό τον έχει και από εκεί μπορεί κάποιος να μάθει πολλά. Αν μπορείς γράψε τον.

Αν έχεις ανασφάλεια για αυτό που πουλάς, μην το βγάζεις σε κατηγορίες προς εμένα σε παρακαλώ.

Και ξαναγράφω:

Η δική σου μακάρι να είναι άριστη και να αξίζει τα λεφτά που ζητάς, εγώ δεν είπα όχι.

mrdaellis
10-05-2011, 16:18
Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω! το κανεις συχνα αυτο? Οπως εγω εχω εχω δικαιωμα να πουλησω ετσι και εσυ εχεις δικαιωμα να πεταγεσαι να προστατευσεις τον πολιτη-συνφορουμιτη που ΙΣΩΣ δεν ξερει λες ΙΣΩΣ δεν εισαι σιγουρος. αυτο ειναι ανασφαλεια φιλε μου! Και ο αγοραστης τι ειναι?? Γιδι??? δεν ξερει καποιος που 8α ενδιαφερθει να παρει κατι τετοιο?? ΟΧΙ χρειαζονται τον NLS!!!!!! ευτυχως υπαρχουν πιο ευγενικοι απο σενα φιλε μου και μην προσπαθεις να πεις οτι σε κατηγορω κιολας αλλα ειναι και αλλοι ειδικοι στο πως το πες??? impulse buy??? Oh my god??
και μου εστειλε ενα λινκ που ανταποκρινεται στην σημερινη τιμουλα του προιοντος που πουλαγα και λεω ΠΟΥΛΑΓΑ γιατι βρεθηκε ο NLS και μας εκανε το Threat τελικα σε CHAT!!!

7 Inch Digital Photo Frame with Music and Video Extras (http://gadgetagora.com/index.php/7-inch-digital-photo-frame-with-music-and-video-extras.html#)
ξανα γραφω οτι το πηρα πριν ενα χρονο 130-140 ευρω! μπορει να επαθα εγω το impulse buy NLS! και δευτερον ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΩΔΙΚΟ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!! ΘΑ ΤΟΝ ΕΓΡΑΦΑ ΑΝ ΗΤΑΝ!!!

CPretenteriS
10-05-2011, 16:20
Καλοπούλητη Αντώνη... ;)

NLS
10-05-2011, 17:03
Όπως σου είπα καλοπούλητη.

Δεν είναι θέμα αν χρειάζονται τον κάθε NLS φυσικά. Πάντως τον εκνευρισμό δεν τον έχω εγώ.

Ας το πούμε αλλιώς λοιπόν: Με ενδιαφέρει εμένα να την πάρω. :)
Μπορείς να μου δώσεις λεπτομέρειες;
(Είναι αυτή στο link;... Αν ναι οκ ευχαριστώ για τις πληροφορίες)