PDA

View Full Version : Παραλίγο να σκοτώσουν τον πατέρα μου


ARGI
12-05-2011, 14:40
Σήμερα ο πατέρας μου, δέχτηκε "άνανδρη", επίθεση από δύο μετανάστες στο εξωτερικό ΑΤΜ, στη υποκατάστημα της Εθνικής στο Κολώνο...!!!:mad::(:(
Του πήρανε την κάρτα και τον κτυπήσανε ψηλα στην πλάτη, προς το σβέρκο...
Πάλι καλά που δεν τον αφήσανε φυτό ή νεκρό!!!! ΝεύραΝεύρα
Εντυπωσιακή ήταν η αδιαφορία των υπαλλήλων της Τράπεζας, στο συμβάν...
Ούτε σηκωθήκανε να δουν τι έγινε....
Ααα, security ούτε κατά δείγμα...!!!!!!!!!:mad::mad:
Πριν 4 μήνες, κτυπήσανε την μητέρα μου και της πήραν την τσάντα της..!!!ΝεύραΝεύρα

Δυστηχώς η Αθήνα, που πέρασα τα μαθητικά μου χρόνια, έχει γίνει ένα μεγάλο ΝΤΑΧΑΟΥ !!!..
Πρέπει αυτοί οι "ντρουβάδες", που μας κυβερνούν, να αποφασίσουνε να κάνουν κάτι δραστικό και αποτελεσματικό....
Αλλιώς βλέπω πια να γινόμαστε ΦΑΡ ΟΥΕΣΤ, και ο καθένας, να πέρνει το νόμο στα χέρια του...

ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

tsompanis
12-05-2011, 14:47
τι λες βρε Αργύρη !!:(:(:(:(:(
βρε τι έπαθε ο άνθρωπος...

ckalfas
12-05-2011, 15:57
Αργύρη, περαστικά του!
Εγώ πλέον, πέρα από το παρακολουθούμε στωικά όσα συμβαίνουν στην πατρίδα μας, αρχίζω να πιστεύω πως μπήκαμε σε νέα εποχή της βαριάς και χωρίς όρους εκβαρβάρωσης και όλα αυτά γιατί κάναμε την Ελληνική Κοινωνία από έναν ζωντανό οργανισμό, όπου όλοι νοιάζονταν για τον διπλανό και την περιοχή του, σε ένα ζόμπι αδιαφορίας και εθνικής σηψαιμίας!!!

ortho
12-05-2011, 16:03
Ελπίζω να είναι καλά ο άνθρωπος!

Λίγα τα ψωμιά των προδοτών! Κατέστρεψαν την κοινωνία μας!:mad::mad:

ntinopoulos
12-05-2011, 19:10
Ααα, security ούτε κατά δείγμα...!!!!!!!!!:mad::mad:

τι να κανουν κι οι σιεκιουριτι...
εδω εχουν δεμενα τα χερια των αστυνομικων που δε μπορουν να αγγιξουν κανεναν μην τυχων και κατηγορηθουν για ...βια...:rolleyes:

Πρέπει αυτοί οι "ντρουβάδες", που μας κυβερνούν, να αποφασίσουνε να κάνουν κάτι δραστικό και αποτελεσματικό...

πρεπει πρωτα κι εμεις να αποφασισουμε αν οντως θελουμε να κανουν κατι η αν θελουμε να ειμαστε "δημοκρατες"
με πορδες δε βαφονται αυγα,για να γινει κατι δραστικο και αποτελεσματικο πρεπει να σπασει και κανα κεφαλι...



Αλλιώς βλέπω πια να γινόμαστε ΦΑΡ ΟΥΕΣΤ, και ο καθένας, να πέρνει το νόμο στα χέρια του...


ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

τωωωρα?:rolleyes:
γιναμε ηδη!:hmmm:



περαστικα στον πατερα σου!:(

ARGI
12-05-2011, 19:13
Να είστε καλά παιδιά... Ευχαριστώ για τις ευχές σας...
Επειδή είμαι παιδί μεταναστών εκ Αυστραλίας, δείχνω ιδιαίτερη σύνεση και κατανόηση με αυτούς τους ανθρώπους...
Ομως παιδιά, και οι Ελλήνες πήγαν στα ξένα, πεινάσανε, πονέσανε αλλά τέτοιες φρικαλαιότητες ΔΕΝ κάνανε...!!!!
Αυτή η γενιά των μεταναστών (και φυσικά ΟΧΙ όλοι), έχουν ξεφύγει και δημουργούν πια,
τεράστια προβλήματα στην καθημερινότητα μας...
ΠΡΕΠΕΙ, να βρεθεί λύση.... Είναι σίγουρο ότι θα ζήσουμε και ένα άλλο θύμα σαν αυτό της 3η Σεπτεμβρίου...
ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΕΙΝΑΙ... τίποτα άλλο....

Το μόνο που μπορώ να πω, προσοχή έξω, υπάρχουν πολλοί κινδύνοι...
Προσοχή στα παιδιά μας.... !!!!!
:hmmm::hmmm::hmmm:

Arkas
12-05-2011, 19:14
Περαστικά στον πατέρα σου Αργύρη!

Και μη χειρότερα... :(:(:(

ARGI
12-05-2011, 19:20
Περαστικά στον πατέρα σου Αργύρη!

Και μη χειρότερα... :(:(:(


http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201F9.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
12-05-2011, 20:14
Τί να πω ρε Αργύρη ... :(

Περαστικά στον πατέρα σου κ μακριά από μας ... :cool:

vasorfa
12-05-2011, 20:16
:(:(:(:('Πάλι καλά ποθ αποφύγατε τα χειρότερα:(:(:(

gsmaniac
12-05-2011, 20:25
περαστικα στον ανθρωπο.....:hmmm:
ουτε σε ATM....δεν θα μπορουμε να παμε σε λιγο:mad:

vpentza
12-05-2011, 20:53
ω ρε ARGI.....προσεκτικά μωρέ......
έτσι κι αλλιώς πρέπει να κοιτάμε γύρω μας κάθε στιγμή.....:hmmm:
οι καιροί είναι πονηροί και έχουν ήδη αλλάξει ως προς το χειροτερο...

gemara
12-05-2011, 20:59
Δυο τσαντάκιες είχαν σπρώξει κάτω τη μητέρα μου για να της πάρουν την τσάντα και της έσπασαν την ωμοπλάτη.

Πριν από χρόνια ακολούθησαν τη γυναίκα μου μετά από το ΑΤΜ και με απειλή μαχαιριού της τα πήραν όλα, λεφτά και κινητό τραυματίζοντάς την και ρίχνοντάς την από το ποδήλατο.

Πριν λίγες μέρες στο κέντρο έβαλαν μαχαίρι στο λαιμό του γιού μου και του πήραν το iphone. Την άλλη φορά στο πάρκο που έκανε skate του ξανάβαλαν μαχαίρι αλβανοί και του τα πήραν όλα.

Στο Κολωνάκι μέρα μεσημερι για 2 λεπτά μας έκλεψαν τα κράνη με τις ενδοσυννενοήσεις μέσα από τη μπαγκαζιέρα.

Με σταματάνε εμένα ευγενέστατα με την GS να μου κάνουν έλεγχο και κάνω 5 λεπτά μέχρι να βγάλω κράνη γάντια μπουφάν τσαντάκια για να δείξω τα χαρτιά μου που τα έχω όλα. Δίπλα περνάνε παπάκια χωρίς εξατμιση και κράνος και όλοι σφυρίζουν αδιάφοροι.

Στα φανάρια αριστερά μου σταματάει μηχανή χωρίς πινακίδες και στα δεξιά μου 2 αστυνομικές μηχανές. Ξεκινάει σφαίρα ο χωρίς πινακίδα, συνεχίζω δίπλα από τους αστυνομικούς και όταν τους λέω αγριεμένος "πρέπει να σας το πω εγώ για να κάνετε το καθήκον σας;", ναι ναι μου λένε και γκαζώνουν για να τον ελέγξουν για τα μάτια του κόσμου. Δικός τους θα ήταν και τον άφησαν.

Τους βλέπω ένστολους χωρίς κράνος πάνω σε ιχ μηχανή να κατεβαίνουν τη Συγγρού και όταν τους την πέφτω δίπλα και κουνάω το κεφάλι μου, με αγριοκοιτάζουν.

Ότι και να λέμε δε γίνεται τίποτε. Μπάχαλο και ανύπαρκτη η Ελληνική Αστυνομία όπως και το κράτος. Οι λίγες περιπτώσεις που κάνει το καθήκον της, γίνονται πρωτοσέλιδα σαν σπάνια γεγονότα.

Γι αυτό μπαίνουν οι σκύλοι και μας αλέθουν.

Πολύ λυπάμαι Argi για τον πατέρα σου. Δυστυχώς ο μόνος τρόπος για να είναι ασφαλής είναι να κλειστεί στο σπίτι του, γιατί όπως και συ λες ήταν ανυπεράσπιστος για το δίκιο του...:(

Albatros
12-05-2011, 21:05
Σήμερα ο γιός μου στην ΑΣΟΕ μου είπε οτι πήγαν άτομα από γνωστό αντιεξουσιαστικό κλπ χώρο και παρέδωσαν λοστούς και καδρόνια σε Πακιστανούς για να προστατευτούν λέει από Χρυσαυγήτες και άλλους εξαγριωμένους Αθηναίους.Αυτοί τους κρατούσαν σαν να είναι σε παιδική χαρά και παρέμεναν μέσα στο πανεπιστημιακό χώρο να έχουν και άσυλο οι Πακιστανοί.
Σε λίγο θα έχουμε και εμφύλιο πόλεμο στην Αθήνα.
:hmmm::(:mad:

SenseiG
12-05-2011, 21:12
Περαστικα στον πατερα σου Αργυρη και να λες δοξα τον Θεο που δεν ειχαμε δραματα...;)

panagiotis.farmer
12-05-2011, 21:19
Περαστικα του Αργυρη....

gandreas
12-05-2011, 21:27
τι λες βρε Αργύρη !!:(:(:(:(:(
βρε τι έπαθε ο άνθρωπος...


και να ήταν ο μονος!!!:hmmm:

Από δω και πέρα κάπως έτσι θα είναι η καθημερινότητα.
Δεν θα πρέπει οι γυναίκες να κυκλοφορούν με τσάντα όσο και δύσκολο να ακούγετε και να είμαστε σε δυάδες εκ των οποίων ο ένας να είναι απόγονος του Μπους-λι:hmmm:

Περαστικά στον πατέρα σου......

erasel
12-05-2011, 21:38
Λυπάμαι για τον πατέρα σας και γενικά για όλη την κατάσταση !

Αθήνα κέντρο είχα μείνει για λίγο πριν δυό χρόνια περίπου και μου φάνηκε της παρακμής. Φαντάζομαι τώρα θα είναι πολύ χειρότερα.

Φήμες λένε ότι θέλουν να παρακμάσουν το κέντρο για να το πουλήσουν φτηνά.
Πρόκειται για άποψη που ακούγεται αρκετό καιρό και πρόσφατα άκουσα ότι έχουν έρθει ξένες εταιρίες για να αγοράσουν.

saitman
12-05-2011, 21:58
περαστικα του!!

yns
12-05-2011, 22:00
Περαστικά στον πατέρα σου βρε Αργύρη, φαντάζομαι πόσο θα έχει πληγωθεί και ο εγωισμός του. Άνθρωποι που δούλεψαν μια ζωή για να αναστήσουν αυτή τη χώρα να την βλέπουν να καταντάει έτσι... Την συμπαράστασή μου!

FANISGS
12-05-2011, 22:14
περαστικα στον ανθρωπο και να μη ξανασυμβει!

nivo
12-05-2011, 22:18
Αργυρη περαστικα του ,ελπιζω να ειναι καλα,πρεπει να σου πω οτι μεγαλωσα σε αυτες τις γειτονιες,εμενα μεταξουργειο,σχολειο ειχα παει και στον κολωνο και στον αγιο παυλο,και γενικα γυρνουσα σε ολη την περιοχη σεπολια πλ αττικης κλπ,και ποτε δεν ειχα αισθανθει φοβο,ουτε με ειχε πειραξει καποιος ποτε, αργοτερα ομως τα πραγματα αλαξαν,μεχρι και οπλο τραβηξανε μπροστα σε μενα και στη γυναικα μου,της εσπασαν το αμαξι,μας ανοιξαν το σπιτι.....κλπ,θελει μεγαλη προσοχη απο ολους μας ,να κανουμε εμεις μονοι μας οτι μπορουμε για να προστατευσουμε οτι αγαπαμε ,γιατι αυτοι που πρεπει να το κανουν ,μαλλον κοιμουνται.....περαστικα του και παλι .....

loulou1100gs
12-05-2011, 22:34
Πρώτον: τις καλύτερες ευχές στον πατέρα σου
Δεύτερον: αδέλφια ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ δεν πρέπει να "τσιμπήσουμε" το δολωματάκι που έχουν βάλει πολύ πρόστυχα στην κοινωνία μας.Ολα τα είχαμε οι "εκκαθαρίσεις" μας λείπανε.ΠΡΟΣΕΞΤΕ: αφορμή ψάχνουν κάποιοι για να στήσουν την πατρίδα στον τοίχο. Οι άπειροι λαθρομετανάστες δεν είναι τυχαία εδώ.Χρειάζεται εγκράτεια και σύνεση.
Κόλπο: όχι μεροκάματο στους λαθρομετανάστες, όχι νοίκι στους λαθρομετανάστες,συγκροτημένες και οργανωμένες καταγγελίες στις αρχές (μην τις αφήνετε σε ησυχία).
Οχι αυτοδικίες, επαναλαμβάνω, κάθε περιστατικό "αναφέρεται" στο εξωτερικό

spot
12-05-2011, 22:47
, κάθε περιστατικό "αναφέρεται" στο εξωτερικό



Με εκπλήσει αυτό που είπες. Θα ήθελες αν δεν δεσμεύεσαι από κάποιους να μου πεις τι εννοείς;;;;;;;;;;
Αν δεν σε φέρνω σε δύσκολη θέση:cool:

Syvaris
12-05-2011, 23:04
Ελπίζω να είναι καλά ο άνθρωπος!

Λίγα τα ψωμιά των προδοτών! Κατέστρεψαν την κοινωνία μας!:mad::mad:



αν και λίγο τραβηγμένο, δυστυχώς κάπως έτσι σκέφτομαι και γω, όλο και συχνότερα..........:hmmm::(

Jefe
12-05-2011, 23:13
:hmmm::hmmm::hmmm::(:(:(ΝεύραΝεύρα





Jefe

loulou1100gs
12-05-2011, 23:49
Με εκπλήσει αυτό που είπες. Θα ήθελες αν δεν δεσμεύεσαι από κάποιους να μου πεις τι εννοείς;;;;;;;;;;
Αν δεν σε φέρνω σε δύσκολη θέση:cool:

Καμμία δυσκολία αγαπητέ φίλε και καθόλου δεσμεύσεις.Εχουμε και λέμε:η "φίλη και γείτων" Τουρκία έχει αναλάβει "εργολαβικά" και φυσικά ευλαβικά την "προστασία" των μουσουλμάνων λαθρομεταναστών λες και κάποιος διεθνής οργανισμός της έδωσε αυτό το δικαίωμα.Παράλληλα δραστηριοποιούνται στην πατρίδα Μ.Κ.Ο. με αντικείμενο την "προάσπιση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων" οι οποίες συστηματικά ρουφιανεύουν για ψύλου πήδημα στο "Παρατηρητήριο ανθρωπίνων δικαιωμάτων".Ετσι η πατρίδα θεωρείται "τριτοκοσμική" χώρα και ανά πάσα στιγμή η έκδοση "ταξιδιωτικής οδηγίας" είναι σφόδρα πιθανή με ό,τι αυτό συνεπάγεται.Επιπλέον, ανά πάσα στιγμή σε στέλνει στο Διεθνές Δικαστήριο με κίνδυνο βαρύτατα πρόστιμα σε καιρούς χαλεπούς.Νομίζω ότι δεν χρειάζονται περαιτέρω διευκρινίσεις

Eftixis
13-05-2011, 00:08
Αργύρη θλίβομαι για το γεγονός δόξα το θεό που είναι καλά ο μπαμπάς και μη χειρότερα. Δεν είδαμε τι έπαθε το παλικάρι με την βιντεοκάμερα άστα στο διάολο.
Πριν τα Χριστούγεννα ανέβηκα στην Αθήνα σε ένα συνέδριο με την κόρη μου που ανέβαινε Αθήνα πρώτη φορά για να χαλάσει το επίδομα αδείας της με ψώνια . Μπαμπά μου λέει δεν μου κρατάς τα λεφτά να μην μου τα κλέψουνε και μου τα δίνει . Στο Μετρό από Σύνταγμα Πανεπιστήμιο 6 Ρουμάνοι με εγκλωβίζουν και σε δεπτερόλεπτα μου έχουν πάρει από το τσαντάκι το πορτοφόλι με 1830 ευρώ κάρτες, διπλώματα, ταυτότητες και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς . Το κορίτσι έπαθε σοκ δεν βγήκε 3 μέρες από το ξενοδοχείο και ευτυχώς που ερχόταν η άλλη μου κόρη με την βραδινή πτήση και μου έφερε το διαβατήριο και μπόρεσα να βγάλω λεφτά και να μπω στο αεροπλάνο.
Τώρα κυκλοφορώ με ανοικτό πορτοφόλι με 500ευρω πλαστό δεμένο με μηχίνα στο Μετρό όταν ανεβαίνω Αθήνα όχι για να βρω τους ίδιους αλλά έτσι γα να κόψω κανένα ####…
Περαστικά να είναι

CPretenteriS
13-05-2011, 00:09
Περαστικά φιλαράκο...:(:(:(



:mad::mad::mad::mad::mad:

spot
13-05-2011, 00:11
Καμμία δυσκολία αγαπητέ φίλε και καθόλου δεσμεύσεις.Εχουμε και λέμε:η "φίλη και γείτων" Τουρκία έχει αναλάβει "εργολαβικά" και φυσικά ευλαβικά την "προστασία" των μουσουλμάνων λαθρομεταναστών λες και κάποιος διεθνής οργανισμός της έδωσε αυτό το δικαίωμα.Παράλληλα δραστηριοποιούνται στην πατρίδα Μ.Κ.Ο. με αντικείμενο την "προάσπιση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων" οι οποίες συστηματικά ρουφιανεύουν για ψύλου πήδημα στο "Παρατηρητήριο ανθρωπίνων δικαιωμάτων".Ετσι η πατρίδα θεωρείται "τριτοκοσμική" χώρα και ανά πάσα στιγμή η έκδοση "ταξιδιωτικής οδηγίας" είναι σφόδρα πιθανή με ό,τι αυτό συνεπάγεται.Επιπλέον, ανά πάσα στιγμή σε στέλνει στο Διεθνές Δικαστήριο με κίνδυνο βαρύτατα πρόστιμα σε καιρούς χαλεπούς.Νομίζω ότι δεν χρειάζονται περαιτέρω διευκρινίσεις


Τι είπες τώρα;;;;;;;;;:confused::confused::confused:

staga1200
13-05-2011, 00:23
Περαστικά Αργυράκο στον πατέρα σου !! Είναι καλά τώρα ?? Με είχαν κλέψει πρίν αρκετό καιρό στο μαγαζί, και όταν ήρθε το περιπολικό μου είπαν ότι καθημερινά γίνονται εκαντοντάδες ληστείες και δεν προλαβαίνουν !! Δίνουν προτεραιότητα όταν υπάρχει τραυματισμός η φόνος !! Προσοχή φιλαράκια μου !!! :)

kostas_366
13-05-2011, 03:46
Περαστικά να είναι όλα

adventure
13-05-2011, 06:44
Περαστικά του Αργύρη .

:( :( :( :(

Hekima
13-05-2011, 09:58
Βρε Αργυράκο ευτυχώς που δεν έγινε χειρότερο ευτυχώς που σταμάτησε εδώ.
Περαστικά στον άνθρωπο άλλο κακό να μην δει :(

MARK
13-05-2011, 10:21
Περαστικά του ανθρώπου φίλε,θα φτάσουμε να φοβόμαστε και την σκιά μας πια....:hmmm:Νεύρα:hmmm:

ntinopoulos
13-05-2011, 10:22
Περαστικά του ανθρώπου φίλε,θα φτάσουμε να φοβόμαστε και την σκιά μας πια....:hmmm:Νεύρα:hmmm:

εσυ εχεις και μεγαλη σκια ρε φιλε!:D:sm7:

ARGI
13-05-2011, 10:23
Περαστικά στον πατέρα σου βρε Αργύρη, φαντάζομαι πόσο θα έχει πληγωθεί και ο εγωισμός του. Άνθρωποι που δούλεψαν μια ζωή για να αναστήσουν αυτή τη χώρα να την βλέπουν να καταντάει έτσι... Την συμπαράστασή μου!

Eτσι είναι φίλε μου... Εσκασε γιατί του την πέσανε άνανδρα και ήταν δύο, και ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ...!!!
Το έναν τον έκανε καλά, αλλά τον κτυπήσε ο άλλος από πίσω, και έτσι έληξε ο "αγώνας", υπέρ τους..!!!!:mad::mad::mad:

Τέλος πάντως, άφου έζησε πάλι καλά..!!!!
Δόξα το Θεό...

Να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά λόγια συμπαράστασης σας...
;););)

kostasx
13-05-2011, 10:34
Περαστικά του..αφού την γλήτωσε και δεν χτύπησε σοβαρα!:(:(
Να δω τι πρεπει να γίνει για να καταλάβουν καποιοι την κατάσταση και να κάνουν αυτά που πρέπει..:mad::mad:

frits
13-05-2011, 10:46
Περαστικά του Αργυρή, τυχερός ήταν ο μπαμπάς, η κατάσταση από Πατήσια και μέσα έχει ξεφύγει.

Δυστυχώς πρέπει πάντα να έχεις το νου σου , σα να κυκλοφορείς σε εμπόλεμη ζώνη.

Όσοι ζούμε ή δουλεύουμε στο κέντρο κολυμπάμε στα #####...:(

Kimwnas
13-05-2011, 15:59
Περαστικά στον πατέρα σου!!....

Και όπως λέει εύστοχα κι ο loulou110gs ψυχραιμία, γιατί μας το δίνουν απλόχερα το σκοινί να κρεμαστούμε μόνοι μας...

Fuji
13-05-2011, 16:14
Περαστικά βρε Αργύρη στον άνθρωπο. Δόξα τω Θεό του δεν έπαθε τα χειρότερα ... :(

Τι τα θες, μαζεύτηκε κάθε καρυδιάς καρύδι να κάνει τη τύχη του στη ψωροκώσταινα. Δε τους είπε κανείς πριν τα μαζέψουνε κι έρθουνε, πως το "αμερικάνικο όνειρο" αλά Ελληνικά τέλειωσε ...

gandreas
13-05-2011, 17:26
Eτσι είναι φίλε μου... Εσκασε γιατί του την πέσανε άνανδρα και ήταν δύο, και ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ...!!!
Το έναν τον έκανε καλά, αλλά τον κτυπήσε ο άλλος από πίσω, και έτσι έληξε ο "αγώνας", υπέρ τους..!!!!:mad::mad::mad:

Τέλος πάντως, άφου έζησε πάλι καλά..!!!!
Δόξα το Θεό...

Να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά λόγια συμπαράστασης σας...
;););)


Μην το λες, ίσως να ήταν για καλό γιατί αν ήταν από μπροστά και αντιδρούσε μπορεί να είχε άσκημα ξεμπερδέματα:hmmm::o.
Το ζήτημα είναι ότι ο πατέρας σου θα είναι σε ηλικία που έχει ζήσει και ένα πόλεμο και την έβγαλε καθαρή για να την βρει από τους ξεφτίλες. Ακόμα και εγώ που είμαι 37 θυμάμαι μικρός τον πατέρα μου να μην κλειδώνει ποτέ το αυτοκίνητο (περιοχή Θυμάρι) και να μην του περνάει από το μυαλό ότι θα το κλέψει κάποιος πόσο μάλλον για αυτά που γίνονται τώρα.

nikos-x
13-05-2011, 17:36
Περαστικά του Αργύρη.