PDA

View Full Version : Μια αληθινά «Μεγάλη Κυρία»!


nek21
13-04-2009, 14:56
www.sport-fm.gr/article/172705


ελα μωρη αρρωστια!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
13-04-2009, 15:16
:sm8:

Arkas
13-04-2009, 15:26
:sm8:

NLS
13-04-2009, 17:21
δεν θέλω να σας χαλάσω τα γενέθλια αλλά από που και ως που "η μεγαλύτερη ομάδα της Ελλάδας" που διάβασα σε (δική σας φυσικά) εφημερίδα;

είναι λίγο αστείο να διαβάζει κανείς τέτοια πράγματα

(καλά από την ίδια εφημερίδα πριν μερικές μέρες έδιναν "μοναδική προσφορά που δεν ξανάγινε" φανέλα "της περσινής πρωταθλήτριας ΑΕΚ")

στον κόσμο σας ή μου φαίνεται;
χωρίς παρεξήγηση δηλαδή, αλλά με τέτοια πως να ξεφύγετε από το "ΑΕΚάκι" που λένε όλοι οι άλλοι;

επί του θέματος, χρόνια πολλά σε μια μεγάλη Ελληνική ομάδα

nek21
13-04-2009, 21:01
δεν θέλω να σας χαλάσω τα γενέθλια αλλά από που και ως που "η μεγαλύτερη ομάδα της Ελλάδας" που διάβασα σε (δική σας φυσικά) εφημερίδα;

είναι λίγο αστείο να διαβάζει κανείς τέτοια πράγματα

(καλά από την ίδια εφημερίδα πριν μερικές μέρες έδιναν "μοναδική προσφορά που δεν ξανάγινε" φανέλα "της περσινής πρωταθλήτριας ΑΕΚ")

στον κόσμο σας ή μου φαίνεται;
χωρίς παρεξήγηση δηλαδή, αλλά με τέτοια πως να ξεφύγετε από το "ΑΕΚάκι" που λένε όλοι οι άλλοι;

επί του θέματος, χρόνια πολλά σε μια μεγάλη Ελληνική ομάδα




καλα το παρατραβανε λιγο αλλα περσι στους αγωνιστικους χωρους ημασταν πρωταθλητες πρεπει να το ομολογησεις κι εσυ που σε διαβαζω αντικειμενικο.



οπως ειπε κι ο πατριαρχης η αεκ ειναι ιδεα και οι ιδεε δεν αποθνησκουν!!!!!

NLS
13-04-2009, 21:17
κοίτα προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός, αλλά διαφωνώ, το περσινό το χάσατε μια χαρά
απλά επειδή φτάσατε στην πηγή και δεν ήπιατε, σας κακόκατσε

δεν μπορεί να μετράμε και αυτά που πιστεύουμε οι ίδιοι ότι έπρεπε να έχουμε
άμα πάει έτσι θα πρέπει και εμείς οι γαύροι να μετράμε και το ένα που χάσαμε τα τελευταία χρόνια (αχέμ αχέμ... όσα ένα νεογέννητο που έφτασε να είναι πια έφηβος) από την διαιτησία (και το παραδέχτηκε κιόλας, δεν ήταν φαντασία μας)

το σωστό και το χαρακτηριστικό της μεγάλης ομάδας είναι να μην έχει ανάγκη τέτοια κόμπλεξ - οι βάζελοι το έχουν πάρα πολύ και δύσκολα τους φεύγει (έχουν μασήσει καραμέλες που τους έχει δώσει η διοίκηση - ειδικά η παλιότερη - μέχρι που έλιωσε όχι η καραμέλα, αλλά... η μασέλα τους), όμως εσείς δεν έχετε φτάσει μέχρι εκεί, μην ΣΑΣ μειώνετε έτσι λοιπόν

συμφωνώ η ΑΕΚ είναι ιδέα πάντως
(γι' αυτό και πληρώσαμε ΟΛΟΙ οι Έλληνες το 90% των χρεών της)

και για να κλείσουμε ωραία:
http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=2050

nek21
13-04-2009, 22:37
(γι' αυτό και πληρώσαμε ΟΛΟΙ οι Έλληνες το 90% των χρεών της)

καλα αυτο το παραμυθι μαλλον ο τσουκαλας στο εχει πει.η αεκ με διακανονισμο πληρωνει 30 εκ ευρω προς το δημοσιο.μονο τα χρεη προς ιδιωτες σβηστηκαν κι αυτο επειδη χρεωναν υπερωγκα ποσα σε μουφα παιχτες φραπεδες κλπ.μονο τα χρεη του γαυρουα πληρωσαμε οι φορολογουμενη πολιτες καθως και τα χρεη του παοκ προς το δημοσιο.ψαξτο και θα δεις.μη μιλησουμε τωρα για τις υπολοιπες βρωμιες του παρασκηνιου γιατι δε θα τελειωσουμε ποτε.παντως οφειλο να ομολογησω οτι φετος ησουν μακραν ο καλυτερος.

wolferin
14-04-2009, 12:54
κοίτα προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός, αλλά διαφωνώ, το περσινό το χάσατε μια χαρά
απλά επειδή φτάσατε στην πηγή και δεν ήπιατε, σας κακόκατσε

δεν μπορεί να μετράμε και αυτά που πιστεύουμε οι ίδιοι ότι έπρεπε να έχουμε
άμα πάει έτσι θα πρέπει και εμείς οι γαύροι να μετράμε και το ένα που χάσαμε τα τελευταία χρόνια (αχέμ αχέμ... όσα ένα νεογέννητο που έφτασε να είναι πια έφηβος) από την διαιτησία (και το παραδέχτηκε κιόλας, δεν ήταν φαντασία μας)

το σωστό και το χαρακτηριστικό της μεγάλης ομάδας είναι να μην έχει ανάγκη τέτοια κόμπλεξ - οι βάζελοι το έχουν πάρα πολύ και δύσκολα τους φεύγει (έχουν μασήσει καραμέλες που τους έχει δώσει η διοίκηση - ειδικά η παλιότερη - μέχρι που έλιωσε όχι η καραμέλα, αλλά... η μασέλα τους), όμως εσείς δεν έχετε φτάσει μέχρι εκεί, μην ΣΑΣ μειώνετε έτσι λοιπόν

συμφωνώ η ΑΕΚ είναι ιδέα πάντως
(γι' αυτό και πληρώσαμε ΟΛΟΙ οι Έλληνες το 90% των χρεών της)

και για να κλείσουμε ωραία:
http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=2050
καλο θα ηταν οταν γραφεις για μια ομαδα με ιστορια να ΞΕΡΕΙΣ την ιστορια ολοκληρη
και προς ενημερωση αλλο ο διακανονισμος χρεων και αλλο η κλεπταποδοχη

Arkas
14-04-2009, 13:37
καλο θα ηταν οταν γραφεις για μια ομαδα με ιστορια να ΞΕΡΕΙΣ την ιστορια ολοκληρη
και προς ενημερωση αλλο ο διακανονισμος χρεων και αλλο η κλεπταποδοχη
Πάνο, σου άγγιξαν το ευαίσθητο σημείο!

Με αγάπη,

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/48674.jpg

wolferin
14-04-2009, 13:45
Πάνο, σου άγγιξαν το ευαίσθητο σημείο!

Με αγάπη,


http://www.myphone.gr/gallery/data/500/48674.jpg

;);):):)

pepax66
14-04-2009, 16:01
Ρε παιδιά και εγώ που έχω ένα δανειάκι στην Εθνική γιατί δεν πάει κανεις να μου το διακανονίσει?????????????????????
Πότε θα γίνουμε άνθρωποι οι Ελληνάρες δεν ξέρω? Όλοι μας μασάμε διάφορα (καραμέλες, χάμουρα, παραμύθια) και αυτοί θησαυρίζουνε! Αν είναι να μαλώσεις ή να εκνευριστείς με κάποιον καλό είναι να γίνει για σοβαρό λόγο και όχι για κομματα και ομάδες!
Και ο θρύλος τι έφτιαξε δηλαδή ένα γηπεδάκι τόσο δα και σε δικό του οικόπεδο που είναι το θέμα δεν καταλαβαίνω (μάλλον το έχασα)!

:sm7::sm7::sm7::sm7:

nek21
14-04-2009, 16:19
Ρε παιδιά και εγώ που έχω ένα δανειάκι στην Εθνική γιατί δεν πάει κανεις να μου το διακανονίσει?????????????????????
Πότε θα γίνουμε άνθρωποι οι Ελληνάρες δεν ξέρω? Όλοι μας μασάμε διάφορα (καραμέλες, χάμουρα, παραμύθια) και αυτοί θησαυρίζουνε! Αν είναι να μαλώσεις ή να εκνευριστείς με κάποιον καλό είναι να γίνει για σοβαρό λόγο και όχι για κομματα και ομάδες!
Και ο θρύλος τι έφτιαξε δηλαδή ένα γηπεδάκι τόσο δα και σε δικό του οικόπεδο που είναι το θέμα δεν καταλαβαίνω (μάλλον το έχασα)!

:sm7::sm7::sm7::sm7:


καταρχην το μονο σιγουρο ειναι οτι κανουμε πλακα και εννοειται πως δεν προκειται να τσακωθουμε.δευτερον να σου υπενθυμισω οτι μπορεις μονος σου να διακανονισεις το δανειο σου:sm7::sm7::sm7:

SenseiG
14-04-2009, 16:34
:hmmm:......

pepax66
14-04-2009, 16:55
καταρχην το μονο σιγουρο ειναι οτι κανουμε πλακα και εννοειται πως δεν προκειται να τσακωθουμε.δευτερον να σου υπενθυμισω οτι μπορεις μονος σου να διακανονισεις το δανειο σου:sm7::sm7::sm7:


Ετσι έτσι καρντάσι μου μόνο που από τον πολύ "διακανονισμό" στις τράπεζες έχουν αρχίσει και πονάνε οι αμυγδαλές μου!!!!!!!!!!!!!!!!!
:sm7::sm7::sm7: