PDA

View Full Version : Kαλησπερα σας.......


DIOGO
14-04-2009, 20:52
Καλησπερα σας,ειμαι ο κωστας,οδηγω scooter beverly 500 κ μετα απο πολλες παραινεσεις απο τον κουμπαρο μου κ μελος εδω Δαναος ισως σε λιγο καιρο να μαι κ εγω κατοχος GS:).Να στε παντα καλα.....

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
14-04-2009, 21:00
Φίλε Κώστα (το "φίλε" με ΚΕΦΑΛΑΙΑ μια κ είσαι κουμπάρος του Ντάνυ :D),

καλωσόρισες στο GS Forum !!!!!

Είναι πολλά μέλη μας με το ίδιο "μηχανάκι" με το δικό σου ....;)

Καλή διαμονή στην παρέα μας

κ με το καλό ν' αποκτήσεις το μηχανάκι των ονείρων σου ..... (ή των ονείρων του Δαναού ....:sm7:)





.

danaos
14-04-2009, 21:02
Γεια σου ΚΟΥΜΠΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλος ηρθες στην παρεα μας!!!! Σε παραδεχομαι γιατι αν και κατοχος σκουτερ κανεις μεγάλα ταξιδια!!! τελικα δεν μετραει η μηχανη αλλα η ψυχη του αναβάτη!!! Οσο για το gs εισαι ετοιμος εδω και καιρο.....Καποιος αλλος αστον καλητερα.....χαχαχαχαχα ξέρεις εσυ

Arkas
14-04-2009, 21:05
Καλησπέρα φίλε (και κουμπάρε του κολλητού Ντάννυ) Κώστα!
Καλωσόρισες στην παρέα μας!
Με το καλό το νέο εργαλείο!
Ά και μη μασάς! Μέχρι στιγμής είμαστε τρεις με τα Beverly. Ο Portoleone, εσύ κι' εγώ!!!!:sm7:

DIOGO
14-04-2009, 21:07
Γεια σου ΚΟΥΜΠΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλος ηρθες στην παρεα μας!!!! Σε παραδεχομαι γιατι αν και κατοχος σκουτερ κανεις μεγάλα ταξιδια!!! τελικα δεν μετραει η μηχανη αλλα η ψυχη του αναβάτη!!! Οσο για το gs εισαι ετοιμος εδω και καιρο.....Καποιος αλλος αστον καλητερα.....χαχαχαχαχα ξέρεις εσυ


ξερω ξερω:D,λοιπον να στε καλα σας ευχαριστω για το καλωσορισμα,ταξιδακια παω κ ξερεις εσυ οτι δεν κολλαω ασχετα αν εχω 500αρι σκουτερ..............

Νικολας33
14-04-2009, 21:07
Καλος τον και ας αργυσε!!! Σου ευχομαι απο τωρα καλοριζικο το gs φιλε!!!
Να εισαι καλα και καλα χιλιομετρα!!!!
Προσοχη στον κουμπαρο σου...τον ξερω 35 χρονια τωρα!!!!:sm7:

skippybi
14-04-2009, 21:08
Καλώς τον φίλο μας και γρήγορα ομόσταυλος σου εύχομαι!!!:D

EOD-K9
14-04-2009, 21:09
καλωσόρισες φίλε των φίλων μου

Να προσέχεις τις παρέες σου και τις κουμπαριές σου :D

zitsos
14-04-2009, 21:09
Λοπόν κομπΆΡΕ καλος ήρθες στην παρέα μας και καλά να περνάς με τον κοπμπαρο σου και με μας!!!:)

arisxios
14-04-2009, 21:10
Καλώς ήρθες φίλε Κώστα καλά να περνάς !!!!!!!!

xvitos
14-04-2009, 21:11
Φίλε Κώστα (το "φίλε" με ΚΕΦΑΛΑΙΑ μια κ είσαι κουμπάρος του Ντάνυ :D),

καλωσόρισες στο GS Forum !!!!!

Είναι πολλά μέλη μας με το ίδιο "μηχανάκι" με το δικό σου ....;)

Καλή διαμονή στην παρέα μας

κ με το καλό ν' αποκτήσεις το μηχανάκι των ονείρων σου ..... (ή των ονείρων του Δαναού ....:sm7:)


.



:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:


καλωσόρισες και από μένα :D

DIOGO
14-04-2009, 21:12
Καλος τον και ας αργυσε!!! Σου ευχομαι απο τωρα καλοριζικο το gs φιλε!!!
Να εισαι καλα και καλα χιλιομετρα!!!!
Προσοχη στον κουμπαρο σου...τον ξερω 35 χρονια τωρα!!!!:sm7:


Ειναι καλο παιδι ρεεεε:sm7:εγω 17 χρονια τον ξερω...αστα να πανε.....

DIOGO
14-04-2009, 21:15
Εγω παιδια ειμαι ασχετος απο GS οποτε ο δαναος θα αναλαβει να μου βρει τι του αρεσει :Dοταν ερθει η ωρα
Εγω ειμαι (ειδικος) στα scooter,εκει οποιος θελει κατι θα τον βοηθησω..

Arkas
14-04-2009, 21:31
Εγω παιδια ειμαι ασχετος απο GS οποτε ο δαναος θα αναλαβει να μου βρει τι του αρεσει :Dοταν ερθει η ωρα
Εγω ειμαι (ειδικος) στα scooter,εκει οποιος θελει κατι θα τον βοηθησω..
Μετά από αλλαγή των τακακιών και από 1500 χλμ., εξακολουθούν και σκούζουν οι μπροστινοί δίσκοι.
Γιατίιιι;;;;:D

DIOGO
14-04-2009, 21:39
Μετά από αλλαγή των τακακιών και από 1500 χλμ., εξακολουθούν και σκούζουν οι μπροστινοί δίσκοι.
Γιατίιιι;;;;:D


Περνα μια βολτα απ το
http://forum.scooterclubhellas.gr/index.php
πηγαινε στα piaggio beverly κ εκει θα βρεις απαντησεις:D

Αν βαλεις μαλακο τακακι δεν κανει τιποτα,εγω τ αλλαξα τωρα κ εβαλα ferodo,ξυπναω την γειτονια οταν φρεναρω,μακαρι να σταματησει γιατι με βλεπω να τα επιστρεφω πισω..........

Arkas
14-04-2009, 21:55
Περνα μια βολτα απ το
http://forum.scooterclubhellas.gr/index.php
πηγαινε στα piaggio beverly κ εκει θα βρεις απαντησεις:D

Αν βαλεις μαλακο τακακι δεν κανει τιποτα,εγω τ αλλαξα τωρα κ εβαλα ferodo,ξυπναω την γειτονια οταν φρεναρω,μακαρι να σταματησει γιατι με βλεπω να τα επιστρεφω πισω..........
Κώστα μου, είμαι εγγεγραμένο μέλος στο scooterclub εδώ και καιρό.
Από το Δεκέμβρη όμως που "σηκώσαμε" αυτό εδώ το forum στον "αέρα" πού να μείνει μυαλό και χρόνος για οτιδήποτε άλλο!!!;)

DIOGO
14-04-2009, 22:07
Καλα το καταλαβα το πα κ στο Ντανυ οτι μαλλον εισαι κ σε μας,το χα δει οτι καποιο παιδι με GS ηταν κ σε μας

Κοιτα με το πισω φρενο γενικοτερα κ οχι μονο το σφυριγμα υπαρχει θεμα,εγω το ειχα λυσει κ μου σφυριζε λιγο στο τελειωμα
Χθες αλλαξα τακακια μπρος πισω κ ουρλιαζει το πισω,ας ελπισω οτι ειναι καινουρια κ θα σταματησει..........

giorgos_gs
14-04-2009, 22:26
καλως ορισες πατριωτη
καλες βολτες

riko46
14-04-2009, 22:29
Kαλωσόρισες στο GS Forum !!!

kostas_366
15-04-2009, 00:44
Καλώς ήρθες.
Καλά να περνάς.

fire red!
15-04-2009, 00:47
Kαλως ήρθες φιλαράκι!!

Gazi
03-07-2009, 14:26
Οχι που δεν θα σε καλωσόριζα και εγώ....Νόμιζες οτι θα τη γλύτωνες!Αργησα αλλά σε βρήκα φίλε Κώστα!Καλωσόρισες λοιπόν και καλά ταξίδια (άντε και με ένα ΒMW πολύ σύντομα)
Τα λέμε και από κοντά!!! !!! !!!