PDA

View Full Version : Την ΔΕΗ μου μέσα....


gepol
25-05-2011, 13:09
Λόγω αναπτυσσόμενης περιοχής ο Γέρακας, κάθε λίγο και λιγάκι, μας κάνουν διακοπές για ανάπτυξη η συντήρηση του δικτύου... Ετσι και για σήμερα, παίρνω ένα χαρτάκι τις προάλλες που λέει διακοπή απο 07:30 - 17:00

Δίνω άδεια στον τεχνικό μου, ακυρώνω τα ραντεβού μου, και έρχομαι στο μαγαζί για να δίνω προσφορές μόνο...

Είναι 13:00, και το ρεύμα δεν έχει κοπεί.

Δεν θα αρχίσω τους χαρακτηρισμούς, διότι θα με κόψει το ΕΣΡ του vbulletin :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Gemat
25-05-2011, 13:15
Λόγω αναπτυσσόμενης περιοχής ο Γέρακας, κάθε λίγο και λιγάκι, μας κάνουν διακοπές για ανάπτυξη η συντήρηση του δικτύου... Ετσι και για σήμερα, παίρνω ένα χαρτάκι τις προάλλες που λέει διακοπή απο 07:30 - 17:00

Δίνω άδεια στον τεχνικό μου, ακυρώνω τα ραντεβού μου, και έρχομαι στο μαγαζί για να δίνω προσφορές μόνο...

Είναι 13:00, και το ρεύμα δεν έχει κοπεί.

Δεν θα αρχίσω τους χαρακτηρισμούς, διότι θα με κόψει το ΕΣΡ του vbulletin :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

O νομος του Μερφυ λεει οτι θα κοπει αυριο...

NLS
25-05-2011, 13:30
θα κοπεί όταν δεν το περιμένεις

μαγκιά

moby_gr
25-05-2011, 13:41
Αφού είναι η Δ(ημόσια) Ε.Η., τι περίμενες....

tsatsos
25-05-2011, 13:43
Λόγω αναπτυσσόμενης περιοχής ο Γέρακας, κάθε λίγο και λιγάκι, μας κάνουν διακοπές για ανάπτυξη η συντήρηση του δικτύου... Ετσι και για σήμερα, παίρνω ένα χαρτάκι τις προάλλες που λέει διακοπή απο 07:30 - 17:00

Δίνω άδεια στον τεχνικό μου, ακυρώνω τα ραντεβού μου, και έρχομαι στο μαγαζί για να δίνω προσφορές μόνο...

Είναι 13:00, και το ρεύμα δεν έχει κοπεί.

Δεν θα αρχίσω τους χαρακτηρισμούς, διότι θα με κόψει το ΕΣΡ του vbulletin :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Καλα ρε δεν εκλεινες μονος σου το γενικο;:sm7:

ntinopoulos
25-05-2011, 13:46
Αφού είναι η Δ(ημόσια) Ε.Η., τι περίμενες....

ελα μου ντε!;)