PDA

View Full Version : ...εμεινα απο δισκο .....


nivo
27-05-2011, 16:28
Δε φανταζομουνα σημερα τη μερα μου ετσι,ολη την εβδομαδα τρεξιμο,για βαλιτσες- καγκελα-τακακια-ελενχο της μοτο-ετοιμασια ρουχα (ειναι ακομα μεσα στις βαλιτσες:mad:)τα παντα ολα ετοιμα,χαρα ενθουσιασμος,και ξαφνικα τα ξημερωματα......παρτα!!!ξυπνησα με αφορητο πονο στη μεση (εχω κηλη δισκου και μια καθιζηση σπονδηλων)βλεπω οτι δεν την παλευω, και οταν ανοιξανε τα φαρμακεια βαρεσα και ενα κοκτειλ ,για να μαλακωση λιγο ο πονος.Ετσι παει η εκδρομη στο συρρακο για μενα :(..........

Wicked_GS
27-05-2011, 16:49
Δε φανταζομουνα σημερα τη μερα μου ετσι,ολη την εβδομαδα τρεξιμο,για βαλιτσες- καγκελα-τακακια-ελενχο της μοτο-ετοιμασια ρουχα (ειναι ακομα μεσα στις βαλιτσες:mad:)τα παντα ολα ετοιμα,χαρα ενθουσιασμος,και ξαφνικα τα ξημερωματα......παρτα!!!ξυπνησα με αφορητο πονο στη μεση (εχω κηλη δισκου και μια καθιζηση σπονδηλων)βλεπω οτι δεν την παλευω, και οταν ανοιξανε τα φαρμακεια βαρεσα και ενα κοκτειλ ,για να μαλακωση λιγο ο πονος.Ετσι παει η εκδρομη στο συρρακο για μενα :(..........


ΩΧΧΧΧΧΧ.......:Μπερδεμέν:Μπερδεμέν:Μπερδεμέν
Λοιπον εν συντομια.....

Ενας φιλος φερνει ενα νεο εργαλειο λαπαροσκοπικης σχεδον αναιμακτης εγχειρισης για κηλη δισκου που το πρωι μπαινεις και το βραδυ βγαινεις ορθιος. Βεβαια θελει λιγη προσοχη για ενα διαστημα αλλα τουλαχιστον δεν σε κραταει στο κρεβατι για μερες και η ενοχληση ειναι μηδαμινη.
Και ο δευτερος φιλος την εκανε-με χρονιο προβλημα παρακαλω- και ειναι περδικι.

Αν θες μπορω να σε φερω σε επαφη με τον φιλο που φερνει το εργαλειο να σου πει λεπτομερειες....

tsatsos
27-05-2011, 16:53
Περαστικα Νικολα...

giclas
27-05-2011, 17:25
ΩΧΧΧΧΧΧ.......:Μπερδεμέν:Μπερδεμέν:Μπερδεμέν
Λοιπον εν συντομια.....

Ενας φιλος φερνει ενα νεο εργαλειο λαπαροσκοπικης σχεδον αναιμακτης εγχειρισης για κηλη δισκου που το πρωι μπαινεις και το βραδυ βγαινεις ορθιος. Βεβαια θελει λιγη προσοχη για ενα διαστημα αλλα τουλαχιστον δεν σε κραταει στο κρεβατι για μερες και η ενοχληση ειναι μηδαμινη.
Και ο δευτερος φιλος την εκανε-με χρονιο προβλημα παρακαλω- και ειναι περδικι.

Αν θες μπορω να σε φερω σε επαφη με τον φιλο που φερνει το εργαλειο να σου πει λεπτομερειες....


για λεγε για λεγε ... εχω ενα φυλαρακι που ενδιαφερετε με παρομειο προβλημα (σπονδιλοληση)

SenseiG
27-05-2011, 17:31
Περαστικα Νικο.
Παλι καλα που δεν σε επιασε στα βουνα...;)

ARGI
27-05-2011, 17:37
Νικολάκι περαστικά ρε φίλε...
Ατυχία ρε φίλε, αλλά προηγείτε η υγεία μας...
Ταξίδια θα έρθουν άλλα...
Υ.π
Μόλις διάβασα τον τίτλο, νόμιζα ότι έμεινε το εργαλείο από δίσκο-πλατό..!!!
:sm7::sm7:

nivo
27-05-2011, 17:46
Νικολάκι περαστικά ρε φίλε...

Ατυχία ρε φίλε, αλλά προηγείτε η υγεία μας...
Ταξίδια θα έρθουν άλλα...
Υ.π
Μόλις διάβασα τον τίτλο, νόμιζα ότι έμεινε το εργαλείο από δίσκο-πλατό..!!!

:sm7::sm7:

Αργυρη ευχαριστω, δισκος και το ενα και το αλλο,απο την αλλη σκεφτομαι λες να με αφησει και το αλλο απο δισκο ???

nivo
27-05-2011, 17:50
Περαστικα Νικο.
Παλι καλα που δεν σε επιασε στα βουνα...;)
Ευχαριστω Γιωργο,ημουν ξυπνιος απο τις 6 το πρωι και προσπαθουσα να εκτιμησω την κατασταση,αν πηγαινα δεν ξερω σε τι κατασταση θα εφτανα,πως θα γυριζα,δεν θα περναγα καλα γιατι το εχω ξαναπαθει πιο παλια,και θα χαλαγα την ολη φαση απο τα υπολοιπα παιδια κατι που δεν θα το ηθελα

264George
27-05-2011, 18:02
. . .
Μόλις διάβασα τον τίτλο, νόμιζα ότι έμεινε το εργαλείο από δίσκο-πλατό..!!!
:sm7::sm7:

και εγώ αυτό κατάλαβα . .


Νίκο περαστικά

commander
27-05-2011, 18:06
α ρε Νικολα τι γκατεμια ειταν αυτη τι να πω!!!!!! :o:o

gsmaniac
27-05-2011, 18:11
Δε φανταζομουνα σημερα τη μερα μου ετσι,ολη την εβδομαδα τρεξιμο,για βαλιτσες- καγκελα-τακακια-ελενχο της μοτο-ετοιμασια ρουχα (ειναι ακομα μεσα στις βαλιτσες:mad:)τα παντα ολα ετοιμα,χαρα ενθουσιασμος,και ξαφνικα τα ξημερωματα......παρτα!!! (δισκos )Ετσι παει η εκδρομη στο συρρακο για μενα :(..........


ποσα χιλιομετρα εχεις;;;:sm7:

ckk
27-05-2011, 19:10
Δε φανταζομουνα σημερα τη μερα μου ετσι,ολη την εβδομαδα τρεξιμο,για βαλιτσες- καγκελα-τακακια-ελενχο της μοτο-ετοιμασια ρουχα (ειναι ακομα μεσα στις βαλιτσες )τα παντα ολα ετοιμα,χαρα ενθουσιασμος,και ξαφνικα τα ξημερωματα......παρτα!!!ξυπνησα με αφορητο πονο στη μεση (εχω κηλη δισκου και μια καθιζηση σπονδηλων)βλεπω οτι δεν την παλευω, και οταν ανοιξανε τα φαρμακεια βαρεσα και ενα κοκτειλ ,για να μαλακωση λιγο ο πονος.Ετσι παει η εκδρομη στο συρρακο για μενα ..........

Περαστικά
ΩΧΧΧΧΧΧ.......
Λοιπον εν συντομια.....
Ενας φιλος φερνει ενα νεο εργαλειο λαπαροσκοπικης σχεδον αναιμακτης εγχειρισης για κηλη δισκου που το πρωι μπαινεις και το βραδυ βγαινεις ορθιος. Βεβαια θελει λιγη προσοχη για ενα διαστημα αλλα τουλαχιστον δεν σε κραταει στο κρεβατι για μερες και η ενοχληση ειναι μηδαμινη.
Και ο δευτερος φιλος την εκανε-με χρονιο προβλημα παρακαλω- και ειναι περδικι.
Αν θες μπορω να σε φερω σε επαφη με τον φιλο που φερνει το εργαλειο να σου πει λεπτομερειες....


Για λέγε



Νικολάκι περαστικά ρε φίλε...
Ατυχία ρε φίλε, αλλά προηγείτε η υγεία μας...
Ταξίδια θα έρθουν άλλα...
Υ.π
Μόλις διάβασα τον τίτλο, νόμιζα ότι έμεινε το εργαλείο από δίσκο-πλατό..!!!



Δεν είσαι ο μόνος…

SenseiG
27-05-2011, 19:22
Ευχαριστω Γιωργο,ημουν ξυπνιος απο τις 6 το πρωι και προσπαθουσα να εκτιμησω την κατασταση,αν πηγαινα δεν ξερω σε τι κατασταση θα εφτανα,πως θα γυριζα,δεν θα περναγα καλα γιατι το εχω ξαναπαθει πιο παλια,και θα χαλαγα την ολη φαση απο τα υπολοιπα παιδια κατι που δεν θα το ηθελα

Καλα εκανες Νικο γιατι δεν ηξερες την εξελιξη της καταστασεις.Την επομενη φορα και θα περασεις σουπερ.:) :)

nivam
27-05-2011, 19:43
Περαστικά Νικόλα!!!:):)

adventure
27-05-2011, 21:58
Ατυχία Νικόλα .:( :(

Δεν πειράζει εσύ να γίνεις καλά και τα ταξιδάκια θα γίνονται μην ανησυχείς .;)

Περαστικά φιλαράκι .

:) :)

egefalikos
27-05-2011, 22:22
Περαστικά σου ρε Νικόλα, ευχομαι όλα να πάνε καλά και εγώ την έχασα την εκδρομή από στομάχι όμως Νεύρα!

nivo
27-05-2011, 22:29
ποσα χιλιομετρα εχεις;;;:sm7:

Μαλλον πολλλαααααα !!!!!!!

ortho
27-05-2011, 22:34
Περαστικά Νικόλα! Ευχομαι να περάσει γρήγορα και να καβαλήσεις χωρίς ενοχλήσεις το θηρίο!

nivo
27-05-2011, 22:46
Περαστικά Νικόλα! Ευχομαι να περάσει γρήγορα και να καβαλήσεις χωρίς ενοχλήσεις το θηρίο!
Γιαννη ευχαριστω,καλα δε θα ειμαι ποτε,εχω μαθει να ζω με τον πονο καθε μερα εδω και πολλα χρονια,απλα καποιες φορες ειναι ......ασε καλυτερα ,τωρα αγκαλια με mesulid,και ενεσεις voltaren με muscoril coctail κανονικο :o:o

tasos70
27-05-2011, 23:17
φίλε μου περαστικά,λίγο υπομονή,λίγο προσοχή,και σε λίγο θα είσαι περδίκι,για ωραίες βόλτες.Μπαίνει και το καλοκαιράκι και όλα θα πάνε καλά;)

ortho
27-05-2011, 23:30
Γιαννη ευχαριστω,καλα δε θα ειμαι ποτε,εχω μαθει να ζω με τον πονο καθε μερα εδω και πολλα χρονια,απλα καποιες φορες ειναι ......ασε καλυτερα ,τωρα αγκαλια με mesulid,και ενεσεις voltaren με muscoril coctail κανονικο :o:o


:( Τι να ρε πω ρε γ.μώτο! Τουλάχιστον να περάσει η οξεία φάση τότε...

nikos-x
27-05-2011, 23:33
νικόλα περαστικά σου. σε νοιώθω μίας κι εγώ έτσι είμαι από την δευτέρα. με κλάματα έφτασα στα ιωάννινα, γιατί ξεκίνησα αμέσως μετά μην δουλειά και δεν πρόλαβα να κάνω τις ασκήσεις των 500 χιλιομέτρων. αν εννοείς τον G-ΝΙΚ, τον υποβρύΧΙΟ :p πριν από λίγο γι. αυτά λέγαμε. περαστικά σου και πάλι.

erasel
27-05-2011, 23:57
Περαστικά φίλε και υπομονή !!!

Ξέρω και γω από μέση, όταν σε πιάνει δεν μπορείς να κάνεις τίποτα !!!

yns
28-05-2011, 00:04
Περαστικά, κι εγώ στο club είμαι και ξέρω τι σημαίνει.. :(

nivo
28-05-2011, 00:09
Περαστικά, κι εγώ στο club είμαι και ξέρω τι σημαίνει.. :(
μια χαρα μας βρησκω ολους,ολοι ψηλο-σακατεμενοι !!!!

yns
28-05-2011, 00:27
μια χαρα μας βρησκω ολους,ολοι ψηλο-σακατεμενοι !!!!
Έχω και στομάχι, τί κερδίζω; :sm7:

erasel
28-05-2011, 00:29
Ένα depon στον κύριο..κερασμένο:sm7:

nivo
28-05-2011, 00:30
Έχω και στομάχι, τί κερδίζω; :sm7:
ενα πακετο φιδε !!!:sm7::sm7:

Athanman
28-05-2011, 20:55
Νικολα περαστικα φιλαρακι...:D

klagenfurt
29-05-2011, 17:59
περαστικα φιλε,

τι ειναι αυτο?
αν εισαι πολυ καιρο στο φορουμ
το κολλας...:sm7:

MARK
29-05-2011, 18:23
Περαστικά Νίκο ...

saitman
29-05-2011, 20:11
περαστικα!

nivo
29-05-2011, 20:44
παιδια σας ευχαριστω ολους,να εισαστε ολοι παντα καλα

kostasx
29-05-2011, 21:16
Γιαννη ευχαριστω,καλα δε θα ειμαι ποτε,εχω μαθει να ζω με τον πονο καθε μερα εδω και πολλα χρονια,απλα καποιες φορες ειναι ......ασε καλυτερα ,τωρα αγκαλια με mesulid,και ενεσεις voltaren με muscoril coctail κανονικο :o:o

..θα γεμίσω την trax με τέτοια και θα έρθω..:(
Περαστικά Νικόλα και καλύτερα που έκατσες πίσω..δεν παίζουν με τέτοια:)
Γίνε καλά και την εκδρομή την κάνεις ανα πάσα ώρα και στιγμή;);)

teo71
29-05-2011, 21:54
Περαστικά σου Νικόλα,

Στην επόμενη σε περιμένουμε..;)

moby_gr
29-05-2011, 22:17
Περαστικά Νικόλα!

Κάνε κουράγιο και υπομονή, τα ταξίδια δεν τελειώνουν σε αυτό το forum ;)