PDA

View Full Version : έρχεται η BMWespa!


crazy artist
02-06-2011, 09:27
Scoop Scooter BMW: foto spia. È atteso al Salone di Milano - Motociclismo (http://www.motociclismo.it/scooter-bmw-foto-spia-del-modello-turistico-in-fase-di-collaudo-e-atteso-al-salone-di-milano-moto-11301)

πολύ ωραίο ε?

bokis
02-06-2011, 10:39
:sm8:

Jefe
02-06-2011, 10:57
http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201F9.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={577E53E4-D534-433B-9AE7-7B3BD3306E01})





Jefe

MARK
02-06-2011, 10:58
Τι χρωματάκι είναι αυτό ; :p

NLS
02-06-2011, 12:42
δεν μου αρέσουν τα σκούτερ

υποθέτω πάντως αν φτιάξουν θα καλύψουν κάποιο κομμάτι αγοράς που δεν έχουν (τους σκουτεράτους που θέλουν προπέλα από κόμπλεξ - θα είναι από κόμπλεξ μόνο ΕΚΤΟΣ αν πράγματι πλασάρει και κάτι νέο στην κατηγορία που ψιλο-αμφιβάλλω)

άντε και με παπιά

mario
02-06-2011, 14:51
η BMW για αλλη μια φορά θα καινοτομήσει σε νέο επίπεδο!

napgeo
02-06-2011, 15:03
Αφού δεν πουλάει στα μεγάλα , άς κάνει μια προσπάθεια στη μικρή κατηγορία. Βλέπω πάντως τη μαμμά να κλείνει σαν εργοστάσιο..............

NLS
02-06-2011, 15:14
Ναι ο κόσμος χρειαζόταν ακόμα ένα σκούτερ - μπλιαχ. (για να μη λέτε ότι είμαι biased με BMW)

Όσο για του napgeo ακόμα το χιούμορ (???????????????) αν είναι δεν μπορώ να το καταλάβω. Ίσως δεν φτάνω σε τέτοια επίπεδα χιούμορ απλά. Εσείς που τον ξέρετε θα γελάτε μάλλον. Πάσο.

geolag
02-06-2011, 15:20
Ναι ο κόσμος χρειαζόταν ακόμα ένα σκούτερ - μπλιαχ. (για να μη λέτε ότι είμαι biased με BMW)

Όσο για του napgeo ακόμα το χιούμορ (???????????????) αν είναι δεν μπορώ να το καταλάβω. Ίσως δεν φτάνω σε τέτοια επίπεδα χιούμορ απλά. Εσείς που τον ξέρετε θα γελάτε μάλλον. Πάσο.
Αυτό που έλεγα πριν.Τον σεβασμό που ζητάς εσύ, πρέπει να τον προσφέρεις συγχρόνως.

dsor
02-06-2011, 15:26
Τι χρωματάκι είναι αυτό ; :p



Δεν είναι χρώμα. Καμουφλάζ είναι !!!;)

napgeo
02-06-2011, 15:30
Δεν είναι χρώμα. Καμουφλάζ είναι !!!;)

Το είδα και σε άλο θέμα με διαφορετικό χρώμα η καμουφλάζ. Καλοστημένο δείχνει πάντως. Ζήτημα είναι η τιμή για να πιάσει στην αγορά. Κυκλοφορούν πάρα πολλά .( ϊδωμεν)..............

NLS
02-06-2011, 15:59
Αυτό που έλεγα πριν.Τον σεβασμό που ζητάς εσύ, πρέπει να τον προσφέρεις συγχρόνως.

Δεν νομίζω να πρόσβαλα τον Ναπο (με την καμία που λένε)... Ένα γεγονός είπα και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αν εσύ κατάλαβες το χιούμορ του στο συγκεκριμένο του post, εξήγησε το σε εμένα που στο κάτω κάτω λίγο πολύ με έχεις ήδη για βλάκα - άρα δεν είναι περίεργο να μην κατάλαβα κάτι που βλέπετε ΟΛΟΙ οι άλλοι.

geolag
02-06-2011, 16:14
Δεν νομίζω να πρόσβαλα τον Ναπο (με την καμία που λένε)... Ένα γεγονός είπα και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αν εσύ κατάλαβες το χιούμορ του στο συγκεκριμένο του post, εξήγησε το σε εμένα που στο κάτω κάτω λίγο πολύ με έχεις ήδη για βλάκα - άρα δεν είναι περίεργο να μην κατάλαβα κάτι που βλέπετε ΟΛΟΙ οι άλλοι.
Δεν σε έχω για βλάκα όπως λες απλά αν θέλεις πρόσεξε λίγο τον τόνο των μηνυμάτων σου.Εδώ μέσα υπάρχουν όλες οι ηλικίες και όλοι οι τύποι ανθρώπων.Η άποψη μου είναι να σχολιάζουμε όπως θέλουμε τους κολλητούς μας που δεν θα παρεξηγηθούν.Αλλά δεν σχολιάζουμε ειρωνικά αυτούς που δεν είναι κολλητοί μας.
Αυτή είναι η γνώμη μου .Δεν θέλω να επεκταθώ άλλο γιατί θα κουράσω τους υπόλοιπους και δεν θα ξανασχολιάσω αρνητικά μήνυμα σου γιατί σέβομαι τους υπόλοιπους.Τα υπόλοιπα από κοντά όπως είπες και εσύ.Αν γνωρισθούμε από κοντά ίσως τα δούμε διαφορετικά.
Καλό απόγευμα.

NLS
02-06-2011, 16:21
Το αστείο δεν μου εξήγησες όμως.
Αυτά που γράφεις νομίζω πρέπει να τα πεις και στον εαυτό σου. Δηλαδή σου άρεσε το άλλο το post σου; Μάλιστα έκανες και ένα μεγάλο ατόπημα εκεί (πέρα από την χοντρή προσβολή μου χωρίς να προκληθείς, χωρίς καν να σε αφορά μάλιστα), έθεσες το θέμα της καφεδιάς σας. Δηλαδή σαν να είπες εκεί ότι αυτοί που πάτε για καφέ είστε κάτι σαν "πιο ίσοι" από τους άλλους που δεν.

Χμμμμ...

Σε καφέ σας έχω έρθει μια φορά btw (τον Νίκο τον έχω δει λίγο παραπάνω για άλλους λόγους), αλλά δεν έχω το χρόνο όχι κάθε Τετάρτη αλλά ούτε μια Τετάρτη το μήνα για τέτοια πράγματα. Οπότε...

geolag
02-06-2011, 16:28
Το αστείο δεν μου εξήγησες όμως.
Αυτά που γράφεις νομίζω πρέπει να τα πεις και στον εαυτό σου. Δηλαδή σου άρεσε το άλλο το post σου; Μάλιστα έκανες και ένα μεγάλο ατόπημα εκεί (πέρα από την χοντρή προσβολή μου χωρίς να προκληθείς, χωρίς καν να σε αφορά μάλιστα), έθεσες το θέμα της καφεδιάς σας. Δηλαδή σαν να είπες εκεί ότι αυτοί που πάτε για καφέ είστε κάτι σαν "πιο ίσοι" από τους άλλους που δεν.

Χμμμμ...

Σε καφέ σας έχω έρθει μια φορά btw (τον Νίκο τον έχω δει λίγο παραπάνω για άλλους λόγους), αλλά δεν έχω το χρόνο όχι κάθε Τετάρτη αλλά ούτε μια Τετάρτη το μήνα για τέτοια πράγματα. Οπότε...
Για τον καφέ δεν είπα τίποτα και δεν είναι καφεδιά μου.Απλώς όποιος θέλει έρχεται.Εγώ πήγα πολύ λίγες φορές.Δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος έρχεται στον καφέ ή όχι.
Κάτι έγραψα πριν αν θέλεις να δεις τον τόνο των μηνυμάτων σου.Αν δεν καταλαβαίνεις τι εννοώ άστο καλύτερα.Δεν σε κυνηγάει κανείς εδώ μέσα αν αυτό νομίζεις.

NLS
02-06-2011, 16:32
Όχι δεν νομίζω αυτό. Αν το νόμιζα δεν θα καθόμουν ε.

Τέσπα.

(άσε που θα είχα μια καλή θέση σε κάποιο ίδρυμα - ελπίζω με free internet)