PDA

View Full Version : Μπρνο για moto gp


NikosGus
05-06-2011, 00:18
:oΤο κανονιζω τον τελευταιο καιρο και θελω πληροφοριες αν γνωριζει καποιος. Καταρχην να πω πως προπερσυ εφτασα μεχρι Αυστρια με adv και φετος με Αφρικα μοντ 96.. οποτε θα γινει ενα εκτεταμενο σερβις-υλικα τριβης-καινουρια λαστιχα και ο θεος βοηθος. (δεν πιστευω στο θεουλη κιολας, ολες οι πιθανοτητες εναντιον μου ειναι). σκεφτομαι λοιπον το πλοιο απο πατρα μεχρι βενετια και οχι ανκονα (εκτος αν ειναι μεγαλη η διαφορα στα χρηματα) για να μειωσω τα χιλιομετρα της αφρικα. γνωριζει καποιος πια ειναι η φτηνοτερη εταιρια στα πλοια? γιατι εχω ΚΑΙ οικονομικη δυσκολια ο ανεπροκοπος και θα φροντισω να μου στοιχισει το λιγοτερο δυνατο. πληροφοριες για αν θα βρω εισητηριο για τον αγωνα εκει η αν πρεπει να το κλεισω απο εδω δεκτες.

http://www.africatwin.gr/Nemesis/templates/subSilver/images/bubble7.gif

ntinopoulos
05-06-2011, 00:27
κουπι ξερεις?:rolleyes::sm7:;)

NikosGus
05-06-2011, 00:45
χα. ευθημησαμε

nikos-x
05-06-2011, 09:14
Η ΑΝΕΚ ήταν η πιο οικονομική, για Βενετία, αλλά επικοινώνησε και με super fast, γιατί νομίζω έχει κάτι προσφορές κατά καιρούς, μέχρι και 50%

Υπάρχει και η λύση του "ασυνόδευτου", εάν έχεις κάποιον γνωστό "φορτηγατζή"

Εισιτήρια για τον αγώνα, βρίσκεις και εκεί, εάν δεν έχεις πρόβλημα να κάτσεις σε μια πλαγιά :)

NikosGus
05-06-2011, 09:23
οκ θα το τσεκαρω αυριο πρωι με τα τηλ γιατι με το νετ την παλευω δυσκολα. ο αγωνας ειναι κυριακη στις 14 αυγουστου και θα φυγω απο πεμπτη 11. για μετα τον αγωνα επειδη θα εχω και την επομενη εβδομαδα ψαχνομαι απο τα ταξιδιωτικα εδω στο φορουμ τις καλυτερες διαδρομες στις ιταλικες αλπεις, λιμνη κομο.

N4pSt3R
06-06-2011, 01:47
Εμείς κλείσαμε με SuperFast και έχει όντως μέχρι και 45%-50%!!!Για τον αγώνα τσέκαρε το mygpticket.com προχθές μου ήρθανε τα εισητήρια και μάλιστα μια μέρα πριν από την ημερομηνία παράδοσης.Όλα τα άλλα έρχονται, στο λέω γιατί είμαι μέσα στο άνχος τις τελαιυτέες μέρες αλλά δεν είναι τίποτα.Με το καλό!!!