PDA

View Full Version : φαρμακειο εχετε?


γιαγια αρκουδα
06-06-2011, 14:19
εχω αυτο στο μαγαζι μου και πουλαμε αν ενδιαφερεσται απο την τιμη που βλεπετε για τα μελη του φορουμ και μονο 40% μιων να λετε στην κατερινα οτι ειστε απο το φορουμ για να σας κανει την εκπτοση αν κανετε αγωρα ονλινε τοτε γραψτε στις παρατιρισεις το ψευδονιμο σας και το φορουμ για να το δη η κατερινα να σας κανει την εκπτωση

Fire Expert - Πυροσβεστήρες - φαρμακειο (http://www.fire-expert.gr/index.php?act=viewProd&productId=278)

gandreas
06-06-2011, 20:05
Μπράβο Γιώργο, φοβερή τιμή, θα πάρω ένα;)

princess
06-06-2011, 20:06
Να είσαι καλα Γιώργο,ευχαριστούμε.:):):)

adventure
06-06-2011, 20:35
Ευχαριστούμε Γιώργο .

;) :)

kostas_366
07-06-2011, 00:44
Τι μου θύμισες τώρα με το φαρμακείο...
Έχουμε <<θέμα>> εκεί.

squad
08-06-2011, 10:19
χωρις να θελω να προσβαλω τον συμφορουμιτη,το φαρμακειο πρεπει παντα να το αγοραζουμε ΠΑΝΤΑ απο φαρμακεια,οπου ο φαρμακοποιος θα μας βοηθησει σε οτι αποριες εχουμε.

γιαγια αρκουδα
08-06-2011, 13:26
χωρις να θελω να προσβαλω τον συμφορουμιτη,το φαρμακειο πρεπει παντα να το αγοραζουμε ΠΑΝΤΑ απο φαρμακεια,οπου ο φαρμακοποιος θα μας βοηθησει σε οτι αποριες εχουμε.
εγω τα αγωραζω απο φαρμακαποθηκη που συνεργαζομε για να καλυπτω τις απετησεις των εργοταξιων που εξωπλιζω. αλλα και για τα οχηματα που εφοδιαζω της εταιριες με πυροσβεστηρα τριγωνο φαρμακειο.
απλα πιανω καλυτερη τιμη πιστευω και δεν ειναι οπως των σουπερ μαρκετ που αγωραζουν μια φορα και τα εχουν ακομα και οταν εχουν λειξη.

εκανα μια μεγαλη παραγκελεια για μια αντιπροσοποια και επιασα καλη τιμη και πηρα περισοτερα απο οσα μου ζητησαν για να εχω για οποιον μοτοσυκλετιστη χρειαστη στοκ θα δεινο μετα... στην επομενη παραγκελεια για να μην μου μενουν και λειγουν. οσο εχω ακομα θα δεινω οποιοσ θελει περνει οποιος δεν θελει υπαρχουν και τα φαρμακεια:sm7: