PDA

View Full Version : Dainese μπουφάν καλοκαιρινό.Ερώτηση??


pkiriakos
09-06-2011, 13:50
Παιδιά ενδιαφέρομαι για αυτό το καλοκαιρινό τρυπητό μπουφανάκι : G.Air Flux Tex | Dainese | Υφασμάτινα Μπουφάν Ένδυση - www.xmoto.gr (http://www.xmoto.gr/gr/ProductView.aspx?Prod_Id=756&cat=41)
Μου το πουλάει 150 ευρώ.Μήπως κάποιος το εχει πάρει φθηνότερα απο κάποιο μαγαζί??Και εαν ναι ας γράψει και διεύθυνση στο διαδίκτυο ή γενικότερα οποιαδήποτε πληροφορία γνωρίζει.Ευχαριστώ.Την καλημέρα μου.

Hekima
09-06-2011, 13:59
Παιδιά ενδιαφέρομαι για αυτό το καλοκαιρινό τρυπητό μπουφανάκι : G.Air Flux Tex | Dainese | Υφασμάτινα Μπουφάν Ένδυση - www.xmoto.gr (http://www.xmoto.gr/gr/ProductView.aspx?Prod_Id=756&cat=41)
Μου το πουλάει 150 ευρώ.Μήπως κάποιος το εχει πάρει φθηνότερα απο κάποιο μαγαζί??Και εαν ναι ας γράψει και διεύθυνση στο διαδίκτυο ή γενικότερα οποιαδήποτε πληροφορία γνωρίζει.Ευχαριστώ.Την καλημέρα μου.


Κυριάκο ψάχνει και ο Σάκης και θα πάει στο κατάστημα της Dainese που είναι στην Εθνικής Αντιστάσεως ίσως αν αγοραστούν δύο να πετύχετε καλύτερη τιμή :)

pkiriakos
10-06-2011, 18:37
Κυριάκο ψάχνει και ο Σάκης και θα πάει στο κατάστημα της Dainese που είναι στην Εθνικής Αντιστάσεως ίσως αν αγοραστούν δύο να πετύχετε καλύτερη τιμή :)

Μέσα είμαι φυσικά.Να τηλεφωνηθούμε πριν κάνουμε οτιδήποτε.

264George
10-06-2011, 21:51
Μέσα είμαι φυσικά.Να τηλεφωνηθούμε πριν κάνουμε οτιδήποτε.

και γω μέσα!

ήδη πήρα ένα την προηγούμενη
εβδομάδα (DAINESE) και θέλω
το ίδιο και για την κυρία 264! ;)

264George
10-06-2011, 21:55
είναι αυτό που λες αλλά το πήρα γκρι
φαίνεται στη τελευταία φωτο του μηνύματος
#26 εδώ :
http://www.gsforum.gr/%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%95%CE%BA%CE%B4%CE%B7%CE%BB%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-14/k%CE%B1%CF%86%CE%AD%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%B7-%CE%98%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CE%AF%CE%BA%CE%B7-%CE%A4%CE%B5%CF%84%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B7-8-6-11-%CF%83%CF%84%CE%B9%CF%82-20-00-a-21068/index3.html

pkiriakos
11-06-2011, 08:46
Πάρε τηλέφωνο Γιώργο (6932234166) γιατί στο προφίλ σου δεν γράφεις.Αλλιώς θα σε καλούσα.

pkiriakos
11-06-2011, 22:49
Λοιποοόοοον.Συνάντησα τον George 264 και είδα το μπουφανάκι εκ του σύνεγγυς.Μπορώ λοιπόν να πώ οτι με εντυπωσίασε και οτι είμαι πολύ κοντά στο να το αγοράσω.Θέλω όμως να ρίξω και μια ματιά στο spidi του φίλου Arka το οποίο επίσης μου άρεσε.Φίλε Γιώργο ευχαριστώ για τον χρόνο και την καλή σου διάθεση.

stelth1
12-06-2011, 01:12
ΚΟΡΥΦΑΙΑ κ τα 2 εχω το Dainese κ ενας συναδελφος το spidi,εχουν ποιοτητα κ εμφανιση!

forester
12-06-2011, 09:03
Ρίξτε μια ματιά και στα colori:) Είναι Ελληνικά και διαθέτουν άριστη ποιότητα και design;)

pkiriakos
12-06-2011, 09:13
Ευχαριστώ παιδιά.Είχα σκοπό να δώ και τα colori.Απλά δεν γνωρίζω ποιός τα εμπορεύεται στην Θεσσαλονίκη.Θα βρώ την άκρη.

varaderiadis
13-06-2011, 22:09
Ευχαριστώ παιδιά.Είχα σκοπό να δώ και τα colori.Απλά δεν γνωρίζω ποιός τα εμπορεύεται στην Θεσσαλονίκη.Θα βρώ την άκρη.

θεσσαλονικη τέλος
η colori έχει κλείσει απο πολλού

264George
13-06-2011, 22:15
...έχει κλείσει ...

ούτε κάπου προς Σίνδο - Καλοχώρι έχουν πια ?

ΔΑΣΚΑΛΟΣ
13-06-2011, 22:46
Ας μην ξεχνάμε εντούτοις ότι τα καλοκαιρινά αυτά μπουφάν παρέχουν μόνο "καλοκαιρινή" προστασία. Παντελώς άχρηστα για ταξιδιωτική χρήση, μέχρι κι ο αέρας που επιτρέπουν να περάσει είναι κυρίως ενοχλητικός. Για στατική πάντως οδήγηση σε αστικό περιβάλλον και για πολύ χαμηλές ταχύτητες είναι χρηστικά. Κοινώς, απλώς καλύτερα από κοντομάνικο σκέτο. Η περισσότερη δυνατόν ασφάλεια για τη λιγότερη δυνατόν εφίδρωση.

jtnakos
14-06-2011, 00:04
φιλε μου δες λιγο και τα revit εγω εχω spidi και δεν ειμαι και τοσο ευχαριστημενος προσφατα πηρα στην γυναικα μου το revit siren και ειναι μπουφαν sport billy με 3 επενδυσεις που απο ακρα χειμερινο γινεται τελιως καλοκαιρινο και ποιοτητα νομιζω καλητερη απο το spidi στις λεπτομεριες μηπως να δωσεις κατι της παραπανω και να δεις αν βγαινει κατι αντιστιχο σε αντρικο?αν ναι δοκιμασε το motomad στην λαρισα(απο το τηλ θα σου το κατεβασει κιαλο την τιμη)απο την αναγραφομενη στο site δικιο εχει ο φιλος για τα καλοκαιρινα.παντος να μπερδευτηκες σου ευχομαι καλη επιλογη.ΑΓΟΡΑΖΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕ :):)

pkiriakos
14-06-2011, 09:43
Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές σας.Το χρειάζομαι πιο πολύ για διαδρομές εγγύς της Θεσσαλονίκης.Την προηγούμενη εβδομάδα πηγαινοερχόμουν Θεσσαλονίκη - Θέρμη και αντίστροφα στην εργασία μου μέσω περιφερειακής οδού πάντα.Το μεσημέρι και μόλις πλησίαζα στο σπίτι έλιωνα σαν το παγωτό στον ήλιο.Και επειδή αυτήν την διαδρομή την κάνω χρόνια τώρα με την μοτό και ημιχειμερινό μπουφάν βαρέθηκα.Ήρθε η ώρα για καλοκαιρινό.Δεν γνωρίζω αν σε ταξίδι θα με εξυπηρετήσει αλλά 07 Ιουλίου θα γίνει δοκιμή.Τώρα απο πλευράς ασφάλειας σίγουρα οι δείκτες θα είναι χαμηλοί.Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα σ αυτήν την ζωή.Και πάλι ευχαριστώ παιδιά.

George 264 θα πάμε σήμερα??Τι λές για απογευματάκι??ΣΑΚΗΣ ΑΚΟΫΕΙ??

Sakis
14-06-2011, 14:48
Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές σας.Το χρειάζομαι πιο πολύ για διαδρομές εγγύς της Θεσσαλονίκης.Την προηγούμενη εβδομάδα πηγαινοερχόμουν Θεσσαλονίκη - Θέρμη και αντίστροφα στην εργασία μου μέσω περιφερειακής οδού πάντα.Το μεσημέρι και μόλις πλησίαζα στο σπίτι έλιωνα σαν το παγωτό στον ήλιο.Και επειδή αυτήν την διαδρομή την κάνω χρόνια τώρα με την μοτό και ημιχειμερινό μπουφάν βαρέθηκα.Ήρθε η ώρα για καλοκαιρινό.Δεν γνωρίζω αν σε ταξίδι θα με εξυπηρετήσει αλλά 07 Ιουλίου θα γίνει δοκιμή.Τώρα απο πλευράς ασφάλειας σίγουρα οι δείκτες θα είναι χαμηλοί.Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα σ αυτήν την ζωή.Και πάλι ευχαριστώ παιδιά.

George 264 θα πάμε σήμερα??Τι λές για απογευματάκι??ΣΑΚΗΣ ΑΚΟΫΕΙ??

Μέσα...κατά τις 18:30 καλά είναι να βρεθούμε?;)

264George
14-06-2011, 19:25
Μέσα...κατά τις 18:30 καλά είναι να βρεθούμε?;)
αύριο τελικά, ε?