PDA

View Full Version : Πανίβλακας, μουράτος, τζιπάτος, Cayenne-άτος με έκλεισε...


Σελίδες : [1] 2

CPretenteriS
24-06-2011, 23:03
Περιληπτικά... επειδή δεν είμαι και για πολλά πολλά τώρα...

Τρι-μ@λ@κ@ς με Porsche Cayenne... νεόπλουτος, κομπλεξικός, γιατρός, αλήτης, με έκλεισε και το αποτέλεσμα ήταν αυτό... :(:(:mad::mad:

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/aecd8792.jpg

Τη γλύτωσα με μελανιές...

Δε χτύπησα... δεν έπεσα... μόνο υλικές (αρκετές) ζημιές...:(

Λεπτομέρειες από αύριο...

Arkas
24-06-2011, 23:05
Περαστικά φιλαράκι!
Ας είναι το τελευταίο!

Vagelis Gar
24-06-2011, 23:07
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

SenseiG
24-06-2011, 23:07
Τι λες ρε Κωστη τον καραγκιοζη.Περαστικα φιλε και να σκεφτεσαι οτι γλιτωσες τα χειροτερα:(

vpentza
24-06-2011, 23:08
νομίζω το ...τρίτωσες το κακό ????

δεν θα ξαναγίνει φιλαράκι....υπομονή μέχρι να επισκευαστεί...κακή εποχή να μην έχεις τη μοτό σου...:hmmm:

erasel
24-06-2011, 23:08
Περαστικά ! Τα σίδερα ξανα γίνονται !:(

Jefe
24-06-2011, 23:11
Περαστικά Κωστή! :) Η μοτό ΟΚ? Έχει ζημιά?



Jefe

commander
24-06-2011, 23:11
Μικρο το κακο αυτά φτιάχνονται αρκει που δεν χτύπησες!!:o
Και πήγαινε να αναψεις καμία λαμπάδα γιατί δεν σε παει!!!:hmmm:

lepanto
24-06-2011, 23:19
κωστα περαστικα φιλαρακι αφου εισαι καλα εσυ ολα ειναι καλα.η μπουμπου θα γινει καλα οπως κ ναναι.ευχομαι ναναι το τελευταιο.

nivo
24-06-2011, 23:22
Κωστα περαστικα ,ρε τι εγινε τις 2 τελευταιες μερες ???για εχετε λιγο το νου σας ....:(

Slane
24-06-2011, 23:28
Περάστικά φίλε Κώστα.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-06-2011, 23:28
Κωστα περαστικα ,ρε τι εγινε τις 2 τελευταιες μερες ???για εχετε λιγο το νου σας ....:(





Λες να κάνουμε κανένα ομαδικό ευχέλαιο ???:)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-06-2011, 23:30
Υπομονή Κωστή ... συμβαίνουν αυτά ... :(

Εσύ νάσαι καλά ... ;)

vasorfa
24-06-2011, 23:31
Αφου δεν χτυπησες εσυ ΟΛΑ καλα!!!!


ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

κυκλοφορουν πολλα ζωα!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

adventure
24-06-2011, 23:37
Ας είναι το τελευταίο Κωστή .

:( :( :(

Περαστικά .

:hmmm:

staga1200
24-06-2011, 23:38
Να είναι το τελευταίο φίλε και περαστικά σου !!
Ολα τα άλλα γίνονται !!

tsompanis
24-06-2011, 23:45
τι είπες τώρα..:(
αφού είσαι καλά εσύ.....όλα τα άλλα αγύριστα να είναι!

FANISGS
24-06-2011, 23:53
περαστικα σε σενα και στην μπουμπουκα σου.δυστυχως υπαρχουν πολλοι τετοιοι σκατοφλωροι που ειναι δημοσιος κινδυνος!!ΝεύραΝεύρα

teo71
24-06-2011, 23:59
Να είναι το τελευταίο σου εύχομαι Κώστα...

Και φτιάξτην γρήγορα... Το καλοκαίρι είναι μπροστά...:)

GsDakar
25-06-2011, 00:01
δυστυχως η ασυδοσία στους δρομους ειναι το κατι αλλο,το κακο ειναι οτι δεν ειναι μονο απο το μερος των αυτοκινητων αλλα δυστυχως και απο μοτο,σημερα ειδα ατομο με TDM στην κηφισιας εν κινήση να μιλαει στο κινητο,και ρωταω αν πεταγοτανε κατι,καποιος οτιδηποτε τι θα γινόντανε ο τυπος;θα ζηταγε και τα ρεστα μετα; απο το πεσιμο που σιγουρα θα ειχε;θελει πολυ μεγαλη προσοχη φιλοι μου γιατι ο κοσμος λογο των καταστασεων εχει το μυαλο του οπουδηποτε αλλου εκτος απο τον δρομο οταν οδηγει,και αυτο γινεται διοτι ειναι μονοι τους στο αυτοκινητο,μηχανη και εχουν την ηρεμια να σκεφτουν τα προβληματα τους.Κωστα ευχομαι περαστικα !:)

gemara
25-06-2011, 00:17
Περαστικά Κώστα και το νου σας, ο κόσμος που κυκλοφορεί στους δρόμους είναι περισσότερο σαλταρισμένος από ποτέ.

giclas
25-06-2011, 00:26
περαστικα Κωστη
να προσεχης γιατι μεταξημας κυκλοφορου κε κακη ανθροποι

N4pSt3R
25-06-2011, 00:28
Περαστικά να είναι και ας ειναι μόνο τα σίδερα!!!!

kostas_366
25-06-2011, 00:44
Εύχομαι να είναι το τελαυταίο.
Περαστικά.

ortho
25-06-2011, 00:46
Περαστικά φίλε!

οι ζημιές φτιάχνονται...

napgeo
25-06-2011, 01:24
Εσύ να είσαι καλά φιλαράκι. Τα κόκαλα δεν φτιάχνωνται εύκολα. Να είναι το τελευταίο σου ατύχημα φίλε.....

MARK
25-06-2011, 01:29
Τα σίδερα φτιάχνουν,εσύ να είσαι καλά....Ο μα***ας σου έκανε δήλωση εντάξει;

ntinopoulos
25-06-2011, 02:00
μη μασας κωστη!
τα σιδερα φτιαχνονται,εσυ να σαι καλα!;)

Υ.Γ.νομιζω οτι σε κηνυγανε να σε φανε!:rolleyes:
δεν το ψαχνεις λιγο?:)

staga1200
25-06-2011, 02:04
Τι του λες βρε τρελόπαιδο !!!

yns
25-06-2011, 02:41
Περαστικά και καλά ξεμπερδέματα Κωστή! :(

GEO_K
25-06-2011, 02:48
Περαστικα φιλαρακι.....
Αφου ειναι καραγκιοζηδες και δεν μας προσεχουν...

NLS
25-06-2011, 07:26
Ωχ περαστικά Κώστα και σε σένα και στην κυρία.

Πάντως από την εισαγωγή που μας έκανες φοβάμαι ότι θα μας πεις τίποτα που θα τα πάρουμε άγρια με τον τύπο...

Να μαζευτούμε για τσαμπουκά; Ξέρεις που μένει; :sm7:

peterv
25-06-2011, 07:54
Περαστικά Κωστή.

Αφού εσύ είσαι καλά ελπίζω και η μηχανή σου να έχει μικρή ζημιά ....

CPretenteriS
25-06-2011, 08:34
Ωχ περαστικά Κώστα και σε σένα και στην κυρία.

Πάντως από την εισαγωγή που μας έκανες φοβάμαι ότι θα μας πεις τίποτα που θα τα πάρουμε άγρια με τον τύπο...

Να μαζευτούμε για τσαμπουκά; Ξέρεις που μένει; :sm7:

Το έπιασες το νόημα... δεν μπορείς να φανταστείς τι εγινε...

Ακόμα απορώ με την ψυχραιμία μου...

CPretenteriS
25-06-2011, 08:41
Κατ´ αρχήν θέλω μέσα απ´την ψυχή μου να σας ευχαριστήσω ΟΛΟΥΣ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση!!!!!!!

Βάλτε τωρα κι από 1 50ευρω... γιατι τη βλεπω καιρο στο συνεργειο...:hmmm::rolleyes:

adventure
25-06-2011, 08:47
Τι ζημιά τελικά έχει Κωστή ???

:cool:

CPretenteriS
25-06-2011, 08:51
http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/ac4f6c31.jpg

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/07972a8c.jpg

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/61f5f97e.jpg

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/ce2b9415.jpg

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/db3a8d37.jpg

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/b513d3fe.jpg

CPretenteriS
25-06-2011, 08:55
Τι ζημιά τελικά έχει Κωστή ???

:cool:


Σιγουρα ζελατίνα, βάση φωτων, προβολακι, ψυγείο λαδιού μάλλον, ολα τα πλαστικά... και ο Θεός βοηθός...

Από μέσα, φαίνεται καθαρό... Για πλαίσιο δε νομιζω γιατί τα χιλιομετρα ήταν λίγα...

Θα δούμε από Δευτερα... ετοιμασε έρανο...

adventure
25-06-2011, 08:57
:( :( :( :(

FANISGS
25-06-2011, 09:04
μη μασας φιλε μου,θα την κανεις καινουρια παλι.μα και συ βρε παιδι μου πισω τον βρηκες στο ####φαναρο?επρεπε να τον πλευρισεις απο μπρος μεχρι πισω να του κανεις την πορσε ριγε με το καπακι του boxer.το μαλ..ακα!!

tsatsos
25-06-2011, 09:37
Να νε παντα μονο υλικες οι ζημιες και γρηγορα θα το ξεχασεις.Και αμα ριξεις και καμια φαπα στο μα...κα θα το ξεχασεις ποιο γρηγορα..:)

Albatros
25-06-2011, 09:46
Περαστικά φίλε μου...
δυστυχώς βλέπω τον χτύπησες πίσω...
:)

danaos
25-06-2011, 10:03
Κωστή περαστικά φίλε.....αφου εσυ εισαι καλά ολα τα άλλα φτιάχνονται....

NLS
25-06-2011, 10:30
από πίσω ε;
ωχ

περιμένουμε και την ιστορία

γιωργος
25-06-2011, 10:33
σου ευχομαι να ειναι οσο γινεται πιο ευκολη η αποκατασταση. μη μασας ολα αυτα περνανε με τον ενα τροπο η με τον αλλο,αλλα δεν γινονται!!!!!!!!!:)

Arkas
25-06-2011, 10:39
Περαστικά φίλε μου...
δυστυχώς βλέπω τον χτύπησες πίσω...
:)

από πίσω ε;
ωχ

περιμένουμε και την ιστορία
:hmmm::(:(:(

CPretenteriS
25-06-2011, 10:39
Όλα ξεκινησαν χθες το απόγευμα και ενώ γύριζα στο σπιτάκι μου έτοιμος για μοτο-βολτιτσες σ´ενα ηλιόλουστο ΣΚ το οποιο ήταν προ των πυλών...

Ώρα 18:45... Λ.Κηφισίας... κινηση... ειμαι με Δευτερα και καμια 40ριά χλμ καθώς βλέπω από μακριά το φαναρι κοκκινο...

Πλησιάζοντας το φαναρι στα 50 περίπου μέτρα πια, πετιέται ο Μ@λ@κ@ς ο Πορσεδάκιας ο οποίος θεωρεί ότι επειδή είναι και φραγκάτος, του ανήκει ο δρόμος (όπως οι περισσότεροι της κατηγορίας αυτής)... κάνει να έρθει από την αριστερη στη μεσαία με απότομη γκαζιά και ακουστε τι κάνει εν´συνεχεια...

Επειδή μαλλον έχει ακούσει τη μηχανή... τρομάζει και κοκαλώνει, την ώρα που εγώ ειμαι στα 3 μετρα πλεον...:mad::mad::mad:

Το μόνο που έκανα ήταν να πατησω το φρενο τερμα και μετά τη σύγκρουση να κατεβάσω τα πόδια για να την κρατήσω όρθια...

Κατεβαίνει ο νεόπλουτος, απατεώνας, μ@λ@κ@ς, Porsche-δάκιας κι αρχιζει να μου φωνάζει "που πας;;; δε βλέπεις οτι αλλαζω λωριδα;; αμάν πια εσεις με τις μηχανες σας!! επεσες πανω μου!! παμε να μου δωσεις τα στοιχεια σου τωρα" ... κ.ο.κ.

Όπως καταλαβαίνετε... απ´ τη μια ποναει ο ωμος μου και το γόνατό μου και εχω κάτσει στο πεζοδρόμιο... απ´την άλλη κάνω "ασκήσεις ηρεμίας" και παίρνω βαθιές ανάσες προσπαθώντας να πείσω τον εαυτό μου να μην τον αγγίξω και πάω παρέα με τον Μπέο.....

Μπαινει στη γ@μωπόρσε του και περιμένει στο A/C μεχρι να ερθει η Τροχαια, δινει τα στοιχεια του και εξαφανίζεται... Περιττό να αναφέρω για το τσόλι που ´χε δίπλα του... απλώς φουμάριζε... μέσα στο αυτοκίνητο...

Αυτό δε που προλαβα να δω είναι ότι είχε Ιατρικό σήμα και δεν έκανε ούτε αυτό για το οποίο έχει ορκιστεί... να ρωτήσει αν είμαι καλά... τόσο κάφρος!!!

Ευτυχώς υπάρχει καλός φίλος του πατέρα μου στον Ιατρικό Σύλλογο Αθηνών, οπότε ακόμα κι αν πρέπει να του κάνω τυπικά δήλωση για τη ζημια...και να πληρώσω τη δική μου θα έχουμε γέλια με το σύλλογο........αν δεν κάνει το ελάχιστο!!!

CPretenteriS
25-06-2011, 10:40
:hmmm::(:(:(

Στο μυαλό μου είσαι...:hmmm::(

boxerakias57
25-06-2011, 10:42
ευκαιρεια ειναι να το κανει κοτετσι με αρχικοτα την γκομενα τουΝεύρα

ARGI
25-06-2011, 10:50
Δυστηχώς Κώστα μου, κάποιοι έχουν τα λεφτά, να αγοράζουν ακριβά αυτοκίνητα,
αλλά ΔΕΝ έχουν τους "τρόπους", να τα οδηγούν..!!!!
Νομίζουν ότι πιάνουν τον παπά από τα γνωστά, και ο πλανήτης Γη, γίνετε δικός τους..!!!ΝεύραΝεύρα
Περαστικά σε εσένα φίλε πρώτα, και κατώπιν στην μπουμπούκα σου..!!!!
Αλλο κακό να μην σε βρει....
:(:(:(

pirate
25-06-2011, 10:55
περαστικά και απο εδώ και πέρα πάντα όρθιος

CPretenteriS
25-06-2011, 10:58
περαστικά και απο εδώ και πέρα πάντα όρθιος

Τρίτωσε... σκουντούφλη..........

CPretenteriS
25-06-2011, 11:00
Ένα καλό νέο...

Η αλλαγή λωρίδας απαγορεύεται... οπερ σημαίνει αρνητική δήλωση... κι ας τον να τρέχει...

Στο αριστερό άκρο της μεσαίας ήμουν... κι αυτός αριστερή... το έγραψε και η τροχαία...

Eftixis
25-06-2011, 11:02
Κώστα εύχομαι νάνε το τελευταίο τα σίδερα φτιάχνουν εσύ να είσαι γερός και να χαίρεσαι την Ειρήνη σου και τίποτα άλλο .:(

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
25-06-2011, 11:03
Δυστηχώς Κώστα μου, κάποιοι έχουν τα λεφτά, να αγοράζουν ακριβά αυτοκίνητα,


αλλά ΔΕΝ έχουν τους "τρόπους", να τα οδηγούν..!!!!
Νομίζουν ότι πιάνουν τον παπά από τα γνωστά, και ο πλανήτης Γη, γίνετε δικός τους..!!!ΝεύραΝεύρα
Περαστικά σε εσένα φίλε πρώτα, και κατώπιν στην μπουμπούκα σου..!!!!
Αλλο κακό να μην σε βρει....

:(:(:(


Εδώ Αργύρη, μια μικρή ένσταση ...

Δεν φταίει, ούτε το αυτοκίνητο, ούτε και το παχυλό πορτοφόλι του οδηγού ...

Αυτός που φταίει αποκλειστικά, είναι ο οδηγός ...

Άλλωστε, σφάλματα κάνουμε όλοι στο δρόμο ...

Άλλα μας βγαίνουν "ανέξοδα" κι άλλα τα πληρώνουμε ακριβά ...

Όσο για την Porsche ... κι αυτή δεν μας φταίει ...

Μήπως κι εμείς, με τα μηχανάκια των 15-20.000€,

κάπως έτσι - σαν πορσάκιδες - δεν φαντάζουμε στα μάτια των "σκουτερο/παπόβιων",

με τα μηχανάκια των 1000 € ???

Ας είναι για τον Κωστή - όπως και για όλους μας - το τελευταίο ...










.

griv_gs
25-06-2011, 11:08
Κάτι μου θύμισε η ιστορία σου Κώστα:(:(

Καλως ήρθες στο κλαμπ.

Είσαι καλά και αυτό μετράει.
Τώρα τα άσχημα? Δεν υπάρχουν λέει ανταλλακτικά γιατί δεν στοκάρουνε πλέον και περιμένουμε από Γερμανία.
Ελπίζω να μην χάσουμε το καλοκαίρι:hmmm::hmmm:

Περαστικά και ας είναι το τελευταίο;)

ARGI
25-06-2011, 11:19
Συμφωνώ Νίκο μου, και άλλωστε το ανέφερα και εγώ, φταίνε οι "τρόποι" ή η "παιδεία" τους, εάν το θες αλλιώς, αυτόν των συναφιών ...
Σαφέστατα δεν φταίνε τα οχήματα, και σαφέστατα δεν είναι
όλοι έτσι... Μάλλον η μειονότητα..
****
Και δυστηχώς, και για τις μηχανές έχεις δίκιο φίλε μου...
Κάποιοι ανεγκέφαλοι, βλέπουν πολύ υποτιμιτικά
κάποιους που έχουν μικρότερης αξίας ή κυβικών μοτοσυκλέτα από την δική τους...!!!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ, υπάρχει και αυτή η κατηγοριά "μοτοσυκλετιστών"..!!!:hmmm:

:(:(:(

CPretenteriS
25-06-2011, 11:25
Εδώ Αργύρη, μια μικρή ένσταση ...

Δεν φταίει, ούτε το αυτοκίνητο, ούτε και το παχυλό πορτοφόλι του οδηγού ...

Αυτός που φταίει αποκλειστικά, είναι ο οδηγός ...

Άλλωστε, σφάλματα κάνουμε όλοι στο δρόμο ...

Άλλα μας βγαίνουν "ανέξοδα" κι άλλα τα πληρώνουμε ακριβά ...

Όσο για την Porsche ... κι αυτή δεν μας φταίει ...

Μήπως κι εμείς, με τα μηχανάκια των 15-20.000€,

κάπως έτσι - σαν πορσάκιδες - δεν φαντάζουμε στα μάτια των "σκουτερο/παπόβιων",

με τα μηχανάκια των 1000 € ???

Ας είναι για τον Κωστή - όπως και για όλους μας - το τελευταίο ...










.

Νικόλα ένσταση κι από εμένα τωρα...

Έχω ΠΟΛΛΑ παραδείγματα με Καγενάτους... ένας εκ των οποίων είχε προξενήσει θανατηφόρο με ποδηλατα!! Στη Ραφήνα αν θυμαμαι καλά...

Σαφώς βέβαια στα περί οδηγών έχεις δίκιο...

Αλλά για τους καγενάτους... αστο... κανω 50χλμ κάθε μερα στο κεντρο της Αθηνας και τους βλέπω...

Chav
25-06-2011, 11:27
Συμφωνώ Νίκο μου, και άλλωστε το ανέφερα και εγώ, φταίνε οι "τρόποι" ή η "παιδεία" τους, εάν το θες αλλιώς, αυτόν τον συναφιών ...

Σαφέστατα δεν φταίνε τα οχήματα, και σαφέστατα δεν είναι
όλοι έτσι... Μάλλον η μειονότητα..
****
Και δυστηχώς, και για τις μηχανές έχεις δίκιο φίλε μου...
Κάποιοι ανεγκέφαλοι, βλέπουν πολύ υποτιμιτικά
κάποιους που έχουν μικρότερης αξίας ή κυβικών μοτοσυκλέτα από την δική τους...!!!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ, υπάρχει και αυτή η κατηγοριά "μοτοσυκλετιστών"..!!!:hmmm:


:(:(:(



+1200

staikosn1
25-06-2011, 11:47
Σε ποιο δρομο συναιβει το ατυχημα???
Τι εννοεις η αλλαγη λωριδας απαγορευεται???

Ακιs
25-06-2011, 11:54
Ειδικοτερα τα cayenne εχουν και μια διαφορετικη ερμηνεια στην ελλαδα ως προεκταση του ''μοριου'' του οδηγου....:D:D

Κωστη,περαστικα και ευχομαι να ξεμπερδεψεις οσο πιο ανωδυνα και ανεξοδα γινεται.....:(:(

Gemat
25-06-2011, 12:01
Σε ποιο δρομο συναιβει το ατυχημα???
Τι εννοεις η αλλαγη λωριδας απαγορευεται???


....και στατιστικα ο πισω πληρωνει και οχι ο εμπρος...

τρελο ξενερωμα! Παντως κινουμενος στην Αθηνα ειναι θεμα χρονου ποτε θα τη παθεις! Τρελοκομειο!

Επισης, δεν νομιζω οτι ο πορσακιας δεν θα μπορουσε να ειναι ενας Ladaκιας! Εχει απροσεκτους καθε τυπου ο μπαχτσες!

nikos-x
25-06-2011, 12:51
. . . Βάλτε τωρα κι από 1 50ευρω...



Κωστή, περαστικά φιλαράκι και καλό ξεμπέρδεμα με τον τύπο.
Η κατάστασή σου είναι δύσκολη, λόγο του ότι τον ακούμπησες από πίσω, αλλά όχι και τραγική.

Απ' όσο ξέρω κι εγώ, η αλλαγή λωρίδας, απαγορεύεται και πάντα φταίει αυτός που αλλάζει λωρίδα.
Τώρα το κατά πόσο μπορείς να βρεις δίκιο, δεν ξέρω, μάλλον θα θέλει καλό "κυνηγό".

ΥΓ: 1,50 ή 150; :D

petros
25-06-2011, 13:15
περαστικα φιλαρακι,και καλα ξεμπερδεματα....
ψιλοδυσκολη κατασταση.....:(:(:(

spirossam
25-06-2011, 13:34
Κωστή εύχομαι ειλικρινά να είναι το τελευταίο,η μπέμπα να μην έχει τίποτα και να είναι έτοιμη το συντομότερο δυνατόν για τις εξορμήσεις σου...

Μπράβο για την ψυχραιμία σου,έκανες το πιο σωστό που δεν ασχολήθηκες παραπάνω.Δεν θα έβγαινε τίποτα και θα χαλιόσουν και παραπάνω....

Ρίξε τα πουστριλίκια σου εδώ,anger management gs-forum ;)

Στείλε τον λογαριασμό για να βάλω έμβασμα :D

moby_gr
25-06-2011, 14:02
Περαστικά κι αγύριστα ρε Κωστή...

Καλά ξεμπερδέματα με τον ανεύθυνο αλλά και την επισκευή της μηχανής :(

commander
25-06-2011, 14:08
Κώστα για ψαχτω λίγο παραπάνω γιατί εκει που τον έχεις βαρεση σε πληρώνει (ξαφνική αλλαγή λουριδας) με αγωγή φυσικά αλλα σε πληρώνει.. Επειδή δεν έχεις να χάσεις τπτ και η ζημιά σου είναι καλη για πεστα με τον ασφαλιστη σου!!!!;)

emix
25-06-2011, 14:08
Περαστικα και απο μενα αγαπητε και απο την στιγμη που η υγεια σου ειναι καλα η μηχανη θα φτιαχτει. Μπορει ν αργησει αλλα θα φτιαχτει.

Δυστυχως οι οδηγοι αυτοκινητων και ειδικα αυτοι που δεν εχουν οδηγησει ποτε τους μοτοσυκλετα δεν εχουν παιδεια οδηγικη για να καταλαβουν οτι κυκλοφορουν και μηχανες στους δρομους.

Προσωπικα θα συμφωνησω με τον Λεοντοκαρδο οτι και εμεις με τα bmw μας των 10-15Κ ευρω εχουμε μια νοοτροπια κατοχων πορσε, αλλα με μια σημαντικοτατη διαφορα: Εχουμε κατα 99% σωστη οδηγικη συμπεριφορα και κουλτουρα, κατι που δεν διαθετουν οι καγιενατοι. Και αν οι καγιενατοι ασκουν και κανενα επαγγελμα μεγαλοιατρου,δικηγορου,δημοσιογραφου τοτε ειναι ο χειροτερος συνδυασμος, γιατι αυτοι και οι χειροτεροι απ ολους.

Περαστικα και παλι και ολα θα πανε καλα (κι ας πονεσει λιγο ο απαυτος σου απο τα εξοδα).

frits
25-06-2011, 14:30
Κώστα αφού καθάρισες μόνο με μελανιές μη μιλάς καθόλου, τα υπόλοιπα σε αυτές τις περιπτώσεις δεν πρέπει να σε στεναχωρούν.

Πάρε τον tsompani ένα τηλέφωνο και ρώτα τον για την λάμα στο πόδι για να καταλάβεις την τύχη σου.:rolleyes:

Μην σου τύχει τίποτα άλλο...:)

Πιστεύω επίσης ότι για την ευθύνη μπορείς να το παλέψεις, θα ήταν τέλεια αν έιχες κανένα μάρτυρα, ψάξε να δεις αν μπορείς να βγάλεις και άκρη με καμιά κάμερα, η περιοχή είναι γεμάτη αλλά δεν είναι και εύκολο...

tsompanis
25-06-2011, 14:35
η μηχανή περπατάει κανονικά?

tattoopanther
25-06-2011, 14:39
,.,.,.,Περαστικά και απο εμέ.,.,.,.,

CPretenteriS
25-06-2011, 16:24
Κώστα για ψαχτω λίγο παραπάνω γιατί εκει που τον έχεις βαρεση σε πληρώνει (ξαφνική αλλαγή λουριδας) με αγωγή φυσικά αλλα σε πληρώνει.. Επειδή δεν έχεις να χάσεις τπτ και η ζημιά σου είναι καλη για πεστα με τον ασφαλιστη σου!!!!;)

Ετσι όπως το λες είναι Τεό !! Έχω κάνει ήδη ενέργειες... αλλά μονο μια οδος υπαρχει... θα σας πω.......

CPretenteriS
25-06-2011, 16:28
Ειδικοτερα τα cayenne εχουν και μια διαφορετικη ερμηνεια στην ελλαδα ως προεκταση του ''μοριου'' του οδηγου....:D:D

Κωστη,περαστικα και ευχομαι να ξεμπερδεψεις οσο πιο ανωδυνα και ανεξοδα γινεται.....:(:(

Σ´ευχαριστώ που με επιβεβαιώνεις φιλαράκο... και επειδή εισαι και του χωρου, η βαρύτητά της γνώμης σου είναι σημαντική!!

Τώώώραααα για το ανέξοδα......... δεν παίζει μάλλον εκτός από κάτι που έχω σκεφθεί............ θα δείξει........

CPretenteriS
25-06-2011, 16:31
Σε ποιο δρομο συναιβει το ατυχημα???
Τι εννοεις η αλλαγη λωριδας απαγορευεται???

Αυτό που λέω...

Η απότομη αλλαγή κατεύθυνσης και δει αλλαγή λωρίδας, απαγορεύεται δια νόμου!!

pirate
25-06-2011, 16:39
Άρθρo 21
Kανόνες για τoυς ελιγμoύς των oχημάτων
1. O oδηγός πoυ πρoτίθεται να εκτελέσει ελιγμό, oφείλει πρoηγoυμένως να βεβαιωθεί ότι μπoρεί να τo πράξει χωρίς κίνδυνo ή παρακώλυση των λoιπών χρηστών της oδoύ, oι oπoίoι κινoύνται πίσω, μπρoστά ή πλάι τoυ, ή ετoιμάζoνται να τoν πρoσπεράσoυν, λαμβάνoντας υπόψη τη θέση, την κατεύ- θυνση και την ταχύτητά τoυς.
2. Πριν από κάθε ελιγμό, o oδηγός υπoχρεoύται να καταστήσει έγκαιρα γνωστή την πρόθεσή τoυ αυτή, χρησιμoπoιώντας για τo σκoπό αυτόν τoυς δείκτες κατεύθυνσης, αν δε αυτoί δεν λειτoυργoύν, υπoχρεoύται να δώσει τα ακόλoυθα σήματα με τo χέρι:
α) Έκταση τoυ βραχίoνα για στρoφή πρoς την κατεύθυνση αυτoύ.
β) Kάμψη τoυ βραχίoνα πρoς τα πάνω για στρoφή πρoς την αντίθετη πλευ- ρά αυτoύ.
γ) Kάμψη τoυ βραχίoνα πρoς τα κάτω, για τoν ελιγμό στάθμευσης.
3. H πρoειδoπoίηση πoυ δίνεται με τoυς δείκτες κατεύθυνσης επιβάλλεται να συνεχίζεται σε όλη τη διάρκεια τoυ ελιγμoύ και να παύει όταν oλoκληρωθεί o ελιγμός.
4. Ο οδηγός που παραβαίνει τις διατάξεις του άρθρου αυτού τιμωρείται με διοικητικό πρόστιμο ογδόντα (80,00) ευρώ. Αυτός που επιχειρεί στην οδό συνεχείς ή διακεκομμένους ελιγμούς και κίνηση που εγκυμονεί κίνδυνο για τους λοιπούς χρήστες της οδού τιμωρείται με διοικητικό πρόστιμο επτακοσί- ων (700,00) ευρώ και επί τόπου αφαίρεση της άδειας ικανότητας οδήγησης για τριάντα (30) ημέρες, σύμφωνα με τις προϋποθέσεις και τη διαδικασία του άρθρου 103 του παρόντος Κώδικα.

Άρθρo 23
Aλλαγή κατεύθυνσης
1. O oδηγός, πρoκειμένoυ να αλλάξει κατεύθυνση πρoς τα δεξιά, υπo- χρεoύται να κινηθεί έγκαιρα πρoς τo δεξιό άκρo τoυ oδoστρώματoς και να πραγματoπoιήσει τη στρoφή κατά τo δυνατόν κλειστή.
2. Πρoκειμένoυ o oδηγός να αλλάξει κατεύθυνση πρoς τα αριστερά, υπo- χρεoύται να πλησιάσει πρooδευτικά πρoς τoν άξoνα τoυ oδoστρώματoς, αν είναι διπλής κατεύθυνσης και πρoς τo αριστερό άκρo αυτoύ, αν είναι μoνής κατεύθυνσης (μoνόδρoμoς). Για να εισέλθει στην κάθετη oδό πρέπει να πραγ- ματoπoιήσει τη στρoφή στo κέντρo της διασταύρωσης, ώστε τo όχημα να ει- σέλθει στη δεξιά πλευρά τoυ oδoστρώματoς αυτής της oδoύ. Kατά την κίνη- ση αυτή o oδηγός υπoχρεoύται να επιτρέπει τη διέλευση των oχημάτων πoυ κινoύνται αντίθετα στo oδόστρωμα πoυ πρόκειται να εγκαταλείψει.
3. Aν o oδηγός κατά την αλλαγή της κατεύθυνσης, πρόκειται να διασχίσει ειδική λωρίδα πoυ πρooρίζεται για την κίνηση των μέσων μαζικής μεταφoράς, πoδηλάτων ή μoτoπoδηλάτων, υπoχρεoύται να παραχωρεί πρoτεραιότητα σε αυτά.
4. Στις περιπτώσεις των παραγράφων 1 και 2 τoυ άρθρoυ αυτoύ και εφό- σoν o oδηγός πoυ πρoτίθεται να αλλάξει κατεύθυνση καταστήσει γνωστή την πρόθεσή τoυ αυτή, σύμφωνα με τις διατάξεις των παραγράφων 2 και 3 τoυ άρθρoυ 21 τoυ παρόντoς Kώδικα, oι oδηγoί πoυ τoν ακoλoυθoύν και κινoύνται στις παρακείμενες λωρίδες, υπoχρεoύνται να τoν διευκoλύνoυν με τη μείωση της ταχύτητας τoυ oχήματός τoυς, αυτός δε να μην αλλάξει κατεύθυνση αν δεν μπoρεί να τo πράξει με ασφάλεια.
5. Ο οδηγός που παραβαίνει τις διατάξεις του άρθρου αυτού τιμωρείται με διοικητικό πρόστιμο ογδόντα (80,00) ευρώ.

CPretenteriS
25-06-2011, 16:46
Να ´σαι καλά Σταυράκο !!

giclas
25-06-2011, 20:02
Κωστη οπως ειδα της φωτο νομηζω οτι θα σου βρουνε φτεξημο κε να το θυμηθης...... διοτι φενεται οτι εση τον κτιπησες στο πησο φαναρη-φτερο κε οπως ξερομαι φτεη παντα ο πησο.

ενπαση περηπτοση αφου ο τυπας ηταν κε γιατρος αμα θελης να του την βγουμαι με 1000
εχω κουμπαρα γιατρο που ειναι στους γιατρους του κοσμου κε τωρα ειναι κε ευροβουλευτης καταλαβενης

αμα θες του την βγενομαι ολοι μαζη απο το ευροκηνοβουλιο διοτι δεν κατευβηκαι κατο να δη τη επαθαις κε εμηναι απαθης μεσα στο A/C μαζη με τη συνηκιακη κομενουλα

REK
25-06-2011, 20:30
Κώστη, σημασια έχει που είσαι καλά και ορθιος...όλα τα αλλά φτιάχνονται...;)

egefalikos
25-06-2011, 21:00
Να'σαι καλά Κωστή, περαστικά να είναι φίλε μου! Τρίτωσε το κακό ευτυχώς μόνο με υλικές ζημιές! Προσοχή μάγκες ο κόσμος οδηγάει και το μυαλό τους είναι στο ΔΝΤ!

taksidiotis
25-06-2011, 21:20
ω ρε γ@μωτο....πραγματικα κριμα,κι ευτυχως πανω απο ολα που δε χτυπησες.το προβλημα ειναι οτι εχει φαει απο πισω την στουκα το Πορσικο και δε ξερω εκει τι θα γινει.δειτε να κανετε κατι με κανενα πραματογνωμονα γιατι ειναι παραξενη η ολη ζημια.

saitman
25-06-2011, 22:04
περαστικα ρε γαμπρε!!να μην σου ξανασυμβει

CPretenteriS
26-06-2011, 00:43
περαστικα ρε γαμπρε!!να μην σου ξανασυμβει

Να ´σαι καλά ρε κουνιαδάκι...

CPretenteriS
26-06-2011, 01:30
Φιλαράκια... δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω !!!

Τέτοιο ενδιαφέρον...!!! Τι να πω???

Ειλικρινά σας ευχαριστώ για τις ευχές σας !!!

bmwgogagis
26-06-2011, 01:58
αμαν βρε κωστη τωρα το διαβασα περαστικα να ειναι ολα.

CPretenteriS
26-06-2011, 02:13
αμαν βρε κωστη τωρα το διαβασα περαστικα να ειναι ολα.

Να ´σαι καλά ρε Γιώργη !!!

NLS
26-06-2011, 02:31
εσύ τι στοιχεία του έχεις;

έτσι για να τα έχουμε και εμείς λέμε τώρα...

ortho
26-06-2011, 08:52
Κωστή το μόνο που ίσως σε "σώσει" είναι η καταγραφή του συμβάντος από την τροχαία. Το θέμα ότι δεν "τήρησε" τον όρκο του, είναι ο λόγος σου ενάντια στο λόγο του.

Πριν χρόνια στη Βουλιαγμένης, βράδυ με βροχή, ήθελα να στρίψω αριστερά στην Αργυρούπολη. Εκεί ο δρόμος έχει δύο λωρίδες για τη στροφή. Μπροστά και δεξιά κινείται κλούβα. Ενώ έχω σχεδόν φτάσει στο φανάρι που είναι πράσινο, ο τύπος κλείνει απότομα την πορεία του και τον χτυπάω πίσω κι αριστερά. Ενώ ο πιτσιρικάς δέχεται το σφάλμα του, την επόμενη μέρα που τηλεφωνώ για να συνεννοηθούμε για τη δήλωση βγαίνει το αφεντικό του και λέει ότι φταίω εγώ καινα του κάνω δήλωση. Εννοείται πως πλήρωσα το φανάρι και τον προφυλακτήρα μου.

Γι'αυτό πάντα καλούμε την τροχαία.

Σου εύχομαι να τελειώσει το θέμα με τον καλύτερο για σένα τρόπο.

Οσον αφορά τους γιατρούς, από παλιά όποτε έβλεπα ιατρικό σήμα σε αυτοκίνητο την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια :D εγώ είμαι εξαίρεση :p:p

Arkas
26-06-2011, 09:37
Τα έχουμε ξαναπεί και σε άλλο νήμα.

Πρώτ' απ' όλα, ψάχνουμε για μάρτυρες!

Αμέσως μετά, καλούμε τον ασφαλιστή μας
και τον συμβουλευόμαστε!

Φωτό αν μπορούμε βγάζουμε

και μετά καλούμε την τροχαία,
που αν δεν επικαλεστούμε τραυματισμό,
θα έρθει του Αγίου ....
και ο συνεμπλεκόμενος πιθανότατα θα έχει ήδη φύγει...

Επιμένω δια ροπάλου στην συμβουλή από τον ασφαλιστή μας!!!
Ακόμη και φιλικό να κάνουμε,
ο πραγματογνώμονας του φιλικού,
μπορεί να καταγράψει π#π#ριές και μετά να ψαχνόμαστε...

.

Dent
26-06-2011, 10:02
Κωστη ταχεια αναρρωση σε εσενα και στην μηχανη
Θελει εγρηγορση και προσοχη η μετακινηση απο ολους μας γιατι οι συνθηκες βαινουν συνεχως επιδεινουμενες (κινηση,βλακεια,ανευθυνοτητα,αδιαφορια):(

siraxanz
26-06-2011, 12:06
Ποτέ ξανά Κώστα,

πάντα την Τροχαία!

kostasx
26-06-2011, 12:47
Συνονόματε..περαστικά και αγύριστα;)
Κυνήγα τον κερατά όσο δεν παίρνει

gsmaniac
26-06-2011, 12:57
Είναι να μην σου κάτσει η στραβη.....:cool:
Κωστή σου εύχομαι να είναι το τελευταίο.....και όταν υπάρχουν μόνο υλικές ζημιές,δεν πειράζει...:)
Μιλάω λόγω επαγγέλματος....:o

CPretenteriS
26-06-2011, 13:01
Τα έχουμε ξαναπεί και σε άλλο νήμα.

Πρώτ' απ' όλα, ψάχνουμε για μάρτυρες!

Αμέσως μετά, καλούμε τον ασφαλιστή μας
και τον συμβουλευόμαστε!

Φωτό αν μπορούμε βγάζουμε

και μετά καλούμε την τροχαία,
που αν δεν επικαλεστούμε τραυματισμό,
θα έρθει του Αγίου ....
και ο συνεμπλεκόμενος πιθανότατα θα έχει ήδη φύγει...

Επιμένω δια ροπάλου στην συμβουλή από τον ασφαλιστή μας!!!
Ακόμη και φιλικό να κάνουμε,
ο πραγματογνώμονας του φιλικού,
μπορεί να καταγράψει π#π#ριές και μετά να ψαχνόμαστε...

.

Έχουν γίνει όλα !!! Και η Τροχαία ήρθε γρήγορα...δυστυχώς η ADAC (ΕΛΠΑ εν προκειμένω) ήρθε το Αγίου.... ανήμερα...

allen
26-06-2011, 13:13
περαστικα σου ! αυτα συμβαινουν ,μαμακες πολλοι Νεύρα
το τελευταιο σου στραβο να ειναι! περασε χωρις τραυματα ευτυχως;)

CPretenteriS
26-06-2011, 14:45
περαστικα σου ! αυτα συμβαινουν ,μαμακες πολλοι Νεύρα


Ατελείωτοι θα έλεγα !!! :mad::(



το τελευταιο σου στραβο να ειναι! περασε χωρις τραυματα ευτυχως;)

Απ' το στόμα σου και στου Μ@λ@κ@ τ'αυτί !!!

Γιατί στα 3 και τα 5 μέτρα... δεν μπορείς να αντιδράσεις... μιλάμε για κλάσματα του δευτερολέπτου...:hmmm:

panagiotis.farmer
26-06-2011, 21:23
Περαστικα φιλαρακι...:)

kosta12gs
26-06-2011, 22:18
Συνονοματε,
να εισαι εσυ τουλαχιστον παντα γερος. Αν θυμαμαι καλα,... καποιος πρεπει να σε εχει ματιασει.

Οσο αναφορα αυτο με το ιατρικο σημα στο αμαξι,... ειναι σιγουρο οτι αυτο δε σε κανει γιατρο.

Ευχομαι το ταχυτερο δυνατο και παλι στο δρόμο.

paschalis
26-06-2011, 23:16
Κωστη περαστικα να ειναι και μακρια απο τραυματισμους..
Καλη επιτυχια στις διεκδικησεις σου..

CPretenteriS
27-06-2011, 01:48
Ευχαριστώ φιλαράκια !!!

Michael Chatzilias
27-06-2011, 09:20
Κωστή ξεπέρασέ το γρήγορα, διώξτο από μέσα σου, βάλε τους δικηγόρους και ασφαλιστές σου να το παρακολουθούν, φτιάξε την μηχανή σου γρήγορα και γύρνα πίσω στην ζωή σου κανονικά. Όλα θα πάνε καλά.

evan400f
27-06-2011, 09:55
Περαστικά Κωστή!!:):)

kornlaz
27-06-2011, 10:56
ΝεύραΝεύραΝεύρα Περαστικά φίλε μου, να μην τυχαίνει σε κανέναν μας.

CPretenteriS
27-06-2011, 12:58
Κωστή ξεπέρασέ το γρήγορα, διώξτο από μέσα σου, βάλε τους δικηγόρους και ασφαλιστές σου να το παρακολουθούν, φτιάξε την μηχανή σου γρήγορα και γύρνα πίσω στην ζωή σου κανονικά. Όλα θα πάνε καλά.

Το παλεύω ρε Μιχαλάκο... το παλεύω...:hmmm:

CPretenteriS
27-06-2011, 12:58
Περαστικά Κωστή!!:):)

ΝεύραΝεύραΝεύρα Περαστικά φίλε μου, να μην τυχαίνει σε κανέναν μας.

Να είστε καλά φιλαράκια...

CPretenteriS
27-06-2011, 13:07
Τα νεότερα από την M&S... O γιατρός Θανάσης (Αγ.Στέφανος) επικοινώνησε με τον έταιρο γιατρό (Αγ.Παρασκευή) Κώστα, για να ενημερώσει για τη μηχανή...η οποία λόγω μετακόμισης του πάνω συνεργείου, βρίσκεται στην Αγ.Παρασκευή.

Πήγα λοιπόν κι εγώ, την ξανα-είδα σ'αυτό το κακό χάλι κι ελπίζω την επόμενη φορά να τη δω όπως την ημέρα που την παρέλαβα από το ίδιο μαγαζί στη Μεσογείων.

Πολύ πρόχειρα... και μόνο ότι φαίνεται δια γυμνού οφθαλμού... (πλαστικά, φανάρι, ζελατίνα, ψυγείο λαδιού, βάση ψυγείου λαδιού, κ.ο.κ.) πλησιάζουμε το 2χίλιαρο...:(:(

Ελπίζω να μην έχουμε τίποτα περαιτέρω εκπλήξεις... εννοείται βέβαια ότι εφόσον ο απαράδεκτος πορσε-δάκιας προχωρήσει σε αρνητική δήλωση (πράγμα το οποίο φαντάζει σχεδόν βέβαιο έχοντας δει τη συμπεριφορά του) θα αναγκαστώ να καλύψω εγώ το συγκεκριμένο ποσό κι έχει ο Θεός... Στην περίπτωση αυτή η M&S θα κάνει ότι είναι δυνατό και λόγω forum έτσι ώστε να ισχύσουν οι μέγιστες δυνατές εκπτώσεις...

Βοήθειά μου...

CPretenteriS
27-06-2011, 13:17
Αυτό δε που είναι τουλάχιστον συγκινητικό, είναι το ενδιαφέρον των συμφορουμιτών... μέχρι που κάποιος πήρε και τηλ. να προσφέρει ακόμα και οικονομική βοήθεια... τι να πω...?? Ο συγκεκριμένος μου λέει... "δεν είμαι από αυτούς που γράφουν συχνά... αλλά διαβάζω πάρα πολύ και ξέρω τι άνθρωπος είσαι... Θα παρακολουθώ και θα επέμβω αν και όποτε χρειαστεί..." Και λέω εγώ τώρα... καλέ μου άνθρωπε, γράψ' το... γιατί τέτοιοι άνθρωποι μας λείπουν από τη σημερινή κοινωνία.

Σ' ευχαριστώ και μόνο για την πρότασή σου !!! Δεν έχω λόγια...

Επίσης, να ευχαριστήσω και κάποιον γνωστό... το Γιώργη (nickname: γιώργος) ο οποίος βρισκόταν στην M&S την ώρα που ετοιμαζόμουν να φύγω.

Με βλέπει λοιπόν... και τι μου λέει?? "Κανόνισες για μηχανή εξυπηρέτησης?" Του λέω δεν είναι εφικτό γιατί τις έχουν για αυθημερόν εξυπηρετήσεις (service, κλπ...) Μου λέει... "Εγώ για μερικές ημέρες θα λείψω... αυτή που βλέπεις έξω είναι η μηχανή μου. Μετά χαράς να στη δώσω να κάνεις τη δουλειά σου μέχρι να επιστρέψω..."

Γιώργο μου... τι να πω??? Και να μην συντονιστούμε... ειναι σαν να την πήρα !!! Σε ΥΠΕΡ-ευχαριστώ!!!!!!

Τελικά έχω πολλούς φίλους σ'αυτό το forum!! Σας ευχαριστώ !!!

kostas_366
27-06-2011, 14:04
Αυτό δε που είναι τουλάχιστον συγκινητικό, είναι το ενδιαφέρον των συμφορουμιτών... μέχρι που κάποιος πήρε και τηλ. να προσφέρει ακόμα και οικονομική βοήθεια... τι να πω...?? Ο συγκεκριμένος μου λέει... "δεν είμαι από αυτούς που γράφουν συχνά... αλλά διαβάζω πάρα πολύ και ξέρω τι άνθρωπος είσαι... Θα παρακολουθώ και θα επέμβω αν και όποτε χρειαστεί..." Και λέω εγώ τώρα... καλέ μου άνθρωπε, γράψ' το... γιατί τέτοιοι άνθρωποι μας λείπουν από τη σημερινή κοινωνία.

Σ' ευχαριστώ και μόνο για την πρότασή σου !!! Δεν έχω λόγια...

Επίσης, να ευχαριστήσω και κάποιον γνωστό... το Γιώργη (nickname: γιώργος) ο οποίος βρισκόταν στην M&S την ώρα που ετοιμαζόμουν να φύγω.

Με βλέπει λοιπόν... και τι μου λέει?? "Κανόνισες για μηχανή εξυπηρέτησης?" Του λέω δεν είναι εφικτό γιατί τις έχουν για αυθημερόν εξυπηρετήσεις (service, κλπ...) Μου λέει... "Εγώ για μερικές ημέρες θα λείψω... αυτή που βλέπεις έξω είναι η μηχανή μου. Μετά χαράς να στη δώσω να κάνεις τη δουλειά σου μέχρι να επιστρέψω..."

Γιώργο μου... τι να πω??? Και να μην συντονιστούμε... ειναι σαν να την πήρα !!! Σε ΥΠΕΡ-ευχαριστώ!!!!!!

Κώστα εύχομαι το καλύτερο. Εύχομε γρήγορα και με τον καλύτερο τρόπο, δηλ. την θετική δήλωση, να λήξει το θέμα..
Αν νομίζεις ότι σε κάτι μπορώ να βοηθήσω και εγώ, να το πεις..


Τελικά έχω πολλούς φίλους σ'αυτό το forum!! Σας ευχαριστώ !!!

Έχεις κ πολλούς εχθρούς, όπως εγώ :D

CPretenteriS
27-06-2011, 14:26
Κώστα εύχομαι το καλύτερο. Εύχομε γρήγορα και με τον καλύτερο τρόπο, δηλ. την θετική δήλωση, να λήξει το θέμα..
Αν νομίζεις ότι σε κάτι μπορώ να βοηθήσω και εγώ, να το πεις..


Έχεις κ πολλούς εχθρούς, όπως εγώ :D

Άμα έχεις τέτοιους φίλους δηλαδή... τι τους θέλεις τους οχτρούς...:D

Να 'σαι καλά μοντελάκι... σ'ευχαριστώ... Ετοίμασε μια 500ούρα και είμαστε οκ!!

nikos-x
27-06-2011, 14:38
... Ετοίμασε μια 500-ml-ούρα και είμαστε οκ!!

Θα φτάσουν; :rolleyes:

kostas_366
27-06-2011, 14:41
Άμα έχεις τέτοιους φίλους δηλαδή... τι τους θέλεις τους οχτρούς...:D

Να 'σαι καλά μοντελάκι... σ'ευχαριστώ... Ετοίμασε μια 500ούρα και είμαστε οκ!!


Πεντακό?
Ότι θέλει η φιλενάδα μου..
Όλο το πρόγραμμα όμως έτσι? :D
Μην σκας Κωστή. Θα βρεθούνε όλα.

264George
27-06-2011, 14:55
Το παλεύω ρε Μιχαλάκο... το παλεύω...:hmmm:


Να προσθέσω οτι όταν σπάει ένα
κόκαλο μετά είναι πιο δυνατό!

Οπότε ξέρεις, η ''νέα'' μπουμπού
μετά θα είναι και πιο γρήγορη!

Πάντως περαστικά :cool:

CPretenteriS
27-06-2011, 15:52
Θα φτάσουν; :rolleyes:

Για την κοπελιά... ναι!!! Απλώς πρέπει να μαζευτούν 4-5 κοπελιές ακόμα....:o:rolleyes:

CPretenteriS
27-06-2011, 15:54
Πεντακό?
Ότι θέλει η φιλενάδα μου..
Όλο το πρόγραμμα όμως έτσι? :D
Μην σκας Κωστή. Θα βρεθούνε όλα.

Είδες που τη μελετούσαμε τη Συγγρού...?? Άντε τράβα τώρα να πιάσουμε από ένα πόστο...:hmmm::rolleyes:

Να 'σαι καλά Κωστάκο...

CPretenteriS
27-06-2011, 15:54
Να προσθέσω οτι όταν σπάει ένα
κόκαλο μετά είναι πιο δυνατό!

Οπότε ξέρεις, η ''νέα'' μπουμπού
μετά θα είναι και πιο γρήγορη!

Πάντως περαστικά :cool:

Να 'σαι καλά φιλαράκο...!!! Σ'ευχαριστώ!!!

CPretenteriS
27-06-2011, 17:57
Η δήλωση (αρνητική βέβαια) προωθήθηκε στην Ασφαλιστική μου, ο αχαρακτήριστος δεν έχει ακόμα προβεί σε καμία δήλωση (ούτε θετική ούτε αρνητική) και αναμένουμε.

Αύριο θα περάσει ο πραγματογνώμονας από την M&S, οπότε ευθύς αμέσως θα ξεκινήσει το ξήλωμα !!

evanslam
27-06-2011, 21:07
Έλειπα όλο το σ/κ και τώρα είδα το νήμα και έπαθα πλάκα!
Τι να πω; Μοναχα περαστικα βρε Κωστή, υπομονή και γρήγορα να το ξεπερασεις! Αν περνάει κάτι απο το χέρι μας ελπίζω να μην διστασεις να το ζητήσεις.

DERTILAS
27-06-2011, 21:26
Περαστικά και καλα ξεμπερδέματα με το ζώον.......

CPretenteriS
27-06-2011, 21:38
Έλειπα όλο το σ/κ και τώρα είδα το νήμα και έπαθα πλάκα!
Τι να πω; Μοναχα περαστικα βρε Κωστή, υπομονή και γρήγορα να το ξεπερασεις! Αν περνάει κάτι απο το χέρι μας ελπίζω να μην διστασεις να το ζητήσεις.

Να ´σαι καλά Βαγγελάκο!! Σ´ευχαριστώ ήδη!!!

CPretenteriS
27-06-2011, 21:39
Περαστικά και καλα ξεμπερδέματα με το ζώον.......

Σ´ευχαριστώ φιλε μου..

paschalis
27-06-2011, 22:22
με το R1200GS έχω 19.000km και τα Metzeler παρέδωσαν πνεύμα... πέρασα προχθές απ΄το Νικόλα και ενώ το μπροστινό είναι ΟΚ, το πίσω έχει φαγωθεί πανταχόθεν και από στρογγυλό... έχει γίνει τετράγωνο...:o:rolleyes:



Κωστη αυτο που γραφεις για τα λαστιχα εβαλε λες λιγο το χερακι του?

CPretenteriS
27-06-2011, 22:32
με το R1200GS έχω 19.000km και τα Metzeler παρέδωσαν πνεύμα... πέρασα προχθές απ΄το Νικόλα και ενώ το μπροστινό είναι ΟΚ, το πίσω έχει φαγωθεί πανταχόθεν και από στρογγυλό... έχει γίνει τετράγωνο...:o:rolleyes:



Κωστη αυτο που γραφεις για τα λαστιχα εβαλε λες λιγο το χερακι του?

Στο συγκεκριμένο ατύχημα...? Εκτιμώ πως όχι Πασχάλη μου γιατι ο τύπος πετάχτηκε στα 3-5 μέτρα!!

Και που πρόλαβα να πίεσω το φρένο, ήταν άθλος...αν ήταν στα 10 ή στα 20 μέτρα θα μπορούσαν να είχαν επηρρεάσει!!

EOD-K9
28-06-2011, 11:47
:hmmm::hmmm::hmmm::hmmm:

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΕΣ

CPretenteriS
28-06-2011, 11:56
:hmmm::hmmm::hmmm::hmmm:

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΕΣ

Αααμμμ δε φτάνει πλέον μονο η προσοχή ρε ΚΥΡ-Κ9...αυτό είναι το άσχημο!!:hmmm:

Ο κόσμος έχει σαλτάρει με όλα αυτα που γίνονται και πλέον το εκφράζει με την τραγική οδηγική του συμπεριφορά...:hmmm:

z_atomic
28-06-2011, 14:15
Κωστή τώρα το είδα...ειλικρινα ανατριχιασα μολις είδα τη φωτο αλλα με το μυαλό μου σε εσένα. Μην ανυσηχείς φίλε μου για τη μπέμπα σου. Ολα θα τα φτιάξεις και ολα θα πάνε καλά. Το πιο σημαντικό είναι η υγεία σου και το ότι δεν έπαθες τίποτα είναι το καλό νέο εκείνης της ημέρας. Ολα τα άλλα είναι απλά χρήματα. Να είσαι παντα γερός και όρθιος. Μονο αυτό να σκέφτεσαι

CPretenteriS
28-06-2011, 17:59
Κωστή τώρα το είδα...ειλικρινα ανατριχιασα μολις είδα τη φωτο αλλα με το μυαλό μου σε εσένα. Μην ανυσηχείς φίλε μου για τη μπέμπα σου. Ολα θα τα φτιάξεις και ολα θα πάνε καλά. Το πιο σημαντικό είναι η υγεία σου και το ότι δεν έπαθες τίποτα είναι το καλό νέο εκείνης της ημέρας. Ολα τα άλλα είναι απλά χρήματα. Να είσαι παντα γερός και όρθιος. Μονο αυτό να σκέφτεσαι

Να ´σαι καλά κ´ εσύ ρε Ζήση!! Σ´ευχαριστώ !!

KRASOPATERAS
28-06-2011, 23:51
Κωστή να είναι στα σίδερα φίλε….:hmmm:

Εσύ να είσαι καλά.

Όσο για τον βαρεμένο μην του την χαρίσεις…Νεύρα

CPretenteriS
29-06-2011, 00:00
Κωστή να είναι στα σίδερα φίλε….:hmmm:

Εσύ να είσαι καλά.

Όσο για τον βαρεμένο μην του την χαρίσεις…Νεύρα


Σ´ευχαριστώ ρε Γιαννάκο και σου υπόσχομαι να έρθουμε για κρασοκατάνυξη όταν με το καλό ετοιμαστεί η μπουμπού!! ;)

crazy artist
29-06-2011, 00:15
φίλε τώρα μόλις το διάβασα... ευχομαι, πραγματικά, να βρεις το δίκιο σου!!!

CPretenteriS
29-06-2011, 00:31
φίλε τώρα μόλις το διάβασα... ευχομαι, πραγματικά, να βρεις το δίκιο σου!!!

Να 'σαι καλά φίλε Αρτίστα!! Σ'ευχαριστώ !!

CPretenteriS
29-06-2011, 00:35
Λοιπόν...τα νεώτερα από το μέτωπο...ο πραγματογνώμονας δεν πέρασε σήμερα λόγω απεργιών, αλλά πρόκειται να περάσει αύριο πρωί στις 09:00.

Επιπλέον, για να κερδίζουμε χρόνο, ο υπεύθυνος της M&S μου πρότεινε να ξεκινήσει τις παραγγελίες των ανταλλακτικών αφού ούτως ή άλλως (ασχέτως δηλώσεως του υπαίτιου) η μπουμπού πρέπει να γίνει καινούρια...

Εν' αναμονή λοιπόν...

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
29-06-2011, 00:37
Λοιπόν...τα νεώτερα από το μέτωπο...ο πραγματογνώμονας δεν πέρασε σήμερα λόγω απεργιών, αλλά πρόκειται να περάσει αύριο πρωί στις 09:00.

Επιπλέον, για να κερδίζουμε χρόνο, ο υπεύθυνος της M&S μου πρότεινε να ξεκινήσει τις παραγγελίες των ανταλλακτικών αφού ούτως ή άλλως (ασχέτως δηλώσεως του υπαίτιου) η μπουμπού πρέπει να γίνει καινούρια...

Εν' αναμονή λοιπόν...



Σωστόοοος ... προχώρα κ ο Θεός βοηθός ... :o

CPretenteriS
29-06-2011, 01:07
Σωστόοοος ... προχώρα κ ο Θεός βοηθός ... :o

Ετοίμασε το thread... "Έρανος επισκευής μπουμπούς του CPS"...:sm7::yz:sm7:

REK
29-06-2011, 09:29
ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΩΣΤΗ!!;)

CPretenteriS
29-06-2011, 09:52
ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΩΣΤΗ!!;)

Μπορώ να κάνω κι αλλιώς...? Να ´σαι καλά ρε φίλε !!

ahileb
29-06-2011, 11:42
Ο τύπος έκανε δήλωση;;;

CPretenteriS
29-06-2011, 11:49
Ο τύπος έκανε δήλωση;;;

Όχι Αχιλλέα, ακόμα δεν έχει κάνει ούτε αρνητική ούτε θετική... Έχω άνθρωπο στην ασφαλιστική του εταιρία και θα με ενημερώσει μόλις δει κάτι.

Ακιs
29-06-2011, 12:05
Κωστα,δεν σηκωνεις μια λιστα με ανταλλακτικα που θα χρειαστουν,ειναι πολυ πιθανο καποιοι να εχουν καποια απο αυτα που να ειναι spare η να μην τα χρειαζονται κτλ......;)

ΔΑΣΚΑΛΟΣ
29-06-2011, 13:08
Περαστικά, σιδερένιος και υπομονή. Προέχει η υγεία σου, για να χαρείς και την μηχανή που θα την παραλάβεις καινούρια. Εύχομαι όλα να πάνε καλά.

CPretenteriS
29-06-2011, 13:52
Κωστα,δεν σηκωνεις μια λιστα με ανταλλακτικα που θα χρειαστουν,ειναι πολυ πιθανο καποιοι να εχουν καποια απο αυτα που να ειναι spare η να μην τα χρειαζονται κτλ......;)

Φίλε, έχουν ήδη παραγγελθεί τα περισσότερα... απλώς θα πουλήσω σε δεύτερη φάση κάποια από τα μεταχειρισμένα που μπορούν να πουληθούν...:hmmm:

CPretenteriS
29-06-2011, 19:08
Ο πραγματογνωμονας κατέγραψε...

...η μπέμπα "λύθηκε"...

...αύριο τα σπουδαία...

CPretenteriS
29-06-2011, 19:19
Περαστικά, σιδερένιος και υπομονή. Προέχει η υγεία σου, για να χαρείς και την μηχανή που θα την παραλάβεις καινούρια. Εύχομαι όλα να πάνε καλά.

Να ´σαι καλά Δάσκαλε..

napgeo
29-06-2011, 19:39
Κωστή τι έκανες τελικά....

CPretenteriS
29-06-2011, 19:41
Κωστή τι έκανες τελικά....

Βρήκα 3 παγκάρια... και τα φόρτωσα...:sm7:

gs77
29-06-2011, 21:53
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΥΤΙΑΧΤΕΙ:hmmm:

tsompanis
29-06-2011, 22:17
Ο πραγματογνωμονας κατέγραψε...

...η μπέμπα "λύθηκε"...

...αύριο τα σπουδαία...




ε ορέ τι κάνεις έτσι!:D μερικές πλαστικούρες δουλειά είναι ;)

CPretenteriS
29-06-2011, 23:21
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΥΤΙΑΧΤΕΙ:hmmm:

Σ´ευχαριστώ φίλε Δημήτρη!!

CPretenteriS
29-06-2011, 23:23
ε ορέ τι κάνεις έτσι!:D μερικές πλαστικούρες δουλειά είναι ;)

...και μερικές χιλιαδούλες ευρω....:hmmm::o:hmmm:

giclas
30-06-2011, 00:32
το τσογλανι εκαναι παραδοχη ?
η θα πληρωσης κε τη νηφουλα !!!

CPretenteriS
30-06-2011, 03:46
το τσογλανι εκαναι παραδοχη ?
η θα πληρωσης κε τη νηφουλα !!!

Με τέτοια αχαρακτηριστη συμπεριφορά... μάλλον για νυφούλα πάμε... :hmmm::hmmm:

Strats
30-06-2011, 10:35
Περαστικά Κώστα, να πάνε όλα καλά, να είναι το τελευταίο και γρήγορα να ξανακαβαλήσεις!

Kimwnas
30-06-2011, 11:15
Εδώ Αργύρη, μια μικρή ένσταση ...
Δεν φταίει, ούτε το αυτοκίνητο, ούτε και το παχυλό πορτοφόλι του οδηγού ...
Αυτός που φταίει αποκλειστικά, είναι ο οδηγός ...
Άλλωστε, σφάλματα κάνουμε όλοι στο δρόμο ...
Άλλα μας βγαίνουν "ανέξοδα" κι άλλα τα πληρώνουμε ακριβά ...
Όσο για την Porsche ... κι αυτή δεν μας φταίει ...

Μήπως κι εμείς, με τα μηχανάκια των 15-20.000€,
κάπως έτσι - σαν πορσάκιδες - δεν φαντάζουμε στα μάτια των "σκουτερο/παπόβιων",
με τα μηχανάκια των 1000 € ???
.

Καλά ξεμπερδέματα και περαστικά!

Σ' αυτό που λές πιό πάνω έχεις απόλυτο δίκιο... Εμένα μου λέει ένα παλλικάρι προχτές σε φανάρι με Fazer, φίλε είσαι ο πρώτος που βλέπω σήμερα με GS να φοράς κράνος... Για κάποιο λόγο τα GS του έκαναν εντύπωση που κυκλοφορούν ξεκράνωτα...

CPretenteriS
30-06-2011, 13:06
Περαστικά Κώστα, να πάνε όλα καλά, να είναι το τελευταίο και γρήγορα να ξανακαβαλήσεις!

Να 'σαι καλά Στράτο μου!! Σ'ευχαριστώ!!

CPretenteriS
30-06-2011, 13:42
Καλά ξεμπερδέματα και περαστικά!

Σ' αυτό που λές πιό πάνω έχεις απόλυτο δίκιο... Εμένα μου λέει ένα παλλικάρι προχτές σε φανάρι με Fazer, φίλε είσαι ο πρώτος που βλέπω σήμερα με GS να φοράς κράνος... Για κάποιο λόγο τα GS του έκαναν εντύπωση που κυκλοφορούν ξεκράνωτα...

Σ'ευχαριστώ Κίμωνα!!

Σχετικά με το κράνος... Όποιος κυκλοφορεί ξεκράνωτος, είναι άξιος της μοίρας του !!!

Κι εγώ πολλές φορές (σε κοντινές αποστάσεις) θα ήθελα να μην το έχω ιδίως τώρα που είναι καλοκαίρι και κάνει ζέστη, αλλά ΔΕΝ το κάνω ούτε για 3 μέτρα.

CPretenteriS
30-06-2011, 16:53
Μόλις μίλησα με το γιατρό... ελέγχθησαν... πλαίσιο... καλάμια.... τιμόνι... paralever ή telelever (δεν θυμάμαι ποιο εκ' των 2... μαλλον το telelever υποψιάζομαι)... και είναι όλα καθαρά...

Μόνο η ζάντα δεν έχει ελεγχθεί ακόμα... αλλά έτσι όπως την είχα δει με το μάτι (γυρίζοντάς την) δε φάνηκε να είχε κάτι...

Πολλά από τα ανταλλακτικά έχουν ήδη έρθει... :)

Για ότι νεότερο... θα υπάρξει έκτακτο ανακοινωθέν... :D

giclas
30-06-2011, 17:00
Κωστη το λαμογιω εκαναι παραδοχει αυτο μας ενδιαφερη ολους τωρα που εση εισαι καλα !

CPretenteriS
30-06-2011, 17:01
Κωστη το λαμογιω εκαναι παραδοχει αυτο μας ενδιαφερη ολους τωρα που εση εισαι καλα !


Ακόμα δεν έχω "εικόνα"... θα δούμε προς τα μέσα της ερχόμενης εβδομάδας....

giclas
30-06-2011, 17:12
Ακόμα δεν έχω "εικόνα"... θα δούμε προς τα μέσα της ερχόμενης εβδομάδας....

Ξυπνα Κωστι σου πηραν τον αερα κε σου τα λεγα εγω την επομενη που ειδα οτι εισαι καλα
αμα εισου Λεμασο το θεμα θα ηταν λυξας την επομενη το μεσημερι .
τη κανης κε περημενης ...... στο τελος θα πληρωσης κε τη νηφουλα κινηθου οσο ειναι νωρης

CPretenteriS
30-06-2011, 17:19
Ξυπνα Κωστι σου πηραν τον αερα κε σου τα λεγα εγω την επομενη που ειδα οτι εισαι καλα
αμα εισου Λεμασο το θεμα θα ηταν λυξας την επομενη το μεσημερι .
τη κανης κε περημενης ...... στο τελος θα πληρωσης κε τη νηφουλα κινηθου οσο ειναι νωρης

:Απορία::Απορία::Απορία:

evanslam
30-06-2011, 18:15
Ξυπνα Κωστι σου πηραν τον αερα κε σου τα λεγα εγω την επομενη που ειδα οτι εισαι καλα
αμα εισου Λεμασο το θεμα θα ηταν λυξας την επομενη το μεσημερι .
τη κανης κε περημενης ...... στο τελος θα πληρωσης κε τη νηφουλα κινηθου οσο ειναι νωρης

Αμα ήταν στην Κύπρο μάλλον θα τον είχαμε κλάψει καιρό τώρα! Θα τον είχε στουκάρει κανένας απο το αντίθετο ρεύμα με τα ίσια - ανάποδα που λέει και το άσμα, ετσι που είναι εκεί κάτω! :D

giclas
30-06-2011, 19:39
Αμα ήταν στην Κύπρο μάλλον θα τον είχαμε κλάψει καιρό τώρα! Θα τον είχε στουκάρει κανένας απο το αντίθετο ρεύμα με τα ίσια - ανάποδα που λέει και το άσμα, ετσι που είναι εκεί κάτω! :D

τη ισια -αναποδα .... σε 5λεπτα εξηκιονεσαι στο λεο με συγουργια

αμα ητα στη Κυπρο κε επηδι ειναι κε καλο πεδι (ο Κωστις) αυθημερον θα πηγενε ο εκτιμητης θα εδηναι εκθεση στην ασφαληστικη κε την επομενη ολα θα ηταν ΟΚ
ΔΙΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΠΕΔΙ ! τα ευκολος νοουμενα της ενιας καλο πεδι παραληπονται

ολα αυτα αφου δεν υπηρχαν πολι σοβαρη τραυματησμοι

CPretenteriS
30-06-2011, 20:46
τη ισια -αναποδα .... σε 5λεπτα εξηκιονεσαι στο λεο με συγουργια

αμα ητα στη Κυπρο κε επηδι ειναι κε καλο πεδι (ο Κωστις) αυθημερον θα πηγενε ο εκτιμητης θα εδηναι εκθεση στην ασφαληστικη κε την επομενη ολα θα ηταν ΟΚ
ΔΙΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΠΕΔΙ ! τα ευκολος νοουμενα της ενιας καλο πεδι παραληπονται

ολα αυτα αφου δεν υπηρχαν πολι σοβαρη τραυματησμοι

Να σαι καλά ρε Μιχάλη !! Σ'ευχαριστώ ! :)

sliv
30-06-2011, 21:43
Φίλε Κώστα περαστικά …έχω τρακάρει και εγώ κι ξέρω πως νιώθεις…..
Πάντως στην αλλαγή λουρίδας ελέγχουμε και δίνουμε προτεραιότητα ,πολλοί πιστεύουν ότι επειδή έχουν βγάλει ΦΛΑΣ είναι υποχρεωμένοι όλοι να σταματήσουν …λάθος το ΦΛΑΣ είναι «παλλόμενο» σημαίνει ελέγχω και δίνω προτεραιότητα. Ίσως έχεις δυνατότητα να διεκδικήσεις τα λεφτά σου …..
Είχα περίπτωση -όχι ακριβώς ίδια- και μάλιστα με δικηγόρο –χειρότερο- μικρότερη ζημία βέβαια και δεν μου έκανε ούτε δήλωση . Έχω μια δικηγορική ασφάλεια- δεν λέω όνομα για να μην κάνω διαφήμιση - που πληρώνω 50€ το χρόνο και με κάλυψε στα δικηγορικά ….αλλά τα λεφτά –που δεν θα τα πάρω όλα – ακόμα τα περιμένω (από το 2009) με το σύστημα που έχουμε .
Τέλος πάντων εύχομαι να είναι το τελευταίο …. Και ευτυχώς που είσαι εσύ καλά……..

NLS
01-07-2011, 00:11
μπα εγώ μπερδεύομαι Κύπρο και ειδικά στις στροφές ποιες πρέπει να πάρω ανοιχτά και ποιες κλειστά...

Sakis
01-07-2011, 00:24
Κωστή περαστικά σου και άλλο κακό να μη σε βρεί ρε γμτ:)

σε φάγανε βρε ομορφόπαιδο οι λυσσάρες όλες...:D

CPretenteriS
01-07-2011, 02:05
Φίλε Κώστα περαστικά …έχω τρακάρει και εγώ κι ξέρω πως νιώθεις…..
Πάντως στην αλλαγή λουρίδας ελέγχουμε και δίνουμε προτεραιότητα ,πολλοί πιστεύουν ότι επειδή έχουν βγάλει ΦΛΑΣ είναι υποχρεωμένοι όλοι να σταματήσουν …λάθος το ΦΛΑΣ είναι «παλλόμενο» σημαίνει ελέγχω και δίνω προτεραιότητα. Ίσως έχεις δυνατότητα να διεκδικήσεις τα λεφτά σου …..
Είχα περίπτωση -όχι ακριβώς ίδια- και μάλιστα με δικηγόρο –χειρότερο- μικρότερη ζημία βέβαια και δεν μου έκανε ούτε δήλωση . Έχω μια δικηγορική ασφάλεια- δεν λέω όνομα για να μην κάνω διαφήμιση - που πληρώνω 50€ το χρόνο και με κάλυψε στα δικηγορικά ….αλλά τα λεφτά –που δεν θα τα πάρω όλα – ακόμα τα περιμένω (από το 2009) με το σύστημα που έχουμε .
Τέλος πάντων εύχομαι να είναι το τελευταίο …. Και ευτυχώς που είσαι εσύ καλά……..

Σ'ευχαριστώ Στρατή !!

Κωστή περαστικά σου και άλλο κακό να μη σε βρεί ρε γμτ:)

σε φάγανε βρε ομορφόπαιδο οι λυσσάρες όλες...:D


Μπα που να λυσσάξουνεεεεεε........:D:p:D Να 'σαι καλά φιλαράκι !!!

Σ'ευχαριστώ !! ;)

napgeo
01-07-2011, 09:47
Κωστή μου τώρα πρόσεξα τον τίτλο φίλε.
Το μουράτος το χλιδάτος για πιόν το έγραψες.
Διότι τα λέω εγώ σε εσάς αυτά. Έχετε προσέξει το στίλ σας όταν ανεβαίνατε στις μηχανές σας. Ψάχνετε εναγωνίως να δείτε στα μάτια των άλλων το θαυμασμό. Θα σου τα σείρω απο κοντά φίλε.
Καλημέρα και να είσαι καλά

CPretenteriS
01-07-2011, 09:50
Κωστή μου τώρα πρόσεξα τον τίτλο φίλε.
Το μουράτος το χλιδάτος για πιόν το έγραψες.
Διότι τα λέω εγώ σε εσάς αυτά. Έχετε προσέξει το στίλ σας όταν ανεβαίνατε στις μηχανές σας. Ψάχνετε εναγωνίως να δείτε στα μάτια των άλλων το θαυμασμό. Θα σου τα σείρω απο κοντά φίλε.
Καλημέρα και να είσαι καλά

Εσείς γυαλίζετε τα Deauville και τα πάτε στο Κολωνάκι...:D

Καλά....... εσυ πρώτα ποστάρεις και μετά βλέπεις τον τίτλο...???

Αααμμμμμ έτσι εξηγείται....... :sm7:

napgeo
01-07-2011, 09:59
Εσείς γυαλίζετε τα Deauville και τα πάτε στο Κολωνάκι...:D

Καλά....... εσυ πρώτα ποστάρεις και μετά βλέπεις τον τίτλο...???

Αααμμμμμ έτσι εξηγείται....... :sm7:


Αυτό που έχω μαζί μου είναι τόσο μικρό που και με τα γυαλιά δεν βλέπω τα γρά;μματα. Άσε που για να γράψω δεν μπορώνα πατήσω το πληκτρολόγιο.
Καλό μήνα φίλε

CPretenteriS
01-07-2011, 17:52
Αυτό που έχω μαζί μου είναι τόσο μικρό που και με τα γυαλιά δεν βλέπω τα γρά;μματα. Άσε που για να γράψω δεν μπορώνα πατήσω το πληκτρολόγιο.
Καλό μήνα φίλε

Γεια σου φιλε Νάπο... ανερχόμενε Bill Gates... :D:D

CPretenteriS
01-07-2011, 17:59
Λοιπόν... η μπουμπού είναι έτσι...:hmmm::hmmm::(:(

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/ea08ba5b.jpg


http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/2f2cb171.jpg


http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/48165100.jpg


http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/836f5f1a.jpg

Τα ανταλλακτικά έχουν έρθει όλα... πλαστικά, προβολάκια, ζελατίνα adv φυμέ :D, ... πλην του φτερού που αναμένεται - βαμμένο στο χρώμα της μηχανής - από Γερμανία με επείγουσα αεροπορική (μπήκαν τα μεγάλα μέσα ;)) !!

Σε περίπτωση καθυστέρησης του φτερού, η Motion n' Style έχει και plan B' προκειμένου να με εξυπηρετήσει...;)

Από βδομάδα... θα έχουμε νεώτερα σχετικά με τη συναρμολόγηση... :):)

skippybi
01-07-2011, 18:12
να πάνε όλα καλά και να είναι το τελευταίο...:(:(

CPretenteriS
01-07-2011, 19:18
να πάνε όλα καλά και να είναι το τελευταίο...:(:(

Να 'σαι καλά φιλαράκο !!! :)

HAWK_46
04-07-2011, 13:17
Καλά ξεμπερδέματα Κωστή και υπομονή.

napgeo
04-07-2011, 13:26
Καλά ξεμπερδέματα Κωστή και υπομονή.


Και βγάλε τον τίτλο σε παρακαλώ για να μην σε αρχίσω.
Άκου Μουράτος -Χλιδάτος. Και ποιός το λέει ο gs άτος bmw δάτος.:)

CPretenteriS
04-07-2011, 13:34
Καλά ξεμπερδέματα Κωστή και υπομονή.

Να 'σαι καλά Λευτεράκο !! :)

CPretenteriS
04-07-2011, 16:43
Και βγάλε τον τίτλο σε παρακαλώ για να μην σε αρχίσω.
Άκου Μουράτος -Χλιδάτος. Και ποιός το λέει ο gs άτος bmw δάτος.:)

Έτσι είναι η συγκεκριμένη κατηγορία οδηγών... θα σου πω και άλλες λεπτομέρειες από κοντά... μην τα γράψω εδώ......:hmmm:

CPretenteriS
04-07-2011, 16:47
Τελευταία νέα !!!

Μόλις ψώνισα και τη σιτούλα του ψυγείου λαδιού από ΜΑΚΑΝ, η οποία είχε κάποιο σημαδάκι...

Αναμείνατε... τα ανταλλακτικά θα βγουν στο "σφυρί"... ;)

Επίσης, ήρθε και το φτερό μετά την επείγουσα αεροπορική... έβαλα και το ράμφος της BMW... και αναμένουμε το αισθητικό αποτέλεσμα μετά και τη φυμέ ζελατίνα του adve!!! :):)

commander
04-07-2011, 18:11
Τελευταία νέα !!!

Μόλις ψώνισα και τη σιτούλα του ψυγείου λαδιού από ΜΑΚΑΝ, η οποία είχε κάποιο σημαδάκι...

Αναμείνατε... τα ανταλλακτικά θα βγουν στο "σφυρί"... ;)

Επίσης, ήρθε και το φτερό μετά την επείγουσα αεροπορική... έβαλα και το ράμφος της BMW... και αναμένουμε το αισθητικό αποτέλεσμα μετά και τη φυμέ ζελατίνα του adve!!! :):)
Σαν να πας να γίνεσαι λίγο άνθρωπος!!!!! :D:D

CPretenteriS
04-07-2011, 19:57
Όντως σαν κάτι να γίνεται.......:):):)

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/bf1d5263.jpg

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/3c113c73.jpg

:sm2:

saitman
04-07-2011, 22:44
προχωραει λεμε!!

adventure
04-07-2011, 23:17
:sm8:

kostasx
05-07-2011, 00:03
Προχωράμε λέμεεεε...:D
Άντε Κωστή...γρήγορα και τα επόμενα κομμάτια..;);)

CPretenteriS
05-07-2011, 01:47
προχωραει λεμε!!

:):):)

CPretenteriS
05-07-2011, 01:54
:sm8:



Προχωράμε λέμεεεε...:D
Άντε Κωστή...γρήγορα και τα επόμενα κομμάτια..;);)

Ευχαριστώ φιλαράκια !!! :):)

Το σενάριο λέει ότι αύριο θα είναι έτοιμη... :):)

adventure
05-07-2011, 07:03
Ευχαριστώ φιλαράκια !!! :):)

Το σενάριο λέει ότι αύριο θα είναι έτοιμη... :):)



Με το καλό Κωστή όπως είδες τα σίδερα φτιάχνονται εσύ να είσαι καλά .

:) :) :)

CPretenteriS
05-07-2011, 08:06
Με το καλό Κωστή όπως είδες τα σίδερα φτιάχνονται εσύ να είσαι καλά .

:) :) :)


Ετσι είναι Δημητράκο !! :)

Epsime
05-07-2011, 08:43
:sm8::sm8:

marioman
05-07-2011, 09:36
Όντως σαν κάτι να γίνεται.......:):):)

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/bf1d5263.jpg


Οχι κουκλα.....ΘΕΑ θα γινει!!!....τελικα? τα ιχνοι του γιατρου βρεθηκαν?

CPretenteriS
05-07-2011, 10:01
:sm8::sm8:

Οχι κουκλα.....ΘΕΑ θα γινει!!!....τελικα? τα ιχνοι του γιατρου βρεθηκαν?

Κάποιες αρχικές ενέργειες έχουν γίνει......;)

CPretenteriS
05-07-2011, 11:44
Το "μωρό" είναι έξω για δοκιμή και η επισκευή έχει ολοκληρωθεί...:):)

Αναμένουμε το πόρισμα του Ιατρού !!! ;)

...και το http://www.frankcasey.co.nz/images/suit_morning_00.jpg....................:hmmm::hmmm::hmmm:

marioman
05-07-2011, 11:52
Αντε αντε....με το καλο!!!!! Καλοταξιδο να συνεχισει να ειναι...γιατι ΕΙΝΑΙ...απλα η στραβη εχει την ωρα της...
Θελουμε φωτο!;)

commander
05-07-2011, 11:53
Το "μωρό" είναι έξω για δοκιμή και η επισκευή έχει ολοκληρωθεί...:):)

Αναμένουμε το πόρισμα του Ιατρού !!! ;)





Εχω μια απορία ". Αλλά ασε θα στην πω όταν θα βρεθούμε ...!!!!:D:D

HAWK_46
05-07-2011, 11:54
Εχω μια απορία ". Αλλά ασε θα στην πω όταν θα βρεθούμε ...!!!!:D:D

.......την ίδια απορία έχω κι εγώ !! :cool:

commander
05-07-2011, 11:56
Αντε αντε....με το καλο!!!!! Καλοταξιδο να συνεχισει να ειναι...γιατι ΕΙΝΑΙ...απλα η στραβη εχει την ωρα της...
Θελουμε φωτο!;)

Αυτό λες η άντε να την πάρει γιατί θα φτάσει τα μηνύματα του jefe στο ταξίδι που σκάνε στη Νορβηγία ....!!!!!:sm7::sm7:

CPretenteriS
05-07-2011, 11:57
Εχω μια απορία ". Αλλά ασε θα στην πω όταν θα βρεθούμε ...!!!!:D:D

.......την ίδια απορία έχω κι εγώ !! :cool:



:Απορία::Απορία::Απορία:

Πάρε τηλ. τώρα... (Τεό)

commander
05-07-2011, 11:57
.......την ίδια απορία έχω κι εγώ !! :cool:

:sm7::sm7:

CPretenteriS
05-07-2011, 11:58
Αυτό λες η άντε να την πάρει γιατί θα φτάσει τα μηνύματα του jefe στο ταξίδι που σκάνε στη Νορβηγία ....!!!!!:sm7::sm7:

Είσαι νούμερο !!! :sm7::sm7::sm7:

adventure
05-07-2011, 11:58
Το "μωρό" είναι έξω για δοκιμή και η επισκευή έχει ολοκληρωθεί...:):)

Αναμένουμε το πόρισμα του Ιατρού !!! ;)

...και το http://www.frankcasey.co.nz/images/suit_morning_00.jpg....................:hmmm::hmmm::hmmm:




Πολύ ακριβό κουστούμι διάλεξες Κωστή να ποστάρεις .

:cool: :cool:

commander
05-07-2011, 11:59
:Απορία::Απορία::Απορία:

Πάρε τηλ. τώρα... (Τεό)

πριτσ που θα σε πάρω .....!!!!!!:D:sm7:

CPretenteriS
05-07-2011, 11:59
Πολύ ακριβό κουστούμι διάλεξες Κωστή να ποστάρεις .

:cool: :cool:


:(:hmmm::(:hmmm::(

CPretenteriS
05-07-2011, 12:00
Αντε αντε....με το καλο!!!!! Καλοταξιδο να συνεχισει να ειναι...γιατι ΕΙΝΑΙ...απλα η στραβη εχει την ωρα της...
Θελουμε φωτο!;)

Να 'σαι καλά φιλαράκι !!!

Θα έρθει και η φωτό !! Με το καλό... :)

Michael Chatzilias
05-07-2011, 13:16
Κωστή, μπράβο και καλή αρχή ξανά. Κούκλα η νέα σου έκδοση.
Κάνε την προσευχή σου για κάθε ενδεχόμενο.

CPretenteriS
05-07-2011, 13:22
Για πείτε μου ρε παληκάρια στα γρήγορα γιατί πρέπει να απαντήσω...

Με την προηγούμενην ζελατίνα... η οποία δεν είχε μπαράκι/βάση για το GPS είχα βάλει αυτό της BMW που φαίνεται και στη φωτό!!

Τώρα με τη ζελατίνα του adve έχω δυνατότητα να το αφαιρέσω το extra μπαράκι της BMW και να μπει το GPS πάνω στο μπαράκι της νέας ζελατίνας...

Τί να κάνω???? Βοηθάτεεε!!!!

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/IMG_3519.jpg

moby_gr
05-07-2011, 13:32
Τώρα με τη ζελατίνα του adve έχω δυνατότητα να το αφαιρέσω το extra μπαράκι της BMW και να μπει το GPS πάνω στο μπαράκι της νέας ζελατίνας...

Τί να κάνω???? Βοηθάτεεε!!!!






Στο μπαράκι της adve ζελατίνας...εννοείται!
Αυτή τη δουλειά έκανε αυτό που είχες βάλει και για αυτό είναι και σχεδόν όμοια!

marioman
05-07-2011, 13:34
Βγαλε το αλλο....στο μπαρακι του adv.!!!

CPretenteriS
05-07-2011, 13:39
Στο μπαράκι της adve ζελατίνας...εννοείται!
Αυτή τη δουλειά έκανε αυτό που είχες βάλει και για αυτό είναι και σχεδόν όμοια!


Εσένα ψάχνω τόση ώρα....... Νεύρα το κινητό σου μέσα...:D

kornlaz
05-07-2011, 13:42
Εννοείται στο μπαράκι της adv.Πάντως θα γίνει κουκλάρα η μπουμπού.Η ζελατίνα όλα τα λεφτά!!!Άντε με το καλό και τα υπόλοιπα. :):):)

CPretenteriS
05-07-2011, 14:26
3,300 € προ έκπτωσης...

:yz:yz:yz

marioman
05-07-2011, 14:27
:hmmm::hmmm::hmmm:

kornlaz
05-07-2011, 18:29
3,300 € προ έκπτωσης...

:yz:yz:yz



:sm1::sm1::sm1::sm1:

CPretenteriS
05-07-2011, 19:56
Εεεεεεεεε να τηνααααα λοιποοοόννν..... :):):)

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/6545434b.jpg

skippybi
05-07-2011, 19:58
θεάάάάάάάάάάάαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!:):):)

kornlaz
05-07-2011, 20:49
http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002053E.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)




(http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12)

CPretenteriS
06-07-2011, 00:57
θεάάάάάάάάάάάαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!:):):)

http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002053E.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)




(http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12)

Ομόρφυνε λιγάκι πάντως... είναι γεγονός !!! :)

Αύριο πρωί-πρωί πάει στο Νικόλα για EXP... ;) Το ραντεβού ήταν κανονισμένο αλλά μας πρόλαβε ο πορσάκιας...

GEO_K
06-07-2011, 03:13
Φτου φτου φτου!!
Ριξε και λιγο αγιασμο ρε Κωστη!!

adventure
06-07-2011, 06:30
Κούκλα Κωστή .

:sm8:

CPretenteriS
06-07-2011, 07:51
Φτου φτου φτου!!
Ριξε και λιγο αγιασμο ρε Κωστη!!



Κούκλα Κωστή .

:sm8:


Έχω ρίξει Γιωργάρα... γι αυτό σώθηκαν τα κόκκαλά μου προχθες......

tsatsos
06-07-2011, 08:00
Καλοταξιδη και αγρατζουνιστη..:)

marioman
06-07-2011, 08:29
Ματακια, σκορδα, Παναγιτσες, ο Αι Νικολας....ολα φορτωμενα? ;)
:sm2:

peterv
06-07-2011, 08:43
έγινε πιο ωραία από πρίν φίλε.....

και η δικιά νου είναι λίγο τρακαρισμένη μήπως μπορείς να την αναλάβεις σε παρακαλώ ?

εεεεε καλέ μου Κωστή ?????
και εγώ θα μουτζώνω όλους τους πορσάκιδες στον δρόμο για χάρη σου !!!!!!!!!!!!!!!!! :sm6:

CPretenteriS
06-07-2011, 08:45
http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/d1da6e26.jpg

CPretenteriS
06-07-2011, 08:47
Καλοταξιδη και αγρατζουνιστη..:)

Ματακια, σκορδα, Παναγιτσες, ο Αι Νικολας....ολα φορτωμενα? ;)
:sm2:

Να ´στε καλα φιλαράκια !!! :)

CPretenteriS
06-07-2011, 08:51
έγινε πιο ωραία από πρίν φίλε.....

και η δικιά νου είναι λίγο τρακαρισμένη μήπως μπορείς να την αναλάβεις σε παρακαλώ ?

εεεεε καλέ μου Κωστή ?????
και εγώ θα μουτζώνω όλους τους πορσάκιδες στον δρόμο για χάρη σου !!!!!!!!!!!!!!!!! :sm6:

Είμαστε σύμφωνοι φίλε !!! :)

Δε θ´ αφήσεις όμως κανέναν από δαύτους, οκ???

Epsime
06-07-2011, 09:09
Κούκλα έγινε Κωστή άντε με το καλό, καλοτάξιδη και αγρατζουνιστη!!!:D:D

γιωργος
06-07-2011, 09:35
φτου φτου φτου;)

CPretenteriS
06-07-2011, 10:05
Κούκλα έγινε Κωστή άντε με το καλό, καλοτάξιδη και αγρατζουνιστη!!!:D:D


φτου φτου φτου;)

http://ohiok.com/img/yourspacecooment/meredo/thank-you/thank-you.gif

commander
06-07-2011, 10:15
(Το ταξίδι του φίλου μας του Πρετεντέρη από το κέντρο τις αθήνας στα βόρεια προάστεια ).Έτσι πρέπει να λέει στην επικεφαλίδα το θρεντ....!!!!:sm7::sm7:

teo71
06-07-2011, 10:20
Τέλος καλό. όλα καλά...

Καλοτάξιδη...

CPretenteriS
06-07-2011, 10:23
(Το ταξίδι του φίλου μας του Πρετεντέρη από το κέντρο τις αθήνας στα βόρεια προάστεια ).Έτσι πρέπει να λέει στην επικεφαλίδα το θρεντ....!!!!:sm7::sm7:

Έχεις λυσσάξει... θα σου πιάσω τα μάγουλα και θα σου κόψω κομμάτια...:D:D:p:D

...λίγο το 'χεις?? 17 ολόκληρα χιλιόμετρα ήταν αυτά...:o:rolleyes:

CPretenteriS
06-07-2011, 10:24
Τέλος καλό. όλα καλά...

Καλοτάξιδη...

Να 'σαι καλά Θοδωράκο !!! :):)

commander
06-07-2011, 10:24
:sm7::sm7::sm7:Έχεις λυσσάξει... θα σου πιάσω τα μάγουλα και θα σου κόψω κομμάτια...:D:D:p:D

...λίγο το 'χεις?? 17 ολόκληρα χιλιόμετρα ήταν αυτά...:o:rolleyes:

CPretenteriS
06-07-2011, 15:24
Να ευχαριστήσω τους μηχανικούς της M&S για την άμεση ανταπόκρισή τους και την ταχύτατη αποκατάσταση της μπουμπούς...:):)

Όσο για τους εμπορικούς................ακόμα πονάω....:o:rolleyes::(

Η μηχανή είναι άψογη !! ;)

egefalikos
06-07-2011, 17:03
Πω πω ρε Κωστή, τι έφτιαξες ρε φίλε, κουκλάρα έγινε!!! Να την χαρείς και πάντα όρθιος φίλε μου! :)

CPretenteriS
06-07-2011, 17:33
Πω πω ρε Κωστή, τι έφτιαξες ρε φίλε, κουκλάρα έγινε!!! Να την χαρείς και πάντα όρθιος φίλε μου! :)

Να 'σαι καλά φίλε Γιάννη !! Σ'ευχαριστώ...:)

REK
06-07-2011, 23:56
αντε Κωστή,ας είναι το τελευταίο:)..τι να πώ..;)

nivam
07-07-2011, 00:44
Καλορίζικη Κωστή!!! άλλο κακό να μη σε βρει.:):):)

CPretenteriS
07-07-2011, 00:53
αντε Κωστή,ας είναι το τελευταίο:)..τι να πώ..;)

Καλορίζικη Κωστή!!! άλλο κακό να μη σε βρει.:):):)

Thank U guys !!! :);)

ortho
07-07-2011, 09:33
Κούκλα!
Πάντα γυαλισμένη και πάντα όρθιοι εσύ κι η λεπτόχοντρη από δω και πέρα!

Αλλά ρε Κώστα, γιατί έφτασε τόσο πολύ το κουστούμι;! Σε άλλο κόσμο ζουν αυτοί της BMW;!:cool::cool:

Ακιs
07-07-2011, 10:31
Tελος καλο ολα καλα Κωστη....ας ειναι το τελευταιο που σου συνεβηκε.:):)
Το κουστουμακι παντως.....ειναι οντως ''οοοολα τα λεφτα''!!!!:hmmm:

CPretenteriS
07-07-2011, 10:53
Κούκλα!
Πάντα γυαλισμένη και πάντα όρθιοι εσύ κι η λεπτόχοντρη από δω και πέρα!

Αλλά ρε Κώστα, γιατί έφτασε τόσο πολύ το κουστούμι;! Σε άλλο κόσμο ζουν αυτοί της BMW;!:cool::cool:


Tελος καλο ολα καλα Κωστη....ας ειναι το τελευταιο που σου συνεβηκε.:):)
Το κουστουμακι παντως.....ειναι οντως ''οοοολα τα λεφτα''!!!!:hmmm:

Λοιπόν...

Το μαλλί... πήγε τελικώς 2.715 € με την έκπτωση (λόγω GSForum) και γι' αυτό να ευχαριστήσω ιδιαίτερα το Νίκο και το Δημήτρη !!

Το εκπληκτικό της υπόθεσης ξέρετε ποιο είναι σύντεκνοι??? Ότι ενώ νόμιζα ότι θα αντικρύσω μια αναλογία ανταλλακτικών/εργασίας περίπου 2/3 και 1/3, είδα το αστείο ποσό των 150 € (εργασία).

Που εμένα μου λέει ένα πράγμα... ότι η Μέρκελ μας έχει βρει και μας πηδ@ει!!!

2.500 € για 3 πλαστικά, 1 φανάρι κι ένα ψυγείο λαδιού???

ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΟ !!!

napgeo
07-07-2011, 11:30
Κωστή τέλος καλό όλα καλά φίλε.
Βγάλε τον τίτλο διότι με ενοχλεί.
Άκου μουράτος –χλιδάτος- gs άτος…..
Και μετά μας φταίει η Μέρκελ….
:sm7::sm7::sm7:

CPretenteriS
07-07-2011, 16:06
Κωστή τέλος καλό όλα καλά φίλε.
Βγάλε τον τίτλο διότι με ενοχλεί.
Άκου μουράτος –χλιδάτος- gs άτος…..
Και μετά μας φταίει η Μέρκελ….
:sm7::sm7::sm7:

Η τσέπη μου... δεν είναι και πολύ καλά... αλάφρυνε πολύ !!! :sm7::yz

commander
07-07-2011, 16:19
ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ ΕΛΕΟΣ !!!
:sm7::sm7::sm7:

CPretenteriS
07-07-2011, 17:45
ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ ΕΛΕΟΣ !!!
:sm7::sm7::sm7:

Τα βλέπεις τώρα τι κάνεις...? Μετά λες ότι φταίω εγώ...:D:p

ntinopoulos
07-07-2011, 18:44
εχω πληροφοριες οτι η ειρηνη αγανακτησμενη απ τις συνεχεις πτωσεις του κωστα,απαιτησε να βγαλει η ιδια διπλωμα οδηγησης μηχανης ετσι ωστε να γλιτωσουν μια και καλη απο τις αγοραπωλησιες ανταλακτικων και να εξασφαλισουν την ασφαλεια τους!:)
με το καλο ειρηνη!;)

CPretenteriS
07-07-2011, 21:42
εχω πληροφοριες οτι η ειρηνη αγανακτησμενη απ τις συνεχεις πτωσεις του κωστα,απαιτησε να βγαλει η ιδια διπλωμα οδηγησης μηχανης ετσι ωστε να γλιτωσουν μια και καλη απο τις αγοραπωλησιες ανταλακτικων και να εξασφαλισουν την ασφαλεια τους!:)
με το καλο ειρηνη!;)

Νεύρα:mad:Νεύρα

http://serve.mysmiley.net/animated/anim_39.gif
http://serve.mysmiley.net/animated/anim_39.gif
http://serve.mysmiley.net/animated/anim_39.gif

.
.
.
.
:D:D:D

saitman
08-07-2011, 18:47
εχω πληροφοριες οτι η ειρηνη αγανακτησμενη απ τις συνεχεις πτωσεις του κωστα,απαιτησε να βγαλει η ιδια διπλωμα οδηγησης μηχανης ετσι ωστε να γλιτωσουν μια και καλη απο τις αγοραπωλησιες ανταλακτικων και να εξασφαλισουν την ασφαλεια τους!:)
με το καλο ειρηνη!;)
:sm7::sm7::sm7:

CPretenteriS
08-07-2011, 19:41
:sm7::sm7::sm7:

Κι εσύ τέκνον... βρούτε...? :o:rolleyes:

CPretenteriS
13-07-2011, 10:26
Μόλις ενημερώθηκα ότι ο πανίβλακας έκανε αρνητική δήλωση... κάτι το οποίο ήταν αναμενόμενο... οπότε περνάμε στη δεύτερη φάση πλέον...:hmmm:

Το θετικό είναι ότι η μηχανή είναι ΟΚ και ότι δεν ταλαιπωρήθηκα παρά 5 ημέρες μόνο...

adventure
13-07-2011, 10:28
Καλή δύναμη Κωστή .

:hmmm: :hmmm: