PDA

View Full Version : GS ανεβαίνοντας το ποτάμι σήμερα...


NLS
12-07-2011, 15:46
Το κράνος ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ με αποτέλεσμα να μην χωράει και να ενοχλεί τους πίσω του.

Σορτσάκι κοντό, παντόφλα.

Ελπίζω να είναι εδώ (αλλά δεν το πιστεύω) για να του πω: ΟΥΣΤ ξεφτίλα!

CPretenteriS
12-07-2011, 16:04
ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

Jefe
12-07-2011, 16:10
Το κράνος ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ με αποτέλεσμα να μην χωράει και να ενοχλεί τους πίσω του.

Σορτσάκι κοντό, παντόφλα.

Ελπίζω να είναι εδώ (αλλά δεν το πιστεύω) για να του πω: ΟΥΣΤ ξεφτίλα!



Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι συμφορουμίτης μας! ;)




Jefe

mrdaellis
12-07-2011, 16:52
ο κλασικος ο Π@Π@Ρ@Σ ο ελληνας!!! ΝεύραΝεύραΝεύρα

CPretenteriS
12-07-2011, 17:06
Μήπως ήταν αυτός ο οδηγός... πάνω σε GS όμως...:Απορία::Απορία::Απορία:

http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/Various/sagionara1.jpg

Αν ναι, ξέρω να σας πω ποιος είναι...:sm7::sm7:

NLS
12-07-2011, 17:08
αυτός φοράει κράνος πάντως, όχι ο καθρέφτης του

SenseiG
12-07-2011, 17:12
Μήπως ήταν αυτός ο οδηγός... πάνω σε GS όμως...:Απορία::Απορία::Απορία:


http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/Various/sagionara1.jpg


Αν ναι, ξέρω να σας πω ποιος είναι...:sm7::sm7:


Που τον ξερω που τον ξερω.....:sm7::sm7:

SenseiG
12-07-2011, 17:13
αυτός φοράει κράνος πάντως, όχι ο καθρέφτης του

Και να ηθελε δεν μπορει....!!:sm7:

ntinopoulos
12-07-2011, 18:01
Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι συμφορουμίτης μας! ;)




Jefe

:sm8:
Και να ηθελε δεν μπορει....!!:sm7:

:sm7:

napgeo
12-07-2011, 20:10
Μήπως ήταν αυτός ο οδηγός... πάνω σε GS όμως...:Απορία::Απορία::Απορία:


http://i1040.photobucket.com/albums/b406/Costis1974/Various/sagionara1.jpg


Αν ναι, ξέρω να σας πω ποιος είναι...:sm7::sm7:


Μήπως είναι ο Κύριος που την άφησε στον ήλιο και μετά πήρανε οδική για τη συνέχεια.
Άλο ένα ελάττωμα της Μαμάς. Ποτέ στον ήλιο.
Γιατί έχει μετακινηθεί ο μαγνητικός βοράς και μπερδεύεται το GPS. Και για να μην χαθεί ο αναβάτης δεν παίρνει ο κινητήρας μπροστά.
Τεχνολογία αιχμής αδέρφια…………..:sm7:

batman
12-07-2011, 21:53
Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι συμφορουμίτης μας! ;)




Jefe
Μακάρι.Αλλά γιατί δεν υπάρχει περίπτωση?

kostasx
13-07-2011, 10:28
Πες πολλά ουστ γιατί ειναί πολλοί οι ξεφτίλες με σορτς,σαγιονάρα και κράνος στον αγκώνα..δυστυχώς..ΝεύραΝεύρα

adventure
13-07-2011, 10:30
Αν τα βλέπετε αυτά στην Αθήνα μην σας πω τη βλέπουμε εμείς στα νησιά .

:cool: :cool:

NLS
13-07-2011, 12:48
Χωρίς να δικαιολογώ κάτι, κατανοώ ότι κάποιος στη Ζάκυνθο θα βγει από το δωμάτιο του, θα φοράει τη βερμούδα του και θα πάει ΜΕ ΚΡΑΝΟΣ 2 χλμ. πιο πέρα για να κάνει μπάνιο. Πιθανότατα γνωρίζοντας ότι μπορεί να καεί από τον ήλιο (μπορεί να φοράει αντηλιακή), ότι ρισκάρει να σημαδευτεί αν πέσει ακόμα και πηγαίνει αργά.
Όμως να το βλέπεις αυτό και ΧΩΡΙΣ κράνος στο δρόμο που είναι η αρχή της ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ Αθηνών-Λαμίας και που αν δεν έχει κίνηση πας με αρκετά ενώ αν έχει κίνηση είσαι πάντα ανάμεσα σε αυτοκίνητα και νταλίκες... Ε έχει διαφορά νομίζω.

giamil
13-07-2011, 14:35
Χωρίς να δικαιολογώ κάτι, κατανοώ ότι κάποιος στη Ζάκυνθο θα βγει από το δωμάτιο του, θα φοράει τη βερμούδα του και θα πάει ΜΕ ΚΡΑΝΟΣ 2 χλμ. πιο πέρα για να κάνει μπάνιο. Πιθανότατα γνωρίζοντας ότι μπορεί να καεί από τον ήλιο (μπορεί να φοράει αντηλιακή), ότι ρισκάρει να σημαδευτεί αν πέσει ακόμα και πηγαίνει αργά.
Όμως να το βλέπεις αυτό και ΧΩΡΙΣ κράνος στο δρόμο που είναι η αρχή της ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ Αθηνών-Λαμίας και που αν δεν έχει κίνηση πας με αρκετά ενώ αν έχει κίνηση είσαι πάντα ανάμεσα σε αυτοκίνητα και νταλίκες... Ε έχει διαφορά νομίζω.

Με προλαβες....γιατι νομιζω εχει διαφορα...
Καποιες φορες ενγνωση του κινδυνου δεν μπορουμε να ειμαστε ρομποκοπ...αλλα τουλαχιστον οταν οι πιθανοτητες ειναι μειωμενες για να γινει η ασχημη...εννοειτε με κρανος ομως και τοτε...
Αλλα μεσα στην Αθηνα το θεωρω και εγω απαραδεκτο μ ολη την Σαρα και την Μαρα που οδηγαει οπως θελει να εισαι εκτεθημενος σ αυτο τον βαθμο!πρεπει να σαι κομματακι ανεγκεφαλος.... :cool:

Gazi
13-07-2011, 19:17
Αν τα βλέπετε αυτά στην Αθήνα μην σας πω τη βλέπουμε εμείς στα νησιά .

:cool: :cool:




Πές τα αρχηγέ μου.....

napgeo
14-07-2011, 12:00
Μια ερώτηση και από μένα.

Ο καθείς από εμάς έχει το δικαίωμα να κυκλοφορεί όπως του αρέσει η όχι.
Από όσα ξέρω το κράνος βλάπτει μόνο τον ίδιο.
Τι είδους Ρατσισμός και Φαρισαϊσμός είναι αυτός που διακρίνω.(Δεν μπορεί να είναι δικός μας- αποκλείετε να είναι ένας από εμάς) .κλπ
Λες και εδώ στην παρέα έχουμε βάλει καλούπια και διαμορφώνουμε συνειδήσεις και οδηγηκή συμπεριφορά. Και όταν σας τα λέω μου τα χώνετε ότι δεν μπαίνετε σε καλούπια, κάνετε ότι σας γουστάρει κοκ.
Υπάρχει και τροχαία στον τόπο μας. Άς κάνει αυτή σωστά τη δουλειά της…………….

CPretenteriS
14-07-2011, 12:11
Μια ερώτηση και από μένα.

Ο καθείς από εμάς έχει το δικαίωμα να κυκλοφορεί όπως του αρέσει η όχι.
Από όσα ξέρω το κράνος βλάπτει μόνο τον ίδιο.
Τι είδους Ρατσισμός και Φαρισαϊσμός είναι αυτός που διακρίνω.(Δεν μπορεί να είναι δικός μας- αποκλείετε να είναι ένας από εμάς) .κλπ
Λες και εδώ στην παρέα έχουμε βάλει καλούπια και διαμορφώνουμε συνειδήσεις και οδηγηκή συμπεριφορά. Και όταν σας τα λέω μου τα χώνετε ότι δεν μπαίνετε σε καλούπια, κάνετε ότι σας γουστάρει κοκ.
Υπάρχει και τροχαία στον τόπο μας. Άς κάνει αυτή σωστά τη δουλειά της…………….



Από την εμπειρία σου στο Δημόσιο... θα έπρεπε να γνωριζεις ότι ΔΕ δουλεύει τίποτα!!! Ούτε και η Τροχαία φυσικά....:hmmm::hmmm:

ckk
14-07-2011, 12:49
Μια ερώτηση και από μένα.
Ο καθείς από εμάς έχει το δικαίωμα να κυκλοφορεί όπως του αρέσει η όχι. Ακόμα και με Honda ρε Νάπο?...
Από όσα ξέρω το κράνος βλάπτει μόνο τον ίδιο. Βλάπτει και σένα Νάπο μου, που αν ο μη γένοιτο, κτυπήσεις ξεκράνοτο, τον κουβαλάς αυτόν και το σπασμένο κεφάλι του σε όλη σου την ζωή.
Τι είδους Ρατσισμός και Φαρισαϊσμός είναι αυτός που διακρίνω.(Δεν μπορεί να είναι δικός μας- αποκλείετε να είναι ένας από εμάς) .κλπ
Λες και εδώ στην παρέα έχουμε βάλει καλούπια και διαμορφώνουμε συνειδήσεις και οδηγηκή συμπεριφορά. Καλό θα ήταν. Εκτός και αν το forum είναι μόνο για να κάνουμε την πλάκα μας. Και όταν σας τα λέω μου τα χώνετε ότι δεν μπαίνετε σε καλούπια, κάνετε ότι σας γουστάρει κοκ.
Υπάρχει και τροχαία στον τόπο μας. Άς κάνει αυτή σωστά τη δουλειά της…………….


Η τροχαία μας σταματάει για να δει τις μηχανές μας...:sm7:

NLS
14-07-2011, 13:02
Μια ερώτηση και από μένα.

Ο καθείς από εμάς έχει το δικαίωμα να κυκλοφορεί όπως του αρέσει η όχι.
Από όσα ξέρω το κράνος βλάπτει μόνο τον ίδιο.
Τι είδους Ρατσισμός και Φαρισαϊσμός είναι αυτός που διακρίνω.(Δεν μπορεί να είναι δικός μας- αποκλείετε να είναι ένας από εμάς) .κλπ
Λες και εδώ στην παρέα έχουμε βάλει καλούπια και διαμορφώνουμε συνειδήσεις και οδηγηκή συμπεριφορά. Και όταν σας τα λέω μου τα χώνετε ότι δεν μπαίνετε σε καλούπια, κάνετε ότι σας γουστάρει κοκ.
Υπάρχει και τροχαία στον τόπο μας. Άς κάνει αυτή σωστά τη δουλειά της…………….



Δεν είναι ακριβώς έτσι τίποτα από ότι λες.

Όχι δεν έχει ο καθένας δικαίωμα να κυκλοφορεί όπως θέλει.
Και εγώ θα ήθελα να κυκλοφορώ με το πουλί έξω. Αλλά θα ενοχλούσα νομίζω κάποιους (χωρίς να πειράζω κανέναν στην πράξη! Έτσι δεν είναι;...). ΚΑΙ ο νόμος αλλά ΚΑΙ η λογική συμφωνούνε με αυτό που γράψαμε.

ΦΥΣΙΚΑ το φόρουμ θέλει να διαμορφώνει σωστές "οδικές" συνειδήσεις και σωστή οδηγική συμπεριφορά. Γιατί δεν; Γιατί να μην; Χρέος του είναι.

Δηλ. αν το forum οργανώσει μια μηχανάδα (που εγώ δεν πάω συνήθως, δεν είμαι "Hell Raiser" να πηγαίνω σε convoy, αλλά καταλαβαίνω ότι σε κάποιους αρέσει)... και στη μηχανάδα αποφασίσει ο ένας να έρθει με σαγιονάρα, αμάνικο και τζόκεϊ κατά τη γνώμη σου δεν πρέπει να κανείς να του πει τίποτα; Οι "συν-αναβάτες" του θα αισθάνονται ωραία (και άνετα και ασφαλείς ΚΑΙ αυτοί) δίπλα του;

Να απαντήσω και λίγο (μάλλον αρκετά) σκληρότερα. Όχι δεν θέλω να γλυστρήσω και να πέσω και εγώ επειδή πάτησα τα γλυστερά μυαλά του (συχωρεμένου - από Το Θεό όχι από εμένα) ###### μπροστά που νόμιζε ότι κάνει μαγκιά όταν κάνει ξεκράνωτος σφήνες. Ούτε μου αρέσει ως φορολογούμενος να πληρώνω τα έξοδα της "μαγκιάς" του (και μην πει κανείς ότι και αυτός φορολογούμενος είναι... ξέρετε - ή μάλλον ΠΟΤΕ να μη μάθετε εύχομαι - ότι τέτοια έξοδα πολλές φορές προσπερνούν ΑΝΕΤΑ το κόστος ασφάλισης δεκαετιών). Και για να προλάβω κάτι, αν κάποιος μου προσάψει ΔΙΚΑΙΑ κάτι αντίστοιχο, ας το κάνει. Δυστυχώς δεν είμαι του "αχ τα καημένα τα παιδιά" σκέτο (όταν δίπλα η όλη αλήθεια ήταν "...που απλά πήγαιναν με 250 στον επαρχιακό και ο παππούς με το τρακτέρ δεν ήταν ΔΥΝΑΤΟ να τους έχει δει"). Τι να κάνουμε έτσι είμαι προσωπικά.

Τώρα για κάτι δεν μπαίνουμε σε καλούπια και κάνουμε ότι θέλουμε... Πρώτα απ' όλα ποιοι είμαστε "εμείς" όπως το εννοείς; Γιατί νομίζω στο ίδιο forum γράφεις και εσύ, περαστικός είσαι;
Δεύτερον δεν έχω δει κανένα να γράφει τέτοια κοκορο-ΑΗΔΙΑ (ευτυχώς) πέρα από χιούμορ ίσως (και όλοι μου λένε πόσο χιουμορίστας είσαι, εδώ δεν διακρίνεις πότε έχουν κάνει οι άλλοι χιούμορ;... ή απλά επιβεβαιώνεις την εκτίμηση μου που έχω πει ότι το χιούμορ σου είναι επιλεκτικό).

Όσο αφορά την τροχαία, εκτός από το ότι ήδη σου είπανε, ότι θα κάνει τη δουλειά της μόνο όταν ο διοικητής θέλει να εισπράξει σήμερα το τάδε πρόστιμο, δεν νομίζω έτσι κι αλλιώς ότι πήραμε το ρόλο της. Δεν του έκοψα κλήση. Τον έβρισα. Τι σε μπερδεύει;

giamil
14-07-2011, 13:05
Μια ερώτηση και από μένα.

Ο καθείς από εμάς έχει το δικαίωμα να κυκλοφορεί όπως του αρέσει η όχι.
Από όσα ξέρω το κράνος βλάπτει μόνο τον ίδιο.
Τι είδους Ρατσισμός και Φαρισαϊσμός είναι αυτός που διακρίνω.(Δεν μπορεί να είναι δικός μας- αποκλείετε να είναι ένας από εμάς) .κλπ
Λες και εδώ στην παρέα έχουμε βάλει καλούπια και διαμορφώνουμε συνειδήσεις και οδηγηκή συμπεριφορά. Και όταν σας τα λέω μου τα χώνετε ότι δεν μπαίνετε σε καλούπια, κάνετε ότι σας γουστάρει κοκ.
Υπάρχει και τροχαία στον τόπο μας. Άς κάνει αυτή σωστά τη δουλειά της…………….


Τελικά αγαπητέ μήπως δεν είναι ρατσισμός αλλά μια ύστατη ελπίδα οτι ακόμα και μέσα από ενα φόρουμ σαν κι αυτό μπορεί να εξευγενιστεί το εξαθλιωμένο ανθρώπινο είδος μας και να περάσει σε κάποιους κανίβαλους των ελληνικών δρόμων μια ελάχιστη οδηγική παιδεία που λείπει από πολλούς, με το να βλέπει πως κινούνται-οργανώνονται-προφυλάσσονται-μορφώνονται οι νορμάλ στα μυαλά άνθρωποι?...και γενικότερα σωστοί μοτοσικλετιστές όπως είναι η πληθώρα των φίλων εδω μέσα?

Πιστεύω οτι με αυτόν το γνώμονα το έγραψε ο φίλος....για ξανασκέψου το!:cool:

NLS
14-07-2011, 13:11
ΑΚΡΙΒΩΣ.

Δες και το από πάνω post μου. Ίσως το λέω πιο έξω από τα δόντια.

giamil
14-07-2011, 13:16
Τα μεγαλα Πειραιωτικα πνευματα συναντιουνται!:sm7:

NLS
14-07-2011, 13:38
Δεν χρειάζεται να βάζεις "μεγάλα" και "Πειραιώτικα" μαζί. Είναι πλεονασμός.
Το δεύτερο υπονοεί και το πρώτο.

CPretenteriS
14-07-2011, 13:40
Το Θρύλο σας μέσα...:sm7::sm7:

giamil
14-07-2011, 13:50
Ακομα με την μπαλα ασχολησε εσυ?
Ξεκολληστε ρε σεις νοημονες ανθρωποι απ την πρεζα που σας πασαρουνε τοσα χρονια!
Γ*μω το κλοτσοσκουφι μου γ*μω!Δηλαδη αν ζουσατε στην Ισπανια η στην Αγγλια τι θα κανατε που παιζουνε κ μπαλα δηλαδη?:cool:
Δεν μας φτανουν ολα τ αλλα τοσα χρονια....εχουμε και την γ*μωμπαλα να ασχολουμαστε!Αφου εχουμε γλυτωσει και τον εμφυλιο τοσα χρονια για την μπαλα παλι καλα να λεμε!
Ενα μπασκετ ειχαμε ποιοτητας....κι αυτο το ξεφτυλισανε οι κανιβαλοι του ποδοσφαιρου!ΕΛΕΟΣ!

CPretenteriS
14-07-2011, 13:57
Ακομα με την μπαλα ασχολησε εσυ?
Ξεκολληστε ρε σεις νοημονες ανθρωποι απ την πρεζα που σας πασαρουνε τοσα χρονια!
Γ*μω το κλοτσοσκουφι μου γ*μω!Δηλαδη αν ζουσατε στην Ισπανια η στην Αγγλια τι θα κανατε που παιζουνε κ μπαλα δηλαδη?:cool:
Δεν μας φτανουν ολα τ αλλα τοσα χρονια....εχουμε και την γ*μωμπαλα να ασχολουμαστε!Αφου εχουμε γλυτωσει και τον εμφυλιο τοσα χρονια για την μπαλα παλι καλα να λεμε!
Ενα μπασκετ ειχαμε ποιοτητας....κι αυτο το ξεφτυλισανε οι κανοβαλοι του ποδοσφαιρου!ΕΛΕΟΣ!

Δεν είδες τα :sm7::sm7::sm7:... έχω να ασχοληθώ με Ελληνικό ποδόσφαιρο... πάνω από 20 χρόνια... Φόρτσα Ρότσα...

Όσο για το μπάσκετ... το διαλύσα-τε... όντως....

napgeo
14-07-2011, 22:49
Εάν έχετε προσέξει σε (πολλά) στον δρόμο θα είχατε παρατηρήσει τα εξής.
Ο πρώην πρωθυπουργός επάνω σε μηχανή χωρίς κράνος. Ο Κύριος Τσίπρας επισκέφτηκε τον Πρόεδρο της Χώρας με τη μηχανή του χωρίς κράνος.
Να τους γράψουμε στο forum για εμπέδωση οδηγηκής συνήθειας και συμπεριφοράς.
Ο κάθε ένας από εμάς μπορεί στη χώρα μου να συμπεριφέρεται όπως του αρέσει. Αρκεί βέβαια να μην ενοχλεί συνανθρώπους του η να θέτει σε κίνδυνο τη σωματική ακεραιότητα και περιουσιακά στοιχεία συμπολίτη του.
Ερμηνεύεται όπως γουστάρει ο καθένας τους νόμους του Ελληνικού Κράτους.
Δεν είμαστε Γερμανοί. Οι Ηπειρώτες τους πολέμησαν αυτούς.
Εγώ πάντως θα κυκλοφορώ χωρίς κράνος όπως και οι Αμερικάνοι ηθοποιοί στις κινηματογραφικές ταινίες. Καλό σας βράδυ……………..

NLS
15-07-2011, 02:18
Α πες το έτσι. Γι' αυτό πας να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα. (τελικά τίποτα δεν είναι τυχαίο ε)

Οι νόμοι δεν ερμηνεύονται όπως γουστάρει κάποιος.
Ο νόμος για το κράνος (αφού πρώτα πριν χρόνια είχε πράγματι γραφτεί λάθος) είναι ξεκάθαρος και όχι θέμα ερμηνείας.

Όταν κάποιος δεν φορά κράνος όπως είπα ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙ και τον συνάνθρωπο του. Ήδη είπα για τα... έξοδα του κράτους, μην ξαναγίνω σκληρός. Ή άλλο παράδειγμα, μοτοσικλετιστής να τρώει μπάμπουρα στο κεφάλι και παραλίγο να σκοτώσει άλλον μοτοσικλετιστή που πέρναγε πάνω στην αντίδραση του.

Η Ηπειρώτες πολεμήσατε τους Γερμανούς; Μπράβο ρε παιδιά γιατί οι άλλοι νομοί έσκυψαν στα τέσσερα. Τώρα για να τους την πούμε των παλιογερμαναράδων να σκοτωνόμαστε σαν τις μύγες. Έτσι, να μάθουν οι παλιοναζί. Εξηγείται και η "συμπάθεια" σου για τις μηχανές που κατέχει η πλειοψηφία του forum. Να σου πω, και οι Ιάπωνες στον Άξονα ήταν (σύμμαχοι των Γερμανών). Έτυχε να μην πάνε στο Γράμμο γιατί τους έπεφτε μακριά, αλλιώς θα πέρναγαν μια βόλτα.

Κάνε τη χάρη στην οικογένεια σου και άσε την... υπερηφάνεια (είδες πόσο ευγενικά είπα την άλλη λέξη που εννοούσα) του να μη φοράς κράνος για άλλους.

Λέω εγώ τώρα...

HAWK_46
15-07-2011, 09:57
...τελικά πρέπει να είσαι Ιχθύς. (είδες πόσο ευγενικά είπα την άλλη λέξη που εννοούσα) !!

NLS
15-07-2011, 10:20
Α έχουμε και αυτόκλητο δικηγόρο με κατά σύμπτωση ίδια μοτό.
:)
Εσύ φοράς κράνος ε;

(btw είμαι Κριός - για να προσπεράσω αυτό που εννοούσες)

CPretenteriS
15-07-2011, 10:25
Νίκο... Ο Νάπος έχει ένα θέμα με τα smileys... μην "τσιμπάς"... ;)

napgeo
15-07-2011, 10:34
Νίκο... Ο Νάπος έχει ένα θέμα με τα smileys... μην "τσιμπάς"... ;)



Δεν εμφανίζονται συνέχεια Κωστή. Από αυτό που μου είπε ο προγραμματιστής χθες είναι ανάλογα σε ποιόν server είμαι εκείνη τη στιγμή.
Εάν είμαι σε θέση admin κλπ.
Η απάντησή μου είναι να μην ασχοληθεί με το θέμα ,γιατί στο τέλος θα ψαχνόμαστε όλοι.
Καλά είσαι.
Κερνάς καφέ να πεταχτώ γιατί δεν υπάρχει μία φίλε. Το μνημόνιο μας έχει τσακίσει……………

CPretenteriS
15-07-2011, 11:03
Δεν εμφανίζονται συνέχεια Κωστή. Από αυτό που μου είπε ο προγραμματιστής χθες είναι ανάλογα σε ποιόν server είμαι εκείνη τη στιγμή.
Εάν είμαι σε θέση admin κλπ.
Η απάντησή μου είναι να μην ασχοληθεί με το θέμα ,γιατί στο τέλος θα ψαχνόμαστε όλοι.
Καλά είσαι.
Κερνάς καφέ να πεταχτώ γιατί δεν υπάρχει μία φίλε. Το μνημόνιο μας έχει τσακίσει……………

12:30 να είσαι εδώ...;)

Επιβεβαίωσε τηλεφωνικά...

napgeo
15-07-2011, 11:21
12:30 να είσαι εδώ...;)


Επιβεβαίωσε τηλεφωνικά...



Εάν υπάρχει και τυρόπιτα τον καφέ τον πίνω σκέτο. Θα ειμαι και χωρίς κράνος ,θα με αναγνωρίσεις απο μακριά. Καλή αντάμωση..................

CPretenteriS
15-07-2011, 11:28
Εάν υπάρχει και τυρόπιτα τον καφέ τον πίνω σκέτο. Θα ειμαι και χωρίς κράνος ,θα με αναγνωρίσεις απο μακριά. Καλή αντάμωση..................

Κράτα χρήματα μαζί σου...

Mετά την επισκευή... θα κερνάς καφέ... χμμμμμ.... μέχρι το Σεπτέμβριο του 2027 :sm7::sm7: (πρώτα ο Θεός να μαστε καλά) !!!!

Over n' Out...:o:rolleyes:

Υ.Γ. Όσο για την τυρόπιτα... ελα φαγωμένος...:sm7:

CPretenteriS
15-07-2011, 11:29
...φόρα λινάτσα... βλέπω σύννεφα...:D:p:D

egefalikos
15-07-2011, 11:29
Κράτα χρήματα μαζί σου...

Mετά την επισκευή... θα κερνάς καφέ... χμμμμμ.... μέχρι το Σεπτέμβριο του 2027 :sm7::sm7: (πρώτα ο Θεός να μαστε καλά) !!!!

Over n' Out...:o:rolleyes:

Υ.Γ. Όσο για την τυρόπιτα... ελα φαγωμένος...:sm7:



:sm7::sm7::sm7:

CPretenteriS
15-07-2011, 11:31
Sorry for the Spam Nick... νόμιζα πως ήμουν στις Καλημέρες... με έμπλεξε τούτος εδώ...:mad:

NLS
15-07-2011, 12:04
Καλά εσείς καφέδες πίνετε δεν δουλεύετε;

napgeo
15-07-2011, 12:26
Δ/Υ είμαστε. Η εργασία μας είναι η περισυλλογή και η συλλογή πληροφοριών .
Εμείς θα κάνουμε πως δουλεύουμε θα κάνουν και αυτοί πως μας πληρώνουν και έτσι βγαίνει η μέρα μας.
Καλό μεσημέρι να έχετε........