PDA

View Full Version : Βιβλίο για τα μέλη του forum.


napgeo
08-08-2011, 15:25
Φίλοι κυκλοφορεί το βιβλίο (πρώτη έκδοση) με τίτλο ΙΔΡΥΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΡΙΑΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (1964-1966). Την επιμέλεια του βιβλίου είχαν οι Αντιναύαρχοι ΠΝ . Κ. Δημητριάδης – Γ. Δεμέστιχας.
Για τους φίλους του Forum εξασφάλισα 40 αντίτυπα . Να μου δηλώσετε παρακαλώ επιθυμίες.
Τιμή πώλησης την αγάπη σας. Για τους εκτός Αθηνών τα έξοδα αποστολής με το ταχυδρομείο.
Να είστε καλά

skippybi
08-08-2011, 15:34
μπράβο σου και σε ευχαριστούμε πολύ!!! Άμα περισσέψει μέσα ....

napgeo
08-08-2011, 15:40
μπράβο σου και σε ευχαριστούμε πολύ!!! Άμα περισσέψει μέσα ....


Απο Πάτρα και mod άχνα δεν βγάζω. QK.
Θα προσπαθήσω να τα στείλω στον Θανάσση.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
08-08-2011, 16:48
Πρέπει νάναι αξιόλογο ... σ' ευχαριστούμε Ναπολέων για την προσφορά !!!




Αν γίνεται, με προσωπική σου αφιέρωση ... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF69.gif




.

giclas
08-08-2011, 16:52
στηλε ενα του gicla κε πεσμου κε ποσα κανη?
ειμαι κυπρο κε με ενδιαφερη αρκη να σου πω εχω μια μεγαλη συλογη αναλογου περιεχομενου
ευχαρηστω εκ τον πρωτερο

siraxanz
08-08-2011, 16:56
Ναπολέων ένα για εμένα, θα περάσω να το πάρω από τα χέρια σου!

Καλή προσπάθεια, όποιος δεν γνωρίζει την ιστορία του θα αναγκαστεί να την ξαναζήσει!

napgeo
09-08-2011, 00:14
στηλε ενα του gicla κε πεσμου κε ποσα κανη?
ειμαι κυπρο κε με ενδιαφερη αρκη να σου πω εχω μια μεγαλη συλογη αναλογου περιεχομενου
ευχαρηστω εκ τον πρωτερο



Μιχάλη τελικά δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε. Το Κυπριακό δίκτυο φταίει. Δώσε μου ένα τηλ σου και θα σε καλέσω το πρωί περίπου 10 με 11.
Γράψε μου την διεύθυνση φίλε και θα βρω τρόπο αποστολής.
Καλό σου βράδυ

giclas
09-08-2011, 08:11
Μιχάλη τελικά δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε. Το Κυπριακό δίκτυο φταίει. Δώσε μου ένα τηλ σου και θα σε καλέσω το πρωί περίπου 10 με 11.
Γράψε μου την διεύθυνση φίλε και θα βρω τρόπο αποστολής.
Καλό σου βράδυ


10.00με 11.00 θα σε παρο εγω να σου πο κε της καλημερας μου !!
πραγματη το τηλεφωνηκο δικτυο που χρησιμοποιο επηδη εναι μεσο της ΑΗΚ(ΔΕΗ) μετα το μπαμ της 11 /8 λογω το συχνο διακοπω της παροχης ηλεκτικης ενεργιας γηνεται μπαχαλο

giclas
10-08-2011, 07:33
μηλισα με το napgeo κε χαρηκα παρα πολυ μηλαμαι για εναν ανθρωπο που θελη να βοηθιση σε οτι διποτε κε σε πραματα που δεν μπορη εχη λυση ! ξερη που να αποταθη για να φτση στο στοχο να βοηθιση το φυλο του!!!!
τεληκα του ζητησα δυο βιβλια το ενα θα το χαρησο σε ενα ανηπσιο μου που υπηρετη στο πολεμηκο ναυτικο στη Κυπρο
σα ευχαρηστω Ναπολεον
να γιατι gs forum!!

napgeo
20-09-2011, 15:00
Επειδή είναι δύσκολο να ανταμώσουμε σύντομα , βιβλία έχω παραδώσει στον Arkas.
Όποιος επιθυμεί να παραλάβει μπορεί να περάσει από το Κατάστημα του. Είναι κοντά στο Σύνταγμα.
Προσοχή όμως κατά την παραμονή σας στο χώρο. Κυκλοφορούν υπάρξεις που απαγορεύονται για Παντρεμένους……

MARK
20-09-2011, 15:04
Ωραίος ο Νάπος :sm8:

ckk
20-09-2011, 16:02
Επειδή είναι δύσκολο να ανταμώσουμε σύντομα , βιβλία έχω παραδώσει στον Arkas.
Όποιος επιθυμεί να παραλάβει μπορεί να περάσει από το Κατάστημα του. Είναι κοντά στο Σύνταγμα.
Προσοχή όμως κατά την παραμονή σας στο χώρο. Κυκλοφορούν υπάρξεις που απαγορεύονται για Παντρεμένους……

Μα για αυτό θα πάω. Και επί της ευκαιρίας, θα πάρω και το βιβλίο. :sm7:

giclas
22-09-2011, 17:33
σημερα πηρα τα βιβλια πεδια κε θα ηθελα να πω ενα μεγαλο ευχαρηστο στο Ναπολεον
ειδη διαβασα το μησο βιβλιο ειναι πολυ καλα γραμενο με ουσιαστηκο τροπο που δεν σε παραπεμπη σε αλλες αναζητησης
αρκετα απο τα οσα γραφη τα γνωρηζα απο αλλες εκδοσης κε καπια αλλα τα γνωρηζα απο μαρτηριες του νονου μου που ηταν υπασπηστης του αρχηγου του τοτε κυπριακου στρατου κε μαρτηριες του πεθερου μου που ηταν εμπηστος του Μακαριου με δηκες του παραστρατηοτηκες ομαδες στη Λεμεσο
ο νονος μου αξηζη να αναφερο οτι ηταν παρον στην επηχηριση της ομαδας ΟΥΚ στα κοκινα για ανατηναξη μιας προβλητας που κατασκευασα οι τουρκοκυπριοι κε υπηρχαι φοβος για αποβαση τουρκηκον τμηματον το 1964