PDA

View Full Version : Διώκεται 55χρονος για παρενόχληση ανηλίκων


MARK
22-08-2011, 10:48
Διώκεται 55χρονος για παρενόχληση ανηλίκων

Για σεξουαλική παρενόχληση ανήλικων αγοριών, μέσω διαδικτύου, κατηγορείται 55χρονος συνταξιούχος, σε βάρος του οποίου σχηματίστηκε δικογραφία από την Aσφάλεια Θεσσαλονίκης.

Όπως ανακοίνωσε η αστυνομία, πατέρας κατήγγειλε ότι ο ανήλικος γιος του είχε δεχθεί ασελγείς προτάσεις από χρήστη διαδικτύου, μέσω ιστοσελίδας κοινωνικής δικτύωσης.

Αστυνομικοί του τμήματος δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος ταυτοποίησαν τα ηλεκτρονικά ίχνη του 55χρονου και τον εντόπισαν, σε περιοχή της ανατολικής Θεσσαλονίκης, ενώ όπως αποκαλύφθηκε τον τελευταίο χρόνο έκανε ασελγείς προτάσεις σε περισσότερα από 12 αγόρια, μέσω της ιστοσελίδας.

Η δικογραφία θα διαβιβαστεί στην εισαγγελία, ενώ από την Aσφάλεια Θεσσαλονίκης συνεχίζονται οι έρευνες.

adventure
22-08-2011, 10:51
Κάθαρμα ......πάλι καλά που το πήρε χαμπάρι ο πατέρας .

ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

Ακιs
22-08-2011, 10:55
Κρεμασμα απ'τον λευκο πυργο θελει αυτος......:mad::mad::mad:

coco65
22-08-2011, 11:13
Τα κακά του διαδικτύου:(:(:(

kostasx
22-08-2011, 11:25
Ρε τον πορνόγερο..κακόψοφο..Νεύρα

WhiTeRaN
22-08-2011, 11:27
Έλεος πια....

ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

afias
22-08-2011, 12:05
Κρεμασμα ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

siraxanz
22-08-2011, 18:34
Όχι κ γερος 55 χρονών μείναι στο πορνό:D

Στυλιάρι θέλει στην πλάτη να ματώσει...

BOXER
22-08-2011, 19:16
Κρεμασμα απ'τον λευκο πυργο θελει αυτος......:mad::mad::mad:


Στην περιπτωση αυτη, "κοκκινο πυργο" :cool:...

Οπως τον ελεγαν παλια :cool:!

Θα ειχαν τους λογους τους.........

taksidiotis
22-08-2011, 19:24
Καλά κι αυτός σε αγόρι βρήκε να την πέσει???
Για Να λέμε την αλήθεια οι 16άρες Το γυρεύουν σαν τρέλες το λουκάνικο και την καλοπέραση που μπορεί να τους χαρίσει ένας μεγαλύτερος,και Ναι, είναι πειρασμός για τους μεγαλύτερους.
Μετά όμως τους δικάζουν για παρενόχληση η για σεξουαλική επαφή.κάτσε ρε φίλε,αυτή δεν το ήθελε??? Ένας είναι μόνος ο ένοχος επειδή ο νόμος σας λέει ότι είναι ανήλικα?

Sent from my LT15i using Tapatalk

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
22-08-2011, 20:46
Τα κακά του διαδικτύου:(:(:(


+ 1200 !!!

J.T.R
22-08-2011, 21:10
Καλά κι αυτός σε αγόρι βρήκε να την πέσει???
Για Να λέμε την αλήθεια οι 16άρες Το γυρεύουν σαν τρέλες το λουκάνικο και την καλοπέραση που μπορεί να τους χαρίσει ένας μεγαλύτερος,και Ναι, είναι πειρασμός για τους μεγαλύτερους.
Μετά όμως τους δικάζουν για παρενόχληση η για σεξουαλική επαφή.κάτσε ρε φίλε,αυτή δεν το ήθελε??? Ένας είναι μόνος ο ένοχος επειδή ο νόμος σας λέει ότι είναι ανήλικα?

Sent from my LT15i using Tapatalk

Διαβαζοντας αυτην την απαντηση, ειλικρινα μου ηρθε να ξερασω:mad::mad:

J.T.R
22-08-2011, 21:18
Διώκεται 55χρονος για παρενόχληση ανηλίκων

Για σεξουαλική παρενόχληση ανήλικων αγοριών, μέσω διαδικτύου, κατηγορείται 55χρονος συνταξιούχος, σε βάρος του οποίου σχηματίστηκε δικογραφία από την Aσφάλεια Θεσσαλονίκης.

Όπως ανακοίνωσε η αστυνομία, πατέρας κατήγγειλε ότι ο ανήλικος γιος του είχε δεχθεί ασελγείς προτάσεις από χρήστη διαδικτύου, μέσω ιστοσελίδας κοινωνικής δικτύωσης.

Αστυνομικοί του τμήματος δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος ταυτοποίησαν τα ηλεκτρονικά ίχνη του 55χρονου και τον εντόπισαν, σε περιοχή της ανατολικής Θεσσαλονίκης, ενώ όπως αποκαλύφθηκε τον τελευταίο χρόνο έκανε ασελγείς προτάσεις σε περισσότερα από 12 αγόρια, μέσω της ιστοσελίδας.

Η δικογραφία θα διαβιβαστεί στην εισαγγελία, ενώ από την Aσφάλεια Θεσσαλονίκης συνεχίζονται οι έρευνες.


Φυλακιση ισοβιως , δυστυχως ομως απο οτι ακουμε και μαθαινουμε ,οι περιπτωσεις αυτες ειναι ατελειωτες.

gemara
22-08-2011, 22:03
Διαβαζοντας αυτην την απαντηση, ειλικρινα μου ηρθε να ξερασω:mad::mad:

Όντως εμετική. Κρίμα που υπάρχει ακόμη.

egefalikos
22-08-2011, 22:24
Καλά κι αυτός σε αγόρι βρήκε να την πέσει???
Για Να λέμε την αλήθεια οι 16άρες Το γυρεύουν σαν τρέλες το λουκάνικο και την καλοπέραση που μπορεί να τους χαρίσει ένας μεγαλύτερος,και Ναι, είναι πειρασμός για τους μεγαλύτερους.
Μετά όμως τους δικάζουν για παρενόχληση η για σεξουαλική επαφή.κάτσε ρε φίλε,αυτή δεν το ήθελε??? Ένας είναι μόνος ο ένοχος επειδή ο νόμος σας λέει ότι είναι ανήλικα?

Sent from my LT15i using Tapatalk


:mad::mad::mad:

tsompanis
22-08-2011, 22:36
Διώκεται 55χρονος για παρενόχληση ανηλίκων






εντάξει και γ@μω τα θέματα:(
τίποτε άλλο να μας κάνεις την καρδιά περιβόλι δεν έχεις?:(
χορτάσαμε απο χαρούμενα ρε παιδιά...:(

jtnakos
22-08-2011, 23:11
Καλά κι αυτός σε αγόρι βρήκε να την πέσει???
Για Να λέμε την αλήθεια οι 16άρες Το γυρεύουν σαν τρέλες το λουκάνικο και την καλοπέραση που μπορεί να τους χαρίσει ένας μεγαλύτερος,και Ναι, είναι πειρασμός για τους μεγαλύτερους.
Μετά όμως τους δικάζουν για παρενόχληση η για σεξουαλική επαφή.κάτσε ρε φίλε,αυτή δεν το ήθελε??? Ένας είναι μόνος ο ένοχος επειδή ο νόμος σας λέει ότι είναι ανήλικα?

Sent from my LT15i using Tapatalk
Εχεις παιδια φιλαρακο?????????????Πως θα σου φαινοταν ενας μεγαλυτερος να χαριζε στην 16χρονη κορη σου καλοπεραση και οτι δεν μπωρει να της προσφαιρει ενας της ηλικιας της???????με το λουκανικο του??????????
Νομιζω πως θα εχεις ηδη μετανιωσει για την μ@λ@κια που εγραψες γιατι αν δεν μετανιωσες τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου:hmmm::hmmm:Δεν γραφονται αυτα σε ενα φορουμ που ενα πολυ μεγαλο ποσοστο εχουμε παιδιαΝεύραΝεύραΣορυ που σου την λεω με αυτον τον τροπο ΑΛΛΑ εχω δυο κορες και με πειραξε;)

Οσο για το 55αρη αν μπει στην στενη εκει το μονο που δεν συνχωρουν ειναι οι παιδεραστες

egefalikos
22-08-2011, 23:15
Μπράβο ρε Γιαννάκο!

taksidiotis
23-08-2011, 03:14
Εχεις παιδια φιλαρακο?????????????Πως θα σου φαινοταν ενας μεγαλυτερος να χαριζε στην 16χρονη κορη σου καλοπεραση και οτι δεν μπωρει να της προσφαιρει ενας της ηλικιας της???????με το λουκανικο του??????????
Νομιζω πως θα εχεις ηδη μετανιωσει για την μ@λ@κια που εγραψες γιατι αν δεν μετανιωσες τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου:hmmm::hmmm:Δεν γραφονται αυτα σε ενα φορουμ που ενα πολυ μεγαλο ποσοστο εχουμε παιδιαΝεύραΝεύραΣορυ που σου την λεω με αυτον τον τροπο ΑΛΛΑ εχω δυο κορες και με πειραξε;)

Οσο για το 55αρη αν μπει στην στενη εκει το μονο που δεν συνχωρουν ειναι οι παιδεραστες

Γι αυτό λοιπόν όλα είναι θέμα οικογένειας,αν η οικογένεια είναι αλλού τότε πολύ πιθανόν και τα παιδιά αύριο μεθαύριο να ναι αλλού
.υπάρχουν σχέσεις μεγαλύτερων με μικρότερες που πραγματικά η προσοχή που δίνουν οι άντρες σε αυτές τις κοπέλες είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτή που είχαν στα σπίτια τους από τους γονείς τους.νιώθουν ασφάλεια γιατί αυτό πότε δε το είχαν.
Υπάρχουν και οι φάσεις που φυσικά οι μικρές τα τρώνε από τους μεγαλύτερους.
κι εκεί σε αυτές τις περιπτώσεις δεν φταίνε τα παιδιά,αλλά οι γονείς που με την αδιαφορία τους κάνουν ψυχωτικα τα παιδιά τους.
Η κοινωνία είναι ύπουλη πλέον,οι πειρασμοί πολλοί και τα μικρα έχουν ξεφύγει.υπάρχουν και οι εξαιρέσεις φυσικά που τυχαίνει σωστά κορίτσια να γίνονται θύματα ανωμαλων.
Το σχολείο πλέον δεν διδάσκει σωστή παιδεία,όλα είναι θέμα καλής ανατροφής και οικογενειακής κατάστασης.
Ο παραπάνω όμως ένοχος να πληρώσει και με το παραπάνω.εγώ μιλώ για εξαιρέσεις που συμβαίνουν καθημερινά.
Και προς Θεού δεν μιλώ προσωπικα,αλλά κι εγώ αν κάνω παιδιά και χτύπα ξύλο γίνει κάτι για τον α η β λόγο σίγουρα θα το χειριζομουν προσωπικα κι όχι με νόμο,δε με καλύπτει αυτό,θέλω κάτι περισσότερο.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

GEO_K
23-08-2011, 03:45
ΝεύραΝεύρα

taksidiotis
23-08-2011, 04:03
Όντως εμετική. Κρίμα που υπάρχει ακόμη.
Γνώμες είναι αυτές.
Ίσως να την εξέφρασα απότομα,πιο κάτω το εξηγώ καλύτερα...
Αλήθεια όμως πως τρέχουν κάποιοι αμέσως για λιθοβολισμό λες και είναι όλοι αναμάρτητοι.δηλαδή τα σενάρια αυτα κανείς δεν τα έχει δει???αφού όλοι το ξέρουμε ότι πολλές τα τρώνε κανονικότατα από μεγαλύτερους,τόσο παράξενο δηλαδή είναι???
Δεν μίλησα για το παιδί κανενός αλλά γενικά.
Δεν έθιξα κανέναν αλλά μίλησα για πράγματα που ξέρουμε ότι γίνονται καθημερινά καλώς η κακώς
Τέλος πάντων δεν αφορά εμένα,βλέπω και δε μιλώ από δω και στο εξής,το πρόβλημα το χει ο τύπος που θα περάσει καλά στην στενή που θα πάει,δεν αφορά λοιπόν εμένα,καλή συνέχεια στο θέμα και συγνώμη που απάντησα έτσι στο θέμα.δεν ήθελα να θίξω.κάθε άλλο.τις βλακείες που γίνονται καθημερινά έθιξα.
Και στο κάτω κάτω εχω διαβάσει και απαντήσεις σε αλλά θέματα που επίσης βρίσκω εμετικες και με μια δόση ότι κάποιοι είναι οι αλανθαστοι κι άλλοι οι ένοχοι αλλά τέλος πάντων,ας μείνει εδώ.δε θέλω συνέχεια και ειδικά μέσα από έναν υπολογιστή.από κοντά είναι διαφορετικά κι από κάθε άποψη,πίσω από ένα pc το να προσβαλω η να με προσβάλει κάποιος δε μου λέει τίποτα.από κοντά οι εξηγήσεις είναι διαφορετικές παρά μέσω μηνυμάτων που πολλές φορές έχουν παρερμηνεία.
Προσωπικα δεν είχα σκοπό να προσβαλω.
Δε χρειάζεται κάποια απάντηση σε μένα,ας ασχοληθείτε με τον ανώμαλο που θα περάσει καλά.

Sent from my Tapatalk

napgeo
23-08-2011, 16:24
Άρρωστοι Άνθρωποι τι να πεί κανείς πάνω σε αυτό??????????


Πάντως εγώ είμαι 53:)

Fuji
25-08-2011, 21:20
Να τον τσακώσει οι πατέρας του παιδιού αυτόν τον τύπο, να τον σαπίσει πρώτα στο ξύλο, και μετά να του το κόψει και να το πετάξει στα σκυλιά. Αυτό του χρειάζεται.

Γέμισε ο τόπος με δαύτους ... δε ξέρεις από που να φυλάξεις τα παιδιά σου. Σε τι κοινωνία ζούμε ρε γμτ! :mad:

diomiles
25-08-2011, 21:34
Η κόρη μου είναι 16 χρονών και είναι ο αγγελός μου.

Οταν διαβάζω τέτοια τρελαίνομαιΝεύρα

taksidiotis
25-08-2011, 22:25
Να τον τσακώσει οι πατέρας του παιδιού αυτόν τον τύπο, να τον σαπίσει πρώτα στο ξύλο, και μετά να του το κόψει και να το πετάξει στα σκυλιά. Αυτό του χρειάζεται.

Γέμισε ο τόπος με δαύτους ... δε ξέρεις από που να φυλάξεις τα παιδιά σου. Σε τι κοινωνία ζούμε ρε γμτ! :mad:

Σωστός, μα αυτό είναι η όλη ουσία,ο νόμος προσωπικα δε θα μου έφτανε, θα ήθελα και προσωπική συνεύρεση...κι εχω τον τρόπο.

Send from my sexy Se Xperia Arc using tapatalk

ARGI
26-08-2011, 12:30
Καλά κι αυτός σε αγόρι βρήκε να την πέσει???
Για Να λέμε την αλήθεια οι 16άρες Το γυρεύουν σαν τρέλες το λουκάνικο και την καλοπέραση που μπορεί να τους χαρίσει ένας μεγαλύτερος,και Ναι, είναι πειρασμός για τους μεγαλύτερους.
Μετά όμως τους δικάζουν για παρενόχληση η για σεξουαλική επαφή.κάτσε ρε φίλε,αυτή δεν το ήθελε??? Ένας είναι μόνος ο ένοχος επειδή ο νόμος σας λέει ότι είναι ανήλικα?

Sent from my LT15i using Tapatalk

Γι αυτό λοιπόν όλα είναι θέμα οικογένειας,αν η οικογένεια είναι αλλού τότε πολύ πιθανόν και τα παιδιά αύριο μεθαύριο να ναι αλλού
.υπάρχουν σχέσεις μεγαλύτερων με μικρότερες που πραγματικά η προσοχή που δίνουν οι άντρες σε αυτές τις κοπέλες είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτή που είχαν στα σπίτια τους από τους γονείς τους.νιώθουν ασφάλεια γιατί αυτό πότε δε το είχαν.
Υπάρχουν και οι φάσεις που φυσικά οι μικρές τα τρώνε από τους μεγαλύτερους.
κι εκεί σε αυτές τις περιπτώσεις δεν φταίνε τα παιδιά,αλλά οι γονείς που με την αδιαφορία τους κάνουν ψυχωτικα τα παιδιά τους.
Η κοινωνία είναι ύπουλη πλέον,οι πειρασμοί πολλοί και τα μικρα έχουν ξεφύγει.υπάρχουν και οι εξαιρέσεις φυσικά που τυχαίνει σωστά κορίτσια να γίνονται θύματα ανωμαλων.
Το σχολείο πλέον δεν διδάσκει σωστή παιδεία,όλα είναι θέμα καλής ανατροφής και οικογενειακής κατάστασης.
Ο παραπάνω όμως ένοχος να πληρώσει και με το παραπάνω.εγώ μιλώ για εξαιρέσεις που συμβαίνουν καθημερινά.
Και προς Θεού δεν μιλώ προσωπικα,αλλά κι εγώ αν κάνω παιδιά και χτύπα ξύλο γίνει κάτι για τον α η β λόγο σίγουρα θα το χειριζομουν προσωπικα κι όχι με νόμο,δε με καλύπτει αυτό,θέλω κάτι περισσότερο.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Σχετικά με το αρχικό σου ποστάρισμα, κρίνετε άστοχο και μη επιτρεπτό, για το ύφος και το ήθος του FORUM μας, αν και προσπαθείς να το σώσεις στο δεύτερο ποστάρισμα σου...
Καλό θα ήταν να αναθεωρήσεις κάποια σκεπτικά σου, γιατί είναι ξεκάθαρο ότι στην περίσπτωση σου, ισχύει "έξω από το χορό, πολλά τραγούδια λέγονται"...!!!
Στο φορούμ υπάρχουν παρά πολλές οικογένειες, και γι' αυτό έχουμε και ένα οικογενειακό ύφος, με αποτέλεσμα να καταδικάζουμε κάθε τι που έχει σχέση με αυτό που λέγεται "σεξουαλική παρενόχληση" είτε ενηλίκων είτε ανηλίκων ...!!!!

Φιλικά
Αργύρης

CPretenteriS
26-08-2011, 12:37
Τι είναι αυτά που διαβάζω ρε παιδιά...?

Με λυπούν κάποιες απόψεις... :(:(

Έλεος...


---
- CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

ntinopoulos
26-08-2011, 12:58
ενταξει ρε παιδια,μην υπερβαλετε!
δεν εκανε και κανενα εγκλημα ο ταξιδιωτης!δε νομιζω να ναι υπερ της σεξουαλικης παρενοχλησης!
μια ματια γυρω μας αρκει για να καταλαβουμε πως ντυνονται,πως μιλανε και πως συμπεριφερονται τα περισσοτερα δεκαεξαχρονα!
οντως θελει σκοτωμα οποιος υποχρεωνει τον αλλον να υποκυψει στις ορεξεις του παρα τη θεληση του αλλα αυτο δεν αναιρει το οτι τα περισσοτερα δεκαεξαχρονα την ψαχνουν για μεγαλυτερους και γενικοτερα ειναι οπως ημασταν εμεις στα ...25 μας!;)

CPretenteriS
26-08-2011, 13:06
ενταξει ρε παιδια,μην υπερβαλετε!
δεν εκανε και κανενα εγκλημα ο ταξιδιωτης!δε νομιζω να ναι υπερ της σεξουαλικης παρενοχλησης!
μια ματια γυρω μας αρκει για να καταλαβουμε πως ντυνονται,πως μιλανε και πως συμπεριφερονται τα περισσοτερα δεκαεξαχρονα!
οντως θελει σκοτωμα οποιος υποχρεωνει τον αλλον να υποκυψει στις ορεξεις του παρα τη θεληση του αλλα αυτο δεν αναιρει το οτι τα περισσοτερα δεκαεξαχρονα την ψαχνουν για μεγαλυτερους και γενικοτερα ειναι οπως ημασταν εμεις στα ...25 μας!;)

Μη σου πω τι βλέπω στα Μαλια κάθε μερα... Έτερον εκάτερον όμως...


---
- CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

ntinopoulos
26-08-2011, 13:12
Μη σου πω τι βλέπω στα Μαλια κάθε μερα... Έτερον εκάτερον όμως...


---
- CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
ειπα!
ετερον εκατερον!;)

taksidiotis
26-08-2011, 15:55
Σχετικά με το αρχικό σου ποστάρισμα, κρίνετε άστοχο και μη επιτρεπτό, για το ύφος και το ήθος του FORUM μας, αν και προσπαθείς να το σώσεις στο δεύτερο ποστάρισμα σου...
Καλό θα ήταν να αναθεωρήσεις κάποια σκεπτικά σου, γιατί είναι ξεκάθαρο ότι στην περίσπτωση σου, ισχύει "έξω από το χορό, πολλά τραγούδια λέγονται"...!!!
Στο φορούμ υπάρχουν παρά πολλές οικογένειες, και γι' αυτό έχουμε και ένα οικογενειακό ύφος, με αποτέλεσμα να καταδικάζουμε κάθε τι που έχει σχέση με αυτό που λέγεται "σεξουαλική παρενόχληση" είτε ενηλίκων είτε ανηλίκων ...!!!!

Φιλικά
Αργύρης
μισο,δεν γραφω οτι ειμαι υπερ ολου αυτου του σκηνικου που υπαρχει καθημερινα εξω.οχι φυσικα.δεν προσπαθησα να σωσω κατι.καλως η κακως βλεπουμε αρκετοι απο μας καθημερινα τι γινεται εξω...λες να μου αρεσει η σεξουαλικη παρενοχληση?
βλεπουμε σε μαγαζια φαγητου,κεντρα διασκεδασης και αλλα διαφορα μερη πολλες φορες μυστηρια ζευγαρια.
οντως ειμαι εξω απο τον χορο διοτι δεν εχω ακομα οικογενεια.ειληκρηνα ομως ειναι κατι που με αγχωνει με τοσα που βλεπω.
τελος παντων,οπως και να χει ειτε εχουμε οικογενεια ειτε οχι,προσοχη.
παντα φιλικα.

ortho
26-08-2011, 18:13
Φιλαράκια "τρέμω" μη μου έρθει στο ιατρείο καμιά 16χρονη χωρίς μπαμπά ή μαμά ή συνοδό τελοσπάντων.

αν και το θέμα του νήματος είναι ο πορνόγερος, δυστυχώς σε αυτά που γράφουν ο ταξιδιώτης, ο ντινό και λοιποί υπάρχει αλήθεια και μάλιστα μεγάλη.

μου έχει έρθει στο ιατρείο όχι 16χρονη, αλλά 13χρονη με ντεκολτέ που δε φορά ούτε ενήλικη γυναίκα. το στήθος φόρα παρτίδα και δυστυχώς συνοδεία του πατέρα της. ήταν και περήφανος ο #######! η μάνα της πάλι πως το επέτρεψε να πάει στο γιατρό έτσι, όταν μάλιστα ξέρει ότι σε μένα ο/η ασθενής είναι τελείως ξαπλωμένος. Για να μη σας τα ζαλίζω, είπα στη βοηθό να μην της βάλει πετσέτα για να δω τι θα κάνει. η πιτσιρίκα, όση ώρα δούλευα, με κοίταζε μέσα στα μάτια για να δει να θα κοιτάξω τα βυζιά της.

μου ξανάρθε ακόμη μερικές φορές με τέτοιο "χάλι" κι όταν πιά το πήρε γραμμή ότι δεν παίζω το παιχνιδάκι της σταμάτησε να έρχεται με τέτοιο ντύσιμο.


Οι "άρρωστοι" ενήλικες ανήκουν στην ψειρού και τους ταιριάζει η κοινωνική απαξία κι η τιμωρία.....

Πολλά πιτσιρίκια έχουν όμως "ξεφύγει" κι αυτό είναι ευθύνη των γονέων πρωτίστως.

ARGI
26-08-2011, 18:17
μισο,δεν γραφω οτι ειμαι υπερ ολου αυτου του σκηνικου που υπαρχει καθημερινα εξω.οχι φυσικα.δεν προσπαθησα να σωσω κατι.καλως η κακως βλεπουμε αρκετοι απο μας καθημερινα τι γινεται εξω...λες να μου αρεσει η σεξουαλικη παρενοχληση?
βλεπουμε σε μαγαζια φαγητου,κεντρα διασκεδασης και αλλα διαφορα μερη πολλες φορες μυστηρια ζευγαρια.
οντως ειμαι εξω απο τον χορο διοτι δεν εχω ακομα οικογενεια.ειληκρηνα ομως ειναι κατι που με αγχωνει με τοσα που βλεπω.
τελος παντων,οπως και να χει ειτε εχουμε οικογενεια ειτε οχι,προσοχη.
παντα φιλικα.


http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000204AE.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000204AE.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})

pirate
26-08-2011, 18:36
..........ειληκρηνα ομως ειναι κατι που με αγχωνει με τοσα που βλεπω.
τελος παντων,οπως και να χει ειτε εχουμε οικογενεια ειτε οχι,προσοχη.
παντα φιλικα.

μήπως Γιάννη (taksidiotis) πρέπει να βάλεις και εσύ που αγχώνεσαι τόσο πινακίδες στα οχήματα σου, θυμάσαι πριν ένα μήνα περίπου στην Αλικαρνασσό τον τύπο με το μηχανάκι που χτύπησε ένα πιτσιρικά και την έκανε γιατί δεν είχε πινακίδα .......

πάντα φιλικά (αν και είναι άσχετο με το θέμα, απλά το ανέφερα λόγο της ευαισθησίας σου ).

erasel
26-08-2011, 19:47
Από το να εθελοτυφλώ και να κάνω τον ανήξερο ή τον κρυβόμενο πίσω από το αιδίο ή να παριστάνω τον άγιο καλύτερα να τα λέω όπως ο ταξιδιώτης χύμα και ίσια !;)

diomiles
26-08-2011, 20:16
Σίγουρα υπάρχουν δεκαεξάρες που ¨το γυρεύουν το λουκάνικο¨ απο μεγαλύτερους ...οι οποίες κατά την αποψή μου εναι λίγες.Οι περισσότερες ζουν και απολαμβάνουν ανέμελα την εφηβία τους με συνομηλικούς τους .Κάθε μέρα λοιπόν γεμίζουν οι πλατείες και οι καφετέριες απο δεκαεξάρες που ντύνονται ανέμελα και "έλαφριά" σύμφωνα με την ανεμελιά τους, με την εποχή και φυσικά με τις καιρικές συνθήκες της χώρας μας.
Περισσότεροι όμως κατά την αποψή μου είναι οι διάφοροι τύποι που βλέπουν τις δεκαεξάρες και τους πέφτουν τα σάλια διότι φαντάζονται διάφορα με το μυαλό τους χωρίς να μπορούν να σκεφτούν ότι βλέπουν κάτι φυσιολογικό .

anton
26-08-2011, 21:08
αν και το θέμα του νήματος είναι ο πορνόγερος,

πρέπει να βάλεις και εσύ που αγχώνεσαι τόσο πινακίδες στα οχήματα σου,.


:sm1::sm1::sm1::sm1::sm1::sm1::sm1::sm1:

Τραβάω τα μαλιά μου.
Τι σχέση έχει το θέμα με τον πορνόγερο με το αν έχει πινακίδες ο άλλος ??????
:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:

BOXER
26-08-2011, 21:15
...Πολλά πιτσιρίκια έχουν όμως "ξεφύγει" κι αυτό είναι ευθύνη των γονέων πρωτίστως.



Αυτο τα λεει ολα :cool:!!!

taksidiotis
26-08-2011, 22:12
:sm1::sm1::sm1::sm1::sm1::sm1::sm1::sm1:

Τραβάω τα μαλιά μου.
Τι σχέση έχει το θέμα με τον πορνόγερο με το αν έχει πινακίδες ο άλλος ??????
:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:


Επειδή δε φοράω πινακίδα.κόλλημα ρε γαμώτο,όμως επειδή καθημερινά βρίσκομαι εθνική έτσι όπως παω δεν φοράω μην με πιάσει καμία κάμερα γιατί σπάνια βρίσκομαι στο όριο ταχύτητας.
Όσο για το ατύχημα, μεγάλο λάθος του οδηγού που δεν σταμάτησε.
Είτε έχει δίπλωμα είτε όχι θα πρέπει να μένει εκεί,στον τόπο του ατυχήματος.
Προσωπικα δεν είμαι κανένας δολοφόνος και αυτα τα προσέχω παρά πολύ καθώς είναι κάτι που χτύπα ξύλο μπορεί να συμβεί και σε μένα.
Ας γυρίσουμε στο θέμα μας τώρα:-)
Send from my sexy Se Xperia Arc using tapatalk

pirate
26-08-2011, 22:45
:sm1::sm1::sm1::sm1::sm1::sm1::sm1::sm1:

Τραβάω τα μαλιά μου.
Τι σχέση έχει το θέμα με τον πορνόγερο με το αν έχει πινακίδες ο άλλος ??????
:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:

πάντα φιλικά (αν και είναι άσχετο με το θέμα, απλά το ανέφερα λόγο της ευαισθησίας σου ).

μάλλον το παραπάνω δεν το διάβασες και άδικα τράβηξες τα μαλλιά σου ....... ;)

taksidiotis
26-08-2011, 22:47
πάντα φιλικά (αν και είναι άσχετο με το θέμα, απλά το ανέφερα λόγο της ευαισθησίας σου ).

μάλλον το παραπάνω δεν το διάβασες και άδικα τράβηξες τα μαλλιά σου ....... ;)


Όχι βρε, το διάβασα απλά έκανα και Μια μικρή διατύπωση σχετικά με τον λόγο που δεν φοράω. Λάθος μου βέβαια γιατί η πινακίδα είναι απαραίτητη.
Send from my sexy Se Xperia Arc using tapatalk