PDA

View Full Version : Just Slow Down


Vagelis Gar
22-08-2011, 15:40
Ακομα μια γροθια στο στομαχι....

Just Slow Down 2011 - YouTube

NNN
22-08-2011, 15:49
Κάθε πρωί πρέπει να το βλέπουμε .....

Hekima
22-08-2011, 15:50
Αμάν Βαγγέλη μου΄ρθε σκοτοδίνη μούδιασα ολόκληρη
Να μην συμβεί σε κανέναν στον κόσμο αυτό το συμβάν
τα μάτια μας 14

egefalikos
22-08-2011, 15:58
Ρε'συ Βαγγέλη μ'έλουσε κρύος ιδρώτας, σχεδόν ζαλίστηκα, μη βάζεις με μικρά παιδιά ρε φίλε! Θεωρώ ότι είναι σωστό να βλέπουμε τέτοια σποτάκια αλλά όχι με παιδιά! Να προσέχουμε όλοι, να βλέπουμε το συμβάν πριν αυτό συμβεί, καλούς δρόμους να έχουμε φιλαράκια!

ESCOBAR
22-08-2011, 15:59
ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΤΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!!!!!:(:(:(:(

Nondas
22-08-2011, 16:03
΄Εχετε δεί σχετικά βιντεάκια φτιαχμένα απ΄την δικήμας αστυνομία? Γιατί τόσο μεγάλη διαφορά επιπέδου?

Vagelis Gar
22-08-2011, 16:07
Παιδια κατα μια εννοια εχετε δικιο για τα video με ατυχηματα που εμπλεκονται παιδια. Μολις το ειδα στο μυαλο μου ηρθε η εικονα των δικων μου παιδιων, ομως...μηπως τελικα το μονο οπλο του ιδιου μας του εαυτου απεναντι στην "κακια στιγμη" ειναι αυτες οι εικονες?

Συμφωνω με τον φιλο ΝΝΝ. Αν οχι καθε μερα, πρεπει αρκετα συχνα να βλεπουμε τετοια βιντεο.
Και μια διαπιστωση, και συγχωρεστε με. Η ζωη μας ηδη "τρεχει" πολυ γρηγορα. Ποιος ο λογος να πιεζουμε την καθημερινοτητα μας για να φτασει στα ορια της?

siraxanz
22-08-2011, 16:14
Ποιοί τα γυρίζουν???:(

frits
22-08-2011, 16:21
Mερικές φορές είναι να μην σου τύχει, έχω βρεθεί στην θέση της οδηγού πριν 20 χρόνια περίπου, αλλά το πιτσιρίκι ήταν τυχερό γιατί δεν έτρεχα και την γλύτωσε μα μία διάσειση και μερικά ράματα στο κεφάλι.
Πετάχτηκε από την αυλή του σπιτιού και έσκασε πάνω στο δεξί φτερό, το θυμάμαι και λυγίζουν τα γόνατά μου. Η εικόνα του να είναι λυπόθυμο (ή νεκρό ) κάτω στο δρόμο δεν θα την ξεχάσω ποτέ, καθώς και τις δύο ώρες που χρειάστηκαν να πάμε στο νοσοκομείο και να μας πουν οι γιατροί ότι δεν φαίνεται να έχει κάτι πολύ σοβαρό.

Εγώ πάντως και με το στρες που έχω τελευταία είναι θέμα χρόνου να βάλω κάποιον ή κάποια να φάει το κινητό του (της)...

Vagelis Gar
22-08-2011, 16:25
Mερικές φορές είναι να μην σου τύχει, έχω βρεθεί στην θέση της οδηγού πριν 20 χρόνια περίπου, αλλά το πιτσιρίκι ήταν τυχερό γιατί δεν έτρεχα και την γλύτωσε μα μία διάσειση και μερικά ράματα στο κεφάλι.
Πετάχτηκε από την αυλή του σπιτιού και έσκασε πάνω στο δεξί φτερό, το θυμάμαι και λυγίζουν τα γόνατά μου. Η εικόνα του να είναι λυπόθυμο (ή νεκρό ) κάτω στο δρόμο δεν θα την ξεχάσω ποτέ, καθώς και τις δύο ώρες που χρειάστηκαν να πάμε στο νοσοκομείο και να μας πουν οι γιατροί ότι δεν φαίνεται να έχει κάτι πολύ σοβαρό.

Εγώ πάντως και με το στρες που έχω τελευταία είναι θέμα χρόνου να βάλω κάποιον ή κάποια να φάει το κινητό του (της)...

:(
Συγκλονιστικη εμπειρια.........(μακαρι να μην δω ποτε μου κατι αντιστοιχο....)

ARGI
22-08-2011, 18:16
Ακομα μια γροθια στο στομαχι....




Just Slow Down 2011 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=H5EyOnccJLg&feature=player_embedded)


Mερικές φορές είναι να μην σου τύχει, έχω βρεθεί στην θέση της οδηγού πριν 20 χρόνια περίπου, αλλά το πιτσιρίκι ήταν τυχερό γιατί δεν έτρεχα και την γλύτωσε μα μία διάσειση και μερικά ράματα στο κεφάλι.
Πετάχτηκε από την αυλή του σπιτιού και έσκασε πάνω στο δεξί φτερό, το θυμάμαι και λυγίζουν τα γόνατά μου. Η εικόνα του να είναι λυπόθυμο (ή νεκρό ) κάτω στο δρόμο δεν θα την ξεχάσω ποτέ, καθώς και τις δύο ώρες που χρειάστηκαν να πάμε στο νοσοκομείο και να μας πουν οι γιατροί ότι δεν φαίνεται να έχει κάτι πολύ σοβαρό.

Εγώ πάντως και με το στρες που έχω τελευταία είναι θέμα χρόνου να βάλω κάποιον ή κάποια να φάει το κινητό του (της)...

Γιατί ρε παλικάρια, από εμάς όσοι είναι γονείς, δεν έχουμε αγωνία για τα παιδιά μας, όταν πάνε σχολείο, φροντιστηρίο, βόλτες ή εκδρομές, ότι θα γυρίσουν πίσω 'one piece' (ολόκληρα)...!!!
Δεν αγωνιούμε μην πέσει κανένα μυστήριο τηλέφωνο, ότι κάτι συνέβει....

Οταν έγινα γονιός, κατάλαβα την ΑΓΩΝΙΑ που είχαν οι γονείς μου, να γυρίσω σόι και αβλαβής, στο σπίτι το βράδυ...
Ιδιαίτερα όταν μπήκε στον κόσμο της μοτοσυκλέτας....

Γι' αυτό προσοχή στα παιδιά μας, αλλά και στους ίδιους τους εαυτούς μας, από τους οποίους εξαρτιώνται τα παιδιά μας...!!!
:hmmm::hmmm::hmmm:

adventure
22-08-2011, 21:38
Συγκλονιστικό τα μάτια μας 14 .

:hmmm: :hmmm:

gemara
22-08-2011, 22:18
...Εγώ πάντως και με το στρες που έχω τελευταία είναι θέμα χρόνου να βάλω κάποιον ή κάποια να φάει το κινητό του (της)...

Αφού της σπάσουμε το τζάμι πρώτα Σταύρο γιατί τα έχουν κλειστά με τα αιρκοντίσια τους και δεν παίρνουνε κανένα χαμπάρι...:hmmm: