PDA

View Full Version : Για να ξεφεύγουμε λιγάκι...


gemara
16-09-2011, 00:16
Απολαύστε το θέαμα με ωραία βραδυνή μουσική...

Θαυμάστε την αμοιβαία εμπιστοσύνη μητέρας και γιου...

В пространстве моря - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=kGrHIABiZkw&feature=player_embedded#)!

pirate
16-09-2011, 00:31
:)

yns
16-09-2011, 00:35
Απίθανο Γιώργο! Το πιτσιρίκι λες κι έχει βράγχια! :)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
16-09-2011, 00:48
Κάνει κ συλλογή από βότσαλα ο μπόμπιρας ... :)





.

adventure
16-09-2011, 07:50
Βαθύτης ο μικρός .

:sm8::sm8:

MudRat
16-09-2011, 16:02
Στο στοιχείο του ο μπόμπιρας…!!
:sm8:

skippybi
16-09-2011, 16:12
9 μήνες προπόνηση έκανε, γίνετε να μην τόχει...:D

αλλά η ρουφ... η μάνα με τα πέδιλα το έριξε το πιτσιρίκι:sm7::sm7:

SenseiG
16-09-2011, 17:08
Οσο πιο μικρο το παιδι τοσο καλυτερα μαθαινει το νερο.
Γιαυτο οσοι πανε τα παιδια μηνων κολυμβητηριο γινοντε σκετα ψαρια!!

ckk
18-09-2011, 10:47
Αυτό ακριβώς προσπαθώ και εγώ. Αυτή η ρύθμιση της αναπνοής του, ίσως τον βοήθησε να μην ΄πνιγεί΄ ή έστω να καταπιεί λίγο νερό, όταν μας έπεσε μέσα στην θάλασσα από την βάρκα. Έκανε δύο τούμπες και τον άρπαξε η Ειρήνη από το πουδάρ…

2011 vac - YouTube

Μετά αυτός γέλαγε και μεις κατηγορούσαμε τους εαυτούς μας, που τον αφήσαμε έστω και για λίγο χωρίς προσοχή. Στο ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ συμβαίνουν τα ατυχήματα.


Με όλα αυτά τα παιχνίδια με τα σωσίβια, τα tubes τις σανίδες κλπ, έχει φθάσει σε σημείο να μην θέλει να βγει από την θάλασσα και να σκάει στο κλάμα, όταν τον βγάζουμε. Ψάρι όντως.





Τώρα, αν ξέρεις Γιώργο και τα στοιχεία της Ρωσίδος για να με βοηθήσει εισέτι... :D

adventure
18-09-2011, 10:55
Μετά αυτός γέλαγε και μεις κατηγορούσαμε τους εαυτούς μας, που τον αφήσαμε έστω και για λίγο χωρίς προσοχή. Στο ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ συμβαίνουν τα ατυχήματα.

Σωστός .

;) ;)



Με όλα αυτά τα παιχνίδια με τα σωσίβια, τα tubes τις σανίδες κλπ, έχει φθάσει σε σημείο να μην θέλει να βγει από την θάλασσα και να σκάει στο κλάμα, όταν τον βγάζουμε. Ψάρι όντως.


Η πολύ εκπαίδευση και η συνεχή επαφή με το νερό έχει και της επιπτώσεις !!

:D :D





Τώρα, αν ξέρεις Γιώργο και τα στοιχεία της Ρωσίδος για να με βοηθήσει εισέτι... :D

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Όμορφες οικογενειακές στιγμές να τον χαίρεσαι τον κούκλο .

:sm8::sm8:

gemara
18-09-2011, 12:33
Το παιδί και το σκυλί όπως το μάθεις λένε Χρήστο!

Μου αρέσει πολύ και μένα η θάλασσα :rolleyes: γι αυτό και τα δικά μου πιτσιρίκια από μικρά πλατσουρίζανε μέσα έξω! Δεν υπήρχε όμως κοινώς διαδεδομένη η εισηγμένη τεχνολογία "frits" τότε και περιμέναμε μέχρι πρόσφατα για να παίξουμε και μεις με τη θάλασσα και το φακό! ;)


Water Games - YouTube

ckk
18-09-2011, 22:27
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Όμορφες οικογενειακές στιγμές να τον χαίρεσαι τον κούκλο .

:sm8::sm8:



Βγήκε όμως λίγο περισσότερο adventurous… και δεν μας αφήνει σε χλωρό κλαρί.


Το παιδί και το σκυλί όπως το μάθεις λένε Χρήστο!

Μου αρέσει πολύ και μένα η θάλασσα :rolleyes: γι αυτό και τα δικά μου πιτσιρίκια από μικρά πλατσουρίζανε μέσα έξω! Δεν υπήρχε όμως κοινώς διαδεδομένη η εισηγμένη τεχνολογία "frits" τότε και περιμέναμε μέχρι πρόσφατα για να παίξουμε και μεις με τη θάλασσα και το φακό! ;)


Water Games - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=_LlU-pCVq_Q&feature=channel_video_title)

Όντως είναι πολύ ωραία. Και αυτά μένουν. Μετά γυρνάς πίσω και εκτός του ότι τα ξαναζείς βλέποντάς τα, τα μοιράζεσαι και με ανθρώπους που δεν μπόρεσαν να είναι μαζί.

Ή και με ένα ολόκληρο forum. Ιδιωτικές στιγμές, τραγουδιστικές :D – που βγάζουν συναίσθημα – unedited σχόλια κα.

Για την Ρωσίδα ξεχνάς να μου πεις… :sm7:

gemara
18-09-2011, 22:32
...

Για την Ρωσίδα ξεχνάς να μου πεις… :sm7:


Φτου... το ξαναθυμήθηκε...:sm7:

ckk
18-09-2011, 22:35
Φτου... το ξαναθυμήθηκε...:sm7:


Θυσιάζομαι για το παιδί μου... :D

adventure
18-09-2011, 22:36
Βγήκε όμως λίγο περισσότερο adventurous… και δεν μας αφήνει σε χλωρό κλαρί.


Που να δεις τον δικό μου όνομα και πράμα adventure .


:D :D :D




Για την Ρωσίδα ξεχνάς να μου πεις… :sm7:

Για να μην ξεχνιόμαστε .

:sm7: :sm7:




:) :) :)