PDA

View Full Version : Παραπονο....σαν ανθρωπος...


danaos
26-09-2011, 23:07
Καλησπέρα σε όλους
Σκεφτόμουν κανένα 2 ώρο για τον αν πρέπει να γράψω τελικά αυτό το μήνυμα ή όχι…
Αλλά θα έσκαγα αν δεν το έκανα…εχω τρελαθεί γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω και πώς να αντιδράσω με αυτό που «έπαθα»
Και θέλω πραγματικά να ξέρω τι γνώμη έχετε για εμένα σαν άνθρωπο …
Αλλά να πάρω τα πράγματα από την αρχή….
Γυρνώντας αργά το απόγευμα από την δουλειά…κάθομαι να δω τι γίνετε στην παρέα..(φόρουμ) να δω φώτο και βίντεο που ήμουν σίγουρος ότι θα είχε ανεβάσει ο φίλος Σταύρος…
Με το που «μπαίνω» μεσα στο φόρουμ βλέπω 4 ΠΜ …
…εγω σκέφτομαι 4 ΠΜ ελα παναγία μου…δεν έδωσα σημασία…
Μετά από λίγο τα ανοίγω και παθαίνω σοκ!!!!!!!!!!!!
Τρελάθηκα δεν πίστευα στα μάτια μου… αυτά που διάβαζα..
Οι κύριοι που τα έστειλαν έλεγαν σε γενικές γραμμές….
«και πως την έχεις δει έτσι…?»
«και το παίζεις γρήγορος…αλλά δεν εισαι τίποτα»
«δεν σέβεσαι τους γύρο σου και τους ποιο αρχάριους»
«το παίζεις μάγκας και έξυπνος εκει που σε παίρνει μονο»
«ολο βιντεάκια και κολιές και μαρσαρίσματα»
«σιγα τα αβγά μεγάλε Μεόνι»
Και διάφορα άλλα..
Τρελάθηκα πραγματικά!!!
Για αυτό το λέω και το ξανά λέω….
ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ
Δεν είμαι ούτε Τάκης ουτε Βασίλης ουτε Μεόνι!!! Δεν είμαι ούτε μια τρίχα από…..!!!
Και ναι έβαλα τα πόδια μου κάτω στην μεγάλη ανηφόρα…συγνώμη!!!
Είμαι ο ποιο χάλια οδηγός από όλους δεν είμαι γρήγορος δεν στρίβω για αυτό δεν εχω αφήσει μάθημα για μάθημα και Level για level γιατι προσπαθώ να μάθω….
Υπάρχουν άνθρωποι εδώ που έχουν γυρίσει όλο τον κόσμο και όλα τα βουνά της Ελλάδας και της Ευρώπης και τους σέβομαι!!!
Θέλω να ζητήσω ένα ΜΕΓΑΛΟ συγνώμη σε όποιον εχω κάνει να αισθανθεί άσχημα σε όποιον εχω μειώσει…όποιον έχω προσβάλει με τον τρόπο μου…
Δεν το έκανα εσκεμμένα…
Προσπαθώ να είμαι αληθινός να είμαι ο εαυτός μου σε όλους.
Και πάλι συγνώμη…
Δαναός…

yannis
26-09-2011, 23:22
Ο Δαναός... κάγκουρας!?!?!?!??!?!?!!?:Απορία:
Έλα μ###ί στον τόπο σου!!!!!!
:sm7::sm7::sm7:

Arkas
26-09-2011, 23:24
Τα παραπάνω μηνύματα,
είναι ανάξια σχολιασμού !

Αυτό που πρέπει να σημειώσω,
είναι το ήθος του Δαναού,
το ενδιαφέρον του για τους υπόλοιπους αναβάτες
της όποιας εξόρμησης
και ιδιαιτέρως η διαρκής διάθεσή του για βοήθεια και συμπαράσταση !

.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
26-09-2011, 23:28
Τα παραπάνω μηνύματα,
είναι ανάξια σχολιασμού !

Αυτό που πρέπει να σημειώσω,
είναι το ήθος του Δαναού,
το ενδιαφέρον του για τους υπόλοιπους αναβάτες
της όποιας εξόρμησης
και ιδιαιτέρως η διαρκής διάθεσή του για βοήθεια και συμπαράσταση !

.


Και να συμπληρώσω ...

Είναι ένας αναβάτης που "το έχει" στο χώμα ...

Έχει παρακολουθήσει, εδώ κ χρόνια, όλα τα χωμάτινα μαθήματα του Σπανού

κ έχει πάμπολλα χιλιόμετρα στα χωμάτινα μονοπάτια των βουνών μας ...

Παρόλα ταύτα, "έκατσε" στα θρανία σαν αρχάριος

και έκανε ξανά τα μαθήματα ADVENTURE TRAINING με το φόρουμ μας ...

Sakis
26-09-2011, 23:29
Άλλο πάλι και τούτο :hmmm::Απορία:

erasel
26-09-2011, 23:34
Πάντως φίλε Δαναέ από το λίγο που σε έχω παρατηρήσει να γράφεις ούτε ξερόλας το παίζεις, ούτε θέλεις να δείξεις ότι είσαι κάτι καλύτερο από τους άλλους !


Τι κάθεσαι και σκας με 4 μηνυματα !!
Ούτε με 104..

yannis
26-09-2011, 23:37
Εντάξει, ρε παιδιά... εδώ που τα λέμε, δεν είναι και λίγο να βλέπεις έναν δίμετρο τύπο με Ηρ2 και μόλις ρωτήσεις πως τον λένε... Δαναός!!! Ε, νοιώθεις και λίγο σαν τον 'Εκτορα!!!!!:sm7:
Εσύ πάλι ρε Ντάνυ, τι ανασφάλειες είναι αυτές;;;;

FANISGS
26-09-2011, 23:41
εγω συμφωνω με το μηνυμα απολυτως!ειναι ξερολας!μου την ειχε πει καποτε στο ναυπλιο!!:sm7::sm7::sm7::sm7:.αυτοι που τα γραφουν μαλλον κομπλεξαρες πρεπει να ναι.απο λιγο που τον θυμαμαι ειναι ατομο!!

moby_gr
26-09-2011, 23:42
Κακως ασχολεισαι με καποιους που ορμανε ετσι αγαρμπα...
Μαλλον αυτοι εχουν το κομπλεξ!!! Δυστυχως κυκλοφορουν πολλοι τετοιοι αναμεσα μας...Αγνοησε τους!

Και μονο παντως που μπηκες σε αυτη τη διαδικασια να "απολογηθεις", απεδειξες ποιος εισαι!

ntinopoulos
27-09-2011, 00:25
γραφτους στ...........σου φιλαρακι!;)
απο κομλεξικους...full pansion-competition...:rolleyes:

και οπως λεει κι ο γιαννης "ελα ...αιδοιο στον τοπο σου"...:rolleyes:

black_hawk
27-09-2011, 00:41
http://www.myemoticons.com/images/emotions/shocked/crazy-1.gifhttp://www.myemoticons.com/images/emotions/shocked/crazy-1.gif

(Sorry, αλλα μονο αυτο το emoticon μου'ρχεται.. )

siraxanz
27-09-2011, 00:42
Ντάνυ εγώ θα απαντούσα στον καθένα από τους 4 συμφωνα με το πως αισθανόμουν...

Επίσης με αφορμή τα γραφομενα σου να πω ότι εχω μάθει να σεβομαι τους καλούς γρήγορους οδηγούς...

Δυστυχώς η ευτυχώς δεν την πάμε όλοι ίδια την μηχανή μας...

Υπάρχει διαφορά στις ικανότητες....

Εκεί που ξεκινά το λάθος είναι όταν αρχίζει το μέτρημα της μακρύτερης....

Οχι είναι λάθος αυτό...

όπως επίσης είναι λάθος να μην σεβόμαστε τον ικανό οδηγό...

Μάλλον σε αυτή την κατηγορία ανήκουν οι 4 καμπαλερος συμφορουμμίτες.:p

Εσύ ξέρεις τι αξίζεις? μέχρι που είναι τα όρια σου?

Αυτό έχει σημασία:cool:

Ευχαριστώ που το μοιράστηκες:)

evanslam
27-09-2011, 00:54
Φίλε Δαναε πραγματικά αυτο που έχω να πω είναι πως απο το λίγο που σε γνώρισα στο μάθημα πραγματικά δεν έχεις καμία μα καμία σχέση με τους χαρακτηρισμούς που αναφέρθηκαν "κάποιοι" στα pm που σου στείλανε!

Προσωπικά το θεώρησα τιμη μου να συμμετέχω στο μάθημα με άτομα όπως εσυ που έχουν τόσο πολυ μεγάλη εμπειρία στο χώμα, αλλα και με κανένα ίχνος και πρόθεση εντυπωσιασμού προς τους άλλους! Είναι κρίμα και λυπηρό πάντως που καταφεραν να σε στεναχωρησουν, αλλα ειλικρινά μην χαλιεσαι και τόσο πολυ δεν αξίζει! Οι περισσότεροι εδω μέσα μπορούν και ξέρουν να διακρίνουν ποιος είναι πραγματικά ο Δαναος!

Άντε ανέβασε καμία χωματινη να περάσουμε καλα και σε περιμένω για καφεδακι οπότε περάσεις Λαύριο!

gemara
27-09-2011, 01:16
Δαναέ, βλάκες και κομπλεξικοί υπάρχουν παντού. Με το να ασχολείσαι μαζί τους, καταφέρνεις αυτό που επιδιώκουν. Να πάρουν την αξία που ξέρουν ότι δεν έχουν, από εσένα. Το κρίμα στη μάνα τους που δεν τους βοήθησε ποτέ να ωριμάσουν. Τους γράφεις και συνεχίζεις να γράφεις και να κάνεις αυτό που εσύ νομίζεις, διαπιστωμένα έχοντας την εκτίμηση του συνόλου του φόρουμ.

Προφανώς δεν τους εκτιμάς; Έτσι δεν είναι; Άρα μη θυμώνεις μαζί τους, δεν το αξίζουν.;)

gsmaniac
27-09-2011, 06:26
Πονάει η αλήθεια καγκουρακο;;;;;;;;;:D
Επειδή κάποια αρσενικά είπαν τα πράγματα με το όνομα τους;;;;:D
Δεν θα γίνεις χωματινος ποτεεεεε......δαναεεεεε.....δαναεεεεε:p:p


Εγώ σε κατάλαβα απο την πρώτη στιγμή που σε γνώρισα .....κομπλεξαρα:p

kostas_366
27-09-2011, 07:11
Άλλο πάλι και τούτο..


Πονάει η αλήθεια καγκουρακο;;;;;;;;;:D
Επειδή κάποια αρσενικά είπαν τα πράγματα με το όνομα τους;;;;:D
Δεν θα γίνεις χωματινος ποτεεεεε......δαναεεεεε.....δαναεεεεε:p:p


Εγώ σε κατάλαβα απο την πρώτη στιγμή που σε γνώρισα .....κομπλεξαρα:p
:sm7::sm7::sm7:
Κώστας ο φοβερός :sm7:

frits
27-09-2011, 07:35
Να ήταν η ζήλια ψώρα, Δαναέ....

Μην ασχολήσαι φίλε μου και μην στεναχωριέσαι δεν αξίζει το κόπο, το κέφι των κομπλεξικών κάνεις. :)

Έχει τρελαθεί ο κόσμος πάντως, δεν πάμε καλά...:hmmm:.

Ρε μπας και σου κάνει πλάκα κανένας Ντινόπουλος....:rolleyes:

forester
27-09-2011, 07:37
Δε γνωρίζω τον άνθρωπο, από όσα λέγονται εδώ μέσα , δε μου φαίνεται για καγκούρι πάντως. Τώρα για τα πμ που δέχτηκε, ας τους τα χώσει δεόντως, ή μην ασχοληθεί καθόλου. Έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να βγάλει κανείς άκρη...
Αυτό που θέλω να προσθέσω είναι ότι στις μοτο, σε αντίθεση με τα αυτ/τα, οι πολυλογάδες φαίνονται, αμέσως μόλις κυλήσουν οι τροχοί.
Εξηγούμαι:
Στα αυτ/τα με 2 τόνους σίδερο τριγύρω, 10 αερόσακους και ζώνες, πολλοί το παίζουν μάγκες, ενίοτε ξεπερνώντας προσωπικά όρια (σαφώς και του οχήματος κάποτε) και έρχεται το δυστύχημα..... Καθαρά θέμα ψευδαίσθησης και υπερεκτίμησης!
Στη μοτοσυκλέτα, ότι και να φοράς, αισθάνεσαι τον κίνδυνο πιο κοντά! Το παραμικρό πέσιμο μπορεί να σημαίνει νοσοκομείο.... Πέραν των υλικών ζημιών! Αυτό που προκύπτει αβίαστα σχεδόν, είναι ότι όσοι με μοτο πάνε αέρα, το 'χουν! Αλλιώς δεν πάνε!
Απλά πράγματα!

SenseiG
27-09-2011, 07:46
Κουμπαρακι για το μονο που μπορεις να σκας ειναι απο την πολυ Παστιτσαδα της Αντιγονης για ολα τα αλλα ξερεις οτι για αυτους που σε ενδιαφερουν σαν ανθρωποι ξερουν ποιος εισαι και τι κανεις.
Οσο για τους αλλους μου θυμιζουν κατι πιτσιρικαδες που ερχονταν στο γυμναστηριο και το παιζανε μπρους λη και εγω κανω και ρανω μεχρι που μπαινανε στο ταταμι.......:D

Χα χα χα

Φιλια...:)

commander
27-09-2011, 08:21
Μην δίνεις σημασία ψηλέ εχεις ακόμα να δεις πόλλους τέτοιους στη ζωή σου .......!!!!!:mad:

adventure
27-09-2011, 08:35
Όσοι γνωρίζουν το Δαναό η τον γνωρίσουν θα καταλάβουν για τι παιδί μιλάμε και αυτοί που του έγραψαν τα ΠΜ είναι ανάξιοι σχολιασμού για μένα .

Θα ήθελα να καταλάβετε μόνο και μόνο από το ποστ που ανέβασε το τρόπο που σκέφτεται την ομαδικότητα και πώς βλέπει τα μέλη του φόρουμ,όχι σαν κάποιους άγνωστους ανθρώπους πίσω από μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο,αλλά σαν φίλους !!

Δαναός για μένα σημαίνει έξω καρδιά ομαδικότητα Ήθος Ήθος Ήθος και ότι ώρα και να τον ενοχλήσεις θα είναι εκεί πάντα με χαμόγελο για να σου λύσει τις όποιες απορίες σε αυτό που ξέρει (γενικά και αόριστα μιλάω)και μέχρι εκεί τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο .

Αγαπητέ φίλε μην στεναχωριέσαι οι κύριοι αυτοί αν μπορώ να τους χαρακτηρίσω έτσι έδειξαν με αυτόν τον τρόπο το επίπεδό τους που καμιά σχέση δεν έχει με το δικό σου σαν άνθρωπος και σαν χαρακτήρας και το αποδεικνύεις με αυτό σου το ποστ .

konnstas
27-09-2011, 08:56
τι να πω και εγω ο δαναος παντα σεοτι τον ρωτησα μου απαντησε και με βοηθησε επησης το να εχεις κανει τοσο χωμα και να ξανακενεις μαθηματα κατι σημαινει και επησης και ο τρωπος που βοηθαει στα μαθηματα και οπως τα παρακουλουθει κατι σημαινει ας μην κρηνουμε καποιον τοσο γρηγορα.αληθεια αυτοι που τα εγραψαν αυτα αν ειχαν την εμπειρεια και το μηχανακι του δαναου πως θα οδηγουσαν???!!!

gsmaniac
27-09-2011, 09:04
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πολλούς εδώ μέσα ,τους ενοχλεί η αλήθεια....
Βρέθηκαν κάποιοι και ξεσκεπασαν τον καγκουρα και αμέσως βγήκαν οι κολλητοί καγ######## του δαναου....να τον στηρίξουν
Θα ξεχάσω ,όταν είχαμε κάνει την εντουραδα,τις πέτρες που είχαμε φάει απο τις κολιες του δαναου και του αλλού του βρωμιαρη(wet-dirty)....Νεύρα, που πήγαιναν Πάνω-κάτω και καλά να βοηθήσουν...:cool:
Ουστ ρε ....με τους αληταραδες:D

SenseiG
27-09-2011, 09:15
Ελπίζω τα 4 "παλικάρια" να έχουν ευχαριστηθεί έως στιγμής το κράξιμο, καλά οχειρωμένοι πίσω από την ασφάλεια της ανωνυμίας τους...
Έχει κάτι καλά φόρουμ εκεί έξω που έχουν ανάκγη από κάτι κομπλεξάρες σαν και του λόγου τους, πείτε κανένα site βρε παιδιά, να βρουν τα παλικάρια τον δρόμο τους!
Χωρίς λόγο και αιτία να λες σε κάποιον το αν έχει διακίωμα να μιλάει, να προσπαθεί, να ανεβάζει βίνεό ή να βάλει το πόδι κάτω μην πάει και δεν ικανοποιήσει τα στάνταρ των "κυρίων" πάει κάπως τραβηγμένο!
Φίλοι μου, δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά το παιδί έχει ήθος, έχει γνώσεις, έχει τρόπο και έχει και α...α!
Καλή σας μέρα και καλό σας δρόμο σε άλλους διαδικτυακούς λάκους ελπίζω!

vtheo
27-09-2011, 09:30
Σιγά μην κάτσεις να απολογηθείς στον καθένα για το ποιος είσαι και τι κάνεις.Συνέχισε να κάνεις αυτό που γουστάρεις με το κατσίκι σου φίλε και μη τρελαίνεσαι.Αυτά μας φάγανε σ'αυτή τη χώρα,είμαστε όλοι τέλειοι που κοιτάμε τι κάνει ο άλλος.

bogart
27-09-2011, 09:36
ποιός είναι ο Μεόνι ??? :sm7:

CPretenteriS
27-09-2011, 09:43
Θα βρίσω τώρα σαν το Ντινό...:hmmm:

Γ@μησέ τους ρε Ντάνυ !!! Νεύρα

Hilde
27-09-2011, 09:54
Ντάνυ μου,

Μήπως να το προσπαθήσεις βρε αγόρι μου, μπας και ικανοποιήσεις και το λοιπό (εγκεφαλικά) κοινό σου?
Έλα, μία δυο βολτούλες μόνο βρε αγόρι μου....
http://ts4.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=1177653485815&id=8e3e9d3c8fc6b9916f8acba6d60fb182&url=http%3a%2f%2fimages.motorcycle-superstore.com%2fProductImages%2fOG%2f0000_MC_Enterprises_200_Series_Training_Wheel.jpg.........

Albatros
27-09-2011, 10:19
Θα ήθελα να ακούσω το σκεπτικό αυτών των συμφορουμιτών που έγραψαν τα μηνύματα αν θέλουν βέβαια να μας εξηγήσουν δημόσια τι εννοούν...
:hmmm:;)

CPretenteriS
27-09-2011, 10:38
Θα ήθελα να ακούσω το σκεπτικό αυτών των συμφορουμιτών που έγραψαν τα μηνύματα αν θέλουν βέβαια να μας εξηγήσουν δημόσια τι εννοούν...
:hmmm:;)

Είναι θρασύδειλοι αυτού του είδους οι άνθρωποι και δεν πρόκειται να εμφανισθούν.

Ελπίζω να έχουν ήδη ban-αριστεί καθώς δεν ταιριάζουν στο ύφος και το ήθος του GSForum.

MARK
27-09-2011, 10:47
Επειδή Δαναέ ξέρουμε ποιος είσαι δεν χρειάζεται καν να σχολιάσουμε.Μην αγχώνεσαι και μην δίνεις σημασία.Θεωρώ οτι κακώς σε παρεξήγησαν πάντως :cool:

vpentza
27-09-2011, 10:52
όσα δεν φτάνει η αλεπού............

φιλαράκι δεν σε ξέρω παρά μόνο φατσικά.........να προσέχεις όπως οδηγείς και κάνε ότι νομίζεις εσύ καλύτερο και ασφαλές για τη πάρτη σου.....εξάλου ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του και μόνο...

γράψε τους στα κύλινδρά σου και καλές βόλτες....:)

Aggelos-Syros
27-09-2011, 10:52
ΝεύραΝεύρα

danaos
27-09-2011, 11:46
Καλημέρα σε όλους

το μύνημα δεν το έγραψα για να banαριστει κανένα μέλος και για κανέναν λόγο...

έτσι και αλλιώς κανενας άλλος δεν ξερει ποιός ήταν και ούτε θα το μάθει κανεις

απλά προσπαθω να καταλάβω τον λόγο που τα έγραψαν όλα αυτα...

πολυ κακία ...

εχω σκάσει δεν μπορώ να το χονέψω!!!! Με τίποτα....

CPretenteriS
27-09-2011, 11:49
Καλημέρα σε όλους

το μύνημα δεν το έγραψα για να banαριστει κανένα μέλος και για κανέναν λόγο...

έτσι και αλλιώς κανενας άλλος δεν ξερει ποιός ήταν και ούτε θα το μάθει κανεις

απλά προσπαθω να καταλάβω τον λόγο που τα έγραψαν όλα αυτα...

πολυ κακία ...

εχω σκάσει δεν μπορώ να το χονέψω!!!! Με τίποτα....

Ντάνυ... μην ασχολείσαι φιλαράκι... ο κόσμος είναι ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ !!! :hmmm::hmmm:

adventure
27-09-2011, 11:58
Καλημέρα σε όλους

το μύνημα δεν το έγραψα για να banαριστει κανένα μέλος και για κανέναν λόγο...

έτσι και αλλιώς κανενας άλλος δεν ξερει ποιός ήταν και ούτε θα το μάθει κανεις

απλά προσπαθω να καταλάβω τον λόγο που τα έγραψαν όλα αυτα...

πολυ κακία ...

εχω σκάσει δεν μπορώ να το χονέψω!!!! Με τίποτα....

Αυτό θα τους μείνει .

;) ;) ;)

Περαστικά τους .

:sm7::sm7:

ntinopoulos
27-09-2011, 12:01
Να ήταν η ζήλια ψώρα, Δαναέ....

Μην ασχολήσαι φίλε μου και μην στεναχωριέσαι δεν αξίζει το κόπο, το κέφι των κομπλεξικών κάνεις. :)

Έχει τρελαθεί ο κόσμος πάντως, δεν πάμε καλά...:hmmm:.

Ρε μπας και σου κάνει πλάκα κανένας Ντινόπουλος....:rolleyes:
ποτε δεν κανω πλακα με σοβαρα θεματα,θα πρεπε να το ξερεις αυτο απο την παρεα που κανουμε!:hmmm:

adventure
27-09-2011, 12:06
ποτε δεν κανω πλακα με σοβαρα θεματα,θα πρεπε να το ξερεις αυτο απο την παρεα που κανουμε!:hmmm:

Είδες για να έχεις τη ρετσινιά του κακού παιδιού .

:D :D :D

Πλάκα έκανε ο Σταύρος Κωστή .

;) ;) ;) :) :)

Vasilis
27-09-2011, 12:07
Φίλε μου καλέ ….καλέ μου φιλε…εγω σου έστειλα όλα τα ΠΜ γιατί δεν άντεχα να σε βλέπω να πηγαίνεις τόσο καλά το σουμιεδακι σου …..:p


Ξέρεις ότι είσαι κακεντρεχείς και κουλαδι μεγάλο …δειχτώ και λίγο στον κόσμο ….μην το κρατάς μέσα σου .... :rolleyes:


Ρε άσε τα τρέλα και τους προβληματισμούς και περνά καλά… στα έχω πει και από κοντά και στα λέω και από εδώ……… μια όμορφη παρέα είμαστε όλοι.:cool:








Staga....εχεις το "καλο" το video? :p

ntinopoulos
27-09-2011, 12:13
ποιός είναι ο Μεόνι ??? :sm7:
ενας παπαρας που προσπαθει να φτασει το δαναο!:rolleyes:

ntinopoulos
27-09-2011, 12:14
Ντάνυ μου,

Μήπως να το προσπαθήσεις βρε αγόρι μου, μπας και ικανοποιήσεις και το λοιπό (εγκεφαλικά) κοινό σου?
Έλα, μία δυο βολτούλες μόνο βρε αγόρι μου....
http://ts4.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=1177653485815&id=8e3e9d3c8fc6b9916f8acba6d60fb182&url=http%3a%2f%2fimages.motorcycle-superstore.com%2fProductImages%2fOG%2f0000_MC_Enterprises_200_Series_Training_Wheel.jpg.........

κωστη(πρετεντερη),υπαρχει τελικα θεος!
πλεον θα οδηγεις κι εσυ μηχανη με ασφαλεια!:p:sm7:

giamil
27-09-2011, 12:16
Ρε φιλε!
Αν δεν υπηρχε και λιγο κακια σ αυτον τον κοσμο....πως θα ητανε?ολα ροδινα?ελεος!βαρετα θα ητανε!:D
Νορμαλ ειναι!
Εμενα, που δεν σε ειχα ξαναδει....μου κανε εντυπωση που ενα τυπακι με ΗΡ2 ειχε σκασει να κανει μαθημα....
και σκεφτομουνα πριν αρχισουμε το μαθημα..."καλα αυτος πηρε το ΗΡ2 και ηρθε μετα να μαθει το χωμα?τοσο λακης ειναι?"
αλλα απ οτι καταλαβα μετα μαλλον το αντιθετο παιζει....απλα προφανος οπως κι ολοι οι υπολοιποι που πληρωσαμε να κανουμε το μαθημα....θελαμε να μαθουμε καποια πραγματα ΣΩΣΤΑ....κι οχι οπως λαχει!

Το ιδιο ισχυει και με το Staga, ο οποιος το χει το μηχανακι πολυ καλυτερα απο πολλους και σε χωμα και σε ασφαλτο....κι ομως δεν ειναι κανενα κομπλεξαρισμενο οπως ο περισσοτερος κοσμακης εκει εξω που ως ξερολες και υπεροπτες (οι περισσοτεροι δε εχουν το GS για κανενα καφε μονο) λενε..."εγω?σιγα μην παω να κανω μαθημα..."

μην τρελενεσαι φιλος.....αλλα anyway καλα εκανες και το μοιραστικες να ξερουμε τι παιζει στην μεγαλη φαμιλια του φορουμ!
:cool:

CPretenteriS
27-09-2011, 12:26
κωστη(πρετεντερη),υπαρχει τελικα θεος!
πλεον θα οδηγεις κι εσυ μηχανη με ασφαλεια!:p:sm7:

Ε αϊ να χαθείς !!! ΝεύραΝεύρα

Σε περιμένω στο Αγνάντι.. να πάμε μια Επίδαυρο... να σου μάθω τα κόλπα..:D:D:p:p

ntinopoulos
27-09-2011, 12:29
Ε αϊ να χαθείς !!! ΝεύραΝεύρα



Σε περιμένω στο Αγνάντι.. να πάμε μια Επίδαυρο... να σου μάθω τα κόλπα..:D:D:p:p

πως πεφτεις και σηκωνεσαι αλωβητος?:D

commander
27-09-2011, 12:31
Ε αϊ να χαθείς !!! ΝεύραΝεύρα




Σε περιμένω στο Αγνάντι.. να πάμε μια Επίδαυρο... να σου μάθω τα κόλπα..:D:D:p:p



αυτη η Επιδαυρο σου εχει παρει τα μυαλα ρε παιδι μου...!!!
:D



σορρυ Ντανυ spam off...!!

yns
27-09-2011, 12:32
Δαναέ μη μασάς, στα κύλινδρά σου όπως είπε ο Βασίλης παραπάνω. ;)

Α, και πού 'σαι..
http://img856.imageshack.us/img856/1536/deletev.jpg

CPretenteriS
27-09-2011, 12:36
πως πεφτεις και σηκωνεσαι αλωβητος?:D

:mad::mad::mad::sm7::sm7:

αυτη η Επιδαυρο σου εχει παρει τα μυαλα ρε παιδι μου...!!!
:D


σορρυ Ντανυ spam off...!!


:D:D:D

emix
27-09-2011, 12:38
Ρε συ Δαναε, τι ναι αυτα που διαβαζω;
Ποιος σου εστειλε αυτα τα πμ;
Πιστευω οτι εχει νοημα να το γραψεις, γιατι θα πρεπει να ντρεπονται.

Λυπαμαι πολυ για αυτα που σου γραψανε και ειλικρινα δεν το περιμενα.

Εισαι πραγματικα ενας οδηγος που συνεχεια θελει να μαθαινει και φαινεται αυτο.

Αγνοησε τους φιλε και συνεχισε να κανεις αυτο που αγαπας.
Προκειται καθαρα για κομπλεξικους ανθρωπους και δεν χρειαζεται ν ασχολεισαι.

Vasilis
27-09-2011, 12:58
Δαναέ περνώ το θαρος .. και επειδή είμαι και λίγο ρομαντικός σε αυτά τα θέματα… ( αγώνες )θα ήθελα να πω ότι ο αείμνηστος Meoni είναι ένας θρύλος του Dakar … έτσι για να ξέρουμε… και να αλλάξουμε και λίγο το κλίμα της κουβέντας ….



Fabrizio Meoni - YouTube



Fabrizio Meoni - webBikeWorld (http://www.webbikeworld.com/ktm/fabrizio-meoni/)





τουλαχιστον ξυρισε το κεφαλι σου.... :p

frits
27-09-2011, 13:03
ποτε δεν κανω πλακα με σοβαρα θεματα,θα πρεπε να το ξερεις αυτο απο την παρεα που κανουμε!:hmmm:
:yz

ntinopoulos
27-09-2011, 13:09
ποτε δεν κανω πλακα με σοβαρα θεματα,θα πρεπε να το ξερεις αυτο απο την παρεα που κανουμε!:hmmm:
καποιος ψαρωσε!:sm7:

CPretenteriS
27-09-2011, 13:19
καποιος ψαρωσε!:sm7:

Κατάπιε και το αγκίστρι... :D:p

kostastenere
27-09-2011, 14:00
ρε μηπως μπερδευτηκαν και μιλάγανε για άλλο άτομο????? Δαναέ μήπως έχεις κλώνο ??????? Θα τρελαθούμε με αυτά που ακούμε!!!!

pirate
27-09-2011, 14:23
εγώ πάντως γι'αυτο δεν ήρθα στο level ΙΙ γιατί θα ήταν ο ξερόλας (Δαναός) ..... :sm7::sm7::sm7::sm7:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

φιλαράκι μην σκας, άλλωστε δες το και απο την ιατρική πλευρα το θέμα, βοηθάς κόσμο... :sm7::sm7::sm7:

Akyla
27-09-2011, 14:29
Τι να πώ???
Δεν σε ξέρω προσωπικά αλλά σε έχω "διαβάσει" αρκετά και ομολογώ απολαμβάνω και το γράψιμο σου....και επειδή τα μηνύματα αναφέρουν οτι ψαρώνεις τους νέους, ομολογώ ότι δεν ψάρωσα αντιθέτως ένιωσα άνετα....

μεταξύ μας θα ήθελα να πατάω χώμα και να μην είμαι τόσο κουλός :yz:yz:yz:yz:yz

tsompanis
27-09-2011, 14:55
σύμφωνα με τα λεγόμενα των συναδέλφων αλλά και το χουνέρι που έπαθες με τα π.μ ...πρέπει να είσαι χεράς ε???:D


και επειδή ο maniac σήκωσε τον πήχη ψηλά,άμα θες σε πάω μια κοντρίτσα στα βουνά της ηπείρου.εσύ με το hp2 και εγώ με το κατσίκι dr400:cool::p:D

gsmaniac
27-09-2011, 15:09
σύμφωνα με τα λεγόμενα των συναδέλφων αλλά και το χουνέρι που έπαθες με τα π.μ ...πρέπει να είσαι χεράς ε???:D


και επειδή ο maniac σήκωσε τον πήχη ψηλά,άμα θες σε πάω μια κοντρίτσα στα βουνά της ηπείρου.εσύ με το hp2 και εγώ με το κατσίκι dr400:cool::p:D


εσυ εισαι πολυ καλος στο κατσικι στα καρβουνα......μην ξανοιγεσαι:sm7:

BillyGS
27-09-2011, 15:17
Εγώ Δαναέ δεν σε έχω γνωρίσει ακόμη αλλά πολύ θα ήθελα και σίγουρα θα γίνει γιατί από όσο έχω διαβάσει τα γραφόμενά σου αλλά και άλλων για το προσωπό σου δίνεις την εντύπωση πολύ εξηγημένου συνφορουμίτη..Σε όσες βόλτες ποστάρεις καλείς άσχετους και τονίζεις οτι η παρέα έχει σημασία στο βουνό και όχι μόνο.. Ανεβάζει κάποιος φωτό απο βόλτες ή ότι άλλο και λες ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά που πήραν μέρος.. Δίνεις το ΗΡ2 αν δεν κάνω λάθος σε φίλους στις συναντήσεις για να το δούνε πως πάει κ.α...Εγώ αν θα σου έστελνα pm θα ήταν για να σου ζητήσω να κανονίσεις μια βολτούλα και να έρθω και πραγματικά μου το βγάζεις απο αυτά που διαβάζω να σε ενοχλήσω και οτι δεν θα υπάρξει πρόβλημα απο πλευράς σου.. Τονίζω πραγματικά πως τον Δαναό τον ξέρω μόνο απο φωτογραφίες και γραφόμενα.. ΚΡΙΜΑ να σου χαλάνε την διάθεση τέτοια pm.. Άλλη φορά κάτσε στη δουλειά υπερωρία παρά να γυρίσεις σπίτι και αντί να χαλαρώσεις να στεναχωριέσαι... Γράψε τους στις μπότες σου και στην πρώτη λάσπη θα σβηστούν.. Και κάνε και μια βόλτα στο βουνό να πάρεις καθαρό αέρα... Φιλικά Βασίλης..

LakisGS
27-09-2011, 16:21
Εγώ τα έγραψα και στις εντυπώσεις μου για το level 1. Είχα γράψει ότι υπήρχαν άτομα που το είχαν το χώμα και παρ' όλα αυτά ούτε το παίζανε, ούτε ξερόλες ήταν. Το διασκεδάζανε κι αυτοί όπως εμείς οι πιο αρχάριοι και περάσαμε όλοι φανταστικά. Τώρα τι λέει ο κάθε κομπλεξικός πίσω από μια οθόνη.... στα παπάρια μας...

Και μη ξεχνάμε τη βολτίτσα που μου έχει τάξει κάποιος ψηλός από εδώ μέσα με ένα HP2... :p

LakisGS
27-09-2011, 16:24
Ρε φιλε!
Αν δεν υπηρχε και λιγο κακια σ αυτον τον κοσμο....πως θα ητανε?ολα ροδινα?ελεος!βαρετα θα ητανε!:D
Νορμαλ ειναι!
Εμενα, που δεν σε ειχα ξαναδει....μου κανε εντυπωση που ενα τυπακι με ΗΡ2 ειχε σκασει να κανει μαθημα....
και σκεφτομουνα πριν αρχισουμε το μαθημα..."καλα αυτος πηρε το ΗΡ2 και ηρθε μετα να μαθει το χωμα?τοσο λακης ειναι?"
αλλα απ οτι καταλαβα μετα μαλλον το αντιθετο παιζει....απλα προφανος οπως κι ολοι οι υπολοιποι που πληρωσαμε να κανουμε το μαθημα....θελαμε να μαθουμε καποια πραγματα ΣΩΣΤΑ....κι οχι οπως λαχει!

Το ιδιο ισχυει και με το Staga, ο οποιος το χει το μηχανακι πολυ καλυτερα απο πολλους και σε χωμα και σε ασφαλτο....κι ομως δεν ειναι κανενα κομπλεξαρισμενο οπως ο περισσοτερος κοσμακης εκει εξω που ως ξερολες και υπεροπτες (οι περισσοτεροι δε εχουν το GS για κανενα καφε μονο) λενε..."εγω?σιγα μην παω να κανω μαθημα..."

μην τρελενεσαι φιλος.....αλλα anyway καλα εκανες και το μοιραστικες να ξερουμε τι παιζει στην μεγαλη φαμιλια του φορουμ!
:cool:



Θες να πεις κάτι?? Έχεις κάτι με τους Λάκηδες??? :p:p:D

vasorfa
27-09-2011, 16:34
Ρε Νταννυ:hmmm::hmmm::hmmm::hmmm::hmmm:

στον κόσμο αυτο υπάρχει πολύ ζηλια.:(:(:(:(

πότε θα το καταλάβεις:hmmm::hmmm::hmmm:


παλιοεφετζή-Φιγουρατζή:p:p:p:p:sm7::sm7::sm7:



Παντως μου φαινετε περιεργο που οι 4 PMατζήδες ΄΄δέν έχουν κανει κανενα σχολιο.....μεχρι τωρα τουλαχιστον:rolleyes::rolleyes::rolleyes:



κοκοκοκοκοκοκο:p:p:p:p:p:p

evanslam
27-09-2011, 16:41
Παντως μου φαινετε περιεργο που οι 4 PMατζήδες ΄΄δέν έχουν κανει κανενα σχολιο.....μεχρι τωρα τουλαχιστον:rolleyes::rolleyes::rolleyes:



Ελα ντε και σπαω το κεφάλι μου να καταλάβω ποιος θα μπορούσε να είναι απο αυτούς που γνώρισα αλλά μάλλον θα μείνω με την απορία! :rolleyes:

giamil
27-09-2011, 16:43
Θες να πεις κάτι?? Έχεις κάτι με τους Λάκηδες??? :p:p:D

:sm7: εεε σορρυ ΛΑ-λακης ηθελα να πω.....:D

vasorfa
27-09-2011, 16:43
Ελα ντε και σπαω το κεφάλι μου να καταλάβω ποιος θα μπορούσε να είναι απο αυτούς που γνώρισα αλλά μάλλον θα μείνω με την απορία! :rolleyes:


Μπορει να είναι και απο όλους τους υπόλοιπους απο εμάς που πάνω στον καναπέ :o:oτους είδαν τα Βιντεάκια της συνάντησης:cool:,,,,και ξεμπρόστιασαν το παλιόπαιδο τον Δαναο:rolleyes::rolleyes::p:p:D:D

SenseiG
27-09-2011, 16:44
Ρε Νταννυ:hmmm::hmmm::hmmm::hmmm::hmmm:

στον κόσμο αυτο υπάρχει πολύ ζηλια.:(:(:(:(

πότε θα το καταλάβεις:hmmm::hmmm::hmmm:


παλιοεφετζή-Φιγουρατζή:p:p:p:p:sm7::sm7::sm7:



Παντως μου φαινετε περιεργο που οι 4 PMατζήδες ΄΄δέν έχουν κανει κανενα σχολιο.....μεχρι τωρα τουλαχιστον:rolleyes::rolleyes::rolleyes:



κοκοκοκοκοκοκο:p:p:p:p:p:p



Συμφωνο Δαναε με τον Βασιλη,ο οποιος με ζηλευει πολυ αλλα τουλαχιστον αυτος το ομολογει.......:p:p:p:p:p:p:p

giamil
27-09-2011, 16:50
Ελα ντε και σπαω το κεφάλι μου να καταλάβω ποιος θα μπορούσε να είναι απο αυτούς που γνώρισα αλλά μάλλον θα μείνω με την απορία! :rolleyes:

Evangel μπορει να μην ηταν μαζι...δεν ειναι απολυτο!
αλλωστε στα πρωτα βιντεο του staga εχει πολλα χορευτικα του !

Αληθεια αυτο το λυκνισμα το χορευτικο το εμαθες απ τον Σπανο ρε φιλε?γιατι ο τακης δεν μας εδειξε τιποτα τετοιο! :p:D

boxerakias57
27-09-2011, 16:52
υπομονη φιλε μου και οπως λεει και ο ντινοπουλος.......

evanslam
27-09-2011, 17:35
Evangel μπορει να μην ηταν μαζι...δεν ειναι απολυτο!
αλλωστε στα πρωτα βιντεο του staga εχει πολλα χορευτικα του !



Λες;;;; :confused:

giamil
27-09-2011, 17:43
Λεω φιλε μου.....
αλλα οπως και να χει.....και ο Δαναος φανηκε για γα*μω τα ατομα και το HP2 το παει μια χαρα, και ειναι πολυ πιο εμπειρος απο πολλους απο εμας στο χωμα οπως και φανηκε, και ουτε ενοχλησε κανεναν στο μαθημα, αλλα και πολλες συμβουλες επεσαν στην αντιληψη μου να λαμβανει απ τον Τακη και τον Βασιλη με προσηλωση για να διορθωσει καποια πραγματα!

....οποτε οτι αλλο και να λεγεται....κλαιν μαιν!;)

ΥΓ.και την κοπαναω σφαιρα απ την δουλεια φιλε να παω να δω τα βιντακια σου απ το σπιτι!

taksidiotis
27-09-2011, 17:44
Αδερφέ κανε αυτό που επιθυμείς εσυ κι ασε τους κομπλεξαρες στην απ έξω.υπάρχουν και πολλοί.

Send from my Sexy Samsung Galaxy R using tapatalk

ntinopoulos
27-09-2011, 17:49
εσυ εισαι πολυ καλος στο κατσικι στα καρβουνα......μην ξανοιγεσαι:sm7:

:sm7::sm7::sm7:

princess
27-09-2011, 18:33
Δαναε προσπαθω να φανταστω ποσο λαθος μπορει να μιλησες η να συμπερηφερθηκες για να σε κρινουν ετσι,οχι ενας αλλα τεσσερις συμφουρητες....αλλα αδικα.Οσοι σε γνωριζουν και ξερουν ποσο χαμηλων τονων εισαι ,σεμνος και μετρημενος απορουν.Το μονο που εχω να σου πω ειναι να το αφησεις στην ακρη σαν κακια στιγμη και ο χρονος θα δειξει αν αξιζε την στεναχωρια και την ταπεινωση στην οποια υπεβαλες τον εαυτο σου αναρτωντας το.Δεν εχεις λογο να απολογησε σε ολους και μεσω της ιδιας οδου μπορεις να εξηγηθεις με οσους εχουν να σου προσαψουν κατι.Στους υπολοιπους δεν μας πεφτει λογος.Να περνας καλα και γρηγορα κοντα μας.;):):)

sliv
27-09-2011, 18:35
Παιδιά να πω δυο λόγια για το Δαναό …αν και τον ξέρω πολύ λίγο…. και είμαι της άποψης ……γενικά να μην αναφέρομαι σε τρίτους…. αλλά νομίζω στην συγκεκριμένη περίπτωση και όταν θίγεται η αξιοπρέπεια ενός ανθρώπου καλό είναι να λένε «δυο λόγια» οι άλλοι για αυτόν…. με ειλικρίνεια.

Εγώ με το Νταννυ έχουμε συναντηθεί 3 φορές στα μαθήματα …..και του μιλαω λες και τον ξέρω χρόνια …αυτό δείχνει έναν άνθρωπο κοινωνικό , φιλικό και …ακομπλεξαριστο !!!

Στο video με τα «κολιές και τα μαρσαρίσματα» ήμουν δίπλα του και αν παρατηρήσετε σταμάτησε και κάτι μου είπε μετά από λίγο …… μου ζήτησε συγγνώμη…!!!! γιατί ήρθε δίπλα μου και πιθανόν με ενόχλησε….!
Και φυσικά του είπα «τι λες τώρα ρε?» …. εγώ ισα –ισα που γούσταρα που ανεβήκαμε δίπλα-δίπλα το λοφάκι ….. το παιδί έχει ευγένεια και ήθος …!!

Το ότι έχει ικανότητες σαν οδηγός …είναι αλήθεια !!! εγω προσωπικά τον θεωρώ πολύ καλό οδηγό …όπως και άλλους βέβαια …και προσπαθώ να μαθαίνω από τις κινήσεις του και τον τρόπο του …. στο μάθημα επίσης μου έδινε και συμβουλές …. - που πραγματικά με βοήθησαν παρά πολύ- αν και δεν είχε κανένα λόγο να το κάνει….. αυτό σίγουρα δεν δείχνει επιδειξία…!!!!!

Φίλε …αυτά από μένα ..πιστεύω να μη σε έφερα σε «δύσκολη θέση» ..αλλά θεώρησα ότι πρέπει να πω δυο λόγια για σένα ….

Πολύ γουστάρω να ξαναβρεθούμε και να κάνουμε βόλτες ,κολιές μαρσαρίσματα και ότι άλλο βγει …τέλος πάντων…!!!!!!!!!!!!!:sm7:

geod
27-09-2011, 18:46
Εγώ τον Δαναό τον συνάντησα στο 1και 2 level και μια φορά τον είδα στο συνεργείο του Βασίλη και του Παρασκευά. Μου έδωσε την εντύπωση καλού παιδιού και στα training που κάναμε μαζί, αν και τελείως άπειρος εγώ, δεν ένοιωσα ούτε μια στιγμή μειονεκτικά και πιστεύω ότι οχι μόνο, ο Δανάος αλλά κανένα παιδί , δεν είδε εμένα τον αρχάριο στο χώμα, υπεροπτικά. Και πάλι θέλω να τους ευχαριστήσω όλους για την συμπαράσταση!!! :sm5:

giclas
27-09-2011, 19:00
τι εγηναι ρε ντανι ?

εισου απο τα πρωτα αν οχι το πρωτο ατομο που ξεχορσα απο την παρεα
πρη δυο χρονια περηπου εισου πολυ χαλια κε σου ειπα αυριο το πρωη ανοιξε το παραθηρο κε κυτα τον ηλιο με χαμογελο κε πες μια νεα μερα ξεκηνα κε ξεχνατα ολα κε θα δης πος ολα θα σου πανε καλητερα !
τωρα αν καθεσαι κε σπας γιατι καπιος σου την επεσε με pm εναι λαθος για σενα
φυσικα καλα εκανες κε το ανεβασες το θεμα κε ακομα καλητερα που δεν αναφερες το ονομα του αν ειναι σωστο ατομο θα σε παρη τηλ.να τα βρητε κε πηστευο θα τα βρητε γιατι εισε συνεσταλμενο ατομο

κε κατι ακομα το καλοκερη στη Αιγηνα συζητησα με τον Αρκα κε τον ρωτησα για σενα κε του ηπα διαφορα για το ατομοσου κε την απορια γιατι ολοι μηλου με σεβασμο ?
κε η απαμτηση εταν οτι απλος εισαι καλο πεδι !

κρατα το τελευτεο κε πυστευο στο τελος θα τα βρητε διοτι τιποτα δεν χασατε !!!!

staga1200
27-09-2011, 19:05
Φίλε μου καλέ ….καλέ μου φιλε…εγω σου έστειλα όλα τα ΠΜ γιατί δεν άντεχα να σε βλέπω να πηγαίνεις τόσο καλά το σουμιεδακι σου …..:p


Ξέρεις ότι είσαι κακεντρεχείς και κουλαδι μεγάλο …δειχτώ και λίγο στον κόσμο ….μην το κρατάς μέσα σου .... :rolleyes:


Ρε άσε τα τρέλα και τους προβληματισμούς και περνά καλά… στα έχω πει και από κοντά και στα λέω και από εδώ……… μια όμορφη παρέα είμαστε όλοι.:cool:








Staga....εχεις το "καλο" το video? :p
Πες του τα βρε Βασίλη !!
Του τα είπα και από το τηλέφωνο το μεσημέρι !! Ολοι γνωρίζουμε ποιός είναι ο Δαναός και αν γνωρίζει από χωματάκια και λασπούλες !!!
Είπαμε υγεία και καλή καρδιά !!!!
Τώρα όσο για το βιντεάκι ....Να περιμένεις !!!
Καλά είσαι και πολύ κουλάδι !!! :sm7::):sm7::):sm7:

evanslam
27-09-2011, 19:07
Ελα ντε και σπαω το κεφάλι μου να καταλάβω ποιος θα μπορούσε να είναι απο αυτούς που γνώρισα αλλά μάλλον θα μείνω με την απορία! :rolleyes:

Μπορει να είναι και απο όλους τους υπόλοιπους απο εμάς που πάνω στον καναπέ :o:oτους είδαν τα Βιντεάκια της συνάντησης:cool:,,,,και ξεμπρόστιασαν το παλιόπαιδο τον Δαναο:rolleyes::rolleyes::p:p:D:D

Evangel μπορει να μην ηταν μαζι...δεν ειναι απολυτο!
αλλωστε στα πρωτα βιντεο του staga εχει πολλα χορευτικα του !

Αληθεια αυτο το λυκνισμα το χορευτικο το εμαθες απ τον Σπανο ρε φιλε?γιατι ο τακης δεν μας εδειξε τιποτα τετοιο! :p:D

Λες;;;; :confused:




Οσο το σκεφτομαι τόσο πλέον πιστεύω πως τα Pm πρέπει να ήταν του "καναπέ" μάλλον παρά απο συμμετέχοντα!

Σίγουρα μεγάλο ρόλο έπαιξε τα βίντεο που ανέβασε ο Σταυρος.

Αυτό και μόνο με κάνει να σκέφτομαι ακόμα πιο άσχημα για το μυαλο εκείνων που κάθησαν και μπήκαν στην διαδικασία να στείλουν ένα προσβλητικό-υποτιμητικό pm στον Δαναό!

XCHALLENGE
27-09-2011, 20:29
http://www.gsforum.gr/%CE%A7%CF%89%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CE%BE%CE%BF%CF%81%CE%BC%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-82/%CE%A4%CE%BF-gs-forum-%CF%83%CF%84%CE%BF-enduro-festival-%CF%83%CF%84%CE%B9%CF%82-16-17-18-9-2011-a-23222/index12.html

Ολα τ'άλλα ειναι τριχες...Δαναε οι αντρες απο δυο πραγματα ξεχωριζουν, το 1 ειναι οτι φορανε αδιαβροχα!!! ( τζαμπα σκας με τις π@π@ριες!)

Τα λεμε... ( σε κανενα βουνο για να κλεψω λιγο απ'τις γνωσεις σου.)

ortho
27-09-2011, 22:18
Δαναέ ξαναπήρα Dakar, και μου οφείλεις ένα μαθηματάκι. Κι όντας παπάρας δεν πήρα χαμπάρι ότι ξαναγίνονται μαθήματα να έρθω κι εγώ.

Δεν μπορώ να πω ότι κατάλαβα για ποιό λόγο στάλθηκαν τα μηνύματα στο Δαναό. Και 4; Προφανώς συνεννοημένοι. Και γιατί; Αν δεν είναι πλάκα, που μάλλον δεν είναι, κάπου χαλάστηκαν με σένα φίλε. Το γινάτι βγάζει μάτι!

Μάλλον τους έδωσες περισσότερη σημασία απ'ότι έπρεπε Δαναέ.

Δώσε παντιλίκια στο λαό να μάθουμε και τα κουλάδια!!!!
Θα'ρθω φίλε με ασφάλτινο λάστιχο στο επόμενο μάθημα να σου ρίξω στ'αυτιά!:):):)

tsitsos
27-09-2011, 22:32
Καλημέρα σε όλους

το μύνημα δεν το έγραψα για να banαριστει κανένα μέλος και για κανέναν λόγο...

έτσι και αλλιώς κανενας άλλος δεν ξερει ποιός ήταν και ούτε θα το μάθει κανεις..
εισαι ψυχαρα. προσπερασε το.

EOD-K9
27-09-2011, 22:47
Εγω βαριεμαι να διαβάσω όλα το πόστ
Αλλα ......

Ο Δαναος είναι γρήγορος !?!??

:sm7::sm7:

.....είναι καλός οδηγός !?!?!

:sm7::sm7::sm7:

Παει χώμα !?!?!?!?

:sm3::sm3::sm3:

Το άλλο με τον Τοτο το ξέρετε !?!?!?!?! :sm7::sm7:

Ρε αυτός πήρε ένα Κουβά στα Χανιά γιατί φοβόταν να οδηγήσει μηχανή

Χαχαχαχαχαχαχα:sm7:

BOXER
28-09-2011, 03:35
Μην δινεις σημασια φιλε μου :)!

Κανε αυτο που σου αρεσει και αγαπας και συνεχισε να εισαι ο εαυτος σου ;)!!!

4 στους 5.000 ειναι!!! Αυτο δεν σου λεει κατι :p :rolleyes:;

panagiotis.farmer
28-09-2011, 07:05
Να ηταν η ζηλεια ψωρα θα ειχε κολησει ολη η χωρα;)

CPretenteriS
28-09-2011, 08:20
Εγω βαριεμαι να διαβάσω όλα το πόστ
Αλλα ......

Ο Δαναος είναι γρήγορος !?!??

:sm7::sm7:

.....είναι καλός οδηγός !?!?!

:sm7::sm7::sm7:

Παει χώμα !?!?!?!?

:sm3::sm3::sm3:

Το άλλο με τον Τοτο το ξέρετε !?!?!?!?! :sm7::sm7:

Ρε αυτός πήρε ένα Κουβά στα Χανιά γιατί φοβόταν να οδηγήσει μηχανή

Χαχαχαχαχαχαχα:sm7:

:D:D:p:p


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk