PDA

View Full Version : To ρήμαξα το χέρι μου...


Strats
29-09-2011, 22:16
Ήρθε και σε μένα μια πραγματικά άτυχη στιγμή, χωρίς όμως να πέσω ή να τρακάρω, κι εδώ είναι η ειρωνεία…

Πάω να κατεβάσω τη χοντρή από το κεντρικό stand. Πάντα έχω το πλαϊνό ανοιχτό και μόλις κατέβει, την αφήνω μαλακά να ακουμπήσει στο πλαϊνό. Κάποιος όμως είχε περάσει και το είχε κλείσει, κι εγώ δεν έκανα τον έλεγχο που έπρεπε. Αποτέλεσμα, με το που γέρνει η μηχανή προς τα μένα και ανακαλύπτω ότι δεν έχει πλαϊνό στήριγμα, χωρίς να σκεφτώ συνειδητά, βάζω απότομα όλη μου τη δύναμη στα χέρια να την κρατήσω, και το δεξί χέρι που κράταγε από τη χειρολαβή του συνοδηγού, κάνει πολλαπλά “κρακ”. Αφόρητοι πόνοι στο δεξί μου χέρι. Με πάνε στο νοσοκομείο όπου εν ολίγοις η πρώτη διάγνωση είναι ρήξη του κάτω δικεφάλου και πιθανή ρήξη τένοντα. Παρόλα αυτά, επειδή ακόμα και μετα βίας, μπορούσα να σηκώσω το χέρι μου, ο ορθοπεδικός πιστεύει ότι ο τένοντας δεν έχει κοπεί εντελώς και με στέλνει για μαγνητική, ώστε να προσδιορίσουμε το μέγεθος της ζημιάς. Τη Δευτέρα θα αποφανθούν οι γιατροί αν θα πρέπει να εγχειριστώ για την αποκατάσταση του τένοντα ή αν θα ακολουθήσει θεραπεία με τη φυσική οδό.

Ρε παιδιά, δε σας κρύβω ότι με επηρέασε πολύ ψυχολογικά, με έριξε πολύ, παρόλο που δεν είμαι άνθρωπος που γονατίζω εύκολα. Εννοείται ότι για μήνες δε θα μπορώ να οδηγήσω μηχανή, αλλά ούτε και αυτοκίνητο γιατί δεν μπορώ να αλλάξω ταχύτητες. Επίσης το χέρι μου παίζει καθοριστικό ρόλο στη ζωή μου, στην επαγγελματική μου σταδιοδρομία, καταλαβαίνετε την ανησυχία μου.

Αύριο βράδυ θα έχω και τη μαγνητική και σε ψηφιακή μορφή, αν κάποιος συμφορουμίτης γιατρός έχει διάθεση να δώσει μια γνώμη, θα του τις στείλω και φυσικά θα το εκτιμήσω.

Προς το παρόν πήρα το βολταρεν μου και πάω για ύπνο… :(

teo71
29-09-2011, 22:19
Καλή ανάρρωση φιλαράκι...

Κάθε εμπόδιο σε καλό.. Έρχεται χειμώνας...

Αντέ να δούμε τι άλλο θα πάθουμε...:hmmm:

Hekima
29-09-2011, 22:21
Αμάν βρε Στράτο περαστικά σου μη στεναχωριέσαι όλα καλά θα πάνε :(

geolag
29-09-2011, 22:24
Περαστικά και όλα να πάνε καλά.

tsompanis
29-09-2011, 22:24
Όχι ρε Στράτο...:(
δεν την άφηνες να πέσει την ρουφιάνα...:(

περαστικά φίλε μου και όλα θα πάνε καλά.
να το προσέξεις λίγο και μετά μην φοβάσαι;)

Sakis
29-09-2011, 22:24
Τι είπες τώρα ρε Στράτο???:(:(
Περαστικά σου ρε φίλε..:hmmm:

Nondas
29-09-2011, 22:26
περαστικα Στράτο, υπομονή θα περάσει.....

Arkas
29-09-2011, 22:27
Ας είναι το τελευταίο
και γρήγορα σιδερένιος φιλαράκι !

Μακάρι να μην είναι τίποτα σοβαρό !


Sent by Arkas via Tapatalk !

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
29-09-2011, 22:30
Πω πω ... τί είπες τώρα ???

Μόλις το διάβασα, το μυαλό μου πήγε στο "πρόγραμμά" σου του Σαββάτου ... :(:(:(

Περαστικά σου φιλαράκι ... μακάρι να μην είναι κάτι σοβαρό ... :(

Γρήγορα ξανά στις δραστηριότητές σου ... :cool:






.

syan
29-09-2011, 22:37
Συνονόματε περαστικά σου εύχομαι, συμβαίνουν αυτά,...και προσοχή να μήν σε βάλει κάτω..!!

princess
29-09-2011, 22:41
Mη στεναχωριεσαι και ολα θα γινουν Στρατο μου,θα δυσκολευτεις αλλα θα περασει κι αυτο.Ας ειναι το τελευταιο....Περαστικα και υπομονη.:cool::(

gsmaniac
29-09-2011, 22:44
Περαστικά φίλε.....εύχομαι να μην είναι τόσο σοβαρό,όσο μας το περιεγραψες...:hmmm:
Προσπάθησε να μην σε πάρει απο κάτω.....;)

Translatoras
29-09-2011, 22:46
Ατυχία φίλε μου!!

Όπως και να 'χει όμως,
η ξεκούραση και η καλή ψυχολογία επιταχύνουν την ανάρρωση.

Μακάρι να μπορείς να τα προσφέρεις στον εαυτό σου.
Αν δεν το αξίζεις εσύ τότε ποιος το αξίζει;;;

ckk
29-09-2011, 22:50
Στράτο εύχομαι για το καλύτερο. Να μην χρειασθεί καμία εγχείριση και όλα να διορθωθούν με την φυσική οδό.


Η υγεία πάνω από όλα. Με την δουλειά θα τα καταφέρεις.

Μακάρι να ήμουν γιατρός και να σου έλεγα τα καλά νέα. Υπομονή.

yns
29-09-2011, 23:01
Α ρε Στράτο, περαστικά φίλε!

szygo
29-09-2011, 23:03
Στράτο περαστικά και γρήγορη ανάρρωση....Εύχομαι να πάνε όλα καλά και το ταχύτερο να επιστρέψεις στις δραστηριότητές σου...

Κοίτα μη σε πάρει από κάτω..... Σκέψου Θετικά και όλα θα πάνε καλά... τρελό αγόρι....:):):)

moby_gr
29-09-2011, 23:05
Περαστικά Στράτο!
Σκέψου πως ήταν μία άτυχη στιγμή και όλα θα πάνε καλά!

geopoumid
29-09-2011, 23:05
περαστικα:)

Jefe
29-09-2011, 23:12
Περαστικά και γρήγορα φίλε! :)
Ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα καλύτερα και από τηνπιό αισιόδοξη πρόβλεψη! ;)




Jefe

jtnakos
29-09-2011, 23:15
Φιλε Στρατο περαστικα.ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο και να αναρωσεις αμεσως,να το θυμασε σαν μια κακια αναμνηση και να γελας.ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ



ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ και παλη;)

frits
29-09-2011, 23:18
Φίλε μη σε παίρνει από κάτω, πριν χρόνια είχα 4 μήνες το χέρι στο γύψο, θα εκπλαγείς πως θα βρεις τρόπους να βγάζεις την καθημερινότητα.

Πρώτα από όλα άσε να δεις το πραγματικό μέγεθος της ζημιάς και μην βιάζεσαι να τα βάψεις μαύρα και να θυμάσαι ότι οι δυσκολίες μας κάνουν πιό δυνατούς.

Ευχές για γρήγορη ανάρρωση...:)

nivo
29-09-2011, 23:26
Στρατο περαστικα,ξερω οτι τωρα εισαι καπως ψυχολογικα αλλα μη σε παιρνει απο κατω,θα περασει και αυτο....

crazy artist
29-09-2011, 23:28
αδερφέ περαστικά και γρήγορα ετοιμοπόλεμος!!! δεν είναι τίποτα, θα δεις, θα περάσει!!!

Chateau
29-09-2011, 23:33
Πρώτα απο όλα περαστικά ...και για να σου δώσω κουράγιο θα σου πω πως αν πας με ένα voltaren για ύπνο .... Τότε δεν έχεις κομενο τενοντα με τιποοοοοοταααα .αν είχε κοπεί ...δεν θα μας εγραφες τα κακά σου νέα ...αλλα θα τα μαθαίναμε δια της ακόης ...μιας και με τις φωνές απο τους πόνους θα σε ακούγαμε στο πανελλήνιο ....και πάλι περαστικά

Mike_
29-09-2011, 23:33
Περαστικά Στρατο.

Akyla
29-09-2011, 23:40
Πρώτα απο όλα περαστικά ...και για να σου δώσω κουράγιο θα σου πω πως αν πας με ένα voltaren για ύπνο .... Τότε δεν έχεις κομενο τενοντα με τιποοοοοοταααα .αν είχε κοπεί ...δεν θα μας εγραφες τα κακά σου νέα ...αλλα θα τα μαθαίναμε δια της ακόης ...μιας και με τις φωνές απο τους πόνους θα σε ακούγαμε στο πανελλήνιο ....και πάλι περαστικά


θα συμφωνήσω μιας και έχω κόψει τένοντα και με άκουσε απο το Λονδίνο στον Πειραιά η Μάνα μου...

Περαστικά αδερφέ

ortho
29-09-2011, 23:45
Περαστικά Στράτο! Αν είχες ρήξη τένοντα ο μυς θα είχε γίνει κουβάρι και θα το έβλεπες. Κάνε ότι σου πουν και σύντομα θα είσαι πάλι πάνω στην άτακτη χοντρή.

erasel
29-09-2011, 23:58
Περαστικά φίλε ! Και δέξου το που έπαθες τη "στραβή"! Φιλικά..

siraxanz
29-09-2011, 23:59
Στρατούλη κουράγιο φίλε:o

Είσαι νέος και δυνατός, σύντομα θα γίνεις καλά...

Το πάθημα σου μάθημα για εμάς τους υπόλοιπους...

Περαστικά κ αγύριστα, να είναι.

Μακάρι να βρεις σύντομα την υγεία σου!

gemara
30-09-2011, 00:03
Στράτο περαστικά, πολύ στεναχωρήθηκα. Πριν 3 μήνες κατέβηκα απ' τη μηχανή και από αφηρημάδα δεν θυμήθηκα ότι μόλις είχα ανεβάσει το πλάγιο σταντ, την άφησα να σκάσει κάτω, αλλά την πλήρωσε η μέση μου όταν τη σήκωσα. Όσο για το χέρι σου σε καταλαβαίνω πολύ καλά, τα συναισθήματα της πρώτης μέρας είναι πολύ άσχημα και σε πιάνει απελπισία. Είχα κάψει κάποτε το χέρι μου σε σημείο που ήταν ορατό το κόκκαλο του αντίχειρα, και σε 45 μέρες ήμουν back in business. Τις πρώτες μέρες πίστευα ότι δεν θα γινόταν ποτέ καλά...
Καλή δύναμη και όποτε θες βάλε φωνή, δίπλα είμαι! ;)

Ακιs
30-09-2011, 00:11
Κριμα ρε Στρατουλη.....ευχομαι να εχει γινει η λιγοτερη δυνατη ζημια και να επανελθεις πολυ συντομα στις καθημερινες σου δραστηριοτητες.....:(
Οπως ειπε και ο Σταυρος.....δεν την αφηνεςνα πεσει??Τα σιδερα ξαναφτιαχνονται χωρις σωματικο πονο.....:(

commander
30-09-2011, 00:13
Μην στεναχωριέσαι τρελο Αγορι . :(περαστικά να είναι και να υγιάνουν γρήγορα για να σε ξαναδουμε παλι επανω στο θηρίο :):)

gsgs
30-09-2011, 00:22
Περαστικά φίλε. Εύχομαι να είναι μια μικρούλα ελαφριά τενοντίτιδα το πολύ πολύ
και ΓΡΗΓΟΡΑ να είσαι 100% καλά και καλύτερα κι από πρίν.

DERTILAS
30-09-2011, 00:34
Περαστικα σου.....ας ειναι το τελευταιο....!

nikos-x
30-09-2011, 00:47
Περαστικά σου Στράτο και να την βγάλεις Σπαρτιάτικα.

Δυο φορές την πάτησα κι εγώ με τον ίδιο τρόπο.
Και τις δυο δεν την άφησα να πέσει.
Πονάει έτσι κι αλλιώς.

KAS
30-09-2011, 01:41
Περαστικά φιλαράκι . Δεν το βάζουμε όμως κάτω .... Με τον καιρό οι δρόμοι πάλι δικοί σου θα είναι ..

CPretenteriS
30-09-2011, 02:58
Στρατάκο υπάρχουν φιλοι σου εδώ που σε εκτιμουν, σ´αγαπανε κ´ θα κάνουν οτι μπορουν να σε βοηθησουν κ´ ψυχολογικα και οπως αλλιως απαιτηθεί!!!

Ολα θα πάνε καλά !!

Αν χρειαστείς δευτερη ιατρική γνωματευση, σφύρα !! ;)

Περαστικα εύχομαι !!!


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

panagiotis.farmer
30-09-2011, 06:34
Περαστικα Στρατο και σιδερενιος..:)

peterv
30-09-2011, 07:13
Περαστικά φίλε θα πάνε όλα καλά !!!!

Χαίρομαι που ο τένοντας δεν έχει πάθει τόσο σοβαρή ζημιά από ότι λένε και τα παιδιά εδώ !!!

Θέλει υπομονή και σύνεση, όχι βεβιασμένες κινήσεις και αποφάσεις σε σχέση με την θεραπεία του χεριού σου. Μην κάνεις τίποτα αν δεν είσαι 100% σίγουρος.

Ελπίζω να σε δώ και από κοντά να τα πούμε ......

Strats
30-09-2011, 07:27
Αχ παιδιά, δεν ξέρετε πόσο καλό μου κάνατε με τις απαντήσεις σας, να είστε όλοι καλά, Η αλήθεια είναι ότι χθες απογοητεύτηκα, ήμουν και μόνος μου, δεν μπορούσα να οδηγήσω να πάω μόνος μου στο νοσοκομείο, και με πήρε από κάτω. Ειλικρινά, διαβάζοντας τις απαντήσεις σας, 4 σελίδες σε λίγες μόνο ώρες, με έκαναν να αισθανθώ πολύ καλύτερα. Θα σας ενημερώσω μόλις έχω νέα.

Σας ευχαριστώ, όλους σας!!!

adventure
30-09-2011, 07:45
Περαστικά σου Στράτο μακάρι να μην είναι τίποτα σοβαρό και να γυρίσεις γρήγορα στην καθημερινότητά σου αλώβητος .

:hmmm: :hmmm: :cool:

tsatsos
30-09-2011, 07:52
Περαστικα σου Στρατο.Τι να πω,οσα φερνει η ωρα δεν το φερνει ο χρονος..

egefalikos
30-09-2011, 07:54
Περαστικά σου Στράτο, εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις εξετάσεις και γρήγορα να μπορέσεις να ξαναχαιδέψεις το γκάζι της χοντρούλας σου!

pkaran
30-09-2011, 07:59
Φίλε μου αν και δεν σε γνωρίζω σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά και μην το αφήσεις να σε πάρει απο κάτω. Επειδή έχω πάθει ρήξεις τενόντων στο στροφικό πέταλο στον ώμο και ξέρω τι πόνο κάνουν (έκανα επέμβαση και στους δύο) πιστεύω οτι δεν έχεις σοβαρό πρόβλημα και θα περάσει απλά θέλει τον καιρό του. Μη το ζορίσεις!!!
Περαστικά:sm8:

HECTOR
30-09-2011, 08:35
Περαστικα φιλαρακι....
Ευχομαι να αναρωσεις πολυ γρηγορα!!!

REK
30-09-2011, 08:45
να στα πω και forumιακα...bad luck φιλαρακι, θα μπορουσαν τα πραγματα να ηταν πολυ πολυ χειρότερα..κοιτα γυρω μας,πίσω μας τι συμβαίνει..;)

Θα πάνε όλα καλά και θα είναι περαστικά...όπως είπε και Θεοδωρής χειμώνας είναι μπροστα..και εχεις ανοιξει ήδη κατι ταξειδιωτικά μετωπα,ευκαιρία για μελέτη..:D

vtheo
30-09-2011, 08:53
Περαστικά Στράτο.Ήταν μία κακή στιγμή.Κάνε λίγο υπομονή και όλα θα φτιάξουν.

Eftixis
30-09-2011, 08:57
Στράτο λόγω του ότι έχεις γυμνασμενο σώμα δεν μπορώ να φανταστώ ότι έχεις κόψει τενοντα οι γυμνασμενοι μυς όταν είναι παγωμενοι πεθάνουν σοβαρές κραμπες προσοχή στους γιατρούς χειρουργουν για τα φράγκα ελαφρύ μασάζ με αντιφλεγμονοδη και χαλαρές ασκισουλες για την αποφυγή αγγιλοσης ότι καλητερο έτσι το αντιμετοποισε ο γαμπρός πριν λίγες μέρες και τώρα κάνει πάλι κουπί με το κανό Οι μυσ αναπλαθοντε όπως και να έχει το πράμα γρήγορα περαστικά σου και μην το βάζεις κατω

aleckan
30-09-2011, 09:07
Στρατο περα απο τις αυτονοητες ευχες μου για γρηγορη αναρρωση,προσεξε αυτο που πολυ σωστα αναφερει πιο πανω και ο Ευτυχης.(καποιοι γιατροι κανουν τις χειρουργικες επεμβασεις για...ψυλου πηδημα)!
Ετσι οσα κι αν εχεις ακουσει για καποιο γιατρο,διασταυρωσε τη γνωμη του οπωσδηποτε με καποιου αλλου.
Καλη δυναμη φιλε και καλα αποτελεσματα.

MARK
30-09-2011, 09:15
Κακιά στιγμή ρε Στράτο,μακάρι να βγεί καθαρή η μαγνητική φίλε και να μην είναι κάτι σοβαρό.Περαστικά φίλε να είναι το τελευταίο και γρήγορα κοντά
μας.........

Xanthi
30-09-2011, 09:38
Περαστικά Στράτο, καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου και σύντομα σιδερένιος να βγεις από την όλη διαδικασία........................

......................είσαι σίγουρα σε καλά χέρια............της Αντόνια.................;);)

geof
30-09-2011, 09:44
Συμβαίνουν αυτά!
Σιδερένιος σαν την χοντρή σου.

BillyGS
30-09-2011, 09:45
Στράτο σου εύχομαι να είναι περαστικά και μην σε ρίχνει τπτ κάτω.. Θέληση και όλα γίνονται και θα δεις που δεν θα το θυμάσαι καν μετά απο λίγο καιρό....

kostas_366
30-09-2011, 09:46
Περαστικά να είναι όλα Στράτο.

kornlaz
30-09-2011, 09:47
Περαστικά φίλε Στράτο και γρήγορη ανάρρωση!!

squad
30-09-2011, 10:06
μα απλα ειναι τα πραγματα στο να βαζεις το διπλο σταντ,το αριστερο χερι πιανει το αριστερο χερουλι,και το δεξι την χειρολαβη.το δεξι σου ποδι το βαζει πανω στην λαβη του διπλου σταντ και δινεις ολο το βαρος του σωματος σου,στο διπλο σταντ.δεν χρειαζεται να δυσκολευουμε την ζωη μας.περαστικα σου ευχομαι φιλε,καλη αναρρωση,να επιστρεψεις γερος δυνατος στην κουκλα σου!

Aggelos-Syros
30-09-2011, 11:02
:hmmm::hmmm:

NLS
30-09-2011, 11:48
Καλή ανάρρωση!

Καλά τι ήταν αυτό που έκανες...

Strats
30-09-2011, 22:00
Πήρα τη μαγνητική, δυστυχώς δε φαίνονται καλά τα πράγματα με τον τένοντά μου.

“Αναγνωρίζεται ρήξη του τένοντα του δικεφάλου. Ο τένοντας του δικεφάλου αναγνωρίζεται ρικνός μόνο στο ανώτερο τμήμα του ενώ στην περιοχή της κατάφυσής του στην κερκίδα ον τένοντας δεν αναγνωρίζεται παρά μόνο ρακή εξ’ αυτού.”

Παρόλα αυτά παιδιά, παρόλο που δεν θα ήθελα με τίποτα να μπω στη διαδικασία της εγχείρισης στα καλά καθούμενα, ένα θα σας πω: δεν πειράζει, πήρα σήμερα ένα μεγάλο μάθημα ζωής, μου το έδωσε ο αγαπημένος μου φίλος Παναγιώτης με το χαμό του (δυστυχώς) (http://www.gsforum.gr/%CE%9A%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B5%CF%85%CE%B1%CE%B9%CF%83%CE%B8%CE%B7%CF%83%CE%AF%CE%B1-7/%CE%A0%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7-panvas-%CE%B8%CE%B1-%CE%BC%CE%B1-%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CF%88%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CE%BB%CF%86%CE%AD-24094/). Όλα είναι εφήμερα, όλα, και δεν πρέπει να αφήνουμε τίποτα να μας στεναχωρεί. Η ζωή μας δοκιμάζει, πρέπει να μην είμαστε αχάριστοι , να εκτιμούμε αυτά που έχουμε και να είμαστε πάντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι. Μια εγχειρισούλα παραπάνω, δεν τρέχει τίποτα. Εδώ χάνονται ζωές νέων παιδιών και εμείς μιλάμε για έναν τένοντα… Αυτά φτιάχνουν, και είναι μαθήματα, για το που πρέπει να κάνουμε focus…

Να είστε καλά παιδιά, να είστε χαρούμενοι, ευτυχισμένοι και αγαπημένοι. Όποιος μπορεί να απολαύσει το κάθε λεπτό της καθημερινότητας, είναι μεγάλος μαέστρος της ζωής...

egefalikos
30-09-2011, 22:07
Α ρε Στράτο με συγκίνησες, να χαίρεσαι την οικογένεια σου φίλε μου, πάντα με υγεία και αγάπη!

Hekima
30-09-2011, 22:35
Πήρα τη μαγνητική, δυστυχώς δε φαίνονται καλά τα πράγματα με τον τένοντά μου.

“Αναγνωρίζεται ρήξη του τένοντα του δικεφάλου. Ο τένοντας του δικεφάλου αναγνωρίζεται ρικνός μόνο στο ανώτερο τμήμα του ενώ στην περιοχή της κατάφυσής του στην κερκίδα ον τένοντας δεν αναγνωρίζεται παρά μόνο ρακή εξ’ αυτού.”

Παρόλα αυτά παιδιά, παρόλο που δεν θα ήθελα με τίποτα να μπω στη διαδικασία της εγχείρισης στα καλά καθούμενα, ένα θα σας πω: δεν πειράζει, πήρα σήμερα ένα μεγάλο μάθημα ζωής, μου το έδωσε ο αγαπημένος μου φίλος Παναγιώτης με το χαμό του (δυστυχώς) (http://www.gsforum.gr/%CE%9A%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B5%CF%85%CE%B1%CE%B9%CF%83%CE%B8%CE%B7%CF%83%CE%AF%CE%B1-7/%CE%A0%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7-panvas-%CE%B8%CE%B1-%CE%BC%CE%B1-%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CF%88%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CE%BB%CF%86%CE%AD-24094/). Όλα είναι εφήμερα, όλα, και δεν πρέπει να αφήνουμε τίποτα να μας στεναχωρεί. Η ζωή μας δοκιμάζει, πρέπει να μην είμαστε αχάριστοι , να εκτιμούμε αυτά που έχουμε και να είμαστε πάντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι. Μια εγχειρισούλα παραπάνω, δεν τρέχει τίποτα. Εδώ χάνονται ζωές νέων παιδιών και εμείς μιλάμε για έναν τένοντα… Αυτά φτιάχνουν, και είναι μαθήματα, για το που πρέπει να κάνουμε focus…

Να είστε καλά παιδιά, να είστε χαρούμενοι, ευτυχισμένοι και αγαπημένοι. Όποιος μπορεί να απολαύσει το κάθε λεπτό της καθημερινότητας, είναι μεγάλος μαέστρος της ζωής...


Στράτο όλη μέρα αυτά λέω από το πρωί στις καλημέρες μας μέχρι το βράδυ που θα κλείσουμε τα μάτια μας. Η ζωή είναι ωραία, είναι πολύτιμη, δεν πρέπει να τη σπαταλάμε με κακία και ανούσια πράγματα. Ευγνωμονώ την κάθε μέρα που περνάει και είμαστε ζωντανοί, που έχουμε την ευκαιρία να βλέπουμε τα παιδιά μας να μεγαλώνουν, τους ανθρώπους μας, τους φίλους μας που είναι δίπλα μας.
Το ξέρω ότι πονάς, ότι νιώθεις άβολα, ότι σου είναι δύσκολο να κάνεις το οτιδήποτε από την καθημερινότητά σου, αλλά θα περάσει, όλα περνάνε.
Το σημαντικό είναι να ζούμε να τα θυμόμαστε όλα αυτά τα ασήμαντα περιστατικά και να πηγαίνουμε παρακάτω:)

Strats
30-09-2011, 22:49
Στράτο όλη μέρα αυτά λέω από το πρωί στις καλημέρες μας μέχρι το βράδυ που θα κλείσουμε τα μάτια μας. Η ζωή είναι ωραία, είναι πολύτιμη, δεν πρέπει να τη σπαταλάμε με κακία και ανούσια πράγματα. Ευγνωμονώ την κάθε μέρα που περνάει και είμαστε ζωντανοί, που έχουμε την ευκαιρία να βλέπουμε τα παιδιά μας να μεγαλώνουν, τους ανθρώπους μας, τους φίλους μας που είναι δίπλα μας.
Το ξέρω ότι πονάς, ότι νιώθεις άβολα, ότι σου είναι δύσκολο να κάνεις το οτιδήποτε από την καθημερινότητά σου, αλλά θα περάσει, όλα περνάνε.
Το σημαντικό είναι να ζούμε να τα θυμόμαστε όλα αυτά τα ασήμαντα περιστατικά και να πηγαίνουμε παρακάτω:)

Έτσι όπως τα λες είναι Σοφία. Τον τελευταίο καιρό τρωγόμουν με τα ρούχα μου, με την Αντώνια, οι νέοι φόροι, πως θα κρατήσουμε το σπίτι μας, πως θα τα βγάλουμε πέρα, άλλα θέματα, μικρότητες.... ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΝ. Σήμερα, στα 44 μου, ο Παναγιώτης, αν δε με έμαθε ένα από τα πιο σημαντικά μαθήματα, τότε σίγουρα μου έδωσε αυτό που χρειαζόμουν για να επιστρατέψω τη λογική μου και να προσπαθώ να το κάνω πράξη.

tsompanis
30-09-2011, 23:10
Έτσι όπως τα λες είναι Σοφία. Τον τελευταίο καιρό τρωγόμουν με τα ρούχα μου, με την Αντώνια, οι νέοι φόροι, πως θα κρατήσουμε το σπίτι μας, πως θα τα βγάλουμε πέρα, άλλα θέματα, μικρότητες.... ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΝ. Σήμερα, στα 44 μου, ο Παναγιώτης, αν δε με έμαθε ένα από τα πιο σημαντικά μαθήματα, τότε σίγουρα μου έδωσε αυτό που χρειαζόμουν για να επιστρατέψω τη λογική μου και να προσπαθώ να το κάνω πράξη.


Έτσι Στράτο.δύναμη φίλε!
και αν χρειαστείς κάτι σφύρα

NLS
30-09-2011, 23:35
Σωστά τα λέτε.

Όλοι θέλουμε ένα reset καμιά φορά γιατί χάνουμε το νόημα.

staga1200
01-10-2011, 01:02
Περαστικά βρέ Στρατούλη και καλή ανάρρωση φίλε μου !!! :)

Strats
01-10-2011, 08:03
Περαστικά βρέ Στρατούλη και καλή ανάρρωση φίλε μου !!! :)

Θα περάσει Σταύρο μου :), αχ θα μου λείψετε ρε φίλε στον καφέ, δεν μπορώ ούτε αυτοκίνητο να οδηγήσω, δεν μπορώ να αλλάξω ταχύτητες. Να δούμε, ίσως μπορέσει κάποιος να με φέρει :)

Arkas
01-10-2011, 08:16
Κοίτα να δεις τώρα !
Και πάνω που λέγαμε ποιος θα κρατάει το περίπτερό μας,
όλη την ημέρα στο BMW Meeting ! :D
Είδες Στράτο ;
Ουδέν κακόν, αμιγές καλού ! :rolleyes:


Πέρα από την (μαύρη) πλάκα,
Στρατή, στάσου στα πόδια σου και πάλεψέ το !
Είσαι δυνατός και θα νικήσεις !!!

Οι δοκιμασίες μας δυναμώνουν και μας κάνουν πιο δυνατούς !!!

Τα φιλαράκια σου από εδώ θα σου κρατάμε παρέα
και σύντομα όλο αυτό το άτυχο σκηνικό,
θα είναι παρελθόν !

Κράτα γερά φίλε !!!

.

adventure
01-10-2011, 08:18
Κουράγια Στράτο ας είναι περαστικά και θα μείνει σαν μια κακιά και άτυχη ανάμνηση .

:) :) :)

Uriah Heep
01-10-2011, 09:05
Στράτο περαστικά,
.
.
...και extra bonus ολόκληρη την playlist των ευχών μου, για ταχεία επιστροφή στις jazz κλίμακες του ...breathless tenor sax!

:)

Strats
01-10-2011, 09:09
Στράτο περαστικά,
.
.
...και extra bonus ολόκληρη την playlist των ευχών μου, για ταχεία επιστροφή στις jazz κλίμακες του ...breathless tenor sax!

:)


Σ' ευχαριστώ Βασίλη :)

gsmaniac
01-10-2011, 09:37
Θα περάσει Σταύρο μου :), αχ θα μου λείψετε ρε φίλε στον καφέ, δεν μπορώ ούτε αυτοκίνητο να οδηγήσω, δεν μπορώ να αλλάξω ταχύτητες. Να δούμε, ίσως μπορέσει κάποιος να με φέρει :)

Αν αντεχεις την Γρηγόρη οδήγηση....θα περάσω να σε πάρω,για τον επόμενο καφε:D
Βάλε και καμμιά πάνα καλού κακού....:confused::yz

Strats
01-10-2011, 09:41
Αν αντεχεις την Γρηγόρη οδήγηση....θα περάσω να σε πάρω,για τον επόμενο καφε:D
Βάλε και καμμιά πάνα καλού κακού....:confused::yz

Α, εσείς πάτε να μου δημιουργήσετε ψυχολογικά τραύματα βλέπω :sm7:

saitman
01-10-2011, 09:59
περαστικα σου!!το ευχελαιο του forum ερχεται συντομα!!

Mits70
01-10-2011, 10:05
Στρατούλη περαστικά και από εμένα τρελό αγορί.
Εννοείται ότι , ότι θες απλά φωνάζεις.Είμαστε τόσοι πολλοί εδώ μέσα που κάποιος θα σε ακούσει.
'Οσο για τους καφέδες μην τρελένεσαι.......ερχόμαστε και στο χώρο σου :sm7::sm7: ........................................για να δεις μετά τρέλα η Αντωνία.Ασε που θα έχεις και άπλετο χρόνο να κάνεις σχεδιασμούς τρελών ταξιδίων!!!!

klagenfurt
01-10-2011, 10:09
τωρα το ειδα ρε Στρατο,
περαστικα ρε φιλε,
σε ειδαν ομορφο και σε ματιασανε...

ckk
01-10-2011, 10:16
Θα περάσει Σταύρο μου :), αχ θα μου λείψετε ρε φίλε στον καφέ, δεν μπορώ ούτε αυτοκίνητο να οδηγήσω, δεν μπορώ να αλλάξω ταχύτητες. Να δούμε, ίσως μπορέσει κάποιος να με φέρει :)

Έχω κάτι αυτόματα, αλλά θα γίνεις σύντομος έξυπνος ταπεινός τζιπάτος και συ. Μέτρα τις συνέπειες και μου λες… :D


Αν αντεχεις την Γρηγόρη :sm7:οδήγηση....θα περάσω να σε πάρω,για τον επόμενο καφε:D
Βάλε και καμμιά πάνα καλού κακού....:confused::yz

… γιατί μπορεί να χρειασθεί να φρενάρω…


Σωστά τα λέτε.

Όλοι θέλουμε ένα reset καμιά φορά γιατί χάνουμε το νόημα.


:sm8:

ntinopoulos
01-10-2011, 10:34
Α, εσείς πάτε να μου δημιουργήσετε ψυχολογικά τραύματα βλέπω :sm7:
κατσε να σου στειλουμε τον πρετεντερη να σε παρει και θα δεις!:rolleyes::D

frits
01-10-2011, 11:18
Αν αντεχεις την Γρηγόρη οδήγηση....θα περάσω να σε πάρω,για τον επόμενο καφε:D
Βάλε και καμμιά πάνα καλού κακού....:confused::yz

Α, εσείς πάτε να μου δημιουργήσετε ψυχολογικά τραύματα βλέπω :sm7:

Αν δεν ήταν καλός ο GSmaniac στο Black χιούμορ ποιός θα ήταν...

vasorfa
01-10-2011, 11:28
Περαστικά φίλε μου,καλή αναρρωση:)

yannis
01-10-2011, 11:54
Περαστικά!!!!!!:)
"Ουδέν κακόν, αμιγές καλού". Όπως, πολύ σωστά είπες, επικεντρώσου στο όποιο καλό άφησε το ατύχημα και σίγουρα θα το ξεπεράσεις γρηγορότερα!!!!
Όσο για τις μετακινήσεις σου... πάντα και από όλους μας υπάρχει διάθεση, για ότι χρειαστείς. Παρ' όλα αυτά σε κάποιες περιπτώσεις που χρειάστηκε τελευταία να χρησιμοποιήσω λεωφορείο, μου έκανε εντύπωση η κοινωνικότητα που νόμιζα πως είχε χαθεί!!!! Πριν βιαστείς λοιπόν να υποκύψεις στις καπιταλιστικές σειρήνες του Χρήστου (CKK), θυμήσου πως υπάρχει και τρίτος δρόμος για τον καφέ!!! :D

Strats
01-10-2011, 12:02
Περαστικά!!!!!!:)
.........Πριν βιαστείς λοιπόν να υποκύψεις στις καπιταλιστικές σειρήνες του Χρήστου (CKK), θυμήσου πως υπάρχει και τρίτος δρόμος για τον καφέ!!! :D

Πολύ μ' αρέσει η προσέγγισή σου :D

CPretenteriS
01-10-2011, 14:19
κατσε να σου στειλουμε τον πρετεντερη να σε παρει και θα δεις!:rolleyes::D

Πολύ ευχαρίστως !!! :)

Εχω ιμάντες με καστάνια Στρατάκο... πιστευω να σε κρατήσουν!!! :D:D:D

NLS
01-10-2011, 16:27
Τόσο γκάζι είσαι Κώστα; Να τα πάμε μια μέρα. :sm7:

ntinopoulos
01-10-2011, 17:47
Τόσο γκάζι είσαι Κώστα; Να τα πάμε μια μέρα. :sm7:
βρες μερος χωρις γκρεμο τριγυρω και ερχεται!:p

tattoopanther
01-10-2011, 18:21
Περαστικά και απο μένα Σταύρο .,.,.,
κάθε εμπόδιο σε καλό.,,..,

Major_Goose
02-10-2011, 07:57
Στράτο περαστικά και καλό κουράγιο. Σύντομα γερός και δυνατός με βιονικό χέρι !!!!!

dim orestiada
02-10-2011, 09:01
περαστικα σου στρατο κ υπομονη... ολα περναν εστω κ δυσκολα

HAWK_46
02-10-2011, 10:50
Περαστικά σου Στράτο, όλα θα γίνουν όπως ήταν, λίγη υπομονή. ;)

HAWK_46
02-10-2011, 10:53
Τόσο γκάζι είσαι Κώστα; Να τα πάμε μια μέρα. :sm7:

....ένα θα σου πω.
888. :p

GEO_K
02-10-2011, 11:34
Περαστικα ρε φιλαρακι.....

CPretenteriS
02-10-2011, 13:31
....ένα θα σου πω.
888. :p

.....τυχαίο...?? Δε νομίζω... ;):)

REK
02-10-2011, 21:33
Ο Στράτος σήμερα το πρωί εγχειρίστηκε..οι τένοντες και ο μυς του ήταν σε κακή κατάσταση..όλα πήγαν καλά:):):)

φίλιε περαστικά σιδερένιος και δυνατός..(τέλος καλό όλα καλά..);):)

frits
02-10-2011, 21:49
Ο Στράτος σήμερα το πρωί εγχειρίστηκε..οι τένοντες και ο μυς του ήταν σε κακή κατάσταση..όλα πήγαν καλά:):):)

φίλιε περαστικά σιδερένιος και δυνατός..(τέλος καλό όλα καλά..);):)



Eυχαριστούμε Γιώργο για την ενημέρωση..
Στράτο σιδερένιος....:)

dimitrisb
03-10-2011, 02:20
Στράτο περαστικά!
... και καλή ανάρρωση μετά την επέμβαση!:)

mario
03-10-2011, 02:41
Ρε παιδιά, δε σας κρύβω ότι με επηρέασε πολύ ψυχολογικά, με έριξε πολύ, παρόλο που δεν είμαι άνθρωπος που γονατίζω εύκολα. Εννοείται ότι για μήνες δε θα μπορώ να οδηγήσω μηχανή, αλλά ούτε και αυτοκίνητο γιατί δεν μπορώ να αλλάξω ταχύτητες. Επίσης το χέρι μου παίζει καθοριστικό ρόλο στη ζωή μου, στην επαγγελματική μου σταδιοδρομία, καταλαβαίνετε την ανησυχία μου.


Φίλε γίνε εσύ καλά και πιστεψε με αρκετοί είμαστε πρόθυμοι να σε πάμε βόλτα δικαβαλιά να ξεφύγεις.Επίσης ξέρω οτι όντως επαγγελματικά εισαι φοβερός και απο τους καλύτερους στο είδος σου και γι'αυτό ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα καλά! :) Καλή ανάρρωση πλέον.

BillyGS
03-10-2011, 15:08
Σιδερένιος λοιπόν.. Όλα γίνονται είδες? Τώρα θα την σηκώνεις στο διπλό για πλάκα........ Με το καλό να επιστρέψεις στην καθημερινότητά σου...

ortho
03-10-2011, 15:15
Καλή ανάρρωση Στράτο!
Τώρα δεν πρέπει να σε πιάσει ανυπομονησία!

pirate
03-10-2011, 15:23
Σιδερένιος Στράτο και καλή ανάρρωση πλέον φίλε ;)

ckk
03-10-2011, 15:30
Περαστικά!!!!!!:)
"Ουδέν κακόν, αμιγές καλού". Όπως, πολύ σωστά είπες, επικεντρώσου στο όποιο καλό άφησε το ατύχημα και σίγουρα θα το ξεπεράσεις γρηγορότερα!!!!
Όσο για τις μετακινήσεις σου... πάντα και από όλους μας υπάρχει διάθεση, για ότι χρειαστείς. Παρ' όλα αυτά σε κάποιες περιπτώσεις που χρειάστηκε τελευταία να χρησιμοποιήσω λεωφορείο, μου έκανε εντύπωση η κοινωνικότητα που νόμιζα πως είχε χαθεί!!!! Πριν βιαστείς λοιπόν να υποκύψεις στις καπιταλιστικές σειρήνες του Χρήστου (CKK), θυμήσου πως υπάρχει και τρίτος δρόμος για τον καφέ!!! :D

Ενώ εσείς με τις φτηνιάρικες σοσιαλιστικές BMW…
Και γιατί Γιάννη μου καπιταλιστικές? Δεν θα μπορούσε να είναι ένα αυτόματο Houndai τζιπ, που μας είχαν δώσει από την δουλειά μου, όταν ήμουν στην Ολυμπιακή Επιτροπή? Που λέει ο λόγος, δεν είναι, αλλά φάνηκε η κακή σου προαίρεση προς το άτομόν μο… :D


Πολύ μ' αρέσει η προσέγγισή σου :D

Δεν πειράζει Στρατούλη, είχε και την ανάλογη νοσοκόμα μέσα. :D


Καλή ανάρρωση Στράτο!
Τώρα δεν πρέπει να σε πιάσει ανυπομονησία!

Για το αυτόματο? :)



Στράτο περαστικά. Όλα καλά από δω και πέρα.

CPretenteriS
03-10-2011, 15:34
Στρατάκο σιδερένιος φίλε !!!!!

Magelanos
03-10-2011, 15:50
Σιδερένιος τρελό αγόρι όλα θα πάνε καλά. Έχω σπάσει τρεις φορές τον δεξί καρπό μια τον αριστερό και βίδες στον αστράγαλο του δεξιού ποδιού. Σίγουρα κάτι άλλο μου διαφεύγει με τόσες φορές έχω χάσει το μέτρημα. Αυτά φτιάχνονται φιλαράκι…;);)

NLS
03-10-2011, 15:54
Σιδερένιος. Όλα καλά θα πάνε.

Strats
04-10-2011, 08:12
Παιδιά, σας ευχαριστώ όλους σας, ΟΛΟΥΣ ΕΝΑΝ-ΕΝΑΝ, για το ενδιαφέρον και τα καλά σας λόγια. Εγχειρίστηκα και όλα πήγαν καλά. Τώρα θέλει υπομονή για κανένα μήνα.

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ, στο φίλο μου τον Σταύρο pirate, του οποίου το ενδιαφέρον με συγκίνησε ιδιαίτερα και τον θεωρώ χαρακτήρα που αποτελεί παράδειγμα προς μίμηση στη σημερινή κοινωνία.

Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον φίλο μου Κώστα Dent με τη Νατάσα για την επίσκεψή του και το τρομερό μιλφέιγ :)

Τέλος ευχαριστώ όλα τα φιλαράκια από το forum για τα τηλεφωνήματα και τα PMs τους.

Ελπίζω να βρω τρόπο να έρθω στον καφέ να δείτε και τον τύπο ρόμποκοπ νάρθηκά μου :)

evanslam
04-10-2011, 08:21
Στράτο μόλις τώρα είδα το θέμα και έπαθα πλάκα! Φιλε μου περαστικά γρήγορα δεν είναι τίποτα και σιδερένιος απο εδώ και πέρα. Αντε και ο καιρός περνά γρήγορα με μερικούς καφέδες να δεις πως θα γίνει καλά το χερακι!

siraxanz
04-10-2011, 08:22
Περαστικά κ αγύριστα!!!!
Να γίνεις γρήγορα καλά

Την καλύτερη ανάρρωση να έχεις:)

yannis
04-10-2011, 10:06
Σιδερένιος!!!!!!!!!!!!!:)

pirate
04-10-2011, 10:27
Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ, στο φίλο μου τον Σταύρο pirate, του οποίου το ενδιαφέρον με συγκίνησε ιδιαίτερα και τον θεωρώ χαρακτήρα που αποτελεί παράδειγμα προς μίμηση στη σημερινή κοινωνία.

Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον φίλο μου Κώστα Dent με τη Νατάσα για την επίσκεψή του και το τρομερό μιλφέιγ :)

:)

Στράτο καλημέρα (αν και την είπαμε και στο τηλέφωνο), δεν έκανα τίποτα παραπάνω από το καθήκον μου για να βοηθήσω όσο μπορώ έναν φίλο μοτοσικλετιστή, άσε που μέσα μου μια φωνή μου φώναζε μην επικοινωνήσεις μαζί του ξέχασες πόσα μεσημέρια δεν σε άφησε να ξεκουραστείς με τα ταξιδιωτικά του ....... :sm7::sm7::sm7:
Αααα και που είσαι και τα μιλφέιγ κλπ κλπ ξέχασε τα και αυτή η κίνηση με το κουτάλι θεωρείται απαγορευτική για το χειρουργείο σου :sm7::sm7::sm7:

περαστικά σου ;) :):):):):)

HAWK_46
04-10-2011, 11:06
Στράτο καλημέρα (αν και την είπαμε και στο τηλέφωνο), δεν έκανα τίποτα παραπάνω από το καθήκον μου για να βοηθήσω όσο μπορώ έναν φίλο μοτοσικλετιστή, άσε που μέσα μου μια φωνή μου φώναζε μην επικοινωνήσεις μαζί του ξέχασες πόσα μεσημέρια δεν σε άφησε να ξεκουραστείς με τα ταξιδιωτικά του ....... :sm7::sm7::sm7:
Αααα και που είσαι και τα μιλφέιγ κλπ κλπ ξέχασε τα και αυτή η κίνηση με το κουτάλι θεωρείται απαγορευτική για το χειρουργείο σου :sm7::sm7::sm7:

περαστικά σου ;) :):):):):)

...ναι, ρώτα τον και με ποιο χέρι τα έγραψε!!! :cool::sm7::sm7:
Καλή ανάρρωση Στράτο και μπράβο Σταύρο κι απο μένα !! :);)

kostasx
04-10-2011, 11:46
Στράτο περαστικά και αγύριστα να ναι..γρήγορα σιδερένιος:):)
Καλό το μιλφέιγ :Απορία::D

frits
04-10-2011, 11:55
Σιδερένιος Στράτο, :)

Πρόσεχε μην πάρεις κιλά...:rolleyes:

Όσο για τον Pirate ....αν δεν ήταν Ολυμπιακός θα ήταν το καλύτερο παιδί του κόσμου....:sm7:

siraxanz
04-10-2011, 12:20
Σιδερένιος Στράτο, :)

Πρόσεχε μην πάρεις κιλά...:rolleyes:

Όσο για τον Pirate ....αν δεν ήταν Ολυμπιακός θα ήταν το καλύτερο παιδί του κόσμου....:sm7:


:hmmm:Βρε ψηλέ....:mad:....:D....:p....:sm7:

Strats
04-10-2011, 18:15
Πως σας φαίνεται το νέο μου κουστουμάκι; :) Από φάτσα βέβαια, καταβεβλημένος αρκετά... :)


http://img197.imageshack.us/img197/3079/brokenarm.jpg

Ακιs
04-10-2011, 18:31
Περαστικα σου ρε Στρατουλη και υπομονη.Θα περασει κι αυτο και θα επανελθεις πληρως.Ολα καλα θα πανε......;);):):)

Mits70
04-10-2011, 18:32
H αρχή........Robocop!!!!!!

ntinopoulos
04-10-2011, 18:33
αγορι μου...,εσυ θα στριβεις και χωρις χερια!:D;)

Sakis
04-10-2011, 18:40
Περαστικά και πάλι Στράτο εύχομαι τα καλύτερα:):)

kornlaz
04-10-2011, 19:32
H αρχή........Robocop!!!!!!

:sm8:Σιδερένιος Στράτο....

frits
04-10-2011, 19:36
Πόσο καιρό θα το έχεις φίλε αυτό..;;:Απορία:

Σιδερένιος και πάλι....:)

KAS
04-10-2011, 19:41
Στράτο μήπως να μου δώσεις τη κιτρινιάρα για να σου τη κρατάω ζεστή όταν επανέλθεις :sm7:
Πάντως ότι χρειαστείς στη διάθεσή σου .

gsmaniac
04-10-2011, 20:30
Πως σας φαίνεται το νέο μου κουστουμάκι; :) Από φάτσα βέβαια, καταβεβλημένος αρκετά... :)


http://img197.imageshack.us/img197/3079/brokenarm.jpg


ετσι .....δεν χρειαζεσαι και μοτομπουφαν,με προστασιες:D
φιλαρακι....μην το βαζεις κατω,θα μπορουσε να ηταν χειροτερα τα πραγματα;)
περαστικα να ειναι και συντομα θα ξανακαβαλησεις και θα το ξεχασεις...:)

ckk
04-10-2011, 20:38
Στράτο αν βάλεις και ένα σήμα BMW στην άρθρωση, ίδιο μαμίσιο ανταλλακτικό κάνει. :)

Και πάλι σιδερένιος ρε φίλε. Ή τιτάνιος :D, όπως θες.

xurxes
04-10-2011, 21:11
περαστικά φίλε Στράτο
ο καιρος θα περασει γρηγορα...σιδερενιος και με το αξεσουαρ!!!!:D

η χοντρή θα σε περιμένει...τρελό αγόρι!!!;)

johntsip
04-10-2011, 21:34
φιλε μου περαστικα και συντομα να επανελθεις!!

geolag
04-10-2011, 21:59
Αύριο αν τα καταφέρω θα πάω στον καφέ με αυτοκίνητο.Ευχαρίστως να σε πάρω μαζί μια και είμαστε και γείτονες.

NLS
05-10-2011, 11:13
Ωραίο σύστημα; Είναι υδραυλικό;
Robocop και σωστή παρατήρηση να μπει σηματάκι BMW πάραυτα.

Άντε περαστικά.

adventure
05-10-2011, 15:21
Πως σας φαίνεται το νέο μου κουστουμάκι; :) Από φάτσα βέβαια, καταβεβλημένος αρκετά... :)




Περαστικά σου Στράτο και πάλι οπλίσου με δύναμη και υπομονή και όλα θα πάνε καλά .

:) :) ;) ;)

man gs
05-10-2011, 16:31
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟ. Ανασυνταξη δυναμεων τωρα με τους χαρτες αγκαλια για αναπληρωση χιλιομετρων και σιγα-σιγα καμια βολτα διπλος με τα τρελα αγορια για να παρεις το αερα σου.

italos
05-10-2011, 16:58
Πωωω ρε Στράτο τώρα το είδα!!!!

Περαστικά ρε φίλε!! Ξενέρωσα....

Grs1
05-10-2011, 17:22
Στρατο τωρα το ειδα το θεμα. Φιλε σου ευχομαι γρηγορα να γινεις καλα και αυτο να ειναι το τελευταιο κακο που σε βρισκει. Και παλι περαστικα σου.

CPretenteriS
05-10-2011, 17:48
Φιλαράκι σιδερένιος !!!!!!! ΟΟΟΟΟΟΛΑ καλά θα πάνε !!! Εδώ είμαστε... :):)

z_atomic
05-10-2011, 18:00
Σιδερένιος και γρήγορα. Μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά που λέει κ ο Κωστής.

giamil
05-10-2011, 18:08
Περαστικα φιλε!

grigorios
05-10-2011, 22:05
Περαστικα και κουραγιο

nvythoul
05-10-2011, 22:37
Στράτο περαστικά και σιδερένιος .


Χωρίς καμία υποχρέωση μπορώ προσωρινά
να πάρω την θέση σου στα Τρελα αγόρια ...
Σκέψου το.;)

renovatio
06-10-2011, 05:55
Περαστικά φίλε. Πάντως μου λύθηκε και μια απορία γιατί τα μεγάλα bmw ενω τα βλέπω στο διπλό stand έχουν ανοιχτό και το μονό. Και μην σου πω πως μου έρχεται και να τους το κλείσω γιατί νομίζω πως το ξέχασαν...
Περαστικά και πάλι.

Major_Goose
06-10-2011, 07:06
Να πάει καλά η ανάρρωση Στρατο και γρήγορα να το σηκώνεις στον αέρα το θηρίο με το νέο βιονικό χέρι !!!!Περαστικά να ναι

Κώστας

Kimwnas
11-10-2011, 11:42
Περαστικά φίλε μου, εύχομαι να μην είναι σοβαρό και να είσαι πάλι σύντομα στην μηχανή!

ortho
11-10-2011, 13:37
Φίλε μου γρήγορα σιδερένιος και χωρίς τον "εξοπλισμό" στο χέρι!

Strats
11-10-2011, 14:24
Σας ευχαριστώ παιδιά, ήδη πέρασαν οι πρώτες 9 μέρες, η τομή έχει σχεδόν κλείσει και την άλλη Τρίτη θα μου αφαιρέσουν τα ράμματα. Πηγαίνουν όλα καλά :)

CPretenteriS
11-10-2011, 14:25
Σας ευχαριστώ παιδιά, ήδη πέρασαν οι πρώτες 9 μέρες, η τομή έχει σχεδόν κλείσει και την άλλη Τρίτη θα μου αφαιρέσουν τα ράμματα. Πηγαίνουν όλα καλά :)

Μπράβο τρελέ αγόραρε !!! :)

Με το καλό να επανέλθεις πλήρως φίλε !!! :cool:

KRASOPATERAS
11-10-2011, 16:18
Σας ευχαριστώ παιδιά, ήδη πέρασαν οι πρώτες 9 μέρες, η τομή έχει σχεδόν κλείσει και την άλλη Τρίτη θα μου αφαιρέσουν τα ράμματα. Πηγαίνουν όλα καλά :)

Σιδερένιος και δυνατότερος!
Με το καλό η πλήρη αποκατάσταση.

jmar
12-10-2011, 17:05
Σας ευχαριστώ παιδιά, ήδη πέρασαν οι πρώτες 9 μέρες, η τομή έχει σχεδόν κλείσει και την άλλη Τρίτη θα μου αφαιρέσουν τα ράμματα. Πηγαίνουν όλα καλά :)

Περαστικα Στρατο και συντομα καβαλα στην αγαπημενη σου μπεμπα!!

Strats
20-10-2011, 21:39
Άλλο ένα βηματάκι μπροστά, τα ράμματα αφαιρέθηκαν :)

http://img850.imageshack.us/img850/1138/brokenarmnostiches.jpg

frits
20-10-2011, 21:45
Για άλλη μία φορά περαστικά Στράτο, τα δύσκολα περνάνε αλλά έχεις δουλίτσα από την στιγμή που θα βγάλεις τον νάρθηκα....

Υπομονή και επιμονή θέλει προπάντων υπομονή από ένα σημείο και μετά..;)

siraxanz
20-10-2011, 21:51
Στρατούλη κουραγιο βρε, ολα καλα θα πάνε:)

Magelanos
20-10-2011, 22:12
Στράτο μη μασάς φιλαράκι όλα μια χαρά θα πάνε.. :):)

Strats
21-10-2011, 08:36
Για άλλη μία φορά περαστικά Στράτο, τα δύσκολα περνάνε αλλά έχεις δουλίτσα από την στιγμή που θα βγάλεις τον νάρθηκα....
.;)

Αχ Σταύρο, το κατάλαβα πρόσφατα αυτό, το χέρι έχει χάσει όλη του τη δύναμη :(

adventure
21-10-2011, 08:45
Άλλο ένα βήμα για την αποκατάσταση του τραυματισμού σου Στράτο να έχεις υπομονή και θέληση και όλα θα πάνε καλά .

;) ;) :)

kornlaz
21-10-2011, 10:02
Φίλε Στράτο περαστικά και πάλι!Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα:(Υπομονή και κουράγιο!;)

Strats
23-10-2011, 11:36
Χθες ήρθε σπίτι μου, ο φιλαράκος μου Κώστας, να μου πάει μια βόλτα τη χοντρή μου, μετά από 22 ημέρες ακινησίας, να ξεμουδιάσουν λίγο τα λάδια της :). Αχ, πόσο ζήλεψα... :o

http://img69.imageshack.us/img69/1920/kostasbrasatstrats.jpg

gemara
23-10-2011, 12:35
Χθες ήρθε σπίτι μου, ο φιλαράκος μου Κώστας, να μου πάει μια βόλτα τη χοντρή μου, μετά από 22 ημέρες ακινησίας, να ξεμουδιάσουν λίγο τα λάδια της :). Αχ, πόσο ζήλεψα... :o



Τιιι;;;; 22 μέρες;;;; Άμα θες ούτε μέρα να μένει ακίνητη, εδώ είμαστε!!!:D

phoenix
23-10-2011, 13:01
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ
ΟΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΛΑΧΓΟΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΤΗΣ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΕΡΟΥΣ
ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΔΕΡΦΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΠΩΣ ΤΟΝ ΞΟΔΕΥΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΣ:cool::o;):)

Strats
23-10-2011, 13:02
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ
ΟΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΛΑΧΓΟΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΤΗΣ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΕΡΟΥΣ
ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΔΕΡΦΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΠΩΣ ΤΟΝ ΞΟΔΕΥΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΣ:cool::o;):)

Ποιος κάθετε και μελαγχολεί; :)

LakisGS
23-10-2011, 14:27
Στράτο μου, πίστεψε με αυτά δεν είναι τίποτα. Είναι σπαστικό το ξέρω, θέλει υπομονή, αλλά περνάει. Χρόνια με τη γυμναστική έχω τραβήξει πολλά... Πριν 2 χρόνια λίγες μέρες πριν από μεγάλο ταξίδι (στο Περού), νοσηλεύτηκα στο νοσοκομείο με cpk 12500 (!!!!), λόγω βαριάς γυμναστικής... Στα πρόθυρα της ραβδομυόλυσης... Τεσπά... Αυτά φτιάχνουν. Υπομονή και περαστικά φιλαράκι!!

Strats
23-10-2011, 14:31
...Στα πρόθυρα της ραβδομυόλυσης...



Όπα! :D Καλά, τι έπαιρνες αδελφέ; :sm7:

LakisGS
23-10-2011, 14:38
Όπα! :D Καλά, τι έπαιρνες αδελφέ; :sm7:
Άσε Στράτο μου... Λαλακίες... Τ' αντερά μου έπερνα. Αλλά βασικά την είχα δει ότι εάν δεν πονάω πολύ τότε δεν κάνω καλή γυμναστική... (no pain, no gain). Bullshit που λένε και οι φίλοι μας οι Αμερικανοί...

Major_Goose
23-10-2011, 21:57
Αντε φιλε Στράτο προχωράει η αποκατάσταση . Σύντομα γερός και ζωηρός με την χοντρή !!!!:sm7::sm7::sm7:

Arkas
23-10-2011, 22:10
Στρατή, keep going brother !


Sent by Arkas via Tapatalk !

squad
24-10-2011, 01:14
:sm8: