PDA

View Full Version : ΠΩΛΕΙΤΑΙ CANON POWERSHOT G12


XenoErch
30-09-2011, 22:59
Πωλείται CANON Powershot G12, αγορασμένη από το Πλαίσιο το Δεκέμβρη του 2010.

Με απόδειξη.

Χρησιμοποιημένη ελάχιστα.

Σε άριστη κατάσταση.

Δεκτός κάθε έλεγχος.

Μαζί και θήκη της Canon(αγοράστηκε ξεχωριστά).

Ιδανική για τέλεια ποιότητα,χωρίς να κουβαλάει κανείς φωτογραφικές μηχανές γομάρια DSLR.

Αγοράστηκε στα 540 €,και στο φτηνότερο κατάστημα στο skroutz κάνει 475 € σήμερα.

Τιμή 400€.


Ανταλλαγή χέρι με χέρι, μόνο Αθήνα, σε κεντρικό σημείο κατόπιν επικοινωνίας.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

frits
30-09-2011, 23:11
:Απορία:

Χρυσή Ευκαιρία γίναμε !!!

Καλώς μας βρήκες...

Αν και ποτέ δεν έχω σχολιάσει αγγελία επειδή μπαίνεις έτσι στη ψύχρα στο φόρουμ για να μας πουλήσεις μία φωτογραφική μηχανή θα πω ότι στα φωτογραφικά τουλάχιστον η τιμή ενός άριστου μεταχειρισμένου είναι στα 2/3 της τιμής του καινούργιου...;)

evanb
30-09-2011, 23:29
:Απορία:

Χρυσή Ευκαιρία γίναμε !!!

Καλώς μας βρήκες...

Αν και ποτέ δεν έχω σχολιάσει αγγελία επειδή μπαίνεις έτσι στη ψύχρα στο φόρουμ για να μας πουλήσεις μία φωτογραφική μηχανή θα πω ότι στα φωτογραφικά τουλάχιστον η τιμή ενός άριστου μεταχειρισμένου είναι στα 2/3 της τιμής του καινούργιου...;)

;)

siraxanz
01-10-2011, 00:39
:Απορία:

Χρυσή Ευκαιρία γίναμε !!!

Καλώς μας βρήκες...

Αν και ποτέ δεν έχω σχολιάσει αγγελία επειδή μπαίνεις έτσι στη ψύχρα στο φόρουμ για να μας πουλήσεις μία φωτογραφική μηχανή θα πω ότι στα φωτογραφικά τουλάχιστον η τιμή ενός άριστου μεταχειρισμένου είναι στα 2/3 της τιμής του καινούργιου...;)

Πραγματικά ψυχρός εκτελεστής...

βρε μπας και έχει βγει καμμιά φήμη ότι είμαστε λεφτάδες εδώ μέσα...έλεος λέμε:p

Ακιs
01-10-2011, 00:39
:Απορία:

Χρυσή Ευκαιρία γίναμε !!!

Καλώς μας βρήκες...

Αν και ποτέ δεν έχω σχολιάσει αγγελία επειδή μπαίνεις έτσι στη ψύχρα στο φόρουμ για να μας πουλήσεις μία φωτογραφική μηχανή θα πω ότι στα φωτογραφικά τουλάχιστον η τιμή ενός άριστου μεταχειρισμένου είναι στα 2/3 της τιμής του καινούργιου...;)
Να αγιασει το στομα σου Σταυρε......;);)

george-k1
01-10-2011, 09:59
:sm8:

konstantinos2310
01-10-2011, 10:12
:sm7::sm7::sm7:

vasorfa
01-10-2011, 10:40
:hmmm::hmmm:

Eμένα αυτη η αγγελια με Προσβαλλει.....τι θα πει ρε φίλε ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΕΡΙ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΟΝΟ ΑΘΗΝΑ:Απορία::Απορία::Απορία:

Θα επιθυμουσα να κλειδωθει.:rolleyes::rolleyes:

ευχαριστω:)


δεν ειναι site αγγελιων εδω μέσα:(:(:(:(ΝεύραΝεύραΝεύρα

frits
01-10-2011, 10:43
:hmmm::hmmm:

Eμένα αυτη η αγγελια με Προσβαλλει.....τι θα πει ρε φίλε ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΕΡΙ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΟΝΟ ΑΘΗΝΑ:Απορία::Απορία::Απορία:

Θα επιθυμουσα να κλειδωθει.:rolleyes::rolleyes:

ευχαριστω:)


δεν ειναι site αγγελιων εδω μέσα:(:(:(:(ΝεύραΝεύραΝεύρα

Βασίλη θα έχει δει παλιά φωτογραφία σου με το μουστάκι ρε φίλε και .....:sm7:

vasorfa
01-10-2011, 10:46
Βασίλη θα έχει δει παλιά φωτογραφία σου με το μουστάκι ρε φίλε και .....:sm7:

μα ειναι δυνατον ρε φίλε????:p:p:p:p:p


<<Ψεκάστε σκουπίστε Τελειώσατε>>:hmmm::rolleyes::rolleyes::rolleyes:



(φταιω εγω τωρα να κάνω την αγγελια ΣΩΒΡΑΚΟ....και μάλιστα χεσμενο:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:)

frits
01-10-2011, 11:00
μα ειναι δυνατον ρε φίλε????:p:p:p:p:p


<<Ψεκάστε σκουπίστε Τελειώσατε>>:hmmm::rolleyes::rolleyes::rolleyes:



(φταιω εγω τωρα να κάνω την αγγελια ΣΩΒΡΑΚΟ....και μάλιστα χεσμενο:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:)

Κλείστου ένα ραντεβού στην Ομόνοια και πήγαινε με τους φίλους σου τους Χαρλεάδες....:sm7:

vasorfa
01-10-2011, 11:05
Κλείστου ένα ραντεβού στην Ομόνοια και πήγαινε με τους φίλους σου τους Χαρλεάδες....:sm7:


Σωστόοοοοοοοοοοοοοοος


:sm3::sm3::sm3::sm3::sm3::sm3:

σταμάτα βρε παλιόπαιδο........


θα λερώσω το παντελόνι μου:o:o:o:o:sm7::sm7::sm7::sm7:

xenakis giannis
01-10-2011, 11:08
καλημερα χαχααχχααχαχαχαχα ακριβεσ μηχανες εχωμε αρα κοροειδα ειμαστε σκεφτηκε εγω θα την αγοραζα καινουρια

XenoErch
01-10-2011, 12:13
Παιδιά συγγνώμη,αλλά αν είναι τόσο κακό που πουλάω κάτι που ούτε το έκλεψα,ούτε εξαπατώ με την τιμή που πουλάω κλειδώστε την αγγελία μου.

Όσον αφορά στο γιατί την έβαλα και σε αυτό το forum,είναι διότι κάνοντας μια αναζήτηση στο Google με τις λέξεις πωλείται-G12,στα ευρήματα παρουσιάστηκε και αυτό.

Όσον αφορά στο γιατί την πουλάω,είναι επειδή θέλω να συμπληρώσω κάποια λεφτά να παρακολουθήσω μαθήματα Ρουμανικής γλώσσας ώστε να φύγω μετά το στρατό για δουλειά Ρουμανία.

Ελπίζω να δουλέψω σε αντικείμενο σχετικό με τις μηχανές σας,καθώς σε λίγο καιρό θα έχω το δίπλωμα του μηχανολόγου μηχανικού.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία σας.

Αν παρόλαυτά προσβάλλω τις αρχές και τους κανόνες του forum σας,διαγράψτε με.

Φιλικά.

vasorfa
01-10-2011, 12:31
Παιδιά συγγνώμη,αλλά αν είναι τόσο κακό που πουλάω κάτι που ούτε το έκλεψα,ούτε εξαπατώ με την τιμή που πουλάω κλειδώστε την αγγελία μου.

Όσον αφορά στο γιατί την έβαλα και σε αυτό το forum,είναι διότι κάνοντας μια αναζήτηση στο Google με τις λέξεις πωλείται-G12,στα ευρήματα παρουσιάστηκε και αυτό.

Όσον αφορά στο γιατί την πουλάω,είναι επειδή θέλω να συμπληρώσω κάποια λεφτά να παρακολουθήσω μαθήματα Ρουμανικής γλώσσας ώστε να φύγω μετά το στρατό για δουλειά Ρουμανία.

Ελπίζω να δουλέψω σε αντικείμενο σχετικό με τις μηχανές σας,καθώς σε λίγο καιρό θα έχω το δίπλωμα του μηχανολόγου μηχανικού.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία σας.

Αν παρόλαυτά προσβάλλω τις αρχές και τους κανόνες του forum σας,διαγράψτε με.

Φιλικά.

τιμή σου φίλε που βγαινεις και δίνεις εξηγησεις:cool::cool::cool:

απλα η αγγελία σου μου -μας φάνηκε λίγο κάπως :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


και γενικότερα....δέν ειναι όμορφο να βλέπεις νεα Nicknames να εγγραφονται μονο και μόνο για πώληση....συμφωνω οτι ο κ.Googlis για πολλους και διαφόρους λόγους βγαζει σε πολλες αναζητησεις το gs forum πρωτο αλλα ειναι λίγο <<ακομψο>> να γραφονται άτομα-ππου πιθανος ΔΕΝ εχουν κάν μοτοσυκλέτα--μόνο και μόνο για να πουλήσουν κάτι:cool::cool:

Εννοειτε πως τα παραπάνω δεν είναι σε καμία περίπτωση προσωπικη επίθεση:cool::cool:απλα τον τελευταιο καιρό έχουν παρουσιαστει διαφορα περιεργα κρουσματα με...νεοσύλεκτους πωλητες...και κάποιοι --ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ:rolleyes::rolleyes::cool::cool::cool:


τεσπα με το καλό να βρεί καινούριο κάτοχο η μηχανουλα σου:)


Φιλικά,
Βασίλης-κατα την αστυνομικη ταυτότητα,,,Vasorfa κατα το Net;)

adventure
01-10-2011, 12:33
Παιδιά συγγνώμη,αλλά αν είναι τόσο κακό που πουλάω κάτι που ούτε το έκλεψα,ούτε εξαπατώ με την τιμή που πουλάω κλειδώστε την αγγελία μου.

Όσον αφορά στο γιατί την έβαλα και σε αυτό το forum,είναι διότι κάνοντας μια αναζήτηση στο Google με τις λέξεις πωλείται-G12,στα ευρήματα παρουσιάστηκε και αυτό.

Όσον αφορά στο γιατί την πουλάω,είναι επειδή θέλω να συμπληρώσω κάποια λεφτά να παρακολουθήσω μαθήματα Ρουμανικής γλώσσας ώστε να φύγω μετά το στρατό για δουλειά Ρουμανία.

Ελπίζω να δουλέψω σε αντικείμενο σχετικό με τις μηχανές σας,καθώς σε λίγο καιρό θα έχω το δίπλωμα του μηχανολόγου μηχανικού.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία σας.

Αν παρόλαυτά προσβάλλω τις αρχές και τους κανόνες του forum σας,διαγράψτε με.

Φιλικά.


Αγαπητέ Ακη το να ανεβάσεις μια αγγελία πώλησης στο συγκεκριμένο φόρουμ δεν είναι κακό πολλά από τα μέλη ανεβάζουν αγγελίες με προϊόντα όπως το δικό σου στη συγκεκριμένη περίπτωση και πολλά από τα μέλη ανταποκρίνονται στις πωλήσεις θετικά .



Όλοι λίγο πολύ εξυπηρετούνται και πωλητής αλλά και αγοραστής χωρίς κανένα πρόβλημα πάντα με την ανοχή της διοίκησης γιατί όπως θα κατάλαβες είναι μοτοσυκλετιστικό φόρουμ και όχι φόρουμ αγγελιών και πώλησης .



Νομίζω το λάθος σου είναι στο τρόπο συναλλαγής που επέλεξες και που πολλά από τα μέλη αντέδρασαν σε αυτό αρνητικά .



Δεν υπάρχει λόγος διαγραφής σου όλοι είμαστε μια παρέα και ελπίζω να περάσεις καλά μαζί μας κάνοντας μια περιήγηση στα τόσα ενδιαφέροντα θέματα που έχει το φόρουμ .


:) :)




Πέρνα και από την ενότητα Νέα Μέλη να σε καλωσορίσουμε και επισήμως .


;) ;)

XenoErch
01-10-2011, 12:43
Καλημέρα και πάλι παιδιά.

Να εξηγήσω για τον τρόπο συναλλαγής...έγραψα για το "χέρι με χέρι",γιατί αν στείλω με ταχυμεταφορά των ΕΛΤΑ ή με courier το δέμα,θα μπορούσε αυτός που το αγόραζε να αντιλαμβανόταν εκ των υστέρων, ότι δεν του αρέσει αυτό για το οποίο πλήρωσε...αν λοιπόν βρεθούμε στο Σύνταγμα πχ. και δει ότι δε του αρέσει,μικρό το κακό και απλά μου λέει ότι δεν του κάνει και κρατά αυτός τα λεφτά του,και εγώ το δέμα μου.

Εν κατακλείδι, το "χέρι με χέρι" το έγραψα για να νιώσει σιγουριά-ασφάλεια ο ενδιαφερόμενος,καθώς και τη δυνατότητα με ένα "ευχαριστώ δε μου κάνει" να κρατήσει τα λεφτά του.

Αυτά:).

Άκης,ετών 25,φοιτητής μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ.

vasorfa
01-10-2011, 12:47
Καλημέρα και πάλι παιδιά.

Να εξηγήσω για τον τρόπο συναλλαγής...έγραψα για το "χέρι με χέρι",γιατί αν στείλω με ταχυμεταφορά των ΕΛΤΑ ή με courier το δέμα,θα μπορούσε αυτός που το αγόραζε να αντιλαμβανόταν εκ των υστέρων, ότι δεν του αρέσει αυτό για το οποίο πλήρωσε...αν λοιπόν βρεθούμε στο Σύνταγμα πχ. και δει ότι δε του αρέσει,μικρό το κακό και απλά μου λέει ότι δεν του κάνει και κρατά αυτός τα λεφτά του,και εγώ το δέμα μου.

Εν κατακλείδι, το "χέρι με χέρι" το έγραψα για να νιώσει σιγουριά-ασφάλεια ο ενδιαφερόμενος,καθώς και τη δυνατότητα με ένα "ευχαριστώ δε μου κάνει" να κρατήσει τα λεφτά του.

Αυτά:).

Άκης,ετών 25,φοιτητής μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ.




;)

grima
01-10-2011, 12:51
Καλημέρα και πάλι παιδιά.

Να εξηγήσω για τον τρόπο συναλλαγής...έγραψα για το "χέρι με χέρι",γιατί αν στείλω με ταχυμεταφορά των ΕΛΤΑ ή με courier το δέμα,θα μπορούσε αυτός που το αγόραζε να αντιλαμβανόταν εκ των υστέρων, ότι δεν του αρέσει αυτό για το οποίο πλήρωσε...αν λοιπόν βρεθούμε στο Σύνταγμα πχ. και δει ότι δε του αρέσει,μικρό το κακό και απλά μου λέει ότι δεν του κάνει και κρατά αυτός τα λεφτά του,και εγώ το δέμα μου.

Εν κατακλείδι, το "χέρι με χέρι" το έγραψα για να νιώσει σιγουριά-ασφάλεια ο ενδιαφερόμενος,καθώς και τη δυνατότητα με ένα "ευχαριστώ δε μου κάνει" να κρατήσει τα λεφτά του.

Αυτά:).

Άκης,ετών 25,φοιτητής μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ.

Ωραία εξήγηση !!!! ;););)

evanb
01-10-2011, 13:02
φιλε οταν μπαινεις σε ενα forum πρωτα διαβαζεις καποιους κανονες και οταν τους κανει αποδεκτους προχωρας στην εγγραφη, αν δεν συμφωνεις φευγεις.




(http://www.gsforum.gr/%CE%8C%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82-18/%CE%8C%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-gsforum-254/)Όροι χρήσης του GSforum (http://www.gsforum.gr/%CE%8C%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82-18/%CE%8C%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-gsforum-254/)
(http://www.gsforum.gr/%CE%8C%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82-18/%CE%8C%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-gsforum-254/)



18. Αγγελίες
.
.
.
4. Δεν επιτρέπεται η δημοσίευση αγγελίας από μέλη που έχουν κάτω από 10 post στο forum. Δε θα γίνονται δεκτές αγγελίες από χρήστες που μόλις εγγράφηκαν στο φόρουμ με μόνο σκοπό την αγοραπωλησία αντικειμένων, για λόγους προστασίας των μελών του φόρουμ και του ίδιου το φόρουμ από χρήστες που δε σχετίζονται με αυτό και εγγράφονται με σκοπό το χρηματικό κέρδος.
.
.
.

Elov
01-10-2011, 13:08
φιλε οταν μπαινεις σε ενα forum πρωτα διαβαζεις καποιους κανονες και οταν τους κανει αποδεκτους προχωρας στην εγγραφη, αν δεν συμφωνεις φευγεις.





Ε καλά τώρα.Δεν έπεσε η ζάχαρη στο νερό επειδή το παλικάρι πούλησε μια φωτογραφική μηχανή. Νομίζω οτι το παρακάναμε με τις "παρατηρήσεις".
Έτσι θα τον κάνουμε να μην ξαναμπεί στο φόρουμ, ακόμα και αν θα ήθελε.(γνώμη μου):cool::(:cool:

evanb
01-10-2011, 13:26
Ε καλά τώρα.Δεν έπεσε η ζάχαρη στο νερό επειδή το παλικάρι πούλησε μια φωτογραφική μηχανή. Νομίζω οτι το παρακάναμε με τις "παρατηρήσεις".
Έτσι θα τον κάνουμε να μην ξαναμπεί στο φόρουμ, ακόμα και αν θα ήθελε.(γνώμη μου):cool::(:cool:


Διαφωνώ, γιατί είναι σαν να μου λες ότι ήμουν εγώ (και πολλοί άλλοι συμφορουμιτες ) λίγο αφελής που όταν γράφτηκα έκατσα και έριξα μια ματιά στους κανόνες,
Επίσης μια βόλτα στο forum μπορείς να πάρεις να ιδέα πως λειτουργεί …..

Προφανώς δεν έχεις καταλάβει από την αρχή γιατί όλες αυτές οι παρατηρήσεις, :cool:
κάποιοι ενοχλούνται με κάτι και το γράφουν , δεν ενοχλείται δεν το γράφει.

Αν πρέπει να σεβαστώ τον νέο , θέλω και τον σεβασμό στον παλιό.

notis
01-10-2011, 13:33
Πριν καναδυό χρόνια, έτσι μου την είχαν πέσει σε φόρουμ με αμάξια.Από τότε όχι μονο δεν ξαναέκανα login, αλλά δεν με ενδιαφέρει αν ζουν η αν πεθαίνουν.

frits
01-10-2011, 13:35
Παιδιά συγγνώμη,αλλά αν είναι τόσο κακό που πουλάω κάτι που ούτε το έκλεψα,ούτε εξαπατώ με την τιμή που πουλάω κλειδώστε την αγγελία μου.

Όσον αφορά στο γιατί την έβαλα και σε αυτό το forum,είναι διότι κάνοντας μια αναζήτηση στο Google με τις λέξεις πωλείται-G12,στα ευρήματα παρουσιάστηκε και αυτό.

Όσον αφορά στο γιατί την πουλάω,είναι επειδή θέλω να συμπληρώσω κάποια λεφτά να παρακολουθήσω μαθήματα Ρουμανικής γλώσσας ώστε να φύγω μετά το στρατό για δουλειά Ρουμανία.

Ελπίζω να δουλέψω σε αντικείμενο σχετικό με τις μηχανές σας,καθώς σε λίγο καιρό θα έχω το δίπλωμα του μηχανολόγου μηχανικού.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία σας.

Αν παρόλαυτά προσβάλλω τις αρχές και τους κανόνες του forum σας,διαγράψτε με.

Φιλικά.

Aν αυτό ήταν το Νο1 post και η αγγελία το Νο2 δεν θα υπήρχε κανένα θέμα, τέλος πάντων απο μένα δεν υπάρχει θέμα πλέον.

Αν θες δοκίμασε και εδώ dpgr.gr (http://www.dpgr.gr/forum/index.php?board=100.0) ή εδώ www.photoagora.gr (http://www.photoagora.gr/index.php?dispatch=classifieds.view)

Στο dpgr.gr πάντως πρέπει να έχεις και εκεί ποσταρίσματα..

Thalis
01-10-2011, 13:42
Τοτενες να με συγχωρειτε και εμενα γιατι εκανα εισοδο με αγγελια!!!! Παντως πολυ ενδιαφερουσες οι αντιδρασεις και οι εξηγησεις βεβαια. Καλη επιτυχια με τα Ρουμανικα σου Ακη. Προχωρα γερα!!! :sm5::sm8:

taksidiotis
01-10-2011, 16:23
καλοπουλητη αν και τα χρηματα ειναι παρα πολλα για μεταχειρισμενη μηχανη,για 70 ευρω διαφορα σιγουρα θα την προτιμησει καποιος καινουρια.

Albatros
01-10-2011, 16:55
Σέβομαι τους κανονισμούς του φόρουμ αν και δεν συμμετέχω στη σύνταξή τους,όπως είναι φυσικό,αλλά νομίζω για την εφαρμογή τους υπάρχουν αρμόδιοι και να επιλαμβάνονται άμεσα πριν αρχίσει ο καθένας τα δικά του.
:cool:

taksidiotis
01-10-2011, 18:57
Σέβομαι τους κανονισμούς του φόρουμ αν και δεν συμμετέχω στη σύνταξή τους,όπως είναι φυσικό,αλλά νομίζω για την εφαρμογή τους υπάρχουν αρμόδιοι και να επιλαμβάνονται άμεσα πριν αρχίσει ο καθένας τα δικά του.
:cool:

:sm8::sm8:

squad
01-10-2011, 19:35
περιεργος ο πωλητης...

teo71
01-10-2011, 20:47
Σέβομαι τους κανονισμούς του φόρουμ αν και δεν συμμετέχω στη σύνταξή τους,όπως είναι φυσικό,αλλά νομίζω για την εφαρμογή τους υπάρχουν αρμόδιοι και να επιλαμβάνονται άμεσα πριν αρχίσει ο καθένας τα δικά του.
:cool:


Δεν είναι θέμα κανονισμών και τυπολατρείας, αλλά ουσίας..

Εδώ είμαστε 1 κοινωνία ανθρώπων με κοινό γνώρισμα την αγάπη για τις μηχανές..

Κάνουμε πάρα πολλά πράγματα, είτε διαδυκτιακά, είτε με την φυσική μας παρουσία. Εκδρομές, συναντήσεις, φαγητά, συζητήσεις για τεχνικά, πολιτικά, οικονομικά και γενικώς ότι χαζομάρα κάτεβει στην κούτρα του καθενός...

Ένα από τα πράγματα που κάνουμε είναι να πουλάμε και αντικείμενα που δεν χρειαζόμαστε..

Όταν κάποιος μπαίνει στο φόρουμ, απλά για να βάλει 1 αγγελία, προσβάλει την διαδικάσια που περιέγραψα παραπάνω, άρα και εμάς και το φόρουμ μας..
Αυτό δεν αλλάζει, ακόμη και αν αυτός ο κάποιος είναι το καλύτερο παιδί του κόσμου...;)

hrags
01-10-2011, 21:16
Εφόσον το φόρουμ είναι ελεύθερο να εγγράφεται ο οποιοσδήποτε, πιστεύω οτι ο καθένας έχει δικαίωμα να συμετέχει με οτι του κατεβάσει η κούτρα του όπως λέει και ο παραπάνω φίλος.

skippybi
01-10-2011, 21:34
Εφόσον το φόρουμ είναι ελεύθερο να εγγράφεται ο οποιοσδήποτε, πιστεύω οτι ο καθένας έχει δικαίωμα να συμετέχει με οτι του κατεβάσει η κούτρα του όπως λέει και ο παραπάνω φίλος.
και οι δρόμοι ελεύθεροι είναι αλλά τηρούμε και τον ΚΟΚ...:rolleyes:

frits
01-10-2011, 21:38
και οι δρόμοι ελεύθεροι είναι αλλά τηρούμε και τον ΚΟΚ...:rolleyes:

Βασίλη έχεις ωριμάσει πολύ...:p

teo71
01-10-2011, 21:40
και οι δρόμοι ελεύθεροι είναι αλλά τηρούμε και τον ΚΟΚ...:rolleyes:

Βασίλη έχεις ωριμάσει πολύ...:p


Γιαυτό με αρέσετε...

:sm7::sm7::sm7:

Άντε να γελάσουμε λίγο...

Γαμώ την κατάθλιψη μου μέσα....

ortho
01-10-2011, 22:00
Δεν είναι θέμα κανονισμών και τυπολατρείας, αλλά ουσίας..

Εδώ είμαστε 1 κοινωνία ανθρώπων με κοινό γνώρισμα την αγάπη για τις μηχανές..

Κάνουμε πάρα πολλά πράγματα, είτε διαδυκτιακά, είτε με την φυσική μας παρουσία. Εκδρομές, συναντήσεις, φαγητά, συζητήσεις για τεχνικά, πολιτικά, οικονομικά και γενικώς ότι χαζομάρα κάτεβει στην κούτρα του καθενός...

Ένα από τα πράγματα που κάνουμε είναι να πουλάμε και αντικείμενα που δεν χρειαζόμαστε..

Όταν κάποιος μπαίνει στο φόρουμ, απλά για να βάλει 1 αγγελία, προσβάλει την διαδικάσια που περιέγραψα παραπάνω, άρα και εμάς και το φόρουμ μας..
Αυτό δεν αλλάζει, ακόμη και αν αυτός ο κάποιος είναι το καλύτερο παιδί του κόσμου...;)


Ακριβώς έτσι!!!
Το είχαμε ξανασυζητήσει http://www.gsforum.gr/%CE%99%CE%B4%CE%AD%CE%B5%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CF%87%CF%8C%CE%BB%CE%B9%CE%B1-20/%CE%95%CE%B9%CE%BC%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%83%CE%AC%CE%B9%CF%84-%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CF%8E%CE%BD%3B%3B%3B%3B-17271/

και φυσικά όλες οι γνώμες σεβαστές! Απλά είναι κάπως....:cool:

siraxanz
01-10-2011, 22:27
Δεν είναι θέμα κανονισμών και τυπολατρείας, αλλά ουσίας..

Εδώ είμαστε 1 κοινωνία ανθρώπων με κοινό γνώρισμα την αγάπη για τις μηχανές..

Κάνουμε πάρα πολλά πράγματα, είτε διαδυκτιακά, είτε με την φυσική μας παρουσία. Εκδρομές, συναντήσεις, φαγητά, συζητήσεις για τεχνικά, πολιτικά, οικονομικά και γενικώς ότι χαζομάρα κάτεβει στην κούτρα του καθενός...

Ένα από τα πράγματα που κάνουμε είναι να πουλάμε και αντικείμενα που δεν χρειαζόμαστε..

Όταν κάποιος μπαίνει στο φόρουμ, απλά για να βάλει 1 αγγελία, προσβάλει την διαδικάσια που περιέγραψα παραπάνω, άρα και εμάς και το φόρουμ μας..
Αυτό δεν αλλάζει, ακόμη και αν αυτός ο κάποιος είναι το καλύτερο παιδί του κόσμου...;)

+ όσα

gemara
01-10-2011, 22:29
Εφόσον το φόρουμ είναι ελεύθερο να εγγράφεται ο οποιοσδήποτε, πιστεύω οτι ο καθένας έχει δικαίωμα να συμετέχει με οτι του κατεβάσει η κούτρα του όπως λέει και ο παραπάνω φίλος.


Με κάτι τέτοια έχουμε καταντήσει εδώ που είμαστε... Ότι κατεβάζει η κούτρα μας, σεβασμός και κανόνες μηδέν...:(

paschalis
02-10-2011, 22:16
Προκειται αναμφισβητητα για μια καταπληκτικη φωτογραφικη μηχανη:cool: