PDA

View Full Version : Χταποδι / διχτυ στο ντεποζιτο GS1200


psyxanwmalos
08-05-2009, 10:48
ρε παιδια, μπαινει στο ντεποζιτο του GS1200 χταποδι / διχτυ για να βαζω το κρανος καμια φορα που βαριεμαι να το βαλω?? :hmmm:
εχουμε τετοια δινατοτιτα εμεισ?? :confused:
μπαινει η οχι?? :sm1:
θενκ κιου.... :sm6:

1200GS
08-05-2009, 10:56
Λαμπρο παντα να το φορας και ασε τα διχτυα!
Το μεσημερακι θα σε εχω ετοιμο παντως! και θυμησε μου να σου πω κα μια ιστορια με το διχτυ και το κρανος;)

gbmw
08-05-2009, 11:05
ρε παιδια, μπαινει στο ντεποζιτο του GS1200 χταποδι / διχτυ για να βαζω το κρανος καμια φορα που βαριεμαι να το βαλω?? :hmmm:
εχουμε τετοια δινατοτιτα εμεισ?? :confused:
μπαινει η οχι?? :sm1:
θενκ κιου.... :sm6:




πάρε βαλίτσα ......:sm7:

psyxanwmalos
08-05-2009, 11:14
ρε παναγιωταρα, αν η ιστορια περιλαμβανει κ την αφροδιτη, αστο καλυτερα!!! :sm7:
αρκετη ζημια εκανε!!!! :sm3:
μην παιζεται με τον πονο μου, τι βαλιτσες κ τρελα πραγματα με λετε?!?!? :sm1:

1200GS
08-05-2009, 11:28
Λαμπρο εφερα Παπά πρωι πρωι και εκανε ευχελαιο. Ολα καλα:sm8:
Εαν μπορεις ελα το απογευμα !

psyxanwmalos
08-05-2009, 11:34
ουτε εξορκισμος δεν μας γλυτωνει!!!! :D
τι ιταν αυτο χτεσ το βραδυ ρε γιγαντα?!?! :p
ολα σκ@τ@ πηγαιναν!!!! ;)
μονο τα σουβλακια αξιζαν!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα!!!!!!!!! :sm7:

sotos
08-05-2009, 12:33
ρε παιδια, μπαινει στο ντεποζιτο του GS1200 χταποδι / διχτυ για να βαζω το κρανος καμια φορα που βαριεμαι να το βαλω?? :hmmm:
εχουμε τετοια δινατοτιτα εμεισ?? :confused:
μπαινει η οχι?? :sm1:
θενκ κιου.... :sm6:


πάρε ένα δούλο με παπί ..... για να στο κουβαλάει ....:sm7:

psyxanwmalos
08-05-2009, 12:45
xaxaxa!!!!!!!!! καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! :D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
08-05-2009, 13:03
...τι αλλο θ' ακούσουμε με τον ψυχανώμαλο που μπλέξαμε ;;;;:sm7:

NLS
08-05-2009, 13:55
ρε παιδια, μπαινει στο ντεποζιτο του GS1200 χταποδι / διχτυ για να βαζω το κρανος καμια φορα που βαριεμαι να το βαλω?? :hmmm:
εχουμε τετοια δινατοτιτα εμεισ?? :confused:
μπαινει η οχι?? :sm1:
θενκ κιου.... :sm6:

μην ξεχνάς όταν βαριέσαι να το βάλεις, να φοράς το ανάλογο καπελάκι τζόκεϊ όπως μας έχουν μάθει πολλοί φίλοι βαραντερίστι και άλλοι σοβαροί μηχανόβιοι (όπως και με GS βεβαίως βεβαίως)

η μηχανή έχει ειδικό γάτζο κάτω από τη σέλα για να δένεις το κράνος όταν ΔΕΝ είσαι πάνω της

psyxanwmalos
08-05-2009, 14:33
μπλεξαμε ρε νικολα, αστα να πανε!!! :D
αρχιγε μου νλσ, το αναλογο καπελακι που θα φοραω τωρα ειναι του θρυλου!!!! :sm7:
τι εχουμε κατω απο την σελα?!?! μιπως ειναι μονο στην φουλ εξτρα εκδοσι κ δεν το εχουμε ολοι?!?! ;)
με εχασες ρε τεραστιε, δεν εχω ιδεα τι εννοεισ!!!
ξερω τα αυτοματα beverly κτλ, που εχουν τρυπα κ τα βαζουν εκει, μιπως μπερδευεσαι με κανα τετοιο?!?!? :p

ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
08-05-2009, 14:58
Ούτε μέτρο χωρίς κρανός.Κανείς μας δεν ξαίρει που είναι το ραντεβού.
Εμένα με εχει σώσει 3 φορές.

psyxanwmalos
08-05-2009, 15:33
καλο το κρανος κ σωζει ζωες, αλλα επιδι ειμαι παιδαρος, :sm7:καμια φορα θελω να βλεπουν τα γκομενακια την ατελειωτη ομορφια μου, :sm3:οποτε, πλιζ πειτε μου:
μπαινει?? ναι?? η΄ου??? :sm5:

NLS
08-05-2009, 17:50
μπλεξαμε ρε νικολα, αστα να πανε!!! :D
αρχιγε μου νλσ, το αναλογο καπελακι που θα φοραω τωρα ειναι του θρυλου!!!! :sm7:
τι εχουμε κατω απο την σελα?!?! μιπως ειναι μονο στην φουλ εξτρα εκδοσι κ δεν το εχουμε ολοι?!?! ;)
με εχασες ρε τεραστιε, δεν εχω ιδεα τι εννοεισ!!!
ξερω τα αυτοματα beverly κτλ, που εχουν τρυπα κ τα βαζουν εκει, μιπως μπερδευεσαι με κανα τετοιο?!?!? :p

καλά του γαύρου πάντα φορεμένο ακόμα και μέσα από το κράνος

όχι για το γατζάκι πρέπει να βγάλεις τι σέλα, εκεί θα το δεις

δεν μπερδεύομαι με beverly γιατί σκούτερ έχω πλησιάσει μόνο σε νησί νοικιαστό και αυτό όταν είχε νοικιασμένα ήδη όλα τα πριόνια του

psyxanwmalos
08-05-2009, 23:52
ok, αμα ειναι θα το βαζω μεσα στη θηκη του κ θα το βαζω στη πλατη... :)
αν κ η λισι να εχω καμια σκλαβα με παπι να μου το κραταει (το κρανοσ εννοω :D), καλι ακουγεται.... :p

arisxios
09-05-2009, 00:02
Γιατί δεν το περνάς στο χέρι λένε ότι σε περίπτωση πτώσης προστατεύει τον αγγόνα :sm3::sm3::sm3:









Φίλε ούτε μέτρο χωρίς το κράνος !!!!!!!!!!!

giorgos_gs
09-05-2009, 00:22
παιδια δεν ειναι για τον αγκονα
γιατι μετα θα ψαχνουμε για 2 κρανη
αριστερο -δεξιο αγκονα.

edmark
09-05-2009, 01:29
παιδια δεν ειναι για τον αγκονα
γιατι μετα θα ψαχνουμε για 2 κρανη
αριστερο -δεξιο αγκονα.

Eδω με εχασες και εμενα........εσυ οταν πεχτεις (κουφια η ωρα τωρα λεμε) πεφτεις και με τους ΔΥΟ αγκονες??? εαν ναι καλα θα κανεις να παρεις και τριτο κρανακι να περρισωσεις και το κεφαλακι και τους αγκονες.... :sm7:λολ (καλο-κακιες και πειραγματα τωρα ξερεις, μην μου θυμωσεις ετσι ? καλοπροαιρεται πειραζω....)

NLS
09-05-2009, 02:41
εγώ πάλι σπάνια πειράζω καλοπροαίρετα
για να πειράζω κάτι θέλει πείραγμα (με το δικό μου φτωχό μυαλό)

psyxanwmalos
09-05-2009, 11:13
oλοι να ειμαστε καλα κ υγιεις για να πειραζομαστε κ να λεμε λαμακιες ο ενας στον αλλον!!! :p
διλαδι, αν παρω δυο κρανη, θα εχω κ δυο παπακια με ρωσσιδες για να μου τα πιανουν?!?! :D
κομβόι θα κατεβαινω!!! :sm7:

pepax66
09-05-2009, 11:43
oλοι να ειμαστε καλα κ υγιεις για να πειραζομαστε κ να λεμε λαμακιες ο ενας στον αλλον!!! :p
διλαδι, αν παρω δυο κρανη, θα εχω κ δυο παπακια με ρωσσιδες για να μου τα πιανουν?!?! :D
κομβόι θα κατεβαινω!!! :sm7:

Εγώ, πάλι, πιστεύω ότι μια πολύ καλή και έξυπνη λύση είναι να πάρεις μια βαρβάτη ρωσσίδα 2μετρη να την βάλεις να οδηγεί το GS σου ME ΜΑΓΙΟ και εσύ να ακολουθείς με γερμανικό cabrio ανοιχτό! Στη ρωσσίδα πρέπει να κρεμάσεις ταμπέλα που να λέει:
"ΤΟ GS ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΑΡΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΕ ΤΟ CABRIO"
'Ετσι θα είσαι ασφαλείς με το αυτοκίνητο (ζώνες κλπ) και θα σε διαφημίζει και ο μ......ρος με ταμπέλα! Καλός ε πως σου φάνηκα (έχω συγγενείς στην διαφίμιση).

:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

psyxanwmalos
09-05-2009, 12:10
ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sm8::sm5::sm4:

NLS
09-05-2009, 16:10
καλή ιδέα αυτή

αρκεί να μην πέσει η μικρή γιατί άμα πέσει θα αλλάξει το θέαμα και η διαφήμιση

NLS
09-05-2009, 17:29
ψυχανώμαλε είναι ωραίος τύπος γι' αυτό κοίτα να μη βαριέσαι συχνά να φοράς το κράνος σου

εγώ από τότε που έγινα μπαμπάς πριν 13 μήνες, ζήτημα να έχω πάει 500 μέτρα χωρίς κράνος (ίσως 1-2 φορές το τετράγωνο) πάντως

εξάλλου η μεγαλύτερη βλακεία είναι να πιστεύουμε ότι το δικό μας σπασμένο κεφάλι αφορά μόνο εμάς τους ίδιους

giorgos_gs
09-05-2009, 21:11
Eδω με εχασες και εμενα........εσυ οταν πεχτεις (κουφια η ωρα τωρα λεμε) πεφτεις και με τους ΔΥΟ αγκονες??? εαν ναι καλα θα κανεις να παρεις και τριτο κρανακι να περρισωσεις και το κεφαλακι και τους αγκονες.... :sm7:λολ (καλο-κακιες και πειραγματα τωρα ξερεις, μην μου θυμωσεις ετσι ? καλοπροαιρεται πειραζω....)

φορας και στους 2 αγκονεςγιατι δεν ξερεις απο που θα πεσεις,τωρα για το κεφαλι δεν χρειαζετε τιποτα ουτως η αλλως ειναι αδειο.

psyxanwmalos
09-05-2009, 21:33
ειστε ωραιοι ρε σεις!!! κ οι απαντησεις φοβερες!!! :p
χαιρομαι που υπαρχει χιουμορ!!! :)

droggitiszak
11-05-2009, 11:59
Εγώ, πάλι, πιστεύω ότι μια πολύ καλή και έξυπνη λύση είναι να πάρεις μια βαρβάτη ρωσσίδα 2μετρη να την βάλεις να οδηγεί το GS σου ME ΜΑΓΙΟ και εσύ να ακολουθείς με γερμανικό cabrio ανοιχτό! Στη ρωσσίδα πρέπει να κρεμάσεις ταμπέλα που να λέει:
"ΤΟ GS ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΑΡΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΕ ΤΟ CABRIO"
'Ετσι θα είσαι ασφαλείς με το αυτοκίνητο (ζώνες κλπ) και θα σε διαφημίζει και ο μ......ρος με ταμπέλα! Καλός ε πως σου φάνηκα (έχω συγγενείς στην διαφίμιση).

:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:




θεός θεός !!! :sm8:

ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
13-05-2009, 22:44
Ούτε μέτρο χωρίς κράνος.

EOD-K9
14-05-2009, 06:46
Ποπο τι είστε εσείς !!?? μια ερώτηση έκανε ο άνθρωπος 2 σελίδες αρλούμπες γεμίσατε :hmmm:

Έλα βρε φιλαράκι μπες παρακάτω έχει διχτάκια Θελει λιγο ψαξιμο αλλα θα βρεις αυτο που θες

Αλλα το κρανος το φορανε !! ;)

http://www.diopas.gr/
http://www.iordanis.com.gr/

psyxanwmalos
14-05-2009, 19:11
πανω που ειπα "να ενας σωστοςανθρωπος εδω μεσα, να με βοιθισει πανω στην αναγκη μου", μπικα κ ειδα τα εργοχειρα!!! :sm7:
τωρα που τα ειδα ομως, ψινομαι να βαλω κανενα πανω στο gs.... :sm3:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
14-05-2009, 19:53
Ποπο τι είστε εσείς !!?? μια ερώτηση έκανε ο άνθρωπος 2 σελίδες αρλούμπες γεμίσατε :hmmm:

Έλα βρε φιλαράκι μπες παρακάτω έχει διχτάκια Θελει λιγο ψαξιμο αλλα θα βρεις αυτο που θες

Αλλα το κρανος το φορανε !! ;)

http://www.diopas.gr/
http://www.iordanis.com.gr/



:sm6:

Arkas
14-05-2009, 20:20
Ποπο τι είστε εσείς !!?? μια ερώτηση έκανε ο άνθρωπος 2 σελίδες αρλούμπες γεμίσατε :hmmm:

Έλα βρε φιλαράκι μπες παρακάτω έχει διχτάκια Θελει λιγο ψαξιμο αλλα θα βρεις αυτο που θες

Αλλα το κρανος το φορανε !! ;)

http://www.diopas.gr/
http://www.iordanis.com.gr/

πανω που ειπα "να ενας σωστοςανθρωπος εδω μεσα, να με βοιθισει πανω στην αναγκη μου", μπικα κ ειδα τα εργοχειρα!!! :sm7:
τωρα που τα ειδα ομως, ψινομαι να βαλω κανενα πανω στο gs.... :sm3:
Συγνώμη βρε Λάμπρο αλλά :sm7::sm3::sm7:με τo μήνυμα τoυ EOD!!!

psyxanwmalos
15-05-2009, 10:26
το εχουμε που το εχουμε ξεφτιλισει σαν θεμα, ακουστε τι μου ετυχε σιμερα πρωι πρωι στην βασιλισσης σοφιας, εξω απο την αμερικανικη πρεσβεια... :Απορία:
πιγαινα την αδερφι μου στην δουλεια φορωντας την πρωτοτυπι κραναρα μου, οταν ξαφνικα ακουω απο μεγαφωνο: "ωραια τα αυτακια σου!!!!" :D
κοιταω πισω κ βλεπω ενα περιπολικο!!! κ μου ξαναλεει: " τα αυτακια σου ειναι ωραια!!!" ;)
δεν χρειαζεται να σου πω οτι ελυωσα στα γελια μαζι με την αδερφι μου κ τουσ αστυνομικουσ στο περιπολικο!!! :rolleyes:
:sm7: :sm7: :sm7:

το κρανοσ με τα αυτακια / ουριτσα στην φωτο.... :p

wet & dirty
15-05-2009, 10:33
Ποπο τι είστε εσείς !!?? μια ερώτηση έκανε ο άνθρωπος 2 σελίδες αρλούμπες γεμίσατε :hmmm:

Έλα βρε φιλαράκι μπες παρακάτω έχει διχτάκια Θελει λιγο ψαξιμο αλλα θα βρεις αυτο που θες

Αλλα το κρανος το φορανε !! ;)

http://www.diopas.gr/
http://www.iordanis.com.gr/


Mήπος ξέρεις τιμές για τράτες????:p:p

sotos
15-05-2009, 11:29
το εχουμε που το εχουμε ξεφτιλισει σαν θεμα, ακουστε τι μου ετυχε σιμερα πρωι πρωι στην βασιλισσης σοφιας, εξω απο την αμερικανικη πρεσβεια... :Απορία:
πιγαινα την αδερφι μου στην δουλεια φορωντας την πρωτοτυπι κραναρα μου, οταν ξαφνικα ακουω απο μεγαφωνο: "ωραια τα αυτακια σου!!!!" :D
κοιταω πισω κ βλεπω ενα περιπολικο!!! κ μου ξαναλεει: " τα αυτακια σου ειναι ωραια!!!" ;)
δεν χρειαζεται να σου πω οτι ελυωσα στα γελια μαζι με την αδερφι μου κ τουσ αστυνομικουσ στο περιπολικο!!! :rolleyes:
:sm7: :sm7: :sm7:

το κρανοσ με τα αυτακια / ουριτσα στην φωτο.... :p



ρε συ, όταν έγραφες ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΣ, δεν ήξερα οτι το ενοούσες ..... :sm1:

psyxanwmalos
15-05-2009, 11:42
ειμαι ονομα κ πραγμα ο π@υστης!!!! :sm2:

vellos
16-05-2009, 01:01
:sm7::sm7::sm7:

EOD-K9
16-05-2009, 07:29
βρε τι πάθαμε σε αυτό το ποστ :sm7::sm7::sm7:


ολοι οι ψυχακιδες ποσταρανε :sm7::sm7: