PDA

View Full Version : ΓΑΝΤΙΑ BMW


kornlaz
13-10-2011, 10:19
Καλημέρα σε όλη την παρέα.Σκέφτομαι τώρα για τον χειμώνα να αλλάξω γάντια και προσανατολίζομαι να πάρω bmw.Έχει να μου προτείνει κανείς κάποιο συγκεκριμένο;Ευχαριστώ πολύ.

MARK
13-10-2011, 10:23
Έχω τα All around ωραία και οικονομικά και είμαι ευχαριστημένος ;)

kornlaz
13-10-2011, 11:44
Όντως πολύ ωραίο γάντι.Το μέγεθος πως το βρίσκω;

nivam
13-10-2011, 11:56
Eγώ έχω τα Pro Winter II, δεν είναι τόσο ζεστά όσο λένε αλλά είναι αδιάβροχα και παρόλο τον όγκο τους έχεις σχετικά καλή επαφή με τα χειριστήρια. Ένα μειονέκτημα είναι οι πολύ λεπτές λωρίδες αλουμινίου οι οποίες ξεκολλάνε με τον καιρό. Είχα ματώσε θυμάμαι τη μύτη μου όταν πήγα να ξυθω. Στα υπέρ είναι και το μάκτρο στον αριστερό αντίχειρα ο οποίος καθαρίζει πολύ καλά την ζελατίνα όταν βρέχει. Τα μεγέθη νομίζω βγαίνουν μετρώντας περιμετρικά με μια μεζούρα την παλάμη. :)

MARK
13-10-2011, 12:00
Όντως πολύ ωραίο γάντι.Το μέγεθος πως το βρίσκω;

Η φόρμα είναι λίγο περίεργη,αγόρασα απέξω σύμφωνα με κάτι άλλα colori που είχα και ήταν μεγάλα.Τα πούλησα και τα αγόρασαν από Ελλάδα.Καλύτερα να τα δοκιμάσεις πριν τα πάρεις ....

ΤΖΩΡΤΖΗΣ
13-10-2011, 12:46
Να πάρεις τα pro summer της BMW.Εξαιρετικό χειμερινό γάντι και σε πολύ καλή τιμή πλέον...μη σε μπερδεύει το όνομα είναι χειμερινό.Θα το ευχαριστηθείς...το πιο ωραίο και βολικό γάντι που έχω βάλει και πίστεψέ με έχουν περάσει πολλά από τα χέρια μου ;)καλή αγορά

syan
13-10-2011, 13:00
Να πάρεις τα pro summer της BMW.Εξαιρετικό χειμερινό γάντι και σε πολύ καλή τιμή πλέον...μη σε μπερδεύει το όνομα είναι χειμερινό.Θα το ευχαριστηθείς...το πιο ωραίο και βολικό γάντι που έχω βάλει και πίστεψέ με έχουν περάσει πολλά από τα χέρια μου ;)καλή αγορά
:sm8::sm8:

TASOS GS
15-10-2011, 20:44
Έχω τα All around ωραία και οικονομικά και είμαι ευχαριστημένος ;)


ειναι αδιαβροχα στην βροχη...?