PDA

View Full Version : NECK BRACE δεν εχει μονο η BMW-KTM πια


evanb
11-05-2009, 21:50
Τρελάθηκα σήμερα όταν πέρασα από τον Παναγιώτη στην Μηχαλακοπουλου στο Moto Market. Μπαίνω μέσα δεν προλαβαίνω να χαιρετήσω και τι να δω στην βιτρίνα? Πάνω σε μια κούκλα το παρακάτω NeckBrace.
Εννοείτε ότι τον έβαλα να το κατεβάσει αμέσως (τώρα που το ξανασκέφτομαι σίγουρα δεν τον χαιρέτησα) και το δοκιμάζω.
Απίστευτα άνετο, δεν ενοχλεί, το κράνος δεν ‘βρίσκει’ στο στρίψιμο δεξιά-αριστερά, πίσω ‘βρίσκει’ στο σωστό σημείο, μπροστά ‘κάθετε’ εκεί που πρέπει .
Παιδιά έχω αγοράσει εδώ και ένα χρόνο το NeckBraceτης BMW. Το φορώ στα ταξίδια, αλλά όχι στο χώμα, επειδή δεν ήμουν και τόσο πολύ ευχαριστημένος, με ψιλό – ενοχλούσε. Μάλιστα στην εκδρομή Λουτράκι-Ναύπλιο το συζήταγα με τον Ntinopoulo που έχει κι’ αυτός το ίδιο, και προσπαθούσα να βρω αν έκανα κάτι λάθος. Ίσως είναι το σώμα μου έτσι .
Τώρα έρχομαι στο κόστος : λίγο πάνω από 100 euro(νομίζω 110 δεν θυμάμαι καλά) είναι νομίζω λίγο μεγαλούτσικη η διαφορά με της BMW.
Κατά την γνώμη μου είναι ότι πρέπει για τα χωμάτινα που θέλουμε να κάνουμε που και που, αρκεί να μας ‘κάνει’.
Όσοι σκοπεύετε να αγοράσετε θα σας πρότεινα να δοκιμάζατε και τα 2 NeckBrace και όποιο σας κάτσει καλύτερα. Δυστυχώς για μένα που δεν είχα άλλη επιλογή τότε &
ευτυχώς για τους καινούργιους που μπορούν να επιλέξουν.
Έτσι όπως πάει τώρα πια δεν θα με έκπλησσε αν δω του χρόνου και την ACERBIS να μπαίνει στον χορό.
BMWσε ευχαριστώ (που έκανες την αρχή )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skippybi
11-05-2009, 22:49
ευχαριστούμε για την ενημέρωση!!!!!!!!!!!;)

Arkas
11-05-2009, 23:53
:sm8::sm8::sm8:

gb1200
12-05-2009, 00:20
:sm8:

ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
12-05-2009, 08:19
Ευχαριστούμε για την ενημερωση.Μπορείς να μας πεις την ακριβή
διευθυνση του motomarket?

evanb
12-05-2009, 11:17
Moto Market Μιχαλακοπουλου 199

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
12-05-2009, 22:40
http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF66.gif