PDA

View Full Version : ΣΤΟΠ!!!!STOP!!!!!!


PACO
19-10-2011, 16:34
κοινουμενος ηλιουπολη σε λεωφορο και πλησιαζοντας σε διασταυρωση οπου εχω προτεραιοτητα εχει στοπ,σηματοδοτη που αναβοσβηνει πορτοκαλι(οχι φαναρι),εχουν γινει τροχαια με νεκρους!!!εν ετη 199..+παιδι νεκρο ..ο τυπος με βανακι περναει χωρις καν ελεγχο!!!μιλουσε στο κινητο,δεν ακουσε την κορνα μου,δεν κοιταξε καν ποιος κορναρε απο που κτλ..αρχιζω και τον κυνηγαω με σκουτερ με σκοπο οχι να το κουβεντιασω...... αφου τον μπλοκαρω μπαινωντας μπροστα και σταματοντας την κυκλοφορια του λεω να κλεισει κινητο-λαλουσε ακομη-του ανοιγω πορτα του λεω τι προηγηθηκε στο στενο και ενας τυπος 60+μου απαντα χιλια συγνωμη,δεν το καταλαβα,μιλαγα με νοσοκομειο και αλλα τετοια...
τι να δειρεις μετα τι να πεις...
καταληγω και γραφω αυτα διοτι...πρεπει να προσεχουμε πλεον εστω και αν εχουμε πρασινο,εστω και αν εχει στοπ....ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ.!!!!!!
η κατασταση λογω προβληματων-σκεψεων εχει ξεφυγει!!!!!:(

Albatros
19-10-2011, 16:46
Αυτό ίσχυε πάντα, προσέχουμε σαν να μην εχουμε προτεραιότητα πουθενά...
:hmmm:

princess
19-10-2011, 17:55
:hmmm::hmmm:

adventure
19-10-2011, 18:51
Ακόμα μεγαλύτερη προσοχή τώρα που η κατάσταση στους δρόμους δεν έχει προηγούμενο με αυτά που συμβαίνουν .

:hmmm: :hmmm: :hmmm:

kostas_366
19-10-2011, 18:51
ΠΡΟΣΟΧΗ, ο κόσμος έχει τρελαθεί..
Και εκείνο το τηλ. τι στα κομάτια, τόσες πολλες δουλειές έχουν όλοι....

panagiotis.farmer
19-10-2011, 18:54
:hmmm::hmmm:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
19-10-2011, 19:02
Μπράβο ρε Γιάννη .... "ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΟ ΚΕΦΙ"

Όταν διάβασα τον τίτλο κ την εισαγωγή σου,

μου "πιάστηκε" το στομάχι ....

Περίμενα να διαβάσω τα χειρότερα ...

Αλλά ... μου έφτιαξες την διάθεση, που δεν έγινε το "κακό" ...

Τέλος πάντων με τον κύριο ...

Μπορεί πραγματικά, να μίλαγε για κάτι σοβαρό - όχι πως αυτό τον απαλλάσσει από την μ***** του .... :(

Τέλος καλό - όλα καλά ... :)

Και όπως εσύ σωστά επισήμανες .....

ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΔΕΚΑΤΕΣΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!






.

tsatsos
19-10-2011, 19:16
Ζουγκλα...Χτες το μεσημερι σταματημενος στο φαναρι Β.Κων/νου και Ριζαρη πισω απο αυτοκινητο ερχετε ο αλλος και με κοπαναει και χωνομαι με το σκουτερ κατω απο το μπροστινο αυτοκινητο.Ευτυχως με λιγο πρησμενο ποδι και αρκετη ζημια στο σκουτερ.Χιλια συγνωμη μου ειπε ο τυπος αλλα νομιζω οτι ο κοσμος δεν ξερω αν φταινε τα προβληματα εχει αρχισει και παραμιλαει και ειναι αφηρημενος στο δρομο..:mad:

PACO
19-10-2011, 19:48
αγαπητε νικο λογω οτι πηγαινα στο πατρικο μου κατα τις 11 πρωι το συμβαν..ξερω το σημειο..ο τυπος περασε σφαιρα ..δεν εκοψε καθολου..το τηλ αριστερο χερι..απο εκει θα εβλεπε οτι ερχομουν..
αν ηταν αλλος και καλα ειχε προταιρεοτητα τον επαιρνε μαζι του στο παρμπριζ
απλα εγραψα διοτι πιανεται το δικο μου στομαχι οταν βλεπω πεσμενη μοτο στο οδοστρωμα!!
εκοψα μια 5 μετρα ετσιι λογω εμπειριας του δρομου..
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΗΛ. ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ
γλυτωσε τις μπουνιες ο τυπος:D:cool:

napgeo
19-10-2011, 19:56
Σε λίγο που θα παραμιλάει ο κοσμάκης , είμαι τις γνώμης να κυκλοφορούμε με την ΕΘΕΛ.....:)

Kimwnas
20-10-2011, 14:15
Σε λίγο που θα παραμιλάει ο κοσμάκης , είμαι τις γνώμης να κυκλοφορούμε με την ΕΘΕΛ.....:)

H με τίποτα τέτοια...

αν και τώρα που το σκέφτομαι κάποιοι άλλοι νομίζω θα τα χρειάζονται γιατί θα τους ψάχνει ο κόσμος...

http://www.youtube.com/watch?v=cDoRmT0iRic

XCHALLENGE
20-10-2011, 14:41
Εχουν/εχουμε λαλησει ΟΛΟΙ ( με τον napo ...το διαπιστωσαμε χθες )...Εκοψα τα μηχανακια μεσα στην Αθηνα ~4 χρονια τωρα και βρηκα την υγεια μου (ψυχικη).
Τα λεμε...

NLS
20-10-2011, 15:06
Σε λίγο που θα παραμιλάει ο κοσμάκης , είμαι τις γνώμης να κυκλοφορούμε με την ΕΘΕΛ.....:)

"σε λίγο";

lend
28-10-2011, 20:59
Κάθε μέρα γλυτώνω από του χάρου τα δόντιαΝεύρα

lougs
28-10-2011, 22:07
H με τίποτα τέτοια...

αν και τώρα που το σκέφτομαι κάποιοι άλλοι νομίζω θα τα χρειάζονται γιατί θα τους ψάχνει ο κόσμος...

The Marauder - Top Gear - BBC - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=cDoRmT0iRic)


Τι είναι ετούτο ρε παιδιά:Απορία::Απορία::Απορία:

pkiriakos
28-10-2011, 22:53
Αυτό ίσχυε πάντα, προσέχουμε σαν να μην εχουμε προτεραιότητα πουθενά...
:hmmm:+10000000000000000000