PDA

View Full Version : Κοντινη χωματινη?


R100GS PD
21-10-2011, 22:29
Φιλοι καλησπερα. Τωρα που το μηχανακι εγινε ετοιμοπολεμο σκεφτομαι να κανω καμια (βατη) χωματινη διαδρομη (ετσι για να ξεσκασω λιγο, με πνιξαν τα σκουπιδια). Εχει κανεις να προτινει κατι κοντα στην Αθηνα? Πολυ κοντα ομως!!!!

R100GS PD
21-10-2011, 22:31
Μη μου πειτε να παω να καβαλαω τους ξεχυλισμενους καδους!!!!Νεύρα

geod
21-10-2011, 22:43
Φιλοι καλησπερα. Τωρα που το μηχανακι εγινε ετοιμοπολεμο σκεφτομαι να κανω καμια (βατη) χωματινη διαδρομη (ετσι για να ξεσκασω λιγο, με πνιξαν τα σκουπιδια). Εχει κανεις να προτινει κατι κοντα στην Αθηνα? Πολυ κοντα ομως!!!!

Έλα να παρακολουθήσεις το level 1 στο Λαύριο την Κυριακή 23-10-11 !;)

evanslam
21-10-2011, 22:43
Μια πρόταση για καλές και βατες διαδρομές είναι και τα βουνά της Λαυρεωτικης που τα επισκεπτομαι λόγω απόστασης απο το σπιτι μου.
Σε μερικά απο αυτα γίνονται και οι εκπαιδευτικές διαδρομές του adventure off road training!

REK
21-10-2011, 23:17
Έλα να παρακολουθήσεις το level 1 στο Λαύριο την Κυριακή 23-10-11 !;)


σωστός..;)

πραγματικά αξιζει να το παρακολουθησει κάποιος είτε έχει επαφή με το χωμα είτε οχι..;) :)

εαν παλι δεν σε ενδιαφέρει, υπέροχες χωμάτινες βατές διαδρομές έχει η Πάρνηθα,η Πεντέλη(ορισμένα κομμάτια)..

όπως και να έχει καλη βόλτα..;)

commander
22-10-2011, 00:21
σωστός..;)


πραγματικά αξιζει να το παρακολουθησει κάποιος είτε έχει επαφή με το χωμα είτε οχι..;) :)

εαν παλι δεν σε ενδιαφέρει, υπέροχες χωμάτινες βατές διαδρομές έχει η Πάρνηθα,η Πεντέλη(ορισμένα κομμάτια)..


όπως και να έχει καλη βόλτα..;)

εγω παντως για καλο και για κακο εβαλα τα χωματινα....!!! :D

R100GS PD
22-10-2011, 03:52
Τα περιμενω, τελος του μηνα!!! Τελικα το πηρα για modern classic αλλα μαλλον το βλεπω να γυριζει πανω στα βουνα!!!! Με εχει ξετρελανει το μηχανακι.:sm7:Δεν το περιμενα!!!