PDA

View Full Version : Ο «κουκουλοφόρος» που δίνει εντολές στα ΜΑΤ!


black_hawk
22-10-2011, 18:25
Προσέξτε το νεαρό με το μπλε κασκέτο και το μπλε μπουφάν. Κρατάει ένα κοντάρι στα χέρια του και είναι μαζί με τους υπόλοιπους «κουκουλοφόρους» οι οποίοι πετούν πέτρες στη διμοιρία των ΜΑΤ που βρίσκεται επί της οδού Σουρή.
Στα πρώτα δευτερόλεπτα του βίντεο, μόλις περνάει μία γυναίκα μπροστά από τον «κουκουλοφόρο», αυτός κάθεται στο κράσπεδο της λεωφόρου Αμαλίας. Λίγα δευτερόλεπτα αργότερα σηκώνεται και κάνει νόημα στη διμοιρία των ΜΑΤ να υποχωρήσει κάτι που γίνεται άμεσα πράξη.
Προχωράει προς το μέρος τους κάνοντας νόημα στους υπόλοιπους «κουκουλοφόρους» να σταματήσουν να πετούν πέτρες ενώ παράλληλα ζητά από τους άνδρες των ΜΑΤ να υποχωρήσουν και να κατευθυνθούν προς την οδό Φιλελλήνων. Προφανώς οι κ.κ. Χρήστος Παπουτσής, Μανόλης Όθωνας και Λευτέρης Οικονόμου (υπουργός, υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη και νέος Γ.Γ. Δημόσιας Τάξης και τ. αρχηγός της ΕΛ.ΑΣ.) αλλά και η φυσική ηγεσία της ΕΛ.ΑΣ. υπό το νέο αρχηγό της Νικόλαο Παπαγιαννόπουλο είναι έκθετοι για μιαν ακόμη φορά. Η δράση του παρακράτους με αποδείξεις!
Λεπτομέρεια: Στα πρώτα δευτερόλεπτα του βίντεο, προσέξτε το λευκό καλώδιο της ενδοσυνεννόησης στο πρόσωπο του «κουκουλοφόρου».
(link) (http://www.kentrinews.gr/%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%BF-%CE%BF-%C2%AB%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%82%C2%BB-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%B4%CE%AF/)

Ντοκουμέντο! - Κουκουλοφόροι και ΜΑΤ μια γροθιά... - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ysB_A8bahdY)

:Απορία::confused:


:rolleyes::rolleyes:

yannis
22-10-2011, 18:58
Βρε παιδιά αμάν!!!!!!
Δεν θέλω να σχολιάσω τις μεθόδους της αστυνομίας, των διαδηλωτών ή των κουκουλοφόρων... όσοι έχουν "πείρα" σε ένα ή και παραπάνω από τα προαναφερθέντα σκέλη... ξέρουν.
Αυτό το βιντεάκι πάντως οτιδήποτε άλλο δείχνει, παρά την περιγραφή που διάβασα!!!!!
:cool:

jarhead
22-10-2011, 19:17
Nαι ναι και το καλωδιο της ενδοσυννενοησης ειναι το λαστιχακι της μασκας:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
22-10-2011, 19:23
... είναι ένα "σενάριο" γραμμένο "πάνω" σε κάποιες εικόνες ... :D

1. Ο κουκουλοφόρος, ποιός είναι ??? Ο νεαρός με το τζόκευ ???

2. Η γυναίκα που πέρασε ... απλά, για να έχει πλοκή το "story" ... :D

3. Πρώτα ξεκίνησε η "υποχώρηση" των ΜΑΤ κ μετά άρχισε τα νοήματα ο νεαρός ...

4. Το καλώδιο για την συνομιλία με τα ΜΑΤ, δεν το είδα ... :confused:

5. Αντίθετα, είδα τον νεαρό στο 0.25, με λευκό καλώδιο ενδοσυνεννόησης ... :cool:

yannis
22-10-2011, 19:28
... είναι ένα "σενάριο" γραμμένο "πάνω" σε κάποιες εικόνες ... :D

1. Ο κουκουλοφόρος, ποιός είναι ??? Ο νεαρός με το τζόκευ ???

2. Η γυναίκα που πέρασε ... απλά, για να έχει πλοκή το "story" ... :D

3. Πρώτα ξεκίνησε η "υποχώρηση" των ΜΑΤ κ μετά άρχισε τα νοήματα ο νεαρός ...

4. Το καλώδιο για την συνομιλία με τα ΜΑΤ, δεν το είδα ... :confused:

5. Αντίθετα, είδα τον νεαρό στο 0.25, με λευκό καλώδιο ενδοσυνεννόησης ... :cool:


Μα, νομίζω την έχει βάλει αγγελία... με το κράνος του Θεολόγου!!!!:sm7:

Troublemaker
22-10-2011, 20:24
Βρε παιδιά αμάν!!!!!!
Δεν θέλω να σχολιάσω τις μεθόδους της αστυνομίας, των διαδηλωτών ή των κουκουλοφόρων... όσοι έχουν "πείρα" σε ένα ή και παραπάνω από τα προαναφερθέντα σκέλη... ξέρουν.
Αυτό το βιντεάκι πάντως οτιδήποτε άλλο δείχνει, παρά την περιγραφή που διάβασα!!!!!
:cool:

Nαι ναι και το καλωδιο της ενδοσυννενοησης ειναι το λαστιχακι της μασκας:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

... είναι ένα "σενάριο" γραμμένο "πάνω" σε κάποιες εικόνες ... :D

1. Ο κουκουλοφόρος, ποιός είναι ??? Ο νεαρός με το τζόκευ ???

2. Η γυναίκα που πέρασε ... απλά, για να έχει πλοκή το "story" ... :D

3. Πρώτα ξεκίνησε η "υποχώρηση" των ΜΑΤ κ μετά άρχισε τα νοήματα ο νεαρός ...

4. Το καλώδιο για την συνομιλία με τα ΜΑΤ, δεν το είδα ... :confused:

5. Αντίθετα, είδα τον νεαρό στο 0.25, με λευκό καλώδιο ενδοσυνεννόησης ... :cool:

Αυτες οι "εγκυρες" ενημερωσεις των ΜΜΕ θα μας φανε.... Τον "τυπακο" που το επαιζε δημοσιογραφος με την τεραστια Nikkon και πεταγε κοτρονια και μαρμαρα, δεν ειδα να τον δειχνει κανενας "εγκριτος" και αδεκαστος δημοσιογραφος!
Το διαιρει και βασιλευε καλα κρατει ετσι οπως το εχουν κανει, και το "ο,τι πουλαει" καλυτερα, αυτο μας σερβιρουν!
Νεύρα
Παντου "βρωμα".....απ'οπου κ να το δεις!
Γι'αυτο μας αφησανε και τις "φουντες" νομιμες τωρα, να ειμαστε ζομπι να μην καταλαβαινουμε μια!Νεύρα

jarhead
22-10-2011, 20:59
:sm8::sm8:Αυτες οι "εγκυρες" ενημερωσεις των ΜΜΕ θα μας φανε.... Τον "τυπακο" που το επαιζε δημοσιογραφος με την τεραστια Nikkon και πεταγε κοτρονια και μαρμαρα, δεν ειδα να τον δειχνει κανενας "εγκριτος" και αδεκαστος δημοσιογραφος!
Το διαιρει και βασιλευε καλα κρατει ετσι οπως το εχουν κανει, και το "ο,τι πουλαει" καλυτερα, αυτο μας σερβιρουν!
Νεύρα
Παντου "βρωμα".....απ'οπου κ να το δεις!
Γι'αυτο μας αφησανε και τις "φουντες" νομιμες τωρα, να ειμαστε ζομπι να μην καταλαβαινουμε μια!Νεύρα


Αει γεια σου!!!

pkaran
22-10-2011, 21:41
... είναι ένα "σενάριο" γραμμένο "πάνω" σε κάποιες εικόνες ... :D

1. Ο κουκουλοφόρος, ποιός είναι ??? Ο νεαρός με το τζόκευ ???

2. Η γυναίκα που πέρασε ... απλά, για να έχει πλοκή το "story" ... :D

3. Πρώτα ξεκίνησε η "υποχώρηση" των ΜΑΤ κ μετά άρχισε τα νοήματα ο νεαρός ...

4. Το καλώδιο για την συνομιλία με τα ΜΑΤ, δεν το είδα ... :confused:

5. Αντίθετα, είδα τον νεαρό στο 0.25, με λευκό καλώδιο ενδοσυνεννόησης ... :cool:
+100000000000
Εγώ δεν κατάλαβα.

kostaskyriakos
22-10-2011, 23:18
μια μαλα@@@ κ μιση...καμια σχεση ο νεαρος με αυτα που λενε!!!ελεος .....το λευκο που κρεμεται ειναι ιατρικη μασχα κ κ ματατζιδες κανουν υποχωρηση προτου τους κανει νοημα ο άλλος!!!ρε μαγκες γαμ@@@@τα συμπερασματα που βγαζεται συνεχεια ελεος δηλ!!!!!!

kostaskyriakos
22-10-2011, 23:20
Προσέξτε το νεαρό με το μπλε κασκέτο και το μπλε μπουφάν. Κρατάει ένα κοντάρι στα χέρια του και είναι μαζί με τους υπόλοιπους «κουκουλοφόρους» οι οποίοι πετούν πέτρες στη διμοιρία των ΜΑΤ που βρίσκεται επί της οδού Σουρή.
Στα πρώτα δευτερόλεπτα του βίντεο, μόλις περνάει μία γυναίκα μπροστά από τον «κουκουλοφόρο», αυτός κάθεται στο κράσπεδο της λεωφόρου Αμαλίας. Λίγα δευτερόλεπτα αργότερα σηκώνεται και κάνει νόημα στη διμοιρία των ΜΑΤ να υποχωρήσει κάτι που γίνεται άμεσα πράξη.
Προχωράει προς το μέρος τους κάνοντας νόημα στους υπόλοιπους «κουκουλοφόρους» να σταματήσουν να πετούν πέτρες ενώ παράλληλα ζητά από τους άνδρες των ΜΑΤ να υποχωρήσουν και να κατευθυνθούν προς την οδό Φιλελλήνων. Προφανώς οι κ.κ. Χρήστος Παπουτσής, Μανόλης Όθωνας και Λευτέρης Οικονόμου (υπουργός, υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη και νέος Γ.Γ. Δημόσιας Τάξης και τ. αρχηγός της ΕΛ.ΑΣ.) αλλά και η φυσική ηγεσία της ΕΛ.ΑΣ. υπό το νέο αρχηγό της Νικόλαο Παπαγιαννόπουλο είναι έκθετοι για μιαν ακόμη φορά. Η δράση του παρακράτους με αποδείξεις!
Λεπτομέρεια: Στα πρώτα δευτερόλεπτα του βίντεο, προσέξτε το λευκό καλώδιο της ενδοσυνεννόησης στο πρόσωπο του «κουκουλοφόρου».
(link) (http://www.kentrinews.gr/%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%BF-%CE%BF-%C2%AB%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%82%C2%BB-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%B4%CE%AF/)

Ντοκουμέντο! - Κουκουλοφόροι και ΜΑΤ μια γροθιά... - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ysB_A8bahdY)

:Απορία::confused:


:rolleyes::rolleyes:



για σεναριογραφος θα εισαι κορυφη πάντως!!!!!

jarhead
22-10-2011, 23:25
για σεναριογραφος θα εισαι κορυφη πάντως!!!!!

Παλικαρε μην το ψαχνεις....ο καθεις μπορει να λεει την παπαρια του στο Ιντερνετ , απλα εμεις πρεπει να μπαινουμε στον κοπο και να τα φιλτραρουμε και να μην τα αναπαραγουμε ετσι απλα...Παντως με χαρα μου βλεπω οτι εδω μεσα ειμαστε ψαγμενοι και δεν 'καταπινουμε' αυτα που μας σερβιρουν απλοχερα!!!

ortho
22-10-2011, 23:25
για σεναριογραφος θα εισαι κορυφη πάντως!!!!!

Το κείμενο δεν είναι του Θανάση. δες το λινκ που έδωσε.;)

jarhead
22-10-2011, 23:28
Το κείμενο δεν είναι του Θανάση. δες το λινκ που έδωσε.;)

Που σαι συ βρε αντρειωμενε?

ortho
22-10-2011, 23:34
Που σαι συ βρε αντρειωμενε?


Καλησπέρα Σωκράτη! Είπα να μην πολυσχολιάζω πιά, ψιλοβαρέθηκα!;)

Εσύ τι κάνεις ρε φίλε; Τι λέει η Σαλονίκη;

jarhead
23-10-2011, 00:00
Προς το παρον το κραταμε το μαγαζι...

Eftixis
23-10-2011, 00:36
Καλά ρε παιδιά δεν γνωρίζετε ότι στην αστυνομία υπάρχει ιδική μονάδα που εκπαιδεύεται και πληρώνετε για αυτή την δουλειά. Εγώ κάποτε σε διαδήλωση βρέθηκα με χειροπέδες στα χέρια από τους διπλανούς μου που διαδήλωναν μαζί μου και όταν είδαν ότι αγρίεψα μου περάσανε τα βραχιολάκια. Αυτές οι ειδικές δυνάμεις είναι οι κουκουλοφόροι και χρησιμοποιούνται για πολλούς λόγους

black_hawk
23-10-2011, 00:48
Καλά ρε παιδιά δεν γνωρίζετε ότι στην αστυνομία υπάρχει ιδική μονάδα που εκπαιδεύεται και πληρώνετε για αυτή την δουλειά. Εγώ κάποτε σε διαδήλωση βρέθηκα με χειροπέδες στα χέρια από τους διπλανούς μου που διαδήλωναν μαζί μου και όταν είδαν ότι αγρίεψα μου περάσανε τα βραχιολάκια. Αυτές οι ειδικές δυνάμεις είναι οι κουκουλοφόροι και χρησιμοποιούνται για πολλούς λόγους

Οχι βρε Ευτυχη.. Δε σε πιστευω! Μου χαλας το.. "ονειρο"!!! :sm3::sm3::sm3:





:mad::mad::hmmm:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-10-2011, 02:43
Δεν είπε κανείς ότι είναι φαντασία του Θανάση (black_hawk) το κείμενο,

αλλά ούτε κ το βίντεο ... αλλοίμονο ...

Αυτό που κρίναμε - ή καλύτερα, ΕΓΩ έκρινα - ήταν το βίντεο ...

Όσο για τις "ειδικές δυνάμεις" που λέει ο Ευτύχης ... "πιθανόν" να υπάρχουν ... ;):o:rolleyes::p

ortho
23-10-2011, 10:20
Δεν είπε κανείς ότι είναι φαντασία του Θανάση (black_hawk) το κείμενο,

αλλά ούτε κ το βίντεο ... αλλοίμονο ...

Αυτό που κρίναμε - ή καλύτερα, ΕΓΩ έκρινα - ήταν το βίντεο ...

Όσο για τις "ειδικές δυνάμεις" που λέει ο Ευτύχης ... "πιθανόν" να υπάρχουν ... ;):o:rolleyes::p

Το "πιθανόν" σβήσε το Νίκο, ζουν ανάμεσά μας! Σε όλους αυτούς τους κύκλους υπάρχουν φυτευτοί ασφαλίτες για άντληση πληροφοριών. Και φυσικά εκ των πραγμάτων συμμετέχουν στους χουλιγκανισμούς. Το θέμα είναι αν τους υποδαυλίζουν κιόλας....

napgeo
23-10-2011, 23:50
Δηλ ο κουκουλοφόρος είναι Αξιωματικός της ΕΛΑΣ. Να το δούμε και αυτό και μετά να πάμε για μπάνιο στον Πηνειό ποταμό.
Που είναι Ηπειρώτικος. Γιατί κάποιοι τον κάναν (της Λάρσας).................:hmmm:

kostaskyriakos
24-10-2011, 00:35
ρε παλικαρια μου,εννοειται οτι υπαρχουν πληροφοριοδοτες παντου.....αλλα δεν μπορω να καταλαβω που κολλατε το οτι εαν συμμετεχουν η οχι????
ΑΥΤΟ δηλαδη σας απασχολει εσας????μην ειστε τόσο στενομυαλοι.......απο λα αυτα δηλ αυτες τις μερες αυτο ειναι το προβλημα σας????το εαν στους 200 αναρχικους που τα εκανα μπουρ@@@λο.τα 10 ατομα εαν ηταν ασφαλιτες η ΌΧΙ??????και εγω λεω πες οτι ηταν!!!οκ!!τι θα αλλαξει τωρα??
τα λυσαμε τα προβληματα μας???

black_hawk
24-10-2011, 00:43
..αυτο ειναι το προβλημα σας????το εαν στους 200 αναρχικους που τα εκανα μπουρ@@@λο.τα 10 ατομα εαν ηταν ασφαλιτες η ΌΧΙ??????και εγω λεω πες οτι ηταν!!!οκ!!τι θα αλλαξει τωρα??
τα λυσαμε τα προβληματα μας???

Χμμμ.. Ενδιαφερουσα θεση!!.. :cool::cool:







:rolleyes:

silvestros
24-10-2011, 03:29
στο 0.03 περναει μια μεσηλικη μπροστα απο το δρομο με μαυρη τσαντα και ακουμπαει τον ωμο της και κοιταει τον τυπο με το καπέλλο δηλαδη τον επικεφαλης των τοπικων αστυνομικων δυναμεων νοτίου ελλάδας.....τυχαιο? δεν νομιζω.... έλεος....

TEOSS
24-10-2011, 12:10
Καλά ρε παιδιά δεν γνωρίζετε ότι στην αστυνομία υπάρχει ιδική μονάδα που εκπαιδεύεται και πληρώνετε για αυτή την δουλειά. Εγώ κάποτε σε διαδήλωση βρέθηκα με χειροπέδες στα χέρια από τους διπλανούς μου που διαδήλωναν μαζί μου και όταν είδαν ότι αγρίεψα μου περάσανε τα βραχιολάκια. Αυτές οι ειδικές δυνάμεις είναι οι κουκουλοφόροι και χρησιμοποιούνται για πολλούς λόγους

Δηλαδή φίλε τι εννοείς <<αγρίεψες>> ??? γιατί δεν νομίζω να φώναζες πολύ δυνατά και σε ΄πιάσανε για ηχορύπανση … :rolleyes:
:sm7::sm7::sm7:

TEOSS
24-10-2011, 12:42
Μπορούν να εξηγήσουν την θέση τους οι κύριοι που υποστηρίζουν :

Καλά ρε παιδιά δεν γνωρίζετε ότι στην αστυνομία υπάρχει ιδική μονάδα που εκπαιδεύεται και πληρώνετε για αυτή την δουλειά. Εγώ κάποτε σε διαδήλωση βρέθηκα με χειροπέδες στα χέρια από τους διπλανούς μου που διαδήλωναν μαζί μου και όταν είδαν ότι αγρίεψα μου περάσανε τα βραχιολάκια. Αυτές οι ειδικές δυνάμεις είναι οι κουκουλοφόροι και χρησιμοποιούνται για πολλούς λόγους

Οχι βρε Ευτυχη.. Δε σε πιστευω! Μου χαλας το.. "ονειρο"!!! :sm3::sm3::sm3:





:mad::mad::hmmm:

Το "πιθανόν" σβήσε το Νίκο, ζουν ανάμεσά μας! Σε όλους αυτούς τους κύκλους υπάρχουν φυτευτοί ασφαλίτες για άντληση πληροφοριών. Και φυσικά εκ των πραγμάτων συμμετέχουν στους χουλιγκανισμούς. Το θέμα είναι αν τους υποδαυλίζουν κιόλας....


Να εξηγήσουν τον τρόπο δράσης των αναρχικών….δηλαδή βλέπουν ένα κάλεσμα στο ιντυ πχ. για Κερατέα, για προπύλαια…. Πάνε να κάνουν μια ειρηνική πορεία και έρχονται κρατικοί και τους υποδαυλίζουν για επεισόδια, που αυτοί δεν έχουν πρόθεση να κάνουν αλλά υποκύπτουν .
Τότε …
…τρέχουν και αγοράζουν μπουκάλια, βενζίνη, λοστάρια κ.α.… και επιτίθονται στους αστυνομικούς….
Έχουν όλον τον οπλισμό και εξοπλισμό μαζί τους αλλά με πρόθεση μόνο για να τον κάνουν βόλτα …και επ΄ ευκαιρίας τον χρησιμοποιούν !!!
π.χ. τι θα κανείς σήμερα Μήτσο? …θα βγάλω βόλτα 3 μολότοφ και μια σκύλα (όχι το ζώο) .:rolleyes:

ortho
24-10-2011, 16:07
TEOSS άσε τις εξυπνάδες! Το ξέρεις κι εσύ πολύ καλά τι συμβαίνει. Αν το κάνεις μόνο για το τζέρτζελο πες το να το ξέρουμε.

Και για να τελειώνουμε, ασφαλίτες υπάρχουν ανάμεσα στους "αναρχομπαχαλάκηδες". Και φυσικά συμμετέχουν στα επεισόδια διότι αν δεν το κάνουν θα τους πάρουν μυρωδιά και θα τους πετσοκόψουν. Εχω μιά ερώτηση κι αν μπορείς απάντησέ την. Θα μπορούσαν άραγε να αποτρέψουν εκ των έσω τα επεισόδια; Είσαι απόλυτα σίγουρος ότι δεν τα υποκινούν;

Είσαι σίγουρος ότι δεν υπάρχουν ΜΑΤατζήδες οι οποίοι λαμβάνουν μέρος σε επεισόδια ( όχι εν υπηρεσία ούτε προβοκατόρικα, αλλά όντως αγανακτισμένοι ) και μετά δεν πλακώνονται με τους συναδέρφους τους λόγω αυτών;

Αντί να ζητάς να δικαιολογήσουμε ή εξηγήσουμε κάποιοι αυτά που ίσως έχουμε δει, ακούσει ή απλά υποθέτουμε, δώσε εσύ τα στοιχεία που τα γνωρίζεις καλύτερα.

Και για να σου φύγει το γινάτι, έχω αρκετούς φίλους και γνωστούς αστυνομικούς που και γνωρίζουν τις απόψεις μου και κανείς δε με διέψευσε. Κι όταν έχω λάθος μου το λένε και το δέχομαι.

Δεν το παίζει κανείς όμως ξυπνοπούλι και με ύφος.

TEOSS
25-10-2011, 00:20
TEOSS άσε τις εξυπνάδες! Το ξέρεις κι εσύ πολύ καλά τι συμβαίνει. Αν το κάνεις μόνο για το τζέρτζελο πες το να το ξέρουμε.
.........
Και για να σου φύγει το γινάτι, έχω αρκετούς φίλους και γνωστούς αστυνομικούς που και γνωρίζουν τις απόψεις μου και κανείς δε με διέψευσε. Κι όταν έχω λάθος μου το λένε και το δέχομαι.

Δεν το παίζει κανείς όμως ξυπνοπούλι και με ύφος.


Αυτό περί γινάτι και τις ######## για έξυπνα πουλιά αλλού, συνεννοηθήκαμε ?…

TEOSS
25-10-2011, 00:24
Καλά ρε παιδιά δεν γνωρίζετε ότι στην αστυνομία υπάρχει ιδική μονάδα που εκπαιδεύεται και πληρώνετε για αυτή την δουλειά. Εγώ κάποτε σε διαδήλωση βρέθηκα με χειροπέδες στα χέρια από τους διπλανούς μου που διαδήλωναν μαζί μου και όταν είδαν ότι αγρίεψα μου περάσανε τα βραχιολάκια. Αυτές οι ειδικές δυνάμεις είναι οι κουκουλοφόροι και χρησιμοποιούνται για πολλούς λόγους

Είσαι ψεύτης και κοινός συκοφάντης .

black_hawk
25-10-2011, 00:52
Αυτό περί γινάτι και τις ######## για έξυπνα πουλιά αλλού, συνεννοηθήκαμε ?…

Είσαι ψεύτης και κοινός συκοφάντης .


Oι προσωπικες υβρεις (-"απειλες"), περαν του οτι δεν συναδουν με την ολη εικονα του forum, οχι μονο σε εκθετουν προσωπικα , αλλα μειωνουν και ΟΛΑ! τα υπολοιπα μελη που προσπαθουν να συνομιλησουν μαζι σου.. :)

yannis
25-10-2011, 04:35
Oι προσωπικες υβρεις (-"απειλες"), περαν του οτι δεν συναδουν με την ολη εικονα του forum, οχι μονο σε εκθετουν προσωπικα , αλλα μειωνουν και ΟΛΑ! τα υπολοιπα μελη που προσπαθουν να συνομιλησουν μαζι σου.. :)

Μα... επανάσταση στο φόρουμ κάνει ο άνθρωπος!!!!!!;)

Πέρα από την πλάκα... δεν μπορείτε από την μια να εκλαμβάνεται τις ανορθόγραφες (παράβαση νόμων είναι και αυτές) ή τις "συγκεκαλυμμένες" εκφράσεις, σαν ατομικό δικαίωμα και από την άλλη να καταδικάζετε εκφράσεις που είναι στο καθημερινό και κοινά αποδεκτό λεξιλόγιο. Στο κάτω-κάτω έκαστος αντιδρά με τον τρόπο που έχει συνηθίσει. Ο καθηγητής μιλώντας και αναλύοντας, ο οικοδόμος πετώντας τούβλα, ο μαουνιέρης ας μην πω... και καλύτερα να μην φτάσω στις πουτ###ς και στους χασάπηδες!!!! Όλοι δικαίωμα έχουν στην "δημοκρατική" μας κοινωνία!!! Αλήθεια ενοχλούν λιγότερο την αισθητική του φόρουμ, εκφράσεις που είναι ξεκάθαρο πως προσβάλουν άλλους παροικούντες και ταυτόγχρονα υποκινούν σε αναταραχές που θα κοστίσουν άμεσα στην ασφάλεια και στην πρόοδο της οικογενείας των;;; Ή μήπως είναι αποδεκτές από μία "υποτιθέμενη" πλειοψηφία... οπότε, τουμπεκί;;; όχι αλλά κάπου αλλού διαβάζουμε για φασισμούς (sic)!!!!

GeorgeP
25-10-2011, 09:28
Μα... επανάσταση στο φόρουμ κάνει ο άνθρωπος!!!!!!;)

Πέρα από την πλάκα... δεν μπορείτε από την μια να εκλαμβάνεται τις ανορθόγραφες (παράβαση νόμων είναι και αυτές) ή τις "συγκεκαλυμμένες" εκφράσεις, σαν ατομικό δικαίωμα και από την άλλη να καταδικάζετε εκφράσεις που είναι στο καθημερινό και κοινά αποδεκτό λεξιλόγιο. Στο κάτω-κάτω έκαστος αντιδρά με τον τρόπο που έχει συνηθίσει. Ο καθηγητής μιλώντας και αναλύοντας, ο οικοδόμος πετώντας τούβλα, ο μαουνιέρης ας μην πω... και καλύτερα να μην φτάσω στις πουτ###ς και στους χασάπηδες!!!! Όλοι δικαίωμα έχουν στην "δημοκρατική" μας κοινωνία!!! Αλήθεια ενοχλούν λιγότερο την αισθητική του φόρουμ, εκφράσεις που είναι ξεκάθαρο πως προσβάλουν άλλους παροικούντες και ταυτόγχρονα υποκινούν σε αναταραχές που θα κοστίσουν άμεσα στην ασφάλεια και στην πρόοδο της οικογενείας των;;; Ή μήπως είναι αποδεκτές από μία "υποτιθέμενη" πλειοψηφία... οπότε, τουμπεκί;;; όχι αλλά κάπου αλλού διαβάζουμε για φασισμούς (sic)!!!!

ψηλα γραμματα για τους ''εξυπνους''......αυτους δλδ που θεωρουν εαυτους εξυπνοτερους των άλλων.

gsmaniac
25-10-2011, 10:39
Τελικά το φόρουμ έχει τόσο μεγάλη δύναμη;;;;;:Απορία:
Επαναστάτες,υποκινητές,φασιστες,δημοκρατικοί,μπατσοι...κλπ
Χαλαρωστε κύριοι...μην σκισωμεν καμμιά καλτσα,απόψεις για διάφορα που μας απασχολούν γράφουμε και συζητάμε και δεν χρειάζονται προσωπικές επιθέσεις και χαρακτηρισμοί...:cool:

Σιγά μην κινδυνεύει η Ασφαλεια μας....και η στθεροτητα της χωρας:D

yannis
25-10-2011, 10:55
Τελικά το φόρουμ έχει τόσο μεγάλη δύναμη;;;;;:Απορία:
Επαναστάτες,υποκινητές,φασιστες,δημοκρατικοί,μπατσοι...κλπ
Χαλαρωστε κύριοι...μην σκισωμεν καμμιά καλτσα,απόψεις για διάφορα που μας απασχολούν γράφουμε και συζητάμε και δεν χρειάζονται προσωπικές επιθέσεις και χαρακτηρισμοί...:cool:

Σιγά μην κινδυνεύει η Ασφαλεια μας....και η στθεροτητα της χωρας:D

Κώστα μου δεν σε είδα τόσο χαλαρό την άλλη φορά με τους αστυνομικούς/μπάτσους!!!!;)
Και αφού λέμε απόψεις, γιατί αυτές είναι φούσκες και οι άλλες περί γιούργια τεκμηριωμένες!?!?!?:cool:

gsmaniac
25-10-2011, 11:31
Κώστα μου δεν σε είδα τόσο χαλαρό την άλλη φορά με τους αστυνομικούς/μπάτσους!!!!;)
Και αφού λέμε απόψεις, γιατί αυτές είναι φούσκες και οι άλλες περί γιούργια τεκμηριωμένες!?!?!?:cool:

Όταν χτυπάνε κόσμο και κοσμάκη...δεν είμαι χαλαρος
Αλλα προσωπικούς χαρακτηρισμούς σε μέλος του φόρουμ,δεν πρόκειται να κάνω,εκτός και τον δω να βαράει γυναικόπαιδα
Με έχεις καταλάβει ....νομιζω;)
Έχω πολλά φιλαράκια μπατσους...αδερφές,ναυτικούς και μοδιστρες.ποτέ δεν με ενδιέφερε το επάγγελμα ,παρά μόνο οι συμπεριφορές...:rolleyes:
Και όπως λέει και ο μπάρος μου....η δουλειά δεν είναι ντροπη:D

ntinopoulos
25-10-2011, 11:35
Όταν χτυπάνε κόσμο και κοσμάκη...δεν είμαι χαλαρος
Αλλα προσωπικούς χαρακτηρισμούς σε μέλος του φόρουμ,δεν πρόκειται να κάνω,εκτός και τον δω να βαράει γυναικόπαιδα
Με έχεις καταλάβει ....νομιζω;)
Έχω πολλά φιλαράκια μπατσους...αδερφές,ναυτικούς και μοδιστρες.ποτέ δεν με ενδιέφερε το επάγγελμα ,παρά μόνο οι συμπεριφορές...:rolleyes:
Και όπως λέει και ο μπάρος μου....η δουλειά δεν είναι ντροπη:D
αδερφες...?:Απορία:
α ναι ρε συ,τους αεκτζηδες εννοεις...:p:sm7:

Troublemaker
25-10-2011, 12:06
Καλά ρε παιδιά δεν γνωρίζετε ότι στην αστυνομία υπάρχει ιδική μονάδα που εκπαιδεύεται και πληρώνετε για αυτή την δουλειά. Εγώ κάποτε σε διαδήλωση βρέθηκα με χειροπέδες στα χέρια από τους διπλανούς μου που διαδήλωναν μαζί μου και όταν είδαν ότι αγρίεψα μου περάσανε τα βραχιολάκια. Αυτές οι ειδικές δυνάμεις είναι οι κουκουλοφόροι και χρησιμοποιούνται για πολλούς λόγους
Μια μικρη "διορθωσουλα" αν μου επιτρεπεται....
Δεν ειναι "ειδικες ομαδες", ειτε λεγονται "αντιτρομοκρατικη" αυτοι οι ανθρωποι, ειτε "ασφαλεια" υπαρχουν χρονια τωρα κ αλοιμονο αν δε το ξεραμε, και ουτε "πληρωνονται" ειδικα για αυτη τη δουλεια......:hmmm:

yannis
25-10-2011, 12:39
Όταν χτυπάνε κόσμο και κοσμάκη...δεν είμαι χαλαρος
Αλλα προσωπικούς χαρακτηρισμούς σε μέλος του φόρουμ,δεν πρόκειται να κάνω,εκτός και τον δω να βαράει γυναικόπαιδα
Με έχεις καταλάβει ....νομιζω;)
Έχω πολλά φιλαράκια μπατσους...αδερφές,ναυτικούς και μοδιστρες.ποτέ δεν με ενδιέφερε το επάγγελμα ,παρά μόνο οι συμπεριφορές...:rolleyes:
Και όπως λέει και ο μπάρος μου....η δουλειά δεν είναι ντροπη:D

Κώστα, δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου και το ξέρεις. Όταν αναφέρομαι έτσι θέλω να σου πω, πως ο καθένας μας "αρπάζει" με ότι αυτός θεωρεί σοβαρότερα. Σίγουρα δεν χρειάζεται να τσακωνόμαστε εδώ, πέρα από την χρήσιμη καμμιά φορά εκτόνωση. Όμως αν προσέξεις, όσοι αντιδρούν σε αυτά τα θέματα, πάρα πολύ σπάνια ξεκινούν οι ίδιοι θέματα που "ηλεκτρίζουν".;)

Τώρα... για τα φιλαράκια σου... σιγά μην έκανες διακρίσεις, εσύ εστιάζεις στο κοινό τέλος!!!!:sm7:

ortho
25-10-2011, 13:14
Αυτό περί γινάτι και τις ######## για έξυπνα πουλιά αλλού, συνεννοηθήκαμε ?…


TEOSS αυτές τις συμπεριφορές να τις χρησιμοποιείς στη δουλειά σου!
Οπως και τις απειλές.
Δεν απάντησες όμως σε αυτό που ρώτησα.
Επίσης στον Ευτύχη απάντησες 2 φορές στο ίδιο ποστ του, την πρώτη με "χιούμορ" και τη δεύτερη με ύβρεις.

Είναι η κακή νοοτροπία φίλε μου που είναι ασυγχώρητη, όχι οι άνθρωποι!

gsmaniac
25-10-2011, 13:25
αδερφες...?:Απορία:
α ναι ρε συ,τους αεκτζηδες εννοεις...:p:sm7:
Όπου αδερφές....γράψε φαρμακοποιους;)