PDA

View Full Version : Γνωμες για e-shop Too Fast


asotosios
07-11-2011, 16:46
Καλησπερα σε ολους...

ενδιαφερομαι να κανω καποιες αγορες απο το εν λογω καταστημα, αλλα μεσω ιντερνετ μιας και οι τιμες ειναι πολυ καλες...
βασικα ενδιαφερομαι για εναν σχεδον πληρη εξοπλισμο δλδ κρανος, γαντια, μπουφαν 4ων εποχων (αργοτερα ενα καλοκαιρινο αλλα εχουμε καιρο ακομα), προστασια λαιμου απο κρυο κτλ...και παντελονακι...μιας και θα τα παρω χ 2 (και για την γυναικα) θα με ενδιεφερε να μου πειτε την γνωμη σας σε ποιοτητα πραγματων, εξυπηρετηση, τιμες (καλες ή τσιμπιμενες) και αξιοπιστια στην περιπτωση που κατσει καμια στραβη με καποιο απο τα πραγματα που ενδιαφερομαι να αγορασω...

ευχαριστω...


ΥΓ: @ Διαχείριση...μάλλον έπρεπε να το βάλω στην ενότητα Αναβάτης... συγγνώμη για το λαθος, σας παρακαλώ να μετακινηθεί...

asotosios
07-11-2011, 18:00
ουτε στον εξοπλισμο αναβατη...εχω πολλα να μαθω ακομα... :)...!!!
κανεις...καμια γνωμη...???

skippybi
07-11-2011, 18:40
περίμενε και θα σε πληροφορήσουν οι ειδικοί...;)

MARK
07-11-2011, 19:33
Είναι καλό μαγαζί με πολυ καλές τιμές και μας γνώρίζει σαν GS FORUM(μας δίνει και δώρα στην κοπή της πίτας),και καλό θα ήταν να αναφέρεις ότι είσαι μέλος ...:)

nivo
07-11-2011, 19:38
πας απο εκει να τα δεις πρωτα ,και μετα παραγγελνεις οτι θες ,και για το μεγεθος και για την ποιοτιτα καλο ειναι νατα δεις απο κοντα πριν κανεις κατι ...γενικα ομως υπαρχουν μαγαζια με ευκαιριες σε επωνυμα ειδη ρουχισμου και εξοπλησμου ..

bogart
07-11-2011, 21:26
καλό μαγαζί, 5 λεπτά από το σπίτι μου...
είχα ψωνίσει το 10 μου μπουφάν από εκεί...

πήγαινε να ρίξεις μια ματιά...

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
07-11-2011, 22:56
Είναι καλό μαγαζί με πολυ καλές τιμές και μας γνώρίζει σαν GS FORUM(μας δίνει και δώρα στην κοπή της πίτας),και καλό θα ήταν να αναφέρεις ότι είσαι μέλος ...:)



Καλύτερα να πας από κει ...

Όπως λέει κ ο Mark,

μας είχαν υποσχεθεί έκπτωση στο φόρουμ ... για συζήτησέ το ... ;)

Ίσως να έχεις κ καλύτερη τιμή απ' το ΝΕΤ ...

Gazi
07-11-2011, 23:25
Καλύτερα να πας από κει ...

Όπως λέει κ ο Mark,

μας είχαν υποσχεθεί έκπτωση στο φόρουμ ... για συζήτησέ το ... ;)

Ίσως να έχεις κ καλύτερη τιμή απ' το ΝΕΤ ...


Θα συμφωνήσω!!!!:):):):):)

griv_gs
07-11-2011, 23:39
Έχω πάει μια φορά για μια ματιά.
Καλύτερα όπως λένε οι παραπάνω να πας από εκεί και να τα δεις από κοντά και όχι μόνο από το net.

asotosios
08-11-2011, 10:18
Ευχαριστω για τις γνωμες...θα παω και θα σας λετ γιου νοου...
αλλα ιντερνετικα καταστηματα εμπιστοσυνης με καλες τιμες...???

bms
08-11-2011, 19:26
Το Louis.de εχει καλες προσφορες αυτη την εποχη,για δες το.

asotosios
08-11-2011, 21:49
ok ευχαριστω πολυ...!!!

vaska
08-11-2011, 22:48
Το Louis.de εχει καλες προσφορες αυτη την εποχη,για δες το.


Ας κάνουμε πρώτα μια έρευνα στον Ελληνικό χώρο με διάθεση να υποστηρίξουμε τον Έλληνα επαγγελματία που πηγαίνουμε και καμία βόλτα μαζί, πριν ρίξουμε μονοκούκι την ψήφο μας στον Γερμαναρά "φίλο μας" που θέλει το καλό μας.

Ιδιαίτερα αυτή την εποχή.


Γνώμη μου.!!!

loulou1100gs
08-11-2011, 23:35
Οσες φορές έχω ψωνίσει από το συγκεκριμένο κατάστημα, έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.Εχω αγοράσει το διάτρητο "δημοσιογραφικό" γιλέκο, χειμωνιάτικα γάντια, καθώς και εσωτερική επένδυση για μπουφάν.Αριστη ποιότητα και ιδανική σχέση ποιότητας/κόστους.

asotosios
26-11-2011, 20:36
πηγα σημερα στο too fast...απο ποσοτητα σε μπουφαν αρκετη και αρκετα καλες τιμες γενικοτερα...

πηρα ενα AVG PRO 4ων εποχων χακι (αν και για καλοκαρινο το βλεπω δυσκολα να κανει) και μια κασκολ λαιμου/μπαλακλαβα/φουλαρι/σκουφος αυτα που ειναι σαν μανικια για τον λαιμο...αρχικα μου τα εδινε στην τιμη του νετ...και μου εκοψε ακομα κατι λιγο οταν του ειπα οτι ειμαι απο το κλαμπ...
αλλα οχι πολλα...
τελος παντων εγω το χρειαζομουνα και ηταν ηδη σε 50% εκπτωση (αν και γενικοτερα αυτα τα 50% δεν τα πολυπιστευω)...οποτε και δεν το ζορισα πολυ το θεμα...

παντως απο εξυπηρετηση καλο ειναι...απο ποσοτητα και μαρκες απο κρανη οχι πολλα πραγματα...βρηκα πολυ περισσοτερα στο Bazar της Πετρου Ραλλη...λογικο στην ποσοτητα μιας και ειναι κατα πολυ μικροτερο μαγαζι...αλλα απο τιμες τα agv K3 & K4 το Too Fast τα ειχε κανενα 20ρικο+ κατω απο το Bazar...

γενικα θα ξαναπηγαινα μιας και εχει γενικα καλες τιμες...π.χ σετ αδιαβροχα, καλη ποιοτητα φαινοτανε, στα 20ευρω...

ARGI
26-11-2011, 20:47
πηγα σημερα στο too fast...απο ποσοτητα σε μπουφαν αρκετη και αρκετα καλες τιμες γενικοτερα...

πηρα ενα AVG PRO 4ων εποχων χακι (αν και για καλοκαρινο το βλεπω δυσκολα να κανει) και μια κασκολ λαιμου/μπαλακλαβα/φουλαρι/σκουφος αυτα που ειναι σαν μανικια για τον λαιμο...αρχικα μου τα εδινε στην τιμη του νετ...και μου εκοψε ακομα κατι λιγο οταν του ειπα οτι ειμαι απο το κλαμπ...
αλλα οχι πολλα...
τελος παντων εγω το χρειαζομουνα και ηταν ηδη σε 50% εκπτωση (αν και γενικοτερα αυτα τα 50% δεν τα πολυπιστευω)...οποτε και δεν το ζορισα πολυ το θεμα...

παντως απο εξυπηρετηση καλο ειναι...απο ποσοτητα και μαρκες απο κρανη οχι πολλα πραγματα...βρηκα πολυ περισσοτερα στο Bazar της Πετρου Ραλλη...λογικο στην ποσοτητα μιας και ειναι κατα πολυ μικροτερο μαγαζι...αλλα απο τιμες τα agv K3 & K4 το Too Fast τα ειχε κανενα 20ρικο+ κατω απο το Bazar...

γενικα θα ξαναπηγαινα μιας και εχει γενικα καλες τιμες...π.χ σετ αδιαβροχα, καλη ποιοτητα φαινοτανε, στα 20ευρω...

Μπράβο Ευγένιε...;)
Ολοι μας πρέπει να υποστηρίζουμε, στο μέτρο που μπορεί ο καθένας μας,
ενισχύοντας την Ελληνική αγορά!!!
Οσο πιο πολύ "τοπικιστές", τόσο καλύτερα για το μέλλον μας και το μέλλον των παιδιών μας....
Ηδη και εγώ έχω "μπανίσει" στο site των παιδιών, κάποια πραγματάκια,
και σε τιμές μπορώ να πώ καλύτερες από αλλού...
Και άλλο βασικό είναι, ότι και χορηγός δώρων στις πίττες μας...
So, why not???
;););)

vaggel
05-12-2011, 22:21
Είναι καλό μαγαζί με πολυ καλές τιμές και μας γνώρίζει σαν GS FORUM(μας δίνει και δώρα στην κοπή της πίτας),και καλό θα ήταν να αναφέρεις ότι είσαι μέλος ...:)


Εγώ πήγα και ψώνισα από το εν λόγω κατάστημα.Τους είπα για το GS Forum και μου έκαναν εκπτώσεις ανάλογα με το είδος.

brasidas12
16-12-2011, 13:34
απο εκει εχω παρει πολλα πραγματα κ εχω να πω μονο καλα λογια.asote το μπουφαν που πηρες το εχω παρει κ εγω το καλοκαιρι αλλα τοτε το ειχε ποιο ακριβο κ κανει δουλεια.εκανα αρκετα ταξιδια με αυτο τον αυγουστο.αν πατε απο εκει κ πιασεις στην κουβεντα η αυτον η την κοπελα μπορειτε να κανετε αρκετο παζαρι κ σιγουρα θα σας τα αφησει κ ποιο κατω απο τις τιμες ιντερνετ...