PDA

View Full Version : Προιοντα (Held)


squad
12-11-2011, 02:30
Αν καποιος/οι εχει δοκιμασει την συγκεκριμενη εταιρια να μας πει την γνωμη του.

gian75
12-11-2011, 02:35
Είχα νιτσεράδα HELD και ήμουν πολύ ευχαριστημένος;)

syan
12-11-2011, 07:20
Αν καποιος/οι εχει δοκιμασει την συγκεκριμενη εταιρια να μας πει την γνωμη του.
Είναι απο τις ποιοτικές εταιρείες...!!

Arkas
12-11-2011, 08:35
Από τα μποτάκια της
και από το κράνος του μικρού,
έμεινα πολύ ευχαριστημένος !

giclas
12-11-2011, 08:41
εχω δυο παντελονια εν καλοκερηνο απο το 2006 το κατα####σα κε στεκη καλα με πλησημο στο πληντηριο 4 -5 φορες το χρονο !!!
εχω κε ενα χημερηνο 2 χρονια τωρα κκε ειμαι πολυ ευχαρητιμενος !!!
απο τιμη το καλοκερηνο θημαμαι 130 ευρο κε το χημερηνο 190 ευρο
μου φενονται καλες τιμες !!!

gepol
12-11-2011, 09:02
2 μπουφάν, το ένα δοκιμασμένο σε ατύχημα, πολύ ευχαριστημένος....

konstantinos2310
12-11-2011, 11:01
παντελόνι held matata, μπουφάν held hakuna, 2 χρόνια τώρα με βγάλανε ασπροπρόσωπο!!!;)

jtnakos
12-11-2011, 11:38
Εχω γάντια τα χειμερινα.....Εφαγα βροχη για περιπου 4 ωρες και ενω φορουσα αδιαβροχα-γκετες κτλ το στεγνοτερο σημειο στο σωμα μου ηταν τα χερια,οχι οτι δεν πειραν και αυτα δερμα βλεπεις ΑΛΛΑ πειραν το λιγοτερο οσο ΕΛΑΧΙΣΤΟ

Μαρίλυ
12-11-2011, 11:53
Κάτοχος tankbag από το 2004 και καλοκαιρινού μπουφάν εδώ και 3 έτη.

Το tankbag σκυλί (αν και δε φοριέται τελευταία πολύ καθώς κουμπώνει στο xrάκι ουσιαστικά). έχει φάει ταξίδια με πολύ κακές καιρικές συνθήκες και πολλήηηηηηηηηηηηη λάσπη. Είναι σαν καινούριο τόσο αυτό όσο και οι ιμάντες του.

Το μπουφάν επίσης Ά Ψ Ο Γ Ο. Δροσερό σε σημείο αηδίας (καλά που φοράω και το αδιάβροχο μέσα από αυτό στην ανάγκη). Ποιοτικότερο και οικονομικότερο (την εποχή που το πήρα τουλάιΖντον) σε σχέση με αντίστοιχα μέσων τιμών που είχα τσεκάρει εκείνη την εποχή. Μόνη ένσταση η απουσία σκληρού προστατευτικού πλάτης (ίσως εκεί οφειλόταν η χαμηλότερη τιμή του) λύση για την οποία βρέθηκε άμεσα χρησιμοποιώντας αντίστοιχο προστατευτικό από άλλο μπουφάν που χρησιμοποιείται καθαρά σε κρύους καιρούς.

princess
12-11-2011, 12:16
Εγω έχω χειμερινό παντελονι και γάντια,ο Θεολόγος έχει χειμερινο παντελονι,γάντια, μπουφάν 4 εποχών και μποτες.Δεν έχουν βάλει ποτε νερό και τα πλενω στο πλυντήριο μετα τα ταξίδια μας.Άριστη ποιότητα.:)

squad
14-11-2011, 01:30
παντελόνι held matata, μπουφάν held hakuna, 2 χρόνια τώρα με βγάλανε ασπροπρόσωπο!!!;)

και εγω το hakuna θελω να παρω,εισαι ευχαριστημενος ετσι?? οταν το πλενεις το βαζεις πλυντηριο,η στο χερι,γιατι ειναι αδιαβροχο..με παντελονι της (Held) μπορεις να το συνδεσεις ?

squad
14-11-2011, 01:31
Εγω έχω χειμερινό παντελονι και γάντια,ο Θεολόγος έχει χειμερινο παντελονι,γάντια, μπουφάν 4 εποχών και μποτες.Δεν έχουν βάλει ποτε νερό και τα πλενω στο πλυντήριο μετα τα ταξίδια μας.Άριστη ποιότητα.:)

τα βαζει ολα στο πλυντηριο..γιατι ειναι αδιαβροχα.δεν σου εχει χαθει η αδιαβροχοποιηση?

Kimwnas
15-11-2011, 15:02
Έχω κι εγώ καλοκαιρινό, κανένα παράπονο απολύτως...
Απλά έχει μαλακά προστατευτικά και δεν έχει πλάτης (για την ακρίβεια έχει ένα υποτυπώδες σαν φελιζόλ) κι εγώ όμως όπως κι ο φίλος παραπάνω απλά του έχω βάλει έξτρα πλάτη της dainese.... Μιά χαρά...

bms
17-01-2012, 20:00
Εχω γάντια τα χειμερινα.....Εφαγα βροχη για περιπου 4 ωρες και ενω φορουσα αδιαβροχα-γκετες κτλ το στεγνοτερο σημειο στο σωμα μου ηταν τα χερια,οχι οτι δεν πειραν και αυτα δερμα βλεπεις ΑΛΛΑ πειραν το λιγοτερο οσο ΕΛΑΧΙΣΤΟ

Πως λενε τα γαντια που εχεις??
Ψαχνομαι και εγω για γαντια ζεστα και αδιαβροχα και ειπα να ρωτησω.

bulba
30-01-2012, 12:31
Έχω τα γάντια της τα χειμερινά εδώ και δύο χρόνια. Το πρώτο χρόνο όλα καλά. Τον επόμενο χρόνο τα γάντια (αδιάβροχη γκορντούρα) σε οδήγηση εντός της Αθήνας και με λίγη βροχή μπάζουν από παντού. Φαινόμενο επιεικές απαράδεκτο. Έτσι αναγκαστικά και προμηθεύτηκα δεύτερο ζευγάρι άλλης εταιρίας (daenese) και μέχρι τώρα όλα καλά. Σημειωτέον τον εξοπλισμό τον προσέχω πάρα πολύ.

dmnds
30-01-2012, 16:44
Αδιαβροχο παντελονι της πλακας. Μπαζει απο το κ..λο με το παραμικρο ιχνος νερου. Ουστ.....

mario
30-01-2012, 22:03
Αδιαβροχο παντελονι της πλακας. Μπαζει απο το κ..λο με το παραμικρο ιχνος νερου. Ουστ.....


Φιλαράκι πάντως το αδιάβροχο της Held που έχω εδώ και τρία χρόνια,σε άπειρα πολύωρα καρεκλοπόδαρα δεν έχει βάλει ούτε στάλα!

dmnds
31-01-2012, 14:57
Φιλαράκι πάντως το αδιάβροχο της Held που έχω εδώ και τρία χρόνια,σε άπειρα πολύωρα καρεκλοπόδαρα δεν έχει βάλει ούτε στάλα!




Μαλλον θα εχουμε διαφορετικα αδιαβροχα. Κυριολεκτω ομως ...δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος. Μου βαζει νερο απο το πισω μερος ετσι οπως κυλαει στην σελα.

squad
28-02-2013, 15:09
γενικα παντως τα προιοντα της held ειναι πολυ καλα,διαβαζω και σε αλλα φορουμ κυριως ξενα οτι ειναι απο τις πρωτες εταιρειες πωλησεων.TΩΡΑ στην ελλαδα δεν ξερω γιατι μας εχει κολλησει η dainese και η revit,σας μιλαω ως κατοχος dainese.