PDA

View Full Version : Ζελατινα Desierto Touratech


Geo888
12-11-2011, 22:44
Σκοπευω να βαλω την εν λογω ζελατινα....Πιστευετε τα αξιζει τα λεφτα της; Κανει δουλεια;;

Αν την εχει χρησιμοποιησει κανεις ας μου δωσει τα φωτα του...Ειμαι κατοχος του F800 GS

Neo
12-11-2011, 22:54
Στην Ελλάδα την έχουν βάλει ελάχιστοι λόγω κόστους οπότε δύσκολο να πάρεις γνώμη από κάποιον δικό μας.

Ωστόσο στο advrider αν δεν κάνω λάθος τη θεωρούν ότι καλύτερο κυκλοφορεί οπότε ρίξε μια ματιά εκεί, πιστεύω θα καλυφθείς.


Προσωπικά από τις ''μεγάλες'' ζελατίνες τη θεωρώ από τις πιο όμορφες και νομίζω πως πάει πολύ στη μηχανή. Σε κάθε περίπτωση αν τελικά το πάρεις απόφαση θα μας ήταν πολύ χρήσιμο να μας πεις εντυπώσεις.

P.S. Τι ύψος έχεις?

mAthosalas
13-11-2011, 00:41
Και για μενα αποτελει μια πολυ καλη επιλογη για το 800...ισως και η πιο ομορφη επιλογη για τη μοτο μας...ειναι ομως Π-Ο-Λ-Υ ακριβη για αυτο που ειναι...
Οι Αμερικανοι,οπως σου ειπε και ο φιλος πιο πανω,την εκθειαζουν.Μαλιστα εφτασαν σε σημειο αντιγραφης(mirage)της...με σκοπο να φτιαξουν κατι οσο δυνατο ιδιο αλλά με μικροτερο κοστος.
Προσωπικα θα προτιμουσα να αλλαξω εμπρος αναρτηση(μια bitubo πχ) παρα να δωσω για ενα ανεμοθωρακα αυτα τα χρηματα...
Αν παντως το αποφασισεις περιμενουμε ενα τεστ και την αποψη σου εξ'ιδιαν... :)

stelios1977
13-11-2011, 01:32
Την εχει βαλει ο tsoapo και ειναι πολυ ευχαριστημενος απ οτι μου ειπε,πρι φορουσε την touring της bmw την οποια μου πουλησε.παντως τα λεφτα ειναι πολλα κ εσυ ξερεις τις αναγκες σου,απο ομορφια σκιζει παντως

Geo888
13-11-2011, 02:12
Στην Ελλάδα την έχουν βάλει ελάχιστοι λόγω κόστους οπότε δύσκολο να πάρεις γνώμη από κάποιον δικό μας.

Ωστόσο στο advrider αν δεν κάνω λάθος τη θεωρούν ότι καλύτερο κυκλοφορεί οπότε ρίξε μια ματιά εκεί, πιστεύω θα καλυφθείς.


Προσωπικά από τις ''μεγάλες'' ζελατίνες τη θεωρώ από τις πιο όμορφες και νομίζω πως πάει πολύ στη μηχανή. Σε κάθε περίπτωση αν τελικά το πάρεις απόφαση θα μας ήταν πολύ χρήσιμο να μας πεις εντυπώσεις.

P.S. Τι ύψος έχεις?

ειμαι 1.88 και τρωω αερα καργα με τη μαμα!

Neo
13-11-2011, 15:22
ειμαι 1.88 και τρωω αερα καργα με τη μαμα!

Είμαι 1.93... Πολύ ξύλο στην εθνική!

Ας είναι τι να κάνω, αφού το μηχανάκι το λατρεύω...!

mAthosalas
13-11-2011, 22:34
ειμαι 1.88 και τρωω αερα καργα

Είμαι 1.93... Πολύ ξύλο στην εθνική!...!

1.89 εδω...μάς βλεπω για Ομαδα μπασκετ να ξεμουδιασουμε απο τον αερα...:sm7:

Geo888
14-11-2011, 20:14
1.89 εδω...μάς βλεπω για Ομαδα μπασκετ να ξεμουδιασουμε απο τον αερα...:sm7:

Πλακα πλακα δεν παμε για κανενα μονακι σε κανα κλειστο;;; χαχαχ