PDA

View Full Version : On The Road 2011


dimitrisgsx1400
19-11-2011, 12:20
Πρωτα ενα μεγαλο ΓΕΙΑ :D σε ολη την μεγαλη παρεα του gsforum!!! Το καλοκαιρακι που μας περασε και συγκεκριμενα τον αυγουστο, πηγα και εγω μια βολτουλα...θα προσπαθησω να σας τη περιγραψω, μεσα απο τις λεξεις και τις φωτογραφιες..το κυριοτερο ομως και ομορφοτερο σημειο ειναι η αρχη, η στιγμη που ανεβαινεις στη μηχανη και σκεφτεσαι ολα οσα εχουν προηγηθει , την προετοιμασια ,τα σχεδια, τα ονειρα, την νευρικοτητα απο την αναμονη της συγκεκριμενης στιγμης....να βαλεις το κλειδι...να το στριψεις....να κανει το βζζζζζζζζζ το τσεκ....πατας τη μιζα...τα αλογακια ξυπνανε....το χαμογελο ειναι τοσο μεγαλο μεσα απο το κρανος που νομιζεις οτι σε στενευει.....πατας συμπλεκτη και κουμπωνεις την πρωτη που θα σε στειλει στο δρομο με τα αισθηματα που τοσο καιρος αναζητουσες και περιμενες ......

tattoopanther
19-11-2011, 12:54
Δώσε πράμααααααααα,..,.,.,.,

memos
19-11-2011, 12:59
Ανάβω τσιγάρο..........:)

nero69
19-11-2011, 13:10
Έτοιμο το pop corn;)

dim orestiada
19-11-2011, 16:56
περιμενουμε φωτο πατριδα κ γιατι οχι να γνωριστουμε κ απο κοντα μιας ειμαστε λιγοι εδω πανω...

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
19-11-2011, 17:27
Ανάβω τσιγάρο..........:)

Έτοιμο το pop corn;)


Εν αναμόνη λοιπόν ... :)

N4pSt3R
19-11-2011, 17:35
Φραπεδιά ready....:sm7::sm7::sm7:

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 09:55
Ολα πηγαν θαυμασια...απο την αρχη! Αλλα ατομα ειπαν οτι θα ερθουν αλλα ηρθαν, αλλου ειπαμε οτι θα παμε αλλου πηγαμε.....και αλλου εφτασα... ειμαι λιγο ζωηρος!!!:sm7:Αλεξανδρουπολη λοιπον πρωι κατα τις 6, με τον Αντωνη διαλειμμα στην ασπροβαλτα καποια στιγμη για καφε και μετα βεροια να παρουμε και τον κωστα, και δρομο μετα για Ιγουμενιτσα. Ο τεταρτος της παρεας θα ηταν μεσα στο καραβι που ερχοταν απο Πατρα ...Ο Γιαννοπουλος. Τον φιλο δεν το ειχαμε γνωρισει με τον Αντωνη απλα ετυχε να μιλησουνε με τον Κωστα εκεινος ειπε τον προορισμο...και δεχτηκε να ερθει αν και επρεπε συντομα να γυρισει ελλαδα για να γινει νονος!!!!

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 10:21
...

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 10:32
...

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 11:23
Στο Μετσοβο φευγοντας μετα τον καφε και πηγαινοντας στις μηχανες ο Αντωνης προσεξε οτι ελειπε το καπακι της βαλβιδας (!!)και οτι η ιδια η βαλβιδα ηταν στο επανω μερος χτυπημενη, κοιτωντας καλυτερα ειδαμε οτι ελειπαν οι βιδες απο το δεξιο καλαμι στην παραπανω φωτογραφια!!!!! Ο εκλεκτος που του αλλαξε λαστιχα τρεις μερες περιπου πριν μαλλον ξεχασε να τις σφιξει!!! Βρηκαμε ενα σιδεραδικο βαλαμε τις βιδες, καναμε ενα ελεγχο μη χασουμε και τιποτα αλλο και την καναμε για Ιγουμενιτσα.Αραξαμε εκει ειπιαμε και κανα 2 μπυρακια μεχρι να ερθει το καραβι αφου ειχε 3 ωρες καθυστερηση, (Ελλαδα αθανατη) και καποια στιγμη ηρθε και το καραβι με το νεο φιλαρακι που αποδειχτηκε ΑΑΑ!! Πιασαμε καναπεδες και λιωσαμε στον υπνο μετα τα σχεδια και τις βραδυνες μπυριτσες!!!
Βγηκαμε την αλλη μερα με ακομη μεγαλυτερη καθυστερηση στην Ανκονα, το ηθικο στα υψη εγω με τον Αντωνη πηγαμε αλλη μια Ρωμη Φλωρεντια Σαββατοκυριακο, ο Κωστα με το Γιαννοπουλο ηταν η παρθενικη τους βολτα εξω. Φυγαμε για Πιζα...

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 11:57
Εξω απο την Πιζα ψιλοχαθηκαμε, τηλ. τετοια ετσι κι αλλιως ο πυργος φαινεται απο μακρια...:sm7:Αφου βγαλαμε λοιπον τις φωτογραφιες σπρωξιμο τον πυργο κουβαλημα τον πυργο και τα χαζα τα τουριστικα ειπαμε να παμε για Γενοβα....και παμε...και παμε. Σε καποια στιγμη ειμαστε σε ενα φαναρι διπλα διπλα με το Κωστα και πισω ο Αντωνης με τον Γιαννοπουλο
Κωστας: Παλι καλα που εχουμε τα gps και δε χανομαστε
Δημητρης: Ναι ρε συ τι ευκολια τσαααακ στον προορισμο σου χωρις προβληματα.
Φαναρι Πρασινο, φευγει ο Κωστας ευθεια...εγω δεξια...ο Γιαννοπουλος πισω απο τον Κωστα και ο Αντωνης .......παγωτο!!!!:sm7::sm7::sm7:Ξαναβρισκομαστε μετα απο λιγο το γελιο της αρκουδας!!!! Εκτος απο τον Αντωνη αν και ειχε λιγο δικιο τον κορναριζαν και οι παλαβοι οι Ιταλοι ....ψιλοτσατιστικε....χεχεχεεχεχε!!!!
....και μας πιανει το βραδυ..καπου στο ραπαλο ή εκει τριγυρω(?) ρωταμε για καμπινγ κλειστα..ειχε περασει η ωρα..ηταν 10:15 10 κλεινουν ολα, μπαινουμε στην μικρη πολη ή το μεγαλο χωριο ρωταμε για ξενοδοχειο μας λενε 120 ή 150 ευρα το δικλινο οποτε πιανουμε κατι ωραια παγκακια διπλα σε ενα ωραιο μερος με βρυση, κοντα φωτα, κανονια για τυχον μαγκιες παιρνουμε και τις βραδινες μπυριτσες και αλφαδι...η πρωτη μερα ειχε ερθει στο τελος.

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 11:58
περιμενουμε φωτο πατριδα κ γιατι οχι να γνωριστουμε κ απο κοντα μιας ειμαστε λιγοι εδω πανω...
Οποτε θελεις καφε στο βιβλιοπωλειο στη Χηλη!!!!!ΠΑΤΡΙΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:sm7:

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 12:18
Την επομενη ειπιαμε χαλαρα το εσπρεσακι μας και την καναμε ησυχα ησυχα....:D Ιταλικη Ριβιερα παραλια..... ωραιοι δρομοι, ωραια τοπια, ωραιες γυναικες..

adventure
21-11-2011, 12:22
Την επομενη ειπιαμε χαλαρα το εσπρεσακι μας και την καναμε ησυχα ησυχα....:D Ιταλικη Ριβιερα παραλια..... ωραιοι δρομοι, ωραια τοπια, ωραιες γυναικες..

Τα τοπία τους δρόμους τους είδα τις γυναίκες δεν είδα πουθενά !!!!!!!!!!

:confused: :confused: :confused: :D :D

Πάντα τέτοια παιδιά να είσαστε καλά να το ξανακάνετε .

:sm8::sm8:

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 13:12
Γαλλικη ριβιερα (?!!!) μια απο τα ιδια περιπου με πολυ κοσμο ομως, οσο περνουσε η ωρα, θα πηγαιναμε μια βολτα στο Μονακο. Η θεα απο ψηλα απιθανη....πολυ ferrari ρε παιδια!!! κανενα Hundai δεν ειδα!!!!

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 13:37
Μεσιμερακι οπως ηταν ειπαμε να την κανουμε με ελαφρα μια και δε μας σηκωνε πολυ πολυ με 8,00€ το αναψυκτικο δε ρωτησαμε καν για μπυριτσες:sm7::sm7:..ειπαμε να παμε πιο περα....και καποια στιγμη φτασαμε συνορα Ισπανιας la conjuera ή κατι τετοιο... το προγραμμα ηταν κουραζεσαι...βαριεσαι σταματας. Χαλαρα, βρηκαμε ενα ξενοδοχειο με τη δευτερη ερωτηση αφου απο camping δε..... 50€ το δικλινο και καναμε μια βολτα για ταπας και μπυριτσες ισπανικες...

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 14:45
Ξυπνησαμε φρεσκοι φρεσκοι και καρφι για Βαρκελωνη...γυρω στα 120-150 χλμ. Απιθανη πολη, νεος κοσμος, πολλα μνημεια, ωραιος καιρος....ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ....:sm7::sm7:ειπαμε να μεινουμε σε καμπινγκ αλλα δε....βρηκαμε δωματιο σε μια ευγενεστατη γιαγιακα και αραξαμε...το ονομα αυτου 60€ + 10 για τις μηχανες το δικλινο, μπανακι, αστικο και σφαιρα στους αγανακτισμενους.

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 14:46
που ειναι οι φωτο ??? οεο??!!:yz:sm7::sm7::sm7:

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 18:16
....

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 19:35
...κατι μπαρακια, στο γηπεδο της μπαρτσα, το απιθανο ενυδριο, στην παραλια, λιγο εδω λιγο εκει...2μερες...απο κει και περα..... ηθελα να ανεβω στη μηχανη μου και να την κανω....να νιωσω τον αερα... το δρομο...την κινηση....το πουθενα....ΤΗΝ ΙΘΑΚΗ....δε μου αρεσε αυτο το κλεισιμο στα τσιμεντα για πολυ...το ειπα στα φιλαρακια. Ο Γιαννοπουλος επρεπε οπωσδηποτε να την κανει την αλλη μερα για να γινει νονος...αλλιως την μικρη Σοφια ακομη μπεμπα θα τη φωναζανε....ο Αντωνης με τον Κωστα θα γυρνουσανε παραλιακα....και 'γω βορεια...χεχεχε:D. Θα πηγαινα Παρισι για να δω κατι.... και απο κει....αλλου. Ετσι και εγινε πρωινο καφεδακι αγκαλιες δυο δεξια και δυο αριστερα!!!! Α!!! Εγω απο το καραβι δεν ειχα τηλ. ηταν μονο για φωτογραφιες....:D ετσι μετα τα συνορα ξαναχωρισαμε με τον φιλο....και ο καθενας στο ονειρο. Εκανα καπου 1000 χλμ. μια επαρχιακο, μια γρηγορο, μια εγνατια, μια γρηγορο. Καποια στιγμη αρχισε να σουρουπωνει...ρωτησα σε ενα χωριουδακι για καμπινγκ αλλα....ρωταω για ξενοδοχειο μου λενε στο πρωτο 60, στο δευτερο 40...ε λεω αν ρωτησω ακομη κανενα θα βρω με 30:sm7:....το τι κρυο εφαγα ρε παιδια δε λεγεται..!!!!!!

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 20:41
Πηρα ενα επαρχιακο δρομο που ειχε κατευθυνση Παρισι και πηγαινα...πηγαινα...μεσα απο δαση...κατι χωρια θεοσκοτεινα....καποιες στιγμες το gps καμπιγκ εκανα δεξια...καμια 200 μετρα μεσα στο δασος... και σφαιρα εξω παλι:sm7:!!! Τελικα βρηκα μια πανσιον, ποσο? 50! Μεσα! Οκ! Η μηχανη? Μεσα παρκινγκ! Τρεζολι!!!! Ταβλα!!!

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 20:52
Την αλλη μερα πρωινο, αρμεγω και την αγελαδιτσα mastercard, ειχα μεινει με κανα 20ρικο αλλα η καρτα ειχε...και ειχα ρωτηση επιμονα αν υπαρχει περιπτωση να συμβει κανα προβλημα...μου λενε οχι...οποτε πληρωνα μεχρι και τα βενζιναδικα με ρευστο... την κανω που λετε για Παρισι και πηγα και βρηκα τον .....ΤζιΜ Νταγκλας Μορρισον....το πιστευεται ή οχι πηγα ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για τον Μορρισον εκει...θα ηθελα να δω και το μουσειο...αλλα δε.... καθησα καμια ωριτσα και κοπροσκυλιασα...μια εδω και μια εκει....και εφυγα για.....Γερμανια πρωιν Ανατολικη, εχω κατι φιλαρακια εκει και ελληνες και γερμανους μαλιστα 2 γερμανοι ηρθαν με μηχανες και με ειδαν Αλεξανδρουπολη, ο ενας με ενα kawasaki 636 !!!! και ο αλλος με ενα BMW RT, ειναι ντροπη για το εθνος να ερθουν αυτοι εδω και να μη παω εγω με τη μηχανη εκει!! Οποτε την εκανα.....καθως πηγαινα ειδα μια πινακιδα που εγραφε Λουξεμβουργο.....:sm7: καλα καταλαβατε πηγα για καφε!!! Μου εμεινε ομως αξεχαστος....

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 21:02
Φτανω σε ενα βενζιναδικο και βαζω τα τελευταια 25 € βενζινη και ψιλοδιψασα...κοιταζω τα ψιλα δε....βλεπω την τραπεζα απεναντι..παω βαζω την καρτα το μαγικο πιν....τιποτα...ξαναδοκιμαζω....τιποτα...κρυος ιδρωτας...παω λιγο πιο κατω σε αλλη τραπεζα...τιποτα...:confused: Λοιπον η κατασταση : ειμαι Λουξεμβουργο, ταπι, γεματο ρεζερβουαρ, χωρις τηλεφωνο,:sm7:!!!!!!Παντα εβαζα στη μηχανη 25€ και εκανα 280-300 χλμ. τωρα με τα ιδια αν και ηταν τελειως γεματο το ρεζερβουαρ λογο φθηνης βενζινης 1,26€ επρεπε να κανω πανω απο 400χλμ για να φθασω σε γνωστους....και η ωρα ηταν ηδη περασμενη 6-7 απογευμα, αν εφτανα βραδυ στο Eisenach δε θα εβρισκα κανενα γιατι πολυ απλα δεν ηξερε κανενας οτι παω!!!!

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 21:10
Ξεκιναω με 100-110 σταθερα...αρχιζει να ψιλοβρεχει... και παω...και παω...εχοντας στο νου μου τι θεατρο να παιξω και να πουλησω το gps σε κανενα βενζιναδικο:sm7:....τελικα εφτασα 11 τη νυχτα η μηχανη μου εβγαλε 420χλμ και την αλλη μερα που φουλαρισα ειχε 3 λιτρα μεσα.!!!! Το φιλαρακι δουλευε σε μια πιτσαρια ιταλικη ...πολυ γελιο ειδε ολες τις πιτσες να περνανε απο μπροστα του μολις με ειδε...του λεω πιναω διψαω και ειμαι ταπι και ψυχραιμος...ερχομαι απο βαρκελωνη να πιουμε κανα σφηνακι εισαι????:sm7:Ειχα ζησει στη συγκεκριμενη πολη 13 χρονια απο τα 20..μεταναστης.. περασα καλα αν και ανατολικη...εχω 9 χρονια που γυρισα με την ευκαιρια..Εκατσα 3 νυχτες 2 μερες...και αρχισε παλι να ψαχνομαι πως θα φυγω..

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 21:33
να γραψω κι αλλα?:sm7:

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 21:44
σε αναμμενα καρβουνα καθομουν... εψαξα σε ενα νετ καφε για καραβι βενετια...ανκονα...ή κροατια.... για πρωτη φορα εκανα κατι αντιθετο....επραξα φυσιολογικα...:sm7: δαγκωσα το φιλο ρουβλια...του εδωσα την ευχη μου..μαζεψα τα πραγματα μου και εφυγα παλι απογευμα...:D...θα κατεβαινα αυστρια και μετα ανκονα οπου εφευγε μεσημερακι το πλοιο και εκανε 10 ωρες λιγοτερο ταξιδι....βραδυ περασα απο γερμανια σε αυστρια...ΠΟΛΥ ΨΟΦΟΚΡΥΟ ρε παιδια...ευτυχως ειχα μια αδιαβροχη φορμα... τη φορεσα περασα τα χιονισμενα βουνα, το υψομετρο και καποια στιγμη βγηκα σε βενζιναδικο απλωσα το υποστρωμα στην πρασιναδα κατω απο ενα δεντρο ( 4 το πρωι!!!!!:sm7:)και την επεσα κανα διωρο....οταν ξυπνησα γυρω γυρω ηταν γεματο κοσμο...εχει κι αλλους τρελους!!!

princess
21-11-2011, 21:47
Αργεις και είμαι περίεργη να δω την εξέλιξη...:):):)

z_atomic
21-11-2011, 21:49
να γραψω κι αλλα?:sm7:

δε τα ρωτάνε αυτά...φυσικά και θα γράψεις και άλλα......και φωτό...και γω με αυτά ταλαιπωρούμαι τώρα.....

δώσε τροφή αλλά κάτι πρέπει να κάνεις με τις φωτό .....αν θες βοήθεια πες μου

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 21:50
Αρμα!!!! Τι εχουν φωτο?? δε.... προσπαθω να τις περασω μεσα οπως ολοι αλλα δε....

z_atomic
21-11-2011, 21:55
Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket (http://photobucket.com/)

φτιαξε ενα λογαριασμό και ανεβασε εκει τις φωτό σου...μετά μόνο με το imagelink θα ποστάρονται με το κανονικό μέγεθος στο ποστ σου

dimitrisgsx1400
21-11-2011, 22:09
.....λοιπον :D.....:sm7:την εκανα με ελαφρα μη ξυπνησω τους γειτονες οσο αυτο γινοταν...εφτασα τεμπελικα στην Ανκονα....εισητηρια και περιμενοντας το καραβι..τσακ.....ηρθαν και ο Αντωνης με τον Κωτσα...ειχα την εντυπωση οτι ειχαν φυγει μια μερα νωριτερα αλλα δε....στον κοσμο μου:sm7:πηραμε το καραβακι ειπιαμε τα ουισκακια....και ταβλα!!!
Τωρα τι μαθαμε??
Κοιμηθηκα στο καραβι, στο παγκακι, στην πρασιναδα,σε πανσιον, σε φιλους,Κανενα καμπινκγ....πηγα με παρεα...ταξιδεψα μονος, εμεινα απο φραγκα, γνωρισα μερη και ανθρωπους....
Να ευχεσαι να ειναι μακρυς ο δρομος...
γεματος περιπετειες γεματος γνωσεις,πολλα τα καλοκαιρινα πρωινα η συγκινηση........το πνευμα και το σωμα σου να αγγιζει,
κι αν πτωχικη τη βρεις, η Ιθακη δε σε γελασε, ετσι σοφος που εγινες, με τοση πειρα, η Ιθακη σου εδωσε το ωραιο ταξιδι, χωρις αυτην δε θα 'βγαινες στον δρομο, ηδη θα το καταλαβες, τι σημαινουν οι Ιθακες..!

Να ειμαστε ολοι παντα καλα με υγεια...να κανουμε τα ονειρα μας πραγματικοτητα και αν μπορουμε... και τα ονειρα των δικων μας ανθρωπων...με την ελπιδα για ενα καλυτερο αυριο για ολους....Καληνυχτα!!!

z_atomic
21-11-2011, 22:16
.....λοιπον :D.....:sm7:την εκανα με ελαφρα μη ξυπνησω τους γειτονες οσο αυτο γινοταν...εφτασα τεμπελικα στην Ανκονα....εισητηρια και περιμενοντας το καραβι..τσακ.....ηρθαν και ο Αντωνης με τον Κωτσα...ειχα την εντυπωση οτι ειχαν φυγει μια μερα νωριτερα αλλα δε....στον κοσμο μου:sm7:πηραμε το καραβακι ειπιαμε τα ουισκακια....και ταβλα!!!
Τωρα τι μαθαμε??
Κοιμηθηκα στο καραβι, στο παγκακι, στην πρασιναδα,σε πανσιον, σε φιλους,Κανενα καμπινκγ....πηγα με παρεα...ταξιδεψα μονος, εμεινα απο φραγκα, γνωρισα μερη και ανθρωπους....
Να ευχεσαι να ειναι μακρυς ο δρομος...
γεματος περιπετειες γεματος γνωσεις,πολλα τα καλοκαιρινα πρωινα η συγκινηση........το πνευμα και το σωμα σου να αγγιζει,
κι αν πτωχικη τη βρεις, η Ιθακη δε σε γελασε, ετσι σοφος που εγινες, με τοση πειρα, η Ιθακη σου εδωσε το ωραιο ταξιδι, χωρις αυτην δε θα 'βγαινες στον δρομο, ηδη θα το καταλαβες, τι σημαινουν οι Ιθακες..!

Να ειμαστε ολοι παντα καλα με υγεια...να κανουμε τα ονειρα μας πραγματικοτητα και αν μπορουμε... και τα ονειρα των δικων μας ανθρωπων...με την ελπιδα για ενα καλυτερο αυριο για ολους....Καληνυχτα!!!

Να είσαι γερός φίλε να κάνεις πολλά, μεγάλα και περιπετειώδη ταξίδια

princess
21-11-2011, 22:29
Τέλος Καλο,όλα καλα λοιπόν.Να είσαι πάντα γερός και με την ίδια τρέλα,να ταξιδευεις και να γνωρίζεις τον κόσμο.:):):)

teo71
21-11-2011, 22:30
Ωραίος...

dimitrisgsx1400
22-11-2011, 12:49
Σας Ευχαριστω!!:D

adventure
22-11-2011, 12:54
Και στο επόμενο Δημήτρη και φυσικά να εκμεταλλευτείς τη σοφία που απόκτησες από αυτό σου το όμορφο από όλες τις απόψεις ταξίδι .

:) :) ;)

solist7
22-11-2011, 13:50
.....λοιπον :D.....:sm7:την εκανα με ελαφρα μη ξυπνησω τους γειτονες οσο αυτο γινοταν...εφτασα τεμπελικα στην Ανκονα....εισητηρια και περιμενοντας το καραβι..τσακ.....ηρθαν και ο Αντωνης με τον Κωτσα...ειχα την εντυπωση οτι ειχαν φυγει μια μερα νωριτερα αλλα δε....στον κοσμο μου:sm7:πηραμε το καραβακι ειπιαμε τα ουισκακια....και ταβλα!!!
Τωρα τι μαθαμε??
Κοιμηθηκα στο καραβι, στο παγκακι, στην πρασιναδα,σε πανσιον, σε φιλους,Κανενα καμπινκγ....πηγα με παρεα...ταξιδεψα μονος, εμεινα απο φραγκα, γνωρισα μερη και ανθρωπους....
Να ευχεσαι να ειναι μακρυς ο δρομος...
γεματος περιπετειες γεματος γνωσεις,πολλα τα καλοκαιρινα πρωινα η συγκινηση........το πνευμα και το σωμα σου να αγγιζει,
κι αν πτωχικη τη βρεις, η Ιθακη δε σε γελασε, ετσι σοφος που εγινες, με τοση πειρα, η Ιθακη σου εδωσε το ωραιο ταξιδι, χωρις αυτην δε θα 'βγαινες στον δρομο, ηδη θα το καταλαβες, τι σημαινουν οι Ιθακες..!

Να ειμαστε ολοι παντα καλα με υγεια...να κανουμε τα ονειρα μας πραγματικοτητα και αν μπορουμε... και τα ονειρα των δικων μας ανθρωπων...με την ελπιδα για ενα καλυτερο αυριο για ολους....Καληνυχτα!!!

Φίλε να σαι πάντα γερός να πραγματοποιείς τα όνειρα σου...

ΙoannisPanagiotidis
22-11-2011, 13:59
...στε ωραιοι παιδες!...συνοδεψα τις φωτογραφιες σας με το δευτερο καφε μου!.. ομορφα ανοιξε η μερα μου!

....thanks!:sm8:

dimitrisgsx1400
22-11-2011, 18:42
Να εισαι καλα Παναγιωτη τα δικα σου τα εχω διαβασει ολα.:sm8:!!!!!

dimitrisgsx1400
22-11-2011, 19:04
Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket (http://photobucket.com/)

φτιαξε ενα λογαριασμό και ανεβασε εκει τις φωτό σου...μετά μόνο με το imagelink θα ποστάρονται με το κανονικό μέγεθος στο ποστ σου



Κατι θα κανω λαθος, δοκιμασα αλλα δε...παντος σ΄ευχαριστω φιλε.

man gs
22-11-2011, 23:44
Τον εκανες να χαμογελασει σιγουρα τον JIM. Παντα τετοια.

dimitrisgsx1400
23-11-2011, 13:07
:sm8:

philipe
03-12-2011, 12:46
Ωραίοι οι ταξιδιάριδες;););)

italos
12-12-2011, 20:59
Γιατί έτσι μας αρέσει!!! Τελό παρεάκι!!!

Αν μπορείς ανέβασε τις φότο σε άλλο μέγεθος να τις βλέπουμε καλύτερα!!!

Ωραίοι!

Strats
12-12-2011, 21:28
Μπράβο Δημήτρη, ωραία γύρα έκανες, άντε και στο επόμενο :)

TASOS GS
13-12-2011, 19:10
Aυτα ειναι τα ωραια ....;)

tsompanis
13-12-2011, 19:39
.....

Να ειμαστε ολοι παντα καλα με υγεια...να κανουμε τα ονειρα μας πραγματικοτητα και αν μπορουμε... και τα ονειρα των δικων μας ανθρωπων...με την ελπιδα για ενα καλυτερο αυριο για ολους....Καληνυχτα!!!



καλά ταξίδια άρχοντα και πάντα όρθια!

και αν σε φέρει ο δρόμος προς Γιάννενα πλευρά,κερνάμε τσίπουρο!
εβίβες!

dimitrisgsx1400
19-12-2011, 20:52
Σας ευχαριστω ολους!!!!:sm8:
Αν ειμαστε καλα του χρονου και εχουμε υγεια..και...τα ψιλα..θα "αλητεψουμε" καλα!!

dimitrisgsx1400
19-12-2011, 21:18
καλά ταξίδια άρχοντα και πάντα όρθια!

και αν σε φέρει ο δρόμος προς Γιάννενα πλευρά,κερνάμε τσίπουρο!
εβίβες!

Πωωω ρε φιλε...και 'χω μια αδυναμια στο τσιπουρακι με καλο μεζε!!!:sm7:
Και ΄γω εδω ειμαι παιδια Αλεξανδρουπολη Ν.Χηλη στο βιβλιοπωλειο, αν το φερει ο δρομος θα χαρω να σας γνωρισω!!:sm8: