PDA

View Full Version : Χειμερινά γάντια για θερμονόμενα γκριπ


scoutboy71
23-11-2011, 16:12
Καλησπέρα,

μιας και ο καιρός γίνεται πιο ψυχρός θα ήθελα να σας ρωτήσω να μου δώσετε καμιά ιδέα για χειμερινά γάντια τα οποία να μπορώ να χρησιμοποιώ και με τα θερμονόμενα γκριπς.
Τι πρέπει να προσέξω τι πρέπει να κοιτάξω.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Κώστας

xurxes
23-11-2011, 16:50
τίποτα απολύτως...αγοράζεις τα γάντια που σου κάθονται γάντι και βουρ...!:cool:

ckalfas
23-11-2011, 17:19
τίποτα απολύτως...αγοράζεις τα γάντια που σου κάθονται γάντι και βουρ...!:cool:


:sm8:

vasorfa
23-11-2011, 18:18
Συμγωνο με τους παραπανω και προσθέτω....αν ΔΕΝ θες φθορες στα γκριπ.τύλιξε τα με φακαρολα(που βαζουν στις ρακετες του τεννις):cool:

kornlaz
23-11-2011, 19:25
Εγώ πήρα τα all around της bmw και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος

ntinopoulos
23-11-2011, 19:30
Συμγωνο με τους παραπανω και προσθέτω....αν ΔΕΝ θες φθορες στα γκριπ.τύλιξε τα με φακαρολα(που βαζουν στις ρακετες του τεννις):cool:
σιγα ρε φιλαρακι μη βαλει και γαζες...:rolleyes:
με αυτες τις παπαριες χανεται η αισθηση των γκριπς και ειναι επικινδυνα!;)

kornlaz
23-11-2011, 19:37
σιγα ρε φιλαρακι μη βαλει και γαζες...:rolleyes:


:sm7::sm7::sm7:

katsab
23-11-2011, 20:02
ΚΙΟΜΩΣ.ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ,ΔΕΝ ΓΛΥΣΤΡΑΝΕ,ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ,ΔΕΝ ΙΔΡΩΝΟΥΝ, ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ,ΚΙΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ 3€.ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟΙ ΤΕΝΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ.ΤΑ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΧΕΙΜΩΝΑ , ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΜΕ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΓΑΝΤΙΑ.ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ,ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΑΝΙΚΗ ΛΥΣΗ.ΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟ.

panagiotis.farmer
23-11-2011, 23:59
Το γκριπ δεν εχει σχεση με το γαντι. Περνεις ενα
που σου αρεσει και που αντεχει η τσεπη σου
και εφυγες.
Οσο για τα γκριπ αυτα ειναι αναλωσιμα και πολυ
πιο φτηνα απο τα γαντια.:)

squad
12-01-2012, 14:35
:sm8:

ckk
12-01-2012, 14:46
Το γκριπ δεν εχει σχεση με το γαντι. Περνεις ενα
που σου αρεσει και που αντεχει η τσεπη σου
και εφυγες.
Οσο για τα γκριπ αυτα ειναι αναλωσιμα και πολυ
πιο φτηνα απο τα γαντια.:)

Άμα έχεις λεφτά παίρνεις και το δεύτερο. :D

panagiotis.farmer
12-01-2012, 14:48
Άμα έχεις λεφτά παίρνεις και το δεύτερο. :D
:sm7:

thanasismk1
12-01-2012, 14:57
θερμαινομενα γκριπ 30 ευρο το ΖΕΥΓΑΡΙ

Thanos-GS
12-01-2012, 16:17
Συμγωνο με τους παραπανω και προσθέτω....αν ΔΕΝ θες φθορες στα γκριπ.τύλιξε τα με φακαρολα(που βαζουν στις ρακετες του τεννις):cool:
σωστος... το εμαθα λιγο αργα αλλα τα πρωτα γκριπς μου τα αλαξαν στα πλαισια της εγγυησης οποτε ουτε γατα ουτε ζημια.... τωρα πλεον φακαρολα και αγιος ο θεος...

σιγα ρε φιλαρακι μη βαλει και γαζες...:rolleyes:
με αυτες τις παπαριες χανεται η αισθηση των γκριπς και ειναι επικινδυνα!;)
τα εχεις δοκιμασεις και το λες;;;; ειναι λεπτα δε γλυστρανε δε ξεκολανε .... πως το λες αυτο;;;

ΚΙΟΜΩΣ.ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ,ΔΕΝ ΓΛΥΣΤΡΑΝΕ,ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ,ΔΕΝ ΙΔΡΩΝΟΥΝ, ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ,ΚΙΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ 3€.ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟΙ ΤΕΝΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ.ΤΑ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΧΕΙΜΩΝΑ , ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΜΕ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΓΑΝΤΙΑ.ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ,ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΑΝΙΚΗ ΛΥΣΗ.ΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟ.

:sm8::sm8::sm8:

THANOSEOD
17-01-2012, 19:46
Καλησπέρα σε όλους . . . πρίν καμιά βδομάδα αγόρασα νέα GORE-TEX γάντια DAINESE SCOUT!Τη πρώτη φορά που τα φόρεσα ίδρωσαν τα χέρια μου . . . όλη όμως τη προηγούμενη βδομάδα κρύωνα στα δάχτυλα όπου είναι κ οι ραφές!Μια σκέψη έχω καταφέρει να κάνω,μήπως ιδρώνουν τα χέρια μου κ εν συνεχεία παγώνουν αντί ουσιαστικά να ζεσταίνομαι;Χρήση πάντα της 2ης σκάλας των grip γιατί στη πρώτη απλά δε τα νοιώθω!Μέχρι αυτή τη στιγμή είχα πολύ καλή σχέση με το κρύο κ γι'αυτό έχω ψιλοαπογοητευτεί . . . Φορούσα πιο παλιά γάντια ανοιξιάτικα της ΒΜW κ αν ήταν κ αδιάβροχα μια χαρά παγωνιά μου κρατούσαν!

aris1200
07-02-2012, 19:51
Παιδιά θα συμφωνήσω οτι το υλικό που βάζουν στίς ρακέτετς του τενις ειναι η απόλυτη αισθηση και η καλύτερη προστασία για τα θερμενόμενα grips τα εχω βάλει 2 χρόνια τώρα και ειναι οτι καλύτερο !

lepanto
07-02-2012, 19:56
katsab ΚΙΟΜΩΣ.ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ,ΔΕΝ ΓΛΥΣΤΡΑΝΕ,ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ,ΔΕΝ ΙΔΡΩΝΟΥΝ, ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ,ΚΙΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ 3€.ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟΙ ΤΕΝΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ.ΤΑ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΧΕΙΜΩΝΑ , ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΜΕ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΓΑΝΤΙΑ.ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ,ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΑΝΙΚΗ ΛΥΣΗ.ΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟ.


Δεν ξέρει απο τένις ο Ντινοπουλος καρδιά μου :D:D