PDA

View Full Version : Παιδικά χωριά SOS...


CPretenteriS
29-11-2011, 17:01
Κάνοντας ένα απλό κλικ στο site που αναγράφεται κατωτέρω, ενισχύονται τα Παιδικά χωριά Ελλάδας SOS !!

Αξίζει τον κόπο η βοήθειά μας...

agapi-sos.gr (http://www.agapi-sos.gr)

Τόσο απλά... ;)

kostasx
29-11-2011, 17:20
:sm8:

evram
29-11-2011, 17:36
Μούφα μου φαίνεται.Γιατί να δώσουν ένα ευρώ?? Δεν έκανα κλικ:cool: Γιατί να μπω στο τρυπάκι της διαφήμισης;;;;:hmmm:

CPretenteriS
29-11-2011, 17:45
Μούφα μου φαίνεται.Γιατί να δώσουν ένα ευρώ?? Δεν έκανα κλικ:cool: Γιατί να μπω στο τρυπάκι της διαφήμισης;;;;:hmmm:

Αν ήσουν χρήστης e-bay π.χ. θα έβλεπες ότι σε κάθε αγορά σε ρωτάει αν θέλεις να συνεισφέρεις σε κάτι αντίστοιχο... μόνο που εκεί σου το κρατάνε από το paypal.

Εδώ δε χρειάζεται καν να δώσεις κάτι εσύ... και εξάλλου δε θα δώσεις τίποτα προσωπικά στοιχεία... μόνο ένα κλικάρισμα θα κάνεις...:hmmm:

Επίσης, το γεγονός ότι είναι στην αρχική σελίδα του site της Groupama (http://www.groupama-phoenix.com/), δείχνει ότι κάθε άλλο παρά μούφα είναι...:cool:

vasorfa
30-11-2011, 09:59
το έριξα το ευρώ:cool::cool::cool:

Μακάρι να πιάσει τόπο:)

XCHALLENGE
03-12-2011, 14:55
Με ολο το θαρος αυτες οι απροσωπες βοηθειες φοβαμαι πως καλυπτουν πιο πολυ το ''συνηδησιακο μας'' παρα την ουσια...

Αντε για καμια ομαδικη επισκεψη μετα χρηματων/δωρων/εστω ενος χαδιου για τα παδια αυτα...Και μονο η εικονα μας καμια 30 μηχανακια απ'εξω απ'το ποαραθυρο τους θα κερδισουμε μια θεση στα βραδυνα ονειρα τους...

ακους Αρκααααα?~!

Τα λεμε...

CPretenteriS
03-12-2011, 20:50
Με ολο το θαρος αυτες οι απροσωπες βοηθειες φοβαμαι πως καλυπτουν πιο πολυ το ''συνηδησιακο μας'' παρα την ουσια...

Αντε για καμια ομαδικη επισκεψη μετα χρηματων/δωρων/εστω ενος χαδιου για τα παδια αυτα...Και μονο η εικονα μας καμια 30 μηχανακια απ'εξω απ'το ποαραθυρο τους θα κερδισουμε μια θεση στα βραδυνα ονειρα τους...

ακους Αρκααααα?~!

Τα λεμε...

Φιλε μου συνεισφερω οικονομικα και στη Unicef εδώ κ´ πολλά χρόνια και στα παιδικά χωρια ΣΟΣ και κάποιες φορές στη Φλόγα!

Όποτε δε μου δίνεται η ευκαιρία και έχω τη δυνατότητα, συμμετέχω σε αντίστοιχες ευεργεσίες οπως στα παιδάκια μέσω του forum...

Οπότε σου επιστρέφω το σχόλιο...


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Ακιs
03-12-2011, 21:06
Μιας και σημερα για εμενα ηταν μερα κοινωνικης ευαισθησιας,
http://www.gsforum.gr/%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-37/%CE%95%CF%85%CE%B8%CF%85%CE%BC%CE%B5%CE%B9%CE%BF-%CE%9A%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%BF-%CE%9A%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%B8%CE%BF%CF%85-26309/ το εριξα κι εγω το ευρωπουλακι.Ευχαριστουμε Cps....;):)

XCHALLENGE
03-12-2011, 21:09
Φιλε μου συνεισφερω οικονομικα και στη Unicef εδώ κ´ πολλά χρόνια και στα παιδικά χωρια ΣΟΣ και κάποιες φορές στη Φλόγα!

Όποτε δε μου δίνεται η ευκαιρία και έχω τη δυνατότητα, συμμετέχω σε αντίστοιχες ευεργεσίες οπως στα παιδάκια μέσω του forum...

Οπότε σου επιστρέφω το σχόλιο...


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

...Με ολο το θαρος αυτες οι απροσωπες...

Καλε μου φιλε μια σκεψη εγραψα δεν αφορουσε κανεναν προσωπικα -αλιμονο!

Σε κανενα Τεταρτοκαφεδακι το συζηταμε φιλικα παντα!

Τα λεμε...

MARK
04-12-2011, 01:12
:sm8:

CPretenteriS
06-12-2011, 15:32
...Με ολο το θαρος αυτες οι απροσωπες...

Καλε μου φιλε μια σκεψη εγραψα δεν αφορουσε κανεναν προσωπικα -αλιμονο!

Σε κανενα Τεταρτοκαφεδακι το συζηταμε φιλικα παντα!

Τα λεμε...

;)