PDA

View Full Version : Α+ αιμοπεταλια.


kosta12gs
01-12-2011, 17:07
Επειγουσα ανάγκη για αιμοπεταλια Α+.
Ενα φιλικο μου προσωπο νοσηλευεται στην Θεσσαλονικη και εχει αναγκη για την παραπανω ομαδα αιμοπεταλιων. Οποιος βρισκεται στην πολη ή σε γειτονικη με τη Θεσσαλονικη περιοχη και ενδιαφερεται να βοηθησει, παρακαλω να επικοινωνησει μαζι μου ειτε με π.μ., ειτε με email kniko@mycosmos.gr, ειτε στο τηλεφωνο 6992920217.
Επειδη η διαδικασια με τα αιμοπεταλια ειναι λιγο περιπλοκη (ραντεβου με το νοσοκομειο, εξετασεις κτλ.), χρειαζεται σε πρωτη φαση μονο δοτες απο τη συγκεκριμενη ομαδα.

Ευχαριστω για το ενδιαφερον
Κωστας Νικολαϊδης

XCHALLENGE
01-12-2011, 19:13
Επειγουσα ανάγκη για αιμοπεταλια Α+.
Ενα φιλικο μου προσωπο νοσηλευεται στην Θεσσαλονικη και εχει αναγκη για την παραπανω ομαδα αιμοπεταλιων. Οποιος βρισκεται στην πολη ή σε γειτονικη με τη Θεσσαλονικη περιοχη και ενδιαφερεται να βοηθησει, παρακαλω να επικοινωνησει μαζι μου ειτε με π.μ., ειτε με email kniko@mycosmos.gr, ειτε στο τηλεφωνο 6992920217.
Επειδη η διαδικασια με τα αιμοπεταλια ειναι λιγο περιπλοκη (ραντεβου με το νοσοκομειο, εξετασεις κτλ.), χρειαζεται σε πρωτη φαση μονο δοτες απο τη συγκεκριμενη ομαδα.

Ευχαριστω για το ενδιαφερον
Κωστας Νικολαϊδης


το τηλ επικοινωνιας της αδερφης της παθουσας ειναι 6945501198 (Λιτσα Παγωνη)

Syvaris
01-12-2011, 20:21
οι φίλοι από τη Θεσαλονίκη, που δεν μπόρεσαν να βοηθήσουν για τον Κωνσταντίνο λόγω της απόστασης, ας τρέξουν για τον συντοπίτη τους!!

Να πάνε όλα καλά.
Κουράγιο.

kosta12gs
03-12-2011, 00:14
Φιλοι,
σημερα βρηκα μια συναδελφο που εχει συμβατη ομαδα αιματος αλλα την απερριψαν στο νοσοκομειο γιατι ειναι πολυ αδυνατη ( λιγοτερο απο 50κιλα) .
Ψυχρολουσια για τους συγγενεις.

Αν υπαρχει ακομα καποιος που ενδιαφερεται, ας επικοινωνησει μαζι μας.

Ευχαριστω και παλι.