PDA

View Full Version : "Μύλος των Ξωτικών"


Vagelis Gar
11-12-2011, 17:59
Αξιέπαινη πρωτοβουλία του Δήμου Τρικκαίων ο οποίος στον παλιό Μύλο Ματσόπουλου στην πόλη των Τρικάλων έχει στήσει μια Χριστουγεννιάτικη παραμυθούπολη για μικρούς και μεγάλους.

Εν συντομία σας παραθέτω τον σύνδεσμο (http://milosxotikon.gr/).
Αναλυτική παρουσίαση σήμερα το βράδυ ή αύριο αφού θα έχω επισκευθεί τον "Μύλο Των Ξωτικών" με τις μικρές μου. :)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
11-12-2011, 18:13
Πολύ καλή εξόρμηση, για όσους θα έχουν παιδιά στην εκδρομή της 6-7-8/1/12 ... :)

adventure
11-12-2011, 22:03
Σε ευχαριστούμε Βαγγέλη ωραία ευκαιρία για χαλάρωση .

:) :) ;)

Hekima
11-12-2011, 22:08
Αξιέπαινη πρωτοβουλία του Δήμου Τρικκαίων ο οποίος στον παλιό Μύλο Ματσόπουλου στην πόλη των Τρικάλων έχει στήσει μια Χριστουγεννιάτικη παραμυθούπολη για μικρούς και μεγάλους.

Εν συντομία σας παραθέτω τον σύνδεσμο (http://milosxotikon.gr/).
Αναλυτική παρουσίαση σήμερα το βράδυ ή αύριο αφού θα έχω επισκευθεί τον "Μύλο Των Ξωτικών" με τις μικρές μου. :)




Μια ωραία πρωτοβουλία που θα τη δούμε και από κοντά ;)

Vagelis Gar
11-12-2011, 22:13
Με το καλό να έρθετε παιδιά και να περάσετε όσο πιο όμορφα γίνεται :)

princess
11-12-2011, 22:15
Με το καλό να έρθετε παιδιά και να περάσετε όσο πιο όμορφα γίνεται :)

Θα σε δούμε η θα λείπεις Βαγγέλη?:):)

Arkas
11-12-2011, 22:18
Με το καλό να έρθετε παιδιά και να περάσετε όσο πιο όμορφα γίνεται :)
Θα το δούμε παρέα φίλε ! ;)

Περιμένουμε τις φωτό,
για "ορεκτικό" ! :D

Vagelis Gar
11-12-2011, 22:23
Θα σε δούμε η θα λείπεις Βαγγέλη?:):)

Ο λόγος που δεν δήλωσα συμμετοχή στο νήμα που έχετε ανεβάσει για την εκδρομή στα Τρίκαλα είναι ότι ακόμη δεν είμαι σίγουρος αν θα βρίσκομαι εκείνη την περίοδο στα Τρίκαλα. Ευελπιστώ πως θα είμαι ;)

Θα το δούμε παρέα φίλε ! ;)

Περιμένουμε τις φωτό,
για "ορεκτικό" ! :D

Δημήτρη το ελπίζω :)
Όσο για τις φωτογραφίες θα πρέπει να περιμένετε λίγο ακόμη μιας και στην σημερινή μου επίσκεψη με την οικογένεια, υπήρχε τέτοιο πλήθος που ήταν πρακτικά αδύνατο να πάρω τα πλάνα που ήθελα.