PDA

View Full Version : Τζάμι για το φλασάκι (και γενικά φλασάκια)


NLS
19-05-2009, 01:35
Έχω μια ψύξη εδώ και μέρες στην ομωπλάτη (που έχει φτάσει και έχει κάνει και το χέρι μου το ένα να είναι σχεδόν μουδιασμένο) και με αυτόν το λόγο κατάφερα να κάνω το απίστευτο.

Οδηγώ μεν οκ, αλλά στο βενζινάδικο το ΣΚ που μας πέρασε κατάφερα να... ξαπλώσω την αγαπημένη μου (επ για την GS μιλάμε!) όντας πεζός δίπλα της αφού δεν μπόρεσα να την κρατήσω για να την πάω 2 μέτρα πιο πέρα!!!

Ευτυχώς δεν την άφησα να σκάσει, συν ότι έπεσε στο πλευρό που ήδη έχει τα σημαδάκια του (για τα οποία και έχω να παίρνω λεφτά) από ΔΥΟ τετράτροχα ζώα (έναν παππού και απατεώνα και έναν ειδικό φρουρό και το περιπολικό του).

Το μόνο επιπλέον που έγινε είναι ότι έσπασε το τζαμάκι από το πίσω δεξιά φλας (το φλας είναι οκ).

Τα δεδομένα:

- GS το τελευταίο πριν το facelift
- Λευκό τζαμάκι

Τα ζητούμενα:

1- Ξέρει κανείς πόσο έχει αυτό το τζαμάκι;

2- Υπάρχει περίπτωση να το πάρω μτχ από πουθενά;

3- Σε περίπτωση που το #1 είναι πολύ (ΒΜW είναι αυτή) και το #2 δεν παίζει, μήπως ξέρει κανείς αν θα μου έρθει περίπου το ίδιο να άλλαζα είτε ένα ζευγάρι φλας είτε και τα τέσσερα με "παρόμοια" λεφτά με το... τζαμάκι; Σκεφτόμουν αυτά τα λίγο ψείρες.

4- Αν παίξει το #3, τότε πάμε στο: Από που;

5- ...ή/και (πάλι για το #3): Ποια ταιριάζουν στο δικό μου;

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
19-05-2009, 02:07
Το ανέκδοτο ΕΔΩ (http://www.gsforum.gr/showpost.php?p=31409&postcount=1) το διάβασες ;;;;;;

...γιατί κάτι τέτοιο μου θυμίζει το "ερωτηματολόγιό σου για το φλασάκι .... :sm7:





Υ.Γ. περαστικά ...;)

PortoLeone
19-05-2009, 02:16
Φίλε NLS στο e-bay 1.50 euro και νομίζω 7 euro τα μεταφορικά!;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
20-05-2009, 12:57
Έχω μια ψύξη εδώ και μέρες στην ομωπλάτη (που έχει φτάσει και έχει κάνει και το χέρι μου το ένα να είναι σχεδόν μουδιασμένο) και με αυτόν το λόγο κατάφερα να κάνω το απίστευτο.

Οδηγώ μεν οκ, αλλά στο βενζινάδικο το ΣΚ που μας πέρασε κατάφερα να... ξαπλώσω την αγαπημένη μου (επ για την GS μιλάμε!) όντας πεζός δίπλα της αφού δεν μπόρεσα να την κρατήσω για να την πάω 2 μέτρα πιο πέρα!!!

Ευτυχώς δεν την άφησα να σκάσει, συν ότι έπεσε στο πλευρό που ήδη έχει τα σημαδάκια του (για τα οποία και έχω να παίρνω λεφτά) από ΔΥΟ τετράτροχα ζώα (έναν παππού και απατεώνα και έναν ειδικό φρουρό και το περιπολικό του).

Το μόνο επιπλέον που έγινε είναι ότι έσπασε το τζαμάκι από το πίσω δεξιά φλας (το φλας είναι οκ).

Τα δεδομένα:

- GS το τελευταίο πριν το facelift
- Λευκό τζαμάκι

Τα ζητούμενα:

1- Ξέρει κανείς πόσο έχει αυτό το τζαμάκι;

2- Υπάρχει περίπτωση να το πάρω μτχ από πουθενά;

3- Σε περίπτωση που το #1 είναι πολύ (ΒΜW είναι αυτή) και το #2 δεν παίζει, μήπως ξέρει κανείς αν θα μου έρθει περίπου το ίδιο να άλλαζα είτε ένα ζευγάρι φλας είτε και τα τέσσερα με "παρόμοια" λεφτά με το... τζαμάκι; Σκεφτόμουν αυτά τα λίγο ψείρες.

4- Αν παίξει το #3, τότε πάμε στο: Από που;

5- ...ή/και (πάλι για το #3): Ποια ταιριάζουν στο δικό μου;

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.



13 € !!!;)



.

NLS
22-05-2009, 23:11
thanks man

arisxios
22-05-2009, 23:23
Αν ταιριάζουν από το gs του 2005 που είχα έχω να σου δώσω πάρε με τηλ να βρεθούμε
Και βέβαια χωρείς επιβάρυνση !!!!!!!!

NLS
22-05-2009, 23:40
με σκλαβώνεις (είτε ταιριάζουν είτε όχι, μόνο που το είπες)

σου στέλνω PM

arisxios
23-05-2009, 00:07
Έχεις και εσύ πμ!!!!!!!!