PDA

View Full Version : michelin pilot road 3 (Εντυπώσεις)


teo71
15-12-2011, 22:32
Σήμερα τοποθέτησα τα παραπάνω λάστιχα..

Βγήκα στην περιφερειακή Υμητού να τα στρώσω λίγο, μου άρεσαν τόσο πολύ, που μετά από κάτι δουλειές, ανέβηκα μέχρι το καζίνο της Πάρνηθας, και τελικά έγραψα 150 χιλιομετράκια....:D

Πρώτες εντυπώσεις...

Εκπληκτικό ασφάλτινο λάστιχο...

Έχει πολύ γρήγορη κορώνα, πράγμα που σημαίνει ότι πλαγιάζει πολύ γρήγορα, αλλά το σημαντικότερο είναι, ότι νιώθεις όταν είσαι πλαγιασμένος, ότι πολύ μεγάλο μέρος πέλματος πατάει στο δρόμο.... σαν να είσαι όρθιος ένα πράμα...:D

Αν σε αυτό προσθέσω, ότι ο Περιστεράς διαρυγνύει τα ιμμάτια του, ότι το συγκεκριμένο λάστιχο θα κρατήσει, τουλάχιστον 15.000 χλμ, νομίζω, ότι βρήκα το λάστιχο που θα με συντροφεύσει την επόμενη χρονιά...

Περισσότερες εντυπώσεις μετά την κυριακάτικη βόλτα..


ΥΓ1. Η προσωπική μου εμπειρία, άρα και η σύγκριση (για να μην αδικήσω και κανένα) αφορά τα παρακάτω ελαστικά..

Bridgestone Battlewing
Metzeler Tourance EXP
Conti Road Attack 2
Conti Trail Attack
Pirelli Scorpion Trail..

ΥΓ2. Ο βασικότερος λόγος που άνοιξα το παρών thread είναι, γιατί πρόκειται για ένα καινούριο λάστιχο, οπότε όσοι το έχουν ήδη βάλει, ας βοηθήσουν με τα φώτα τους και τους υπόλοιπους...

skippybi
15-12-2011, 22:39
το φοράει και ο Γιάννης στην Πάτρα και έχει τις ίδιες εντυπώσεις!!!:)

jarhead
15-12-2011, 22:39
Γεια σου Τεο.Σε συγκριση με τα Τrail attack (που φοραω τωρα) βρηκες μεγαλη διαφορα?Βεβαια εδω πανω δεν εχουμε δρομους και για να τα χαρουμε αλλα με την εμπειρια μου με τα pilot 2 στο υπηρεσιακο GSX πρεπει να ειναι λαστιχαρα:)Καλα και απροβληματιστα χλμ.

moby_gr
15-12-2011, 22:40
:sm8:

Να προσθέσω μόνο ότι δε θέλει ιδιαίτερο ζέσταμα και πως είναι ήσυχο αλλά και αρκετά μαλακό ελαστικό!
Βροχές δεν είχαμε για να το δοκιμάσω...

teo71
15-12-2011, 22:41
Γεια σου Τεο.Σε συγκριση με τα Τrail attack (που φοραω τωρα) βρηκες μεγαλη διαφορα?Καλα και απροβληματιστα χλμ.

Για σου και σένα..

Τεράστια διαφορά...

Καλά χλμ να έχουμε..

jarhead
15-12-2011, 22:46
Για σου και σένα..

Τεράστια διαφορά...

Καλά χλμ να έχουμε..

Ευχαριστω για την απαντηση...Και εγω αρχικα για αυτα πηγαινα αλλα δεν ηταν αμεσα διαθεσιμα τοτε.Στην επομενη λοιπον!!!:)

jmar
15-12-2011, 23:44
Πολυ γρηγορη κορωνα φοβερο στριψιμο και πολυ καλα στο βρεγμενο!! Εγω παντως τα εχω καταευχαριστηθει!! Πολυ μαλακο επισης, αφου ανεβαινω πεζοδρομιο και νομιζω οτι τα λαστιχα θελουν αερα!!! :o αν και με ολα αυτα κρατησουν και 15000 τοτε τι να πω respect!! θα γινει ΤΟ ελαστικο μου!! :D

adventure
15-12-2011, 23:44
Καλοτάξιδα Θοδωρή .

:) :) ;)

babisadve
15-12-2011, 23:50
...Αν σε αυτό προσθέσω, ότι ο Περιστεράς διαρυγνύει τα ιμμάτια του, ότι το συγκεκριμένο λάστιχο θα κρατήσει, τουλάχιστον 15.000 χλμ, νομίζω, ότι βρήκα το λάστιχο που θα με συντροφεύσει την επόμενη χρονιά...

Σκοπεύεις να παντρευτείς και θα κόψεις τα πάνω κάτω???
:Απορία:

teo71
15-12-2011, 23:55
Σκοπεύεις να παντρευτείς και θα κόψεις τα πάνω κάτω???


:Απορία:



:sm7::sm7::sm7:


Όχι ρε συ...

Απλά οι αλλαγές ελαστικών της επόμενης χρονιάς θα αφορούν το ίδιο λάστιχο...


ΥΓ. Σαν κατάρα μου ακούγεται να την βγάλω ολόκληρη χρονιά με 1 ζευγάρι λάστιχα...

afias
16-12-2011, 00:15
Τα εχω φορεμενα εδω και 3500 κλμ. Συμφωνω με οτι εχει γραφτει. Δοκιμασμενα και σε βροχες χωρις να με προβληματισουν καθολου. Σε σχεση με τα προηγουμενα ελαστικα που ειχα χρησιμοποιησει κατα καιρους (Pirelli Scorpion Trail, Metzeler Tourance, Michellin Anakee, κ.α.) ειναι αυτα που μου εχουν αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις παντα για ασφαλτο.
Μενει να δουμε και την αντοχη τους. Οπως μου ειχε πει και ο Περιστερας οταν τα φορεσα προκειται για κορυφαιο ασφαλτινο ελαστικο και μεχρι στιγμης δεν εχω βρει καποιο λογο για να διαφωνησω με την αποψη του.

lempoi
16-12-2011, 00:33
...για ταξιδι ομως δικαβαλο και φορτωμενο?? το εχει δοκιμασει κανεις???

teo71
16-12-2011, 00:40
...για ταξιδι ομως δικαβαλο και φορτωμενο?? το εχει δοκιμασει κανεις???


Δικάβαλος και φορτωμένος δεν χρειάζεσαι λάστιχα φιλαράκι....

Υπομονή χρειάζεσαι....:sm7::sm7::sm7:

lempoi
16-12-2011, 00:44
Δικάβαλος και φορτωμένος δεν χρειάζεσαι λάστιχα φιλαράκι....

Υπομονή χρειάζεσαι....:sm7::sm7::sm7:

:yz:yz:yz

frits
16-12-2011, 00:52
Δικάβαλος και φορτωμένος δεν χρειάζεσαι λάστιχα φιλαράκι....

Υπομονή χρειάζεσαι....:sm7::sm7::sm7:

Πρέπει να βρούμε μία καλή προξενήτρα να γλυτώσουμε από δαύτον....:p

Καλοτάξιδα Θόδωρα...

ΙoannisPanagiotidis
16-12-2011, 01:49
:)...βασικα ετσι που το ειδα απο κοντα σε καποιον φιλο που το φορούσε και το συζητήσαμε ...φαινεται πολυ καλο...δύγομο και σχετικα μαλακο!...με παραξενευει βεβαια το οτι απ την στιγμη που μιλαμε για καθαρα ασφαλτινο λαστιχο για πιο λογο ολα τα αυλακια φτανουν μεχρι το τελειωμα του λαστιχου ...πραγμα που σου ειναι αχρηστο σε βρεγμενο, δεδομενου οτι δεν θα πας ποτε τοσο λιωμα για να διωξει τα νερα στο τελος του προφιλ ......και σε στεγνο , σε οριακες κλείσεις θα χεις εστω και θεωρητικα λιγοτερο εμβαδον πελματος που θα ακουμπάει στην ασφαλτο.

τελος παντων ....αν καi λενε οταν εισαι ευχαριστημένος απο κατι μην το αλλαζεις ...ειμαι περιεργος!....λεω μετα απο 3 συναπτα dunlop Roadsmart ...να δοκιμασω και γω του χρονου PR3! ....το μονο που με βαζει σε σκεψεις απ αυτα που ακουω ...ειναι να μην εξαφανιστει το πελμα πολυ γρηγορα!

...για να δούμε!... thanks Teo!

Magelanos
16-12-2011, 02:24
Παιδιά τα φόρεσα τον Ιούλιο όταν βγήκαν. Μπορεί να ήμουν και ο πρώτος, αφού ροτόντας σε μαγαζιά δεν το είχαν φέρει, και μόνο ένα μαγαζί τα είχε, ένα ζευγάρι για βιτρίνα. Φόρεσα αυτά ολόφρεσκα που λένε… έκανα 1500χιλ στην Ελλάδα πριν το ταξίδι στην Ρωσία. Μέχρι τώρα έχω γράψει 17.000 χιλ και δεν έχουν εμφανιστεί τα λινά!!! Έχω οδηγήσει σε στεγνό βρεγμένο αλλά και σε χώμα. Από συμπεριφορά άψογο. Και έχω το K1200S. Μιλάμε για τεράστια αντοχή σε αυτές τις δυνάμεις. Το προτείνω με κλειστά τα μάτια.. ;);)

kostaskyriakos
16-12-2011, 07:35
Γεια σου Τεο.Σε συγκριση με τα Τrail attack (που φοραω τωρα) βρηκες μεγαλη διαφορα?Βεβαια εδω πανω δεν εχουμε δρομους και για να τα χαρουμε αλλα με την εμπειρια μου με τα pilot 2 στο υπηρεσιακο GSX πρεπει να ειναι λαστιχαρα:)Καλα και απροβληματιστα χλμ.



γεια σου συναδελφε!!!στο υπηρεσιακο pilot????/πολυ μπροστα ειστε εκει πανω!!!

forester
16-12-2011, 07:57
:)...βασικα ετσι που το ειδα απο κοντα σε καποιον φιλο που το φορούσε και το συζητήσαμε ...φαινεται πολυ καλο...δύγομο και σχετικα μαλακο!...με παραξενευει βεβαια το οτι απ την στιγμη που μιλαμε για καθαρα ασφαλτινο λαστιχο για πιο λογο ολα τα αυλακια φτανουν μεχρι το τελειωμα του λαστιχου ...πραγμα που σου ειναι αχρηστο σε βρεγμενο, δεδομενου οτι δεν θα πας ποτε τοσο λιωμα για να διωξει τα νερα στο τελος του προφιλ ......και σε στεγνο , σε οριακες κλείσεις θα χεις εστω και θεωρητικα λιγοτερο εμβαδον πελματος που θα ακουμπάει στην ασφαλτο.

τελος παντων ....αν καi λενε οταν εισαι ευχαριστημένος απο κατι μην το αλλαζεις ...ειμαι περιεργος!....λεω μετα απο 3 συναπτα dunlop Roadsmart ...να δοκιμασω και γω του χρονου PR3! ....το μονο που με βαζει σε σκεψεις απ αυτα που ακουω ...ειναι να μην εξαφανιστει το πελμα πολυ γρηγορα!

...για να δούμε!... thanks Teo!


:hmmm:
Δε νομίζω να υπάρχει λάστιχο που σταματάνε οι εγκοπές κάπου πριν το τέλος του....
Δε θα έφευγε το νερό, ανεξαρτήτως κλίσεων.....
Μήπως λες κάτι άλλο και δεν κατάλαβα:Απορία:

gepol
16-12-2011, 08:41
Είναι και για μένα η επόμενη επιλογή, και έχοντας απόψεις απο το PanEuropean forum, είναι ότι καλλίτερο σε ελαστικό σήμερα. Για διάρκεια δεν έχω απόψεις ακόμα, αλλά φαίνεται πως κρατάει πολύ.

jmar
16-12-2011, 11:41
:hmmm:
Δε νομίζω να υπάρχει λάστιχο που σταματάνε οι εγκοπές κάπου πριν το τέλος του....
Δε θα έφευγε το νερό, ανεξαρτήτως κλίσεων.....
Μήπως λες κάτι άλλο και δεν κατάλαβα:Απορία:

Τα Conti :D Conti Road Attack 2 (http://www.google.gr/imgres?q=conti+road+attack+2+%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AE&hl=el&sa=X&biw=1022&bih=539&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=P5VkCZP4yT8AWM:&imgrefurl=http://www.motorcycle-usa.com/432/10578/Motorcycle-Article/Conti-Road-Attack-2-Sport-Touring-Tire.aspx&docid=kWPZhtLiIG67aM&imgurl=http://www.motorcycle-usa.com/photogallerys/conti-tire.jpg&w=768&h=1024&ei=xwLrTqicNLTT4QT257WaCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=107&vpy=169&dur=1473&hovh=259&hovw=194&tx=107&ty=153&sig=101256394585926646109&page=1&tbnh=166&tbnw=128&start=0&ndsp=10&ved=1t:429,r:5,s:0)

ntinopoulos
16-12-2011, 11:51
καλο ...φαγωτα φιλαρακι!;)

CPretenteriS
16-12-2011, 12:03
Καλό "λιώσιμο" φιλαράκι !! :)

kostaskyriakos
16-12-2011, 14:04
φανταστικο λαστιχο!το εχω εδω και 4,000χλμ και βεντουζαρει στο δρομο και με αρρωσταινει!!!νιωθω οτι οδηγω στριταδικη στις στροφες!!!!

Mits70
16-12-2011, 15:07
:sm8:

Να προσθέσω μόνο ότι δε θέλει ιδιαίτερο ζέσταμα και πως είναι ήσυχο αλλά και αρκετά μαλακό ελαστικό!
Βροχές δεν είχαμε για να το δοκιμάσω...






Μόλις το είπες ........έβρεξε !!!!!

Mits70
16-12-2011, 15:09
Δικάβαλος και φορτωμένος δεν χρειάζεσαι λάστιχα φιλαράκι....

Υπομονή χρειάζεσαι....:sm7::sm7::sm7:

Είπες κατι?????? ΝεύραΝεύραΝεύρα

N4pSt3R
16-12-2011, 15:27
Καλο λιώσιμο teo...περιμενω εντυπώσεις μιας και με την νέα σεζόν θα είμαι για λάστιχα και ενώ έχω πολύ θετική άποψη με το tr91 που φοραω με προβλημάτισε ο tattoo που τα ελιωσε σε 6000 χλμ!!!


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

ΙoannisPanagiotidis
16-12-2011, 15:32
:hmmm:
Δε νομίζω να υπάρχει λάστιχο που σταματάνε οι εγκοπές κάπου πριν το τέλος του....
Δε θα έφευγε το νερό, ανεξαρτήτως κλίσεων.....
Μήπως λες κάτι άλλο και δεν κατάλαβα:Απορία:

Τα Conti :D Conti Road Attack 2 (http://www.google.gr/imgres?q=conti+road+attack+2+%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AE&hl=el&sa=X&biw=1022&bih=539&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=P5VkCZP4yT8AWM:&imgrefurl=http://www.motorcycle-usa.com/432/10578/Motorcycle-Article/Conti-Road-Attack-2-Sport-Touring-Tire.aspx&docid=kWPZhtLiIG67aM&imgurl=http://www.motorcycle-usa.com/photogallerys/conti-tire.jpg&w=768&h=1024&ei=xwLrTqicNLTT4QT257WaCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=107&vpy=169&dur=1473&hovh=259&hovw=194&tx=107&ty=153&sig=101256394585926646109&page=1&tbnh=166&tbnw=128&start=0&ndsp=10&ved=1t:429,r:5,s:0)

:)...να σου πω φιλε!... προσωπικη μου γνωμη παντα!....... ολα τα λαστιχα που θελουν να λεγοντε στριτάδικα που απευθύνονται στους κοινους θνητους που οδηγουν σε δημοσιο δίκτυο ....ναι για μενα οφειλουν να μην εχουν κοντα στο τελος τους αυλακια για το νερο ....για 2 λογους!

...πρωτον ειναι αχρείαστα ...γιατι κανεις απο εμας δεν θα παει σε βρεγμενο τοσο τάπα ,με τετοιες κλησεις που θα χρειαστουν τα αυλακια για να διωξουν πατωντας την ασφαλτο το νερο!
...Και δευτερων γιατι το προφιλ του λαστιχου λιγο πριν τερματισει, το πατας μονο οταν εισαι σε στεγνο δρομο και εισαι σε εντελως οριακες κλησεις και αυτο που χρειαζεσαι εκεινη τη στιγμη ειναι οσο περισσοτερο πελμα γινεται να εχει επαφη με την ασφαλτο και να κοντραρει για να σε κρατησει χωρις να γλυστρησεις!...δηλαδη με λιγα λογια αν ξεραμε οτι θα οδηγαμε μονο σε στεγνο δρομο ... μονο σε ασφαλτο ... το ιδανικο λαστιχο θα ηταν σλικ...δηλαδη καθολου χαραξη!



κοιταξε παραδειγματος χαρην αυτο που φοραω μεχρι σημερα το Dunlop Roadsmart....

http://inlinethumb45.webshots.com/46764/2435116180101635583S600x600Q85.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2435116180101635583JSEGGh)

αν κοψεις με την φαντασια σου το τελευταιο κομματι της περιφεριας οταν τελιωνει το ελαστικο και το συγκρινεις νοερα με το αντοιστοιχο που θα κοψεις απ το PL3 ....και λεμε τωρα θεωρητικα οτι θα μπορουσες να μετρησεις οντως το εμβαδον που θα ερχεται σε επαφη με τον δρομο σε ορειακες κλησεις ....θα καταληξεις οτι στο PL3 θα ειναι λιγοτερο!


...τελος παντων το αναφερω απλα για τι με εκανε εντυπωση !

lepanto
16-12-2011, 16:01
Θωδορη ευχαριστω γιατι ειμαι ετοιμος για αγορα κ εψαχνα πληροφοριες ;):)

forester
16-12-2011, 17:47
Κατάλαβα τι λες, αλλά δεν είχα προσέξει λάστιχα δρόμου, καθημερινά δηλαδή που να μην τελειώνουν τα αυλάκια τους στην άκρη, αλλά κάπου ενδιάμεσα.
Τι πρόσεξες κι εσύ ρε αδερφέ:D:D:D
Πάντως, ενώ για πίστα -όπου οι κλίσεις είναι ακραίες- καλό είναι ένα λάστιχο "σλικ" στις άκρες του, για κάθε μέρα πιο σωστό βλέπω το αναφερόμενο εδώ, σε αντίθεση με
αυτό που λες πιο πάνω. Ο λόγος είναι ότι -άσχετα με την κλίση- όταν το αυλάκι δεν τελειώνει, είναι ανοικτό στο τέρμα του δηλαδή, "αποχετεύει " καλύτερα και πιο γρήγορα περισσότερο νερό. Γνώμη μου πάντα.

ΙoannisPanagiotidis
16-12-2011, 17:54
:sm8::sm8:

gemara
16-12-2011, 19:06
Σήμερα τοποθέτησα τα παραπάνω λάστιχα..

Βγήκα στην περιφερειακή Υμητού να τα στρώσω λίγο, μου άρεσαν τόσο πολύ, που μετά από κάτι δουλειές, ανέβηκα μέχρι το καζίνο της Πάρνηθας, και τελικά έγραψα 150 χιλιομετράκια....:D

Πρώτες εντυπώσεις...

Εκπληκτικό ασφάλτινο λάστιχο...

Έχει πολύ γρήγορη κορώνα, πράγμα που σημαίνει ότι πλαγιάζει πολύ γρήγορα, αλλά το σημαντικότερο είναι, ότι νιώθεις όταν είσαι πλαγιασμένος, ότι πολύ μεγάλο μέρος πέλματος πατάει στο δρόμο.... σαν να είσαι όρθιος ένα πράμα...:D

Αν σε αυτό προσθέσω, ότι ο Περιστεράς διαρυγνύει τα ιμμάτια του, ότι το συγκεκριμένο λάστιχο θα κρατήσει, τουλάχιστον 15.000 χλμ, νομίζω, ότι βρήκα το λάστιχο που θα με συντροφεύσει την επόμενη χρονιά...

Περισσότερες εντυπώσεις μετά την κυριακάτικη βόλτα..


ΥΓ1. Η προσωπική μου εμπειρία, άρα και η σύγκριση (για να μην αδικήσω και κανένα) αφορά τα παρακάτω ελαστικά..

Bridgestone Battlewing
Metzeler Tourance EXP
Conti Road Attack 2
Conti Trail Attack
Pirelli Scorpion Trail..

ΥΓ2. Ο βασικότερος λόγος που άνοιξα το παρών thread είναι, γιατί πρόκειται για ένα καινούριο λάστιχο, οπότε όσοι το έχουν ήδη βάλει, ας βοηθήσουν με τα φώτα τους και τους υπόλοιπους...

Μ' έπεισες. Θα τα βάλω. :)
Τώρα αν ήξερες να τραβάς φωτογραφίες και να τις ανεβάζεις εδώ, θα σου έλεγα να μας τα έδειχνες...:rolleyes:

evanslam
16-12-2011, 19:57
Καλοφάγοτα Φίλε Τεο.

Αντε βάλε και καμιά φωτο να πάρουμε μια γεύση!;)

Σίγουρά είναι και η δικιά μου επιλογή με την επόμενη αλλαγή!

siraxanz
16-12-2011, 20:23
καλόλιωτα με ασφαλεια κ ορθιος φιλαρακι;):D:)

nordkapp
16-12-2011, 20:39
Σήμερα τοποθέτησα τα παραπάνω λάστιχα..

Βγήκα στην περιφερειακή Υμητού να τα στρώσω λίγο, μου άρεσαν τόσο πολύ, που μετά από κάτι δουλειές, ανέβηκα μέχρι το καζίνο της Πάρνηθας, και τελικά έγραψα 150 χιλιομετράκια....:D

Πρώτες εντυπώσεις...

Εκπληκτικό ασφάλτινο λάστιχο...

Έχει πολύ γρήγορη κορώνα, πράγμα που σημαίνει ότι πλαγιάζει πολύ γρήγορα, αλλά το σημαντικότερο είναι, ότι νιώθεις όταν είσαι πλαγιασμένος, ότι πολύ μεγάλο μέρος πέλματος πατάει στο δρόμο.... σαν να είσαι όρθιος ένα πράμα...:D

Αν σε αυτό προσθέσω, ότι ο Περιστεράς διαρυγνύει τα ιμμάτια του, ότι το συγκεκριμένο λάστιχο θα κρατήσει, τουλάχιστον 15.000 χλμ, νομίζω, ότι βρήκα το λάστιχο που θα με συντροφεύσει την επόμενη χρονιά...

Περισσότερες εντυπώσεις μετά την κυριακάτικη βόλτα..


ΥΓ1. Η προσωπική μου εμπειρία, άρα και η σύγκριση (για να μην αδικήσω και κανένα) αφορά τα παρακάτω ελαστικά..

Bridgestone Battlewing
Metzeler Tourance EXP
Conti Road Attack 2
Conti Trail Attack
Pirelli Scorpion Trail..

ΥΓ2. Ο βασικότερος λόγος που άνοιξα το παρών thread είναι, γιατί πρόκειται για ένα καινούριο λάστιχο, οπότε όσοι το έχουν ήδη βάλει, ας βοηθήσουν με τα φώτα τους και τους υπόλοιπους...

Ετσι ακριβως ειναι,τα εχω βαλει 3 μηνες και φυσικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Και λεω φυσικα γιατι τα προηγουμενα ηταν τα Michelin pilot road 2.Aν εισαι ψειρας με τις πιεσεις, τα προσεχεις απο τον ηλιο[παρκαρισμενη],και δεν εισαι καγκουρας βγαζει αρκετα περισσοτερα χιλιομετρα απο τα 15000.Τα δικα μου ειχαν 33000κμ!και μη φανταστείτε οτι ειχαν βγει τα λινα εξω.Απιστευτα και στη βροχη.Διχνει οτι και τα pilot 3 ειναι ιδιας φιλοσοφιας.Θα δουμε.
http://i1099.photobucket.com/albums/g384/hondakiascbf1000/DSC02008.jpg

paschalis
16-12-2011, 21:33
Μ' έπεισες. Θα τα βάλω. :)
Τώρα αν ήξερες να τραβάς φωτογραφίες και να τις ανεβάζεις εδώ, θα σου έλεγα να μας τα έδειχνες...:rolleyes:
:sm7::sm7::sm7:
Μη το πειραζετε το παιδι!!
Θα μαθει!!
Τωρα κανει ιδιαιτερα καπου στην Ευρυτανια για να αντιμετωπισει την επιθεση στην αυτοπεποιθηση εκ Μαγνησιας!!

teo71
16-12-2011, 21:51
Μ' έπεισες. Θα τα βάλω. :)
Τώρα αν ήξερες να τραβάς φωτογραφίες και να τις ανεβάζεις εδώ, θα σου έλεγα να μας τα έδειχνες...:rolleyes:

:sm7::sm7::sm7:
Μη το πειραζετε το παιδι!!
Θα μαθει!!
Τωρα κανει ιδιαιτερα καπου στην Ευρυτανια για να αντιμετωπισει την επιθεση στην αυτοπεποιθηση εκ Μαγνησιας!!


Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές....

:hmmm::Απορία::hmmm:

teo71
16-12-2011, 21:54
Να ευχαριστήσω και όλους τους υπόλοιπους που απλά μου ευχήθηκαν

...

...

Χωρίς Σχόλια....

Eftixis
16-12-2011, 23:20
Να ευχαριστήσω και όλους τους υπόλοιπους που απλά μου ευχήθηκαν

...

...

Χωρίς Σχόλια....


Όλα καλά αλλά για το κουστούμη δεν άκουσα τίποτα Πόσο κοστίζουν για να μαζέυουμε από τώρα τα ευρουλάκια
Τεο πολλά και όμορφα χιλιόμετρα με τα καινούργια πατούμενα ;):)

teo71
16-12-2011, 23:23
Όλα καλά αλλά για το κουστούμη δεν άκουσα τίποτα Πόσο κοστίζουν για να μαζέυουμε από τώρα τα ευρουλάκια
Τεο πολλά και όμορφα χιλιόμετρα με τα καινούργια πατούμενα ;):)


Ευχαριστώ Ευτύχη..

Για τα GS η προσφορά του Περιστερά είναι στα 255 ευρώ...

Για RT δεν ξέρω...

Eftixis
16-12-2011, 23:44
Ευχαριστώ Ευτύχη..

Για τα GS η προσφορά του Περιστερά είναι στα 255 ευρώ...

Για RT δεν ξέρω...

Ο.Κ Έτσι στο περίπου ευχαριστώ ;):)

megalopsyxos
17-12-2011, 01:08
Τώρα αν ήξερες να τραβάς φωτογραφίες και να τις ανεβάζεις εδώ, θα σου έλεγα να μας τα έδειχνες...:rolleyes:

Τα μοντέλα δεν φωτογραφίζουν, φωτογραφίζονται!!!:rolleyes:

jarhead
17-12-2011, 02:05
γεια σου συναδελφε!!!στο υπηρεσιακο pilot????/πολυ μπροστα ειστε εκει πανω!!!

Αμα βαζεις απο την τσεπη σου παντα εισαι μπροστα:cool:Κατσε να κατσει και κανενα "καινουργιο" και θα σε πω τι θα του βαλω πανω!!!Πως θα γινει αυτο? Η παω στα ΔΙΑΣ, η πρεπει να περιμενω ακομα καμια 10ρια χρονια παρεα με το σουτζουκακι!

jmar
17-12-2011, 02:34
Ευχαριστώ Ευτύχη..

Για τα GS η προσφορά του Περιστερά είναι στα 255 ευρώ...

Για RT δεν ξέρω...

245 E τα εβαλα εγω περασμενα στο Περιστερα με την ομαδικη πριν 1μιση μηνα :confused:

teo71
17-12-2011, 07:55
245 E τα εβαλα εγω περασμενα στο Περιστερα με την ομαδικη πριν 1μιση μηνα :confused:

Οι Κρητικοί έχετε έξτρα έκπτωση....:sm7:

Σοβαρά τώρα...

Η επίσημη τιμή είναι 255 και είναι ποσταρισμένη εδώ (http://www.gsforum.gr/519202-post787.html)

Άρα, ή αυξήθηκε η τιμή τους αυτόν τον 1,5 μήνα ή κάνανε λάθος στην περίπτωση σου...

jmar
17-12-2011, 10:58
Οι Κρητικοί έχετε έξτρα έκπτωση....:sm7:

Σοβαρά τώρα...

Η επίσημη τιμή είναι 255 και είναι ποσταρισμένη εδώ (http://www.gsforum.gr/519202-post787.html)

Άρα, ή αυξήθηκε η τιμή τους αυτόν τον 1,5 μήνα ή κάνανε λάθος στην περίπτωση σου...

:sm7: Απ οτι βλεπω ο καταλογος αλλαξε στις 16/11 οποτε ''πηρανε'' ενα δεκαρικακι πανω ;), εγω τα ειχα βαλει αρχες οκτωβριου :)

afias
17-12-2011, 12:10
245 euro τα ειχα βαλει και εγω στο 1150 GSA με την ομαδικη αρχες Σεπτεμβρη.

gsmaniac
17-12-2011, 12:49
Έτοιμος και εγω....255γιουρια και η αίσθηση έγινε ΠΟΛΥ ασφαλτινη:)
ο περιστεράς ....όπως πάντα,άψογα
Να ευχαριστήσω το φόρουμ για την ομαδική....:)

forester
17-12-2011, 13:55
Μια ερώτηση για να καταλάβω ...
Γιατί σε μια all around μοτό, έστω κι αν το 90 % της χρήσης της είναι άσφαλτος, να βάλουμε 100% ασφάλτινα λάστιχα; Κι αν εκεί στη βόλτα δεις κάτι ενδιαφέρον που πάει από χώμα (μιλάω για στεγνό, καλοκαιράκι κλπ) δε θα πας ή θα πας με την ψυχή στο στόμα , όπως με ένα 1000 street???
Όσο καλύτερα στην άσφαλτο και να 'ναι αυτά τα λάστιχα , δε με βλέπω να τα φοράω.
Αυτά βέβαια είναι προσωπικά:)

siraxanz
17-12-2011, 18:44
Μια ερώτηση για να καταλάβω ...
Γιατί σε μια all around μοτό, έστω κι αν το 90 % της χρήσης της είναι άσφαλτος, να βάλουμε 100% ασφάλτινα λάστιχα; Κι αν εκεί στη βόλτα δεις κάτι ενδιαφέρον που πάει από χώμα (μιλάω για στεγνό, καλοκαιράκι κλπ) δε θα πας ή θα πας με την ψυχή στο στόμα , όπως με ένα 1000 street???
Όσο καλύτερα στην άσφαλτο και να 'ναι αυτά τα λάστιχα , δε με βλέπω να τα φοράω.
Αυτά βέβαια είναι προσωπικά:)

Περίμενε Θοδωρή μου και θα δείξει το πράγμα:D....

Αυριο βράδυ θα μιλήσω χεχεχε

Όχι ότι δεν με έχει πείσει το michelin pilot road 3, αλλά....τζαστ γουέΙτ;)

moby_gr
17-12-2011, 21:52
Αύριο βράδυ θα παρα-μιλάμε όλοι :D

victorakos
17-12-2011, 21:53
Αμα βαζεις απο την τσεπη σου παντα εισαι μπροστα:cool:Κατσε να κατσει και κανενα "καινουργιο" και θα σε πω τι θα του βαλω πανω!!!Πως θα γινει αυτο? Η παω στα ΔΙΑΣ, η πρεπει να περιμενω ακομα καμια 10ρια χρονια παρεα με το σουτζουκακι!

Off-topic: Φίλε και συντοπίτη, δεν κατάλαβα... :hmmm: Για το υπηρεσιακό μηχανάκι βάζεις λεφτά από την τσέπη σου;

Ε ρε που καταντήσαμε ως κράτος...

Μπράβο σε σένα και σε όλα τα παιδιά της ΕΛ.ΑΣ. Ζ ή ΔΙΑΣ. :sm8:

Βίκτωρ

siraxanz
18-12-2011, 00:30
Τον εαυτό του προστατεύει με το να τσοντάρει κάτι για να βάζει πιο σωστά λάστιχα!
Οπωσδήποτε άριστα πράττει;)
Σωκράτης είναι αυτός:D

gsmaniac
18-12-2011, 02:43
Off-topic: Φίλε και συντοπίτη, δεν κατάλαβα... :hmmm: Για το υπηρεσιακό μηχανάκι βάζεις λεφτά από την τσέπη σου;

Ε ρε που καταντήσαμε ως κράτος...

Μπράβο σε σένα και σε όλα τα παιδιά της ΕΛ.ΑΣ. Ζ ή ΔΙΑΣ. :sm8:

Βίκτωρ

Πρωτη φορά το ακούς;;;;
Σέρβις ,λάστιχα,μέχρι και καύσιμα βάζουν απο την τσέπη τους κάποιοι.....:mad:
Ποιο κράτος;;;;;Νεύρα

asotosios
18-12-2011, 10:58
απο οτι μου λενε απο μαγαζια με κρανη κτλ κτλ μεχρι και τα κρανη του οι ιδιοι τα αγοραζουν...!!!
τι να πεις...

staga1200
18-12-2011, 11:55
Φίλε καλορίζικα τα παπουτσάκια σου !!!
Θα μου το δώσεις να το κάνω καμιά βόλτα ? :):):)

forester
18-12-2011, 11:58
Φίλε καλορίζικα τα παπουτσάκια σου !!!
Θα μου το δώσεις να το κάνω καμιά βόλτα ? :):):)

Θοδωρή, μην του το δώσεις!!!
Σταύρο, εσύ θα πάθεις "πολιτισμικό σοκ" από τα "ψηλοτάκουνα" στις φλατ σόλες:sm7::sm7::sm7::sm7:
Θα πέσεις με το που θα ξεκινήσεις χωματερε:sm7::sm7::sm7::sm7:

siraxanz
19-12-2011, 13:19
Φίλε καλορίζικα τα παπουτσάκια σου !!!
Θα μου το δώσεις να το κάνω καμιά βόλτα ? :):):)


Να το πάρει:D...

ilias vara
19-12-2011, 13:32
θοδωρη στα καλα μηχανακια εχουν την ιδια αποδοση?????:D

forester
19-12-2011, 16:36
Να το πάρει:D...

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Εσύ κάτι θα μας έλεγες .... χθες βράδυ:D:D:D

giamil
19-12-2011, 17:01
Αύριο βράδυ θα παρα-μιλάμε όλοι :D

Ελα ντε....δεν ακουμε εντυπωσεις!!!
:D:D:D

victorakos
19-12-2011, 17:03
Πρωτη φορά το ακούς;;;;
Σέρβις ,λάστιχα,μέχρι και καύσιμα βάζουν απο την τσέπη τους κάποιοι.....:mad:
Ποιο κράτος;;;;;Νεύρα

Ήξερα ότι αγοράζουν μόνοι τους εξοπλισμό αναβάτη.Τους βλέπω και στα μαγαζιά ενίοτε να δοκιμάζουν. Κακώς βέβαια, γιατί έπρεπε να τους τα παρέχει όλα η υπηρεσία.

Αλλά δεν φανταζόμουν ότι θα αναγκαζόντουσαν να πληρώνουν και από την τσέπη τους για συντήρηση και εξοπλισμό της υπηρεσιακής μοτοσυκλέτας... Νεύρα

Κρίμα...

commander
19-12-2011, 17:29
Να πω και εγώ την γνώμη μου αν και δεν τα εχω φορέσει ακόμα με οδηγώ τον moby που τα έχει φορέσει εδώ και ένα μήνα εξου και η εξοικείωση ηταν διαβήτης και οπως είπε μια ψυχή στο τηλ εχτες (ακούμπησαν τα αυτιά στο δρόμο):D:D

giamil
19-12-2011, 17:36
Να πω και εγώ την γνώμη μου αν και δεν τα εχω φορέσει ακόμα με οδηγώ τον moby που τα έχει φορέσει εδώ και ένα μήνα εξου και η εξοικείωση ηταν διαβήτης και οπως είπε μια ψυχή στο τηλ εχτες (ακούμπησαν τα αυτιά στο δρόμο):D:D

Εκανες δηλαδη και ανασκοπιση after τηλεφωνικη?
δεν σου φτασε ολη η μερα δοκιμης εεε!!!
:sm7:

CPretenteriS
19-12-2011, 17:39
Έμαθα ότι ο κομμάντερ σερνόταν πάλι...:hmmm::D:p

commander
19-12-2011, 17:56
Εκανες δηλαδη και ανασκοπιση after τηλεφωνικη?
δεν σου φτασε ολη η μερα δοκιμης εεε!!!
:sm7:


ξερεις μετα απο μια ξεφρενη πορεία ολη την ημερα έγιναν και τα σχετικα τηλ απο συμφορουμιτες για να πουν την γνωμη τους καποιοι για τα λαστιχα εεεεεε..... το μονο που ακουσα ηταν {ακουμπησαν τα αφτια τους στο δρομο......}

:sm7::sm7::sm7::sm7:

giamil
19-12-2011, 17:58
Έμαθα ότι ο κομμάντερ σερνόταν πάλι...:hmmm::D:p

O commander ειναι ιπταμενος φιλαρακι...αστο μην το ψαχνεις...;)

moby_gr
19-12-2011, 18:12
Τι κάνετε εδώ όλοι μαζί, χαιδεύεστε? :p

Το λάστιχο πατάει πολύ καλά, είναι καραασφάλτινο!!!
Σε σχέση με το metzeler που ξέρω εγώ, είναι απείρως πιο μαλακό και με πολύ καλύτερη και γρηγορότερη κορώνα!
Αλλά είπαμε, μιλάμε για άσφαλτο μόνο!!!





(εγώ δε μιλάω για αυτιά!!!)

commander
19-12-2011, 18:14
Τι κάνετε εδώ όλοι μαζί, χαιδεύεστε? :p

Το λάστιχο πατάει πολύ καλά, είναι καραασφάλτινο!!!
Σε σχέση με το metzeler που ξέρω εγώ, είναι απείρως πιο μαλακό και με πολύ καλύτερη και γρηγορότερη κορώνα!
Αλλά είπαμε, μιλάμε για άσφαλτο μόνο!!!





(εγώ δε μιλάω για αυτιά!!!)


:D:D:D:D:D

frits
19-12-2011, 20:12
http://img403.imageshack.us/img403/4507/comannder.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/403/comannder.jpg/)

Εντάξει μωρέ, δεν ήταν και τόσο δύσκολο....:sm7::sm7:

princess
19-12-2011, 20:15
http://img403.imageshack.us/img403/4507/comannder.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/403/comannder.jpg/)

Εντάξει μωρέ, δεν ήταν και τόσο δύσκολο....:sm7::sm7:



Ακόμη κι έτσι...κουκλος είναι.;):):)

egefalikos
19-12-2011, 20:15
:sm7::sm7::sm7:

commander
19-12-2011, 20:17
:sm7::sm7::sm7:
γελαμε εεεεεε!!!!
:D:D:D:D

skippybi
19-12-2011, 20:20
:sm7::sm7::sm7::sm7:

αυτό θα πει όμορφη παρέα με όμορφα πειράγματα!!!:):)

frits
19-12-2011, 20:22
:sm7::sm7::sm7::sm7:

αυτό θα πει όμορφη παρέα με όμορφα πειράγματα!!!:):)

Ναι αρκεί να μην πετύχει με το φορτηγό πουθενά...:o

commander
19-12-2011, 20:22
:sm7::sm7::sm7::sm7:

αυτό θα πει όμορφη παρέα με όμορφα πειράγματα!!!:):)
μην πεις τιποτα αλλο θα κατεβω Πατρα εεε !!!!
:D:D:D:D:D

frits
19-12-2011, 20:24
Τι να κάνω Θεολόγε, "Αργία Μήτηρ Πάσης Κακίας"...:rolleyes:

Δεν περνάει η ώρα να κλείσω....

commander
19-12-2011, 20:28
Τι να κάνω Θεολόγε, "Αργία Μήτηρ Πάσης Κακίας"...:rolleyes:

Δεν περνάει η ώρα να κλείσω....


μονο αυτο εχουμε ποια μην ανησυχείς και αμα περναει καλα ο κοσμος και περναει και απο το χερι μου ας γινω και σποκ....!!!:D

skippybi
19-12-2011, 20:30
Ναι αρκεί να μην με ή σε πετύχει με το φορτηγό πουθενά...:o
:sm7::sm7:

skippybi
19-12-2011, 20:32
μην πεις τιποτα αλλο θα κατεβω Πατρα εεε !!!!
:D:D:D:D:D


έλααααααααα:):)

giamil
19-12-2011, 21:18
http://img403.imageshack.us/img403/4507/comannder.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/403/comannder.jpg/)

Εντάξει μωρέ, δεν ήταν και τόσο δύσκολο....:sm7::sm7:



Κριμα ρε commander και νομιζα οτι εισουνα χερας!!!!
....ετσι ακουμπαω κι εγω ασφαλτο ρε μεγαλε!!!!
:sm7::sm7::sm7:

Σταυρο εγραψες!!!!
:D:D:D

SenseiG
19-12-2011, 22:46
γελαμε εεεεεε!!!!
:D:D:D:D




Θεολογε το κανουν γιατι σε ζηλευουν μην δινεις σημασια....;)

tsatsos
19-12-2011, 22:48
Με πεισατε και εμενα.Αυριο εχω ραντεβου να τα βαλω στο RT μου.Εχω και εγω μια φαγουρα στα αυτια..:D

egefalikos
19-12-2011, 23:05
γελαμε εεεεεε!!!!
:D:D:D:D



Μπράβο βρε Θεολόγε, απορώ πάντως πως το κάνεις...


































...το κράνος πως το φοράς???!!!:D

SenseiG
19-12-2011, 23:11
Μπράβο βρε Θεολόγε, απορώ πάντως πως το κάνεις...


































...το κράνος πως το φοράς???!!!:D


Γιαννη σε τρω......












































τα αυτια σου μου φαινεται.......:D:p
Παιζεις με τα σιδερα....

moby_gr
19-12-2011, 23:24
http://img403.imageshack.us/img403/4507/comannder.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/403/comannder.jpg/)

Εντάξει μωρέ, δεν ήταν και τόσο δύσκολο....:sm7::sm7:







:sm3:

teo71
19-12-2011, 23:58
Κοροιδεύετε όσο θέλετε...

Είστε τυχεροί που 9 στις 10 φορές ο Θεολόγος, καβαλάει έχοντας την Γιώτα πίσω του...

Όταν τον πετύχετε την μία φορά που είναι μονός... είναι ικανός να σας περάσει από πάνω...
Εμένα τουλάχιστον κάπως έτσι με προσπέρασε....:o

Και με τα 85 άλογα του 1150 παρακαλώ...

Sakis
20-12-2011, 00:08
Κοροιδεύετε όσο θέλετε...

Είστε τυχεροί που 9 στις 10 φορές ο Θεολόγος, καβαλάει έχοντας την Γιώτα πίσω του...

Όταν τον πετύχετε την μία φορά που είναι μονός... είναι ικανός να σας περάσει από πάνω...
Εμένα τουλάχιστον κάπως έτσι με προσπέρασε....:o

Και με τα 85 άλογα του 1150 παρακαλώ...


:sm8::sm8::sm8:

frits
20-12-2011, 00:11
Κοροιδεύετε όσο θέλετε...

Είστε τυχεροί που 9 στις 10 φορές ο Θεολόγος, καβαλάει έχοντας την Γιώτα πίσω του...

Όταν τον πετύχετε την μία φορά που είναι μονός... είναι ικανός να σας περάσει από πάνω...
Εμένα τουλάχιστον κάπως έτσι με προσπέρασε....:o

Και με τα 85 άλογα του 1150 παρακαλώ...

Και του 'χει βάλει και 100 κιλά παραπάνω....:D

giamil
20-12-2011, 00:18
Και του 'χει βάλει και 100 κιλά παραπάνω....:D


:sm7::sm7::sm7::sm7:
:sm3::sm3::sm3:

καλα σημερα γραφεις ιστορια Σταυρακο!!!
εχω λιωσει στο γελιο!

teo71
20-12-2011, 00:20
Και του 'χει βάλει και 100 κιλά παραπάνω....:D


Τον έχεις βάλει στο μάτι μου φαίνεται...

Θα σε πάρει στο κυνήγι...

:sm7::sm7::sm7:

gemara
20-12-2011, 16:28
Μ' έπεισες. Θα τα βάλω. :)
Τώρα αν ήξερες να τραβάς φωτογραφίες και να τις ανεβάζεις εδώ, θα σου έλεγα να μας τα έδειχνες...:rolleyes:

Τα μοντέλα δεν φωτογραφίζουν, φωτογραφίζονται!!!:rolleyes:


Άντε να στα φωτογραφίσω εγώ τότε. Δικιά σου δεν είναι η μηχανή Teo?:D

http://i982.photobucket.com/albums/ae310/gemara2/20-12-201113-07-11-IMG_1504.jpg

evanslam
20-12-2011, 21:16
Καμιά εντύπωση στο βρεγμένο με τις χτεσινές βροχές έχουμε;

afias
20-12-2011, 21:29
Χθες εφαγα γερη βροχη απο Πειραια προς Μεταμορφωση στον Κηφισο. Δεν με προβληματισαν καθολου με ταχυτητες 100 με 120 χλμ/ωρα. Και στις προηγουμενες βροχες που ειχα βγει παλι με την γλυτσα στους δρομους δεν εκανε κιχ.

vasilisGS
29-01-2012, 00:40
Το συγκεκριμένο λάστιχο είναι ότι καλύτερο έχω φορέσει.Σε κάθε οδόστρωμα Άσφαλτο πάντα ...Στρίβει με την σκέψη .

moby_gr
06-03-2012, 11:17
Παρουσίαση των ελαστικών:
MICHELIN Pilot Road 3 - MICHELIN Pilot Road 3 | Sport Touring Tyre for Motorcycles (http://www.michelinpilotroad3.com/en/)

Δώρο :D μερικές "ιδανικές" διαδρομές στην Ευρώπη:
http://www.michelinpilotroad3.com/en/itineraires.php (http://www.michelinpilotroad3.com/en/itineraires.php)

giamil
06-03-2012, 11:37
Παρουσίαση των ελαστικών:
MICHELIN Pilot Road 3 - MICHELIN Pilot Road 3 | Sport Touring Tyre for Motorcycles (http://www.michelinpilotroad3.com/en/)

Δώρο :D μερικές "ιδανικές" διαδρομές στην Ευρώπη:
http://www.michelinpilotroad3.com/en/itineraires.php (http://www.michelinpilotroad3.com/en/itineraires.php)


:ye02::ye02::ye02:

kostaskyriakos
06-03-2012, 12:56
:u57::u57::u57:

vasorfa
06-03-2012, 12:57
:u57::u57::u57:


θα μας πείς και για πιό λόγο?:confused:

z_atomic
06-03-2012, 18:15
θα μας πείς και για πιό λόγο?:confused:

Καλώς τον αστυνόμο Μπέκα


Ακόμη δεν ήρθες άρχισες την ανάκριση


http://www.youtube.com/watch?v=Hn91luTRhDE

Κρυφό ταλέντο λέμε:ha15:

CPretenteriS
06-03-2012, 18:17
Καλώς τον αστυνόμο Μπέκα


Ακόμη δεν ήρθες άρχισες την ανάκριση

Κρυφό ταλέντο λέμε:ha15:

Πλάκα πλάκα... καλό θα ήταν να μας πει ο φίλος γιατί:u57:... γιατί ετοιμάζομαι να τα βάλω κι εγώ για να πάω το Ντίντο για ιδιαίτερα... :D:p

ilias vara
06-03-2012, 18:21
ναι να μας πει γιατι την πεμπτη τα βαζω και εγω....,.

και παω να τα βαλω εχοντας ακουσει τα καλυτερα.,.,

z_atomic
06-03-2012, 18:22
Πλάκα πλάκα... καλό θα ήταν να μας πει ο φίλος γιατί:u57:... γιατί ετοιμάζομαι να τα βάλω κι εγώ για να πάω το Ντίντο για ιδιαίτερα... :D:p

Δεν αντιλέγω και γω θέλω να μάθω....όμως μου κέντρισε το ενδιαφέρον το σύντομο της πρόταση του bill......

απαιτητικός και σύντομος

CPretenteriS
06-03-2012, 18:28
Δεν αντιλέγω και γω θέλω να μάθω....όμως μου κέντρισε το ενδιαφέρον το σύντομο της πρόταση του bill......

απαιτητικός και σύντομος

Ναι το 'χει αυτό ο Μπιλάκος... :D:o

z_atomic
06-03-2012, 18:32
Ναι το 'χει αυτό ο Μπιλάκος... :D:o

οτι απάντηση και να πάρει θα πει....."ας το πιστέψω" όπως ο αστυνόμος μπέκας:D

CPretenteriS
06-03-2012, 18:34
οτι απάντηση και να πάρει θα πει....."ας το πιστέψω" όπως ο αστυνόμος μπέκας:D

:sm7::sm7:

aeriko
06-03-2012, 19:08
Ενα έχω να πώ. Πολύ γρήγορη κεφαλή. Σε κάνει αστέρι στα πλαγιάσματα.

CPretenteriS
06-03-2012, 19:09
Ενα έχω να πώ. Πολύ γρήγορη κεφαλή. Σε κάνει αστέρι στα πλαγιάσματα.

Αυτό το έχω ακούσει από πολλούς χρήστες... δεν μπορεί παρά να είναι αληθινό!! :ye02:

aeriko
06-03-2012, 19:12
Αυτό το έχω ακούσει από πολλούς χρήστες... δεν μπορεί παρά να είναι αληθινό!! :ye02:
Με γνωρίζεις;)

lepanto
06-03-2012, 19:33
Κύριοι το λάστιχο είναι τέλειο στην άσφαλτο όπως είπε κ ο φίλος ποιο πάνω σε κάνει μαγκα βεβαια να γνωρίζουμε ότι μόλις δει χώμα πεφτεις χωρίς να το καταλάβεις

paschalis
06-03-2012, 22:35
:ye02::ye02::ye02:



:u57::u57::u57:

εχω την εντυπωση οτι αναφερεται στους χαρτες της εταιρειας που δεν ειναι και κανενας οδηγικος Παραδεισος

vasorfa
06-03-2012, 22:51
αστυνομος μπεκας εδω:p



αυτο που πιστευω εγω.....γισ το εν λογο ελαστικο ειναι οτι ΔΕΝ κανει για βάρη(βλεπε adve) και ΔΕΝ βγαζει πολλα χλμ.....να...μωρε τι μου θυμιζει....τα anakee:hmmm:



σε.....βραδυνη εξορμηση αβλεπατε στο ελαστικο (αστροτο ακομα) τη διαφορα ειχε η κορονα που ερχοταν σε συνεχη τριβη με την ασφσλτο,θα απογοητευόσασταν...
. αθτο το ελαστικο ΝΑΙ μεν ποανει καλα....Αλλα δεν ειναι για φορτια και για..μακρυνες αλλαγες...α.....ουτε και για χωματακι......γνωμη μου παντα,ε!!;)






κοστακυριαααακοοοοοοοοοοο;;που εισε βρε πσλιοκαλαματιανε και με φωναζουν μπεκα:u58:

vasorfa
06-03-2012, 22:53
...σορρυ για τα κινεζικα....αλλα απο το κουνιστο που γραφω ζοριζομαι:(

z_atomic
07-03-2012, 00:53
αστυνομος μπεκας εδω:p





...σορρυ για τα κινεζικα....αλλα απο το κουνιστο που γραφω ζοριζομαι:(

ποιο κουνιστό ρε τρελοκομείο που έχεις πάει πάλι?

z_atomic
07-03-2012, 00:57
αστυνομος μπεκας εδω:p



αυτο που πιστευω εγω.....γισ το εν λογο ελαστικο ειναι οτι ΔΕΝ κανει για βάρη(βλεπε adve) και ΔΕΝ βγαζει πολλα χλμ.....να...μωρε τι μου θυμιζει....τα anakee:hmmm:



σε.....βραδυνη εξορμηση αβλεπατε στο ελαστικο (αστροτο ακομα) τη διαφορα ειχε η κορονα που ερχοταν σε συνεχη τριβη με την ασφσλτο,θα απογοητευόσασταν...
. αθτο το ελαστικο ΝΑΙ μεν ποανει καλα....Αλλα δεν ειναι για φορτια και για..μακρυνες αλλαγες...α.....ουτε και για χωματακι......γνωμη μου παντα,ε!!;)






κοστακυριαααακοοοοοοοοοοο;;που εισε βρε πσλιοκαλαματιανε και με φωναζουν μπεκα:u58:

συμφωνώ με τις παρατηρήσεις σου...νομίζω ότι στο χώμα ή σε τραχύ οδόστρωμα θα χάνει ότι έχει σε πλεονέκτημα........ αλλά περί ορέξεως ....κολοκυθόπιτα

teo71
07-03-2012, 01:06
συμφωνώ με τις παρατηρήσεις σου...νομίζω ότι στο χώμα ή σε τραχύ οδόστρωμα θα χάνει ότι έχει σε πλεονέκτημα........ αλλά περί ορέξεως ....κολοκυθόπιτα



Το συγκεκριμένο μηχανάκι φοράει michelin pilot road 3, με 8.000 χλμ...






http://i1123.photobucket.com/albums/l554/zais71/DSC00082.jpg

Magelanos
07-03-2012, 02:00
Εγώ απλά θα πω ότι με τα συγκεκριμένα λάστιχα διάνυσα συνολικά 400χιλ χώμα επί Ρωσικού εδάφους. Φωτογραφίες υπάρχουν στο συγκεκριμένο ταξιδιωτικό.. δεν είχα τίποτα απρόοπτο και η συμπεριφορά τους ήταν άψογη..:ye33:

z_atomic
07-03-2012, 11:22
Το συγκεκριμένο μηχανάκι φοράει michelin pilot road 3, με 8.000 χλμ...






http://i1123.photobucket.com/albums/l554/zais71/DSC00082.jpg

Εγώ απλά θα πω ότι με τα συγκεκριμένα λάστιχα διάνυσα συνολικά 400χιλ χώμα επί Ρωσικού εδάφους. Φωτογραφίες υπάρχουν στο συγκεκριμένο ταξιδιωτικό.. δεν είχα τίποτα απρόοπτο και η συμπεριφορά τους ήταν άψογη..:ye33:

Λέτε ψέματα και οι 2 ντροπή.........:D

z_atomic
07-03-2012, 11:40
Εγώ απλά θα πω ότι με τα συγκεκριμένα λάστιχα διάνυσα συνολικά 400χιλ χώμα επί Ρωσικού εδάφους. Φωτογραφίες υπάρχουν στο συγκεκριμένο ταξιδιωτικό.. δεν είχα τίποτα απρόοπτο και η συμπεριφορά τους ήταν άψογη..:ye33:

αστα αυτά το πήγες edo το χώμα......ελα πες την αλήθεια

kostaskyriakos
07-03-2012, 18:12
θα μας πείς και για πιό λόγο?:confused:


βασικά μπερδέυτικα////αυτο εννουσα!!:ye02::ye02::ye02::ye02:

τωρα το μονο αρνητικο πιστευω είναι απο θεμα βάρους...θα λιωνει γρηγορα και μηπως τετραγωνιση σε εντος πολης συνεχως κινησης!!
κατα αλλα ολα καλα...εχω κανει 5,000 χλμ και ειμαι πολυ ευχαριστημενος καπο κρατηματα

ilias vara
07-03-2012, 18:15
βασικά μπερδέυτικα////αυτο εννουσα!!:ye02::ye02::ye02::ye02:

τωρα το μονο αρνητικο πιστευω είναι απο θεμα βάρους...θα λιωνει γρηγορα και μηπως τετραγωνιση σε εντος πολης συνεχως κινησης!!
κατα αλλα ολα καλα...εχω κανει 5,000 χλμ και ειμαι πολυ ευχαριστημενος καπο κρατηματα


αντε και μας εσκασες:lo20:

kostaskyriakos
07-03-2012, 18:15
αστυνομος μπεκας εδω:p



αυτο που πιστευω εγω.....γισ το εν λογο ελαστικο ειναι οτι ΔΕΝ κανει για βάρη(βλεπε adve) και ΔΕΝ βγαζει πολλα χλμ.....να...μωρε τι μου θυμιζει....τα anakee:hmmm:



σε.....βραδυνη εξορμηση αβλεπατε στο ελαστικο (αστροτο ακομα) τη διαφορα ειχε η κορονα που ερχοταν σε συνεχη τριβη με την ασφσλτο,θα απογοητευόσασταν...
. αθτο το ελαστικο ΝΑΙ μεν ποανει καλα....Αλλα δεν ειναι για φορτια και για..μακρυνες αλλαγες...α.....ουτε και για χωματακι......γνωμη μου παντα,ε!!;)






κοστακυριαααακοοοοοοοοοοο;;που εισε βρε πσλιοκαλαματιανε και με φωναζουν μπεκα:u58:


και μην μπερδευομαστε φιλοι μου....ενας ειναι ο αστυνομος μπεκας και ο φιλος vasorfas ειναι ο αρτεμης ματσας!!!!αχαχαχαχχααχ:sm7::sm7::sm7::sm7:

kornlaz
07-03-2012, 19:23
αντε και μας εσκασες:lo20:
Την ψυχή μας έβγαλε:sm7::sm7: