PDA

View Full Version : γαντια bmw pro winter 2


dim orestiada
18-12-2011, 10:30
καλημερα σε ολους... εχει καποιος αυτα τα γαντια???
ειναι καλα?
εντυπωσεις?????

BMW Pro Winter 2 Gloves Part 72607712992, Gloves BMW, from Procycles Australia (http://www.procycles.com.au/proddetail.php?prod=72607712992)

ckalfas
18-12-2011, 15:57
Έχω το προηγούμενο και απ' ότι παρατηρώ, αλλάζει στον σχεδιασμό και στα χρώματα, οπότε:

Αν εξαιρέσεις ότι δεν έχει προστασίες, είναι απλά ένα υπέροχο χειμερινό γάντι!
Έχεις καλή αίσθηση, αλλά για το κρύο είναι πάρα πολύ καλό!

dim orestiada
18-12-2011, 18:50
απο βροχη πως παει? ειναι αδιαβροχο?

ckalfas
18-12-2011, 21:14
Προφανώς... αν διάβασα καλά έχει την μεμβράνη GoreTex.

nivam
18-12-2011, 21:24
Τα είχα αγοράσει πέρυσι, είναι αδιάβροχα και παρέχουν καλή αίσθηση στα χειριστήρια, χρήσιμο και το μάκτρο στον αριστερό αντίχειρα για το καθάρισμα της ζελατίνας από νερά της βροχής. Τα λεπτά φύλλα αλουμινίου στο εσωτερικό της παλάμης, είναι κακής ποιότητας, ξεκολλάνε σε κάποια σημεία κ αν επιχειρήσεις να ξύσεις το πρόσωπο σου μπορεί και να γρατσουνιστείς. Τα έπλυνα κ στο πλυντήριο σε χαμηλή θερμοκρασία χωρίς να αλλοιωθεί κάποιο από τα χαρακτηριστικά τους. Ζεστά πολύ πάντως, δεν τα λες.:)

paschalis
18-12-2011, 22:08
Τα είχα αγοράσει πέρυσι, είναι αδιάβροχα και παρέχουν καλή αίσθηση στα χειριστήρια, χρήσιμο και το μάκτρο στον αριστερό αντίχειρα για το καθάρισμα της ζελατίνας από νερά της βροχής. Τα λεπτά φύλλα αλουμινίου στο εσωτερικό της παλάμης, είναι κακής ποιότητας, ξεκολλάνε σε κάποια σημεία κ αν επιχειρήσεις να ξύσεις το πρόσωπο σου μπορεί και να γρατσουνιστείς. Τα έπλυνα κ στο πλυντήριο σε χαμηλή θερμοκρασία χωρίς να αλλοιωθεί κάποιο από τα χαρακτηριστικά τους. Ζεστά πολύ πάντως, δεν τα λες.:)


Τωρα τελευταια στη ΜΑΜΑ κανουν τον - κακο - κινεζο:hmmm:

nivam
18-12-2011, 22:44
Τωρα τελευταια στη ΜΑΜΑ κανουν τον - κακο - κινεζο:hmmm:
Πες το ψέμματα! :hmmm::hmmm:

dim orestiada
19-12-2011, 01:37
σας ευχαριστω ολους για της απαντησεις αλλα μαλον δεν μου γεμισαν πολυ το ματι κ θα διαλεξω dainese κ παλι.

Jefe
19-12-2011, 02:45
σας ευχαριστω ολους για της απαντησεις αλλα μαλον δεν μου γεμισαν πολυ το ματι κ θα διαλεξω dainese κ παλι.

Δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος από την αδιαβροχοποίηση τους! Έτσι ξαναγύρισα στα Dainese!




Jefe

paschalis
19-12-2011, 05:56
σας ευχαριστω ολους για της απαντησεις αλλα μαλον δεν μου γεμισαν πολυ το ματι κ θα διαλεξω dainese κ παλι.

Δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος από την αδιαβροχοποίηση τους! Έτσι ξαναγύρισα στα Dainese!




Jefe


Μπραβο παιδες..
Ολα στη φορα!
Αν ο Θανασης μιλαει για κακη αδιαβροχοποιηση ειναι σα να διαβαζεις ολα τα σχετικα τεστ του πλανητη σε μια σειρα..

dim orestiada
19-12-2011, 14:12
ευχαριστω κ παλι. κατελιξα στα dainese jerico ελπιζω να βγουν καλα....