PDA

View Full Version : ΜΠΟΥΦΑΝ BERING ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ


FONGEORGE
05-01-2012, 17:39
ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ BERING ΧΩΡΙΣ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ,ΚΟΡΝΤΟΥΡΑ,ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΑΛΛΑΓΗΣ ....ΓΥΝΑΙΚΑΣ,ΕΜΕΙΝΕ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ!ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ 44-46

κμβ
05-01-2012, 18:02
Αν δεν το εχεις δωσει ακομα θα χαρω, γιατι δεν εχω ουτε ενα μηνα που πηρα το GSA μου και ομολογω οτι ο εξοπλισμος ειναι απαραιτητος για ολους.

FONGEORGE
06-01-2012, 00:13
εδωθη και το μπουφαν στο φιλο κμβ και θα το παραλαβει αυριο!μπορειτε να κλεισετε και αυτη την αγγελια !ευχαριστω το φορουμ για το χωρο που παρεχει για τετοιες διαδικασιες!!πραγματα που ειναι χωρις χρησιμοτητα για καποιους ,ειναι χρησιμα για αλλους!

κμβ
06-01-2012, 00:18
Γιωργο σε ευχαριστω πολυ και εκμερους της γυναικας που ανυπομονει για βολτες, παντως μεγαλη βοηθεια γιατι μετα τηνα αγορα της μηχανης που εγινε προσφατα επρεπε να παρω και 2 κρανοι και 2 μπουφαν που δεν κοστιζουν και λιγο.

Ευχαριστω και παλι και εσενα και το forum, η γυναικα στην επομενη βολτα θα ειναι πιο ασφαλης και εγω πιο ηρεμος!!

adventure
06-01-2012, 00:20
Μπράβο σου Γιώργο για άλλη μια φορά .

:sm8::sm8:

nikos-x
06-01-2012, 04:14
ΦονΤζώρτζη, πότε θ' ακούσουμε το δυνατό σου γέλιο; :)

Καλά ταξίδια φιλαράκι, σε στεριές και θάλασσες.

Πάνος
06-01-2012, 10:39
ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ BERING ΧΩΡΙΣ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ,ΚΟΡΝΤΟΥΡΑ,ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΑΛΛΑΓΗΣ ....ΓΥΝΑΙΚΑΣ,ΕΜΕΙΝΕ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ!ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ 44-46

Που τις αλλάζουν? Εμένα μου είπαν πως έληξε η εγγύηση και δεν την πήραν πίσω... :sm7::sm7::sm7:

FONGEORGE
06-01-2012, 11:01
σου εμεινε αμανατι? μηπως τωρα με το μετρο της αποσυρσης κανεις κατι?
φιλε μου Νικολα-χ σε ευχαριστω για τις ευχες σου!!πρεπει να ερθω σαλονικα να πιουμε καφεδακι!!να τα πουνε και οι κυραδες μας στη μητρικη τους γλωσσα!! ;) το επιασες το υπονοουμενο!!!