PDA

View Full Version : Προταση για ζεστα Γαντια.....


ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
19-01-2012, 16:20
οσο πιο λεπτα και ζεστα χειμωνιατικα γαντια........
εχετε κατι κατα νου?
Η' καπου να παω να δω?

gsmaniac
19-01-2012, 16:30
οσο πιο λεπτα και ζεστα χειμωνιατικα γαντια........
εχετε κατι κατα νου?
Η' καπου να παω να δω?

Λεπτά και ζεστά;;;;;:cool:
Μέχρι τους δέκα βαθμούς μπορει να βολευτεις,αλλα ταξιδεύοντας πάνω απο τριακόσια χιλιόμετρα,με την θερμοκρασία κάτω απο πέντε βαθμούς,θέλει καλο ψάξιμο....;)
Εγω βάζω τα θερμαινομενα στο φουλ....ένα ζευγάρι μεταξωτά απο μέσα και τα all around της μαμάς,τα οποία είναι σχετικά λεπτά,σχετικά ζεστά και αρκετά ακριβά για την ζέστη που σου προσφέρουν...:o
Ο jefe....μου είπε για της dainese,ένα μοντέλο που κάνει 150 ευρω περίπου,αλλα δεν καταλαβαίνουν τίποτα...;)

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
19-01-2012, 17:03
τα Sandiago ρε Κωστα της ''μαμας'' κανουν τοσο και ειναι πολυ καλα.
Αλλα δεν θελω να κινηθω σε τετοιες τιμες.
Μεχρι τωρα φοραω κατι airflow η΄ ανοιξετικα ειτε colori ειτε dainese.
Επειδη ομως το ΣΚ θα εκδραμω και μαλλον κατα Μπραλο μερια με βλεπω να μετραω δαχτυλα.......ψαχνω κατι οσο γινετε πιο ζεστο αλλα οχι σε διαστασεις του σκι

gsmaniac
19-01-2012, 17:17
τα Sandiago ρε Κωστα της ''μαμας'' κανουν τοσο και ειναι πολυ καλα.
Αλλα δεν θελω να κινηθω σε τετοιες τιμες.
Μεχρι τωρα φοραω κατι airflow η΄ ανοιξετικα ειτε colori ειτε dainese.
Επειδη ομως το ΣΚ θα εκδραμω και μαλλον κατα Μπραλο μερια με βλεπω να μετραω δαχτυλα.......ψαχνω κατι οσο γινετε πιο ζεστο αλλα οχι σε διαστασεις του σκι

ψαξε για εσωτερικα ισοθερμικα.......κανουν πολυ καλη δουλεια;)
εχει το Κ...θερμαινομενα????:o

southern
19-01-2012, 17:21
Χειμερινά και λεπτά γάντια έψαχνα και εγώ αλλά δεν κατάφερα να βρω.
Δύο λύσεις δοκίμασα και κατέληξα ουσιαστικά στη δεύτερη.
Αρχικά, αγόρασα το προηγούμενο μοντέλο από τα γάντια της REVIT που στέλνω στο link :
http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=5995 (http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=5995)
Πραγματικά μπορείς να ταξιδέψεις και μία ώρα χωρίς να σε ενοχλεί ο παγωμένος αέρας( 0c θερμοκρασία περιβάλλοντος= -4C στη μηχανή ).
Σε συνδυασμό με τα θερμαινόμενα grips δεν θα αντιμετωπίσεις κανένα πρόβλημα. Προσωπικά όμως χάνω την αίσθηση στις μανέτες που εγώ προτιμώ όταν οδηγώ, όταν τα φοράω επειδή είναι χοντρά, και τελικά έχω καταλήξει να χρησιμοποιώ εσωτερικά γάντια του τύπου
http://www.motoraid.eu/shop/index.php?cPath=176_34_1066 (http://www.motoraid.eu/shop/index.php?cPath=176_34_1066)
και δερμάτινα χωρίς επένδυση εξωτερικά, στις μέρες με πολύ χαμηλή θερμοκρασία. Ο συνδυασμός είναι αρκετά ζεστός (όχι βέβαια στο βαθμό της πρώτης περίπτωσης) αλλά δεν χάνεις την αίσθηση στις μανέτες.
Ελπίζω να βοήθησα.

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
19-01-2012, 17:39
σας ευχαριστω παιδες.
Αεκοκουνιματα Παοκογκολακια.......:sm7: και βεβαια εχει θερμενομενα

CPretenteriS
19-01-2012, 17:55
Εγώ έχω κάτι Dainese τα οποία είναι τρομερά (αλλά τσιμπημένα) παιχταδόρ... :D:o

Για τη συνοδηγό μου, πήρα κάτι θερμαινόμενα με μπαταρίες τα οποία θα παραλάβω από μέρα σε μέρα.;)

siraxanz
19-01-2012, 19:10
Για αμεση κ φτηνη λυση τσεκαρισε ενα καλο μαγαζι με εργαλεια,

κυκλοφορουν τωρα τελευταία, κάτι πολύ τεχνικα γαντια εργασιας

μήπως εβρισκες κατι σε λεπτο πλαστικό η σε καποια αλλη συνθεση πχ ελαστικα γαντια για μηχανικους κλπ

για εσωτερικη χρήση, αυτο όμως προυποθετει οτι τα κανονικα σου γαντια εχουν περιθωριο να χωρεσουν κ τα αλλα μεσα..

πχ Γάντια με επικάλυψη νιτριλίου (http://www.airblock.gr/eidi-prostasias-asfaleias-ergazomenon/gantia-prostasias-asfaleias/gantia-me-epikalici-nitriliou.html)

το πρωτο ζευγος αν φορεσεις κοβει ολον τον αερα σε συνδιασςμο με ενα ζευγος δερματινα η κορντουρα...;)

gsmaniac
19-01-2012, 19:41
Θερμικό επίθεμα χεριών (σετ 2) - MotoRAID (http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=8448)

για κοιτα και αυτην την λυση.........:cool:

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
19-01-2012, 21:25
Κωστή δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για αυτη την μέθοδο είτε προστασίας είτε θερμοτητας

kelas22
19-01-2012, 21:34
Για αυτα εδω τι εχετε να πειτε;;εχει δοκιμασει καποιος;;;ή παρομοιου ειδους..αυτα ειναι με μπαταριες αλλα εχει κ καποια που τραβαν κ ρευμα απ τη μπαταρια

Battery heated gloves (MEDIUM SIZE) + AAA batteries+STORAGE BAG, mint condition | eBay (http://www.ebay.co.uk/itm/Battery-heated-gloves-MEDIUM-SIZE-AAA-batteries-STORAGE-BAG-mint-condition-/300646897794?pt=UK_Bikes_GL&hash=item45fff39882)

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
19-01-2012, 21:36
Σήμερα μου το είπε ένας dacatisti φίλος μου

gemara
19-01-2012, 21:37
...Εγω βάζω ...ένα ζευγάρι μεταξωτά, της μαμάς,...λεπτά,....σχετικά ζεστά και αρκετά ακριβά..:o

Τώρα τα λες σωστά! :D

kostasx
20-01-2012, 10:08
Γιατι ως γνωστόν..τα μεταξωτά -άκια..θέλουν και..:D:D

gepol
20-01-2012, 10:42
Για αμεση κ φτηνη λυση τσεκαρισε ενα καλο μαγαζι με εργαλεια,

κυκλοφορουν τωρα τελευταία, κάτι πολύ τεχνικα γαντια εργασιας

μήπως εβρισκες κατι σε λεπτο πλαστικό η σε καποια αλλη συνθεση πχ ελαστικα γαντια για μηχανικους κλπ

για εσωτερικη χρήση, αυτο όμως προυποθετει οτι τα κανονικα σου γαντια εχουν περιθωριο να χωρεσουν κ τα αλλα μεσα..

πχ Γάντια με επικάλυψη νιτριλίου (http://www.airblock.gr/eidi-prostasias-asfaleias-ergazomenon/gantia-prostasias-asfaleias/gantia-me-epikalici-nitriliou.html)

το πρωτο ζευγος αν φορεσεις κοβει ολον τον αερα σε συνδιασςμο με ενα ζευγος δερματινα η κορντουρα...;)

Με αυτά όμως δεν "αναπνέουν" τα χέρια, δεν ξέρω πόσο υγειινό είναι αυτό για πολλές ώρες χρήσης, η κάνω λάθος?

asotosios
20-01-2012, 13:56
Με αυτά όμως δεν "αναπνέουν" τα χέρια, δεν ξέρω πόσο υγειινό είναι αυτό για πολλές ώρες χρήσης, η κάνω λάθος?

επισης η προστασια πχ νιτριλιου ειναι μονο στην παλαμη και στα ακροδαχτυλα και οχι σε ολο το χερι...το πανω μερος του χεριου και τα ακροδαχτυλα ειναι πολυ πιο εκτεθημενα στον αερα και στο κρυο...!!!

gepol
20-01-2012, 17:17
Εγώ πάντως το μόνο που βρήκα να μην με ενοχλεί στο κρύο για πολλές ώρες είναι η εξής σύνθεση...(3-4 ωρες με μείον και άνω των 100χαω)

Ισοθερμικό μέσα.
Μάλινο αντιανεμικό απέξω,
και μαλακό αδιάβροχο χειμερινό απ'εξω έξω....

Θα μου πείς και πως κινουσες τα δάκτυλα για χειρισμούς ρε αδερφε??

Ε....δεν κρύωνα πάντως :D:D:D:D

siraxanz
20-01-2012, 17:44
Με αυτά όμως δεν "αναπνέουν" τα χέρια, δεν ξέρω πόσο υγειινό είναι αυτό για πολλές ώρες χρήσης, η κάνω λάθος?

Γιώργο σωστη η παρατηρηση κ δεν ειναι οτι καλυτερο, αλλα ο ενδιαφερομενος ζητησε ο ανθρωπος μια γνωμη γιατι την Κυριακη φευγει ταξιδακι μονοημερο στα κρυα, του βαλαμε τοσες λυσεις απο μοτορειντ κλπ...
Που να προλάβει να εφαρμοσει εστω κ μια....?
Η προταση μου εχει το ρισκο που λες...
Ομως αυτα τα γαντακια εργασιας ειναι μελετημενα να τα φορα ο εργαζομενος κ να δουλευει... εκει δεν μπαινει θεμα υγειας??

Να σου πω που τα ειδα? στο μηχανουργειο που παω κ κολαω αλουμινιο, ειναι μηχανουργειο επεξεργασιας καπακιων μηχανων εσωτερικης καυσης, πλανισματα, βαλβιδες, οξυγονοκοληση κλπ κλπ...
Βλεπω τους τεχνιτες συνεχως με κατι μπλε γαντακια τυπου χειρουργειου κ απο κει καταλαβα οτι εχει προχωρησει η τεχνογνωσια στο θεμα προστασια...εχουν κ κατι σαν πουδρα για να μην ιδρωνει το χερι
Ολη την ωρα με αυτα... μιας χρησεως κ να μην σκιζοντε με τπτ....(δες το κ για το βαφειο;))

Δεν ειναι το μανα εξ ουρανου... αλλα ο Περικλης ρωτα για κατι προχειρο, γρηγορο. φτηνο, αποτελεσματικο...
κ του πεταμε δεκα λινκ μεχρι κ σαντιαγκο της μπεμπε...
σαν να μην καταλαβαινουμε Ελληνικα τι μας λεει ο αλλος:o:o:cool:
ποτε να παραγγειλει ο ανθρωπος...
λεει τωρα τα θελει.... τι του προτεινουμε λοιπον...?????????
Η προταση που του εκανα, ειναι ε φ ι κ τ η!
Πες ποια αλλη είναι??? απο τις απαντησεις.... :)

επισης η προστασια πχ νιτριλιου ειναι μονο στην παλαμη και στα ακροδαχτυλα και οχι σε ολο το χερι...το πανω μερος του χεριου και τα ακροδαχτυλα ειναι πολυ πιο εκτεθημενα στον αερα και στο κρυο...!!!

Εχει κ γυρω ολοκληρωμενα ασωτε υιε:D....:p

που θα μας πατε εφετος???:)

gepol
20-01-2012, 17:58
Τα ξέρω Χάρη μου, τα αγοράζω με τα κουτιά για το μαγαζί, για τον βαφέα...

Τώρα για τα άλλα που λες, και "μας την λές" έχεις δίκιο :D

mpekas kostas
20-01-2012, 19:16
Cortech Scarab....:sm8:Μακράν το καλύτερο γάντι που έχω δοκιμάσει.....Ζεστό, μαλακό, λεπτό (όσο γίνεται βέβαια..) και φούλ ενισχύσεις παραγγελία βέβαια μόνο απο εξωτερικό Cortech by Tour Master Scarab Winter Gloves :: MotorcycleGear.com (http://www.motorcyclegear.com/street/gloves/insulated_and_or_waterproof/cortech_by_tour_master/scarab_winter_motorcycle_gloves.html) κοίταξε βέβαια και στο ebay.... 4 φίλοι μου το έχουν πάρει μετά από μένα αφού το δοκιμάσανε,......εγγύηση..!!!!

bms
20-01-2012, 23:19
Cortech Scarab....:sm8:Μακράν το καλύτερο γάντι που έχω δοκιμάσει.....Ζεστό, μαλακό, λεπτό (όσο γίνεται βέβαια..) και φούλ ενισχύσεις παραγγελία βέβαια μόνο απο εξωτερικό Cortech by Tour Master Scarab Winter Gloves :: MotorcycleGear.com (http://www.motorcyclegear.com/street/gloves/insulated_and_or_waterproof/cortech_by_tour_master/scarab_winter_motorcycle_gloves.html) κοίταξε βέβαια και στο ebay.... 4 φίλοι μου το έχουν πάρει μετά από μένα αφού το δοκιμάσανε,......εγγύηση..!!!!

Τα εχω δει τα γαντια στο internet και μου φαινονται πολυ χοντρα!
Θελω να πω εχεις αισθηση φλας κορνα γκαζι ή ειναι χοντροκομενα??

mpekas kostas
21-01-2012, 11:05
ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΠΤΙΚΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΧΟΝΤΟΚΟΜΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ.....ΤΟ ΓΑΝΤΙ ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ (ΚΑΜΙΑ 10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.ΘΑ ΤΟΛΜΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΑΙΣΘΗΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΓΑΝΤΙ....ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ...ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ (ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ) 60 ΕΥΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΓΑΝΤΙ!!!! ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΑΡΕ ΤΗΛ.:o:o:o

bms
21-01-2012, 12:21
ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΠΤΙΚΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΧΟΝΤΟΚΟΜΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ.....ΤΟ ΓΑΝΤΙ ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ (ΚΑΜΙΑ 10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.ΘΑ ΤΟΛΜΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΑΙΣΘΗΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΓΑΝΤΙ....ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ...ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ (ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ) 60 ΕΥΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΓΑΝΤΙ!!!! ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΑΡΕ ΤΗΛ.:o:o:o

Λιγο δυσκολο να τα δω απο κοντα.Εσυ Γαλατσι εγω Κρητη....
Εκτος εαν εισαι Κρητη-Ηρακλειο?
Ευχαριστω για την απαντησει,βλεπεις ψαχνομαι και γω για καλα χειμερινα γαντια.Αρα θα γινει αγορα απο internet.

mpekas kostas
21-01-2012, 20:12
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΕΑΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ.ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ :D:D.......ΕΑΝ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ...!!!!!!!!!

bms
21-01-2012, 22:49
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΕΑΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ.ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ :D:D.......ΕΑΝ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ...!!!!!!!!!

Μολις εκανα την αγορα:sm2::sm2::sm2:

Εντυπωσεις μολις ερθουν!!!

mpekas kostas
23-01-2012, 00:40
:sm4::sm4::sm4:

Δήμος
23-01-2012, 00:58
Cortech Scarab....:sm8:Μακράν το καλύτερο γάντι που έχω δοκιμάσει.....Ζεστό, μαλακό, λεπτό (όσο γίνεται βέβαια..) και φούλ ενισχύσεις παραγγελία βέβαια μόνο απο εξωτερικό Cortech by Tour Master Scarab Winter Gloves :: MotorcycleGear.com (http://www.motorcyclegear.com/street/gloves/insulated_and_or_waterproof/cortech_by_tour_master/scarab_winter_motorcycle_gloves.html) κοίταξε βέβαια και στο ebay.... 4 φίλοι μου το έχουν πάρει μετά από μένα αφού το δοκιμάσανε,......εγγύηση..!!!!

Είναι αδιάβροχα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

chrismet
23-01-2012, 01:59
[QUOTE=CPretenteriS;577241]Εγώ έχω κάτι Dainese τα οποία είναι τρομερά (αλλά τσιμπημένα) παιχταδόρ.../QUOTE]

Για ποια μιλάς;

κμβ
24-01-2012, 13:23
Παιδες εμενα η αποψη μου ειναι
Βρείτε Kevlar Leather Motorbike Motorcycle Waterproof Gloves στη Διεθνή Αγορά του eBay, με παγκόσμιες προσφορές για αντικείμενα από όλες τις αγαπημένες σας κατηγο (http://viewitem.eim.ebay.gr/Kevlar-Leather-Motorbike-Motorcycle-Waterproof-Gloves/110697049003/item%CE%92%CF%81%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B5%20Kevlar%20Leather)

πολυ φθηνο γαντι και αν παρεις το μεγακυτερο και με ενα ζευγαρι ακρυλικα γαντια θα εισαι οκ

Συνολο τιμης οχι πανω απο 40€ μαζι με τα ακρυλικα

mpekas kostas
24-01-2012, 16:16
Είναι αδιάβροχα;


Sent from my iPhone using Tapatalk
100% AΔΙΑΒΡΟΧΟ....ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ΣΕ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΜΠΟΡΕΣ...!!!!

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
25-01-2012, 15:49
το νεο μου αποκτημα.....bmw pro-winter 2

bogart
25-01-2012, 15:56
το νεο μου αποκτημα.....bmw pro-winter 2

ομορφάντρααα μουυυυυ!!!!!!!

lepanto
25-01-2012, 16:00
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
το νεο μου αποκτημα.....bmw pro-winter 2

Φιλαράκι τα έχω 2 χρόνια .πολυ ευχαριστημένος .θα τα χαρεις;)

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
25-01-2012, 16:09
αρχηγε μου πρωτη φορα παιρνω χειμωνιατικα γαντια,εκτος του σκι.Θα δουμε.Ειναι καλο παντως το γεγονος οτι μου λες οτι εισαι ικανοποιημενος

gsmaniac
25-01-2012, 16:17
τα Sandiago ρε Κωστα της ''μαμας'' κανουν τοσο και ειναι πολυ καλα.
Αλλα δεν θελω να κινηθω σε τετοιες τιμες.



ποσα θες να μας τρελανεις????????.............:p:p:D
καλοριζικα,ρε νουμερο..........:):):)

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
25-01-2012, 16:19
αχαχαχαχαχα ηταν ευγενικη χορηγια της μητερας μανουλας μαμας.......θα σηκωσω ενα ποστ και θα καταλαβεις σε λιγο:sm7:

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
25-01-2012, 17:10
για αυτο ημουν σε ασχημη ψυχολογια (http://www.gsforum.gr/%CE%A4%CE%B9-%CE%BC%CE%B1%CF%82-%CE%AD%CF%84%CF%85%CF%87%CE%B5-51/%CF%80%CE%B7%CE%B3%CE%B1%CE%BD-%CE%BD%CE%B1-%CE%BC%CE%BF%CF%85-%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CE%9A-27962/) και επειδη ημουν με την μητερα μου μαζι, γνωστη μηχανοβια, μου εκανε την κινησα ματ για να μου φτιαξει την διαθεση

siraxanz
25-01-2012, 17:13
το νεο μου αποκτημα.....bmw pro-winter 2


Φαίνοντε δυνατα εργαλεία, να τα ευχαριστηθεις!:)

bms
18-02-2012, 15:09
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΕΑΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ.ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ :D:D.......ΕΑΝ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ...!!!!!!!!!

Τα γαντια ηρθαν εντυπωσεις μετα την πρωτη βολτα!!

mpekas kostas
21-02-2012, 13:14
Τα γαντια ηρθαν εντυπωσεις μετα την πρωτη βολτα!!


:ye30: ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ...!!!!!

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
21-02-2012, 16:18
τοσο ζεστα και ###### που πραγματικα δεν σου κανει αισθηση να τα βγαλεις.Σοβαρη βροχη δεν εχουν φαει ακομα.