PDA

View Full Version : Κάποιοτύποι μέσα στα φόρουμ, ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ !!!


gb1200
23-05-2009, 12:39
Υπάρχει μια μερίδα ατόμων, που μέσα από την ανωνυμία του ιντερετ, βρίζουν ή ειρωνεύονται αλλους συφορουμιτες. έχω μέσα σε λέσχες και φόρουμ μερικά χρονια και πάντα υπάρχουν δυο τρείς που τα σουρνουν σε όλους τους άλλους. Δεν ξέρω την γνώμη σας αλλα εμένα ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ.Λοιπον πάρτε το κουβαδάι σας και σάλλη παραλία.Ξέεεεερεις .....εσύυυυυυ ...... που είσαι large τύπος και ανοιχτοχέρης !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Νεύρα

Georgia
23-05-2009, 12:51
Τα διαβάζω και εγώ αυτές τις μέρες και απορώ.
Δεν έχω ιδιαίτερη πείρα από forum, αλλά νομίζω ότι σε μια τόσο δεμένη παρέα(όπως στο δικό σας/μας forum) δεν πρέπει να έχει τέτοιες αντιπαραθέσεις,
που δηλητιριάζουν το όμορφο ομολογουμένως κλίμα που επικρατεί .....:(

Vakalos
23-05-2009, 13:59
Τα διαβάζω και εγώ αυτές τις μέρες και απορώ.
Δεν έχω ιδιαίτερη πείρα από forum, αλλά νομίζω ότι σε μια τόσο δεμένη παρέα(όπως στο δικό σας/μας forum) δεν πρέπει να έχει τέτοιες αντιπαραθέσεις,
που δηλητιριάζουν το όμορφο ομολογουμένως κλίμα που επικρατεί .....:(


:sm8: Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες

frappe rider
23-05-2009, 17:17
Υπάρχει μια μερίδα ατόμων, που μέσα από την ανωνυμία του ιντερετ, βρίζουν ή ειρωνεύονται αλλους συφορουμιτες. έχω μέσα σε λέσχες και φόρουμ μερικά χρονια και πάντα υπάρχουν δυο τρείς που τα σουρνουν σε όλους τους άλλους. Δεν ξέρω την γνώμη σας αλλα εμένα ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ.Λοιπον πάρτε το κουβαδάι σας και σάλλη παραλία.Ξέεεεερεις .....εσύυυυυυ ...... που είσαι large τύπος και ανοιχτοχέρης !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Νεύρα



Μάλλον δεν έχεις μπεί στο moto.gr εκεί να δείς τι γίνεται :sm7: Αφού σου τη δίνει γιατί κάθεσαι και ασχολήσαι με το τί θα γράψει ο καθένας ανώνυμος ?;)

arisxios
23-05-2009, 19:11
Στο χέρι μας είναι να τους δώσουμε να καταλάβουν ότι αν συμπεριφέρονται άσκημα και γράφουν βωμολοχίες σίγουρα δεν είναι στο σωστό forum !!!!!!

Akis
23-05-2009, 20:53
Υπάρχει μια μερίδα ατόμων, που μέσα από την ανωνυμία του ιντερετ, βρίζουν ή ειρωνεύονται αλλους συφορουμιτες. έχω μέσα σε λέσχες και φόρουμ μερικά χρονια και πάντα υπάρχουν δυο τρείς που τα σουρνουν σε όλους τους άλλους. Δεν ξέρω την γνώμη σας αλλα εμένα ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ.Λοιπον πάρτε το κουβαδάι σας και σάλλη παραλία.Ξέεεεερεις .....εσύυυυυυ ...... που είσαι large τύπος και ανοιχτοχέρης !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Νεύρα


Μην πολυκοιτας τον καθρεψτη σου τοτε.....

:sm7:

EOD-K9
24-05-2009, 07:41
Όλα διορθώνονται με το καιρό .......
.................και καθαρίζει η ίλη από το στάρι ..........

:Χαμόγελο:

NLS
24-05-2009, 10:49
ρε παιδιά γιατί μιλάτε; υπάρχει κάποιο post να δούμε;

btw, εμένα με λένε Νίκο Σαρδελιάνο και είμαι όσο επώνυμος είναι ο καθένας εδώ

JOHN-X
24-05-2009, 12:03
...kαι εγώ λέγομαι Γιάννης Χρήστου και δίνω και τηλέφωνο ....:Μπερδεμέν

NLS
24-05-2009, 14:16
τελικά θα μάθουμε προς τι το (κοκορο)θέμα;

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-05-2009, 14:49
τελικά θα μάθουμε προς τι το (κοκορο)θέμα;


...θα σε "μαλώσω" .....

δεν συμμετείχες φαίνεται αρκετά τις τελευταίες μέρες ....:hmmm:

NLS
25-05-2009, 12:32
όχι τις τελευταίες μέρες... γενικώς :)

στείλε κάνα link

Arkas
25-05-2009, 13:19
...θα σε "μαλώσω" .....

δεν συμμετείχες φαίνεται αρκετά τις τελευταίες μέρες ....:hmmm:
:D

kostas_366
25-05-2009, 15:01
Eμένα με ξέρετε, από την ...τηλεόραση :sm7:

ntinopoulos
25-05-2009, 16:44
Eμένα με ξέρετε, από την ...τηλεόραση :sm7:
ναι,ναι playboy tv και private spice στη nova!:p

kostas_366
25-05-2009, 18:03
Μου την δίνει ο Ντινόπουλος που με σχολιάζει :p