PDA

View Full Version : moto και κριση!


zitsos
28-01-2012, 15:17
Βαλτε λιγο τσιπουρακι ανάψτε τσιγάρο-για τους καπνιστές-και ας φιλοσοφήσουμε λιγο....... μοτο και κρίση εδω και καιρό αρχίζουν να με πιάνουν τα διαολιά μου με όλα αυτά που γίνονται και δεν μπορώ να χαρώ την μοτο μου....!!πάντα υπήρχε η γνωστή ατάκα απο τους άσχετους ,συγκενης ,φίλους...."καλά έδωσες 12.000 για μια μοτο" φανταστείτε τωρα που ολα τα βλέπεις σαν ευρό πόσο πολύ πίεση τρως όταν έχεις ένα τέτοιο εργαλείο να κάθετε....εκδρομές.. ιδρώνεις για να κάνεις,αξεσουάρ με το κιάλι,σέρβις κάθε καθαρά δευτέρα και 30 φεβρουαριανού και για μπενζινών δεν το κρύβω οτι προχθές έβαλα 5.00 εουρος ξεφτίλα!!!
Δεν είναι λήγει αυτοί που δεν το αντέχουν, καταλήγουν στα πωλητήρια είναι πολύ δύσκολο να συντηρείς πλέον και κουτί -αυτοκίνητο- και μοτο!!η μεγάλη δύναμη όμως είναι κάπου μέσα μας αυτό τουλάχιστον ανακάλυψα προχθές που είχα πολύ καιρό να την βάλω μπροστά....η εικόνα της καθώς την ξεσκέπαζα η σπίθα καθώς γύρισα το κλειδί και άκουσα τη ηλεκρ/νικη η εκρήξεις όταν πάτησα την μίζα!! ... ανέβηκα με τόσο ιεροτελεστία και μοναδικότητα και το πέρασμα σε άλλη διάσταση παράλληλη με αυτη που ζούμε ολλα να υπάρχουν μεν αλλά εσύ να τα βλέπεις μέσα από ένα κράνος να τα πιάνεις με δυο γάντια να τα ακούς με χαλί και μπαγκ-ραουν τον ήχο της. Ο αέρας μαζί με το χαζό χαμόγελο ΣΟΥ να ΣΥΝΘΈΤΟΥΝ την εικόνα σου!!βέβαια αυτό το χαζό χαμόγελο υπάρχει ακόμα και εκεί θέλω να ,η δύναμη που πήρα με μια μικρή βόλτα με βοήθησε να πάω στην τράπεζα με χαμόγελο, πλήρωσα τους λογαριασμούς με χαμόγελο και γύρισα γεμάτος στην αγκαλιά της ΑΓΑΠΗΜΈΝΗΣ μου!!! μέσα σε όλοι την κρίση λοιπόν λέω...... ######## νεκροθάφτες εγω δεν την πουλάω και δεν με νιαζει όσα και να μου κόψετε οτι και να μου κάνετε γιατί μπορώ να είμαι απλά ο εαυτός μου και αυτό ειναι που τους πονάει και ξέρετε οτι το να χαμογελάς κάνει τους αλους να ανησυχούν και να φωβουντε!!!αψυχα σηδερα θα πουμε πολύ αλλα εμεις οι λύγη ξέρουμε τη κρύβουν μια μάζα απο βίδες πλαστικά και υγρά....!!!καλές βόλτες να έχουμε στην πίστα της ζωη μας !!!;)

lepanto
28-01-2012, 15:28
Όμορφα.μ αρεσεις.ετσι με τσαμπουκά ,θα το ξεπεράσουμε έτσι κ αλλοιώς μια κ@βλ@ έχουμε δεν θα μας την κόψουν ;):mad:

ortho
28-01-2012, 15:39
Μαζί σου ζίτσο!
Η μηχανή μου είναι η ψυχοθεραπεία μου! Κάθε φορά που την οδηγώ το κεφάλι μου αδειάζει από αγωνίες, θυμό..... Την αφουγκράζομαι, νιώθω τους κραδασμούς της, ένα ζωντανό μηχανικό σύνολο.... Οταν καμιά φορά μου κάνει κόλπα τη συγχωρώ διότι είναι αυτή που με διατηρεί σε ισορροπία! Είναι αυτή που μου επιτρέπει να γυρίσω σπίτι μου και να απολαύσω τη γυναίκα μου και το παιδάκι μου ανανεωμένος....

Σκέφτηκα ότι πρέπει να τη δώσω και να πάρω κάτι πιό μικρό και συνολικά οικονομικότερο, αλλά δε θα τους κάνω το χατήρι... δε θα χάσω αυτό που δίνει σε μένα και την οικογένειά μου!

Το είπες πολύ σωστά! Το χαμόγελό μας τους "σκοτώνει"!!

kostas_366
28-01-2012, 15:52
Ωραίος ο Ζίτσος. Κράτα.

Όμορφα.μ αρεσεις.ετσι με τσαμπουκά ,θα το ξεπεράσουμε έτσι κ αλλοιώς μια κ@βλ@ έχουμε δεν θα μας την κόψουν ;):mad:
Πολλές έχουμε γιατρέ :)

jmar
28-01-2012, 16:12
Κρατατε γερα αδερφια!! Δεν θα τους περασει!!Ε μεις με το χαμογελο θα ειμαστε παντα οταν καβαλαμε τις ερωμενες μας!! :):):):):):)

Vagelis Gar
28-01-2012, 16:35
Έτσι ακριβώς παιδιά,
κάποιοι θέλουν βίαια να σβήσουν το χαμόγελο από τα χείλη μας.
Ας μην τους το επιτρέψουμε....

evanb
28-01-2012, 17:12
Βαλτε λιγο τσιπουρακι ανάψτε τσιγάρο-για τους καπνιστές-και ας φιλοσοφήσουμε λιγο....... μοτο και κρίση εδω και καιρό αρχίζουν να με πιάνουν τα διαολιά μου με όλα αυτά που γίνονται και δεν μπορώ να χαρώ την μοτο μου....!!πάντα υπήρχε η γνωστή ατάκα απο τους άσχετους ,συγκενης ,φίλους...."καλά έδωσες 12.000 για μια μοτο" φανταστείτε τωρα που ολα τα βλέπεις σαν ευρό πόσο πολύ πίεση τρως όταν έχεις ένα τέτοιο εργαλείο να κάθετε....εκδρομές.. ιδρώνεις για να κάνεις,αξεσουάρ με το κιάλι,σέρβις κάθε καθαρά δευτέρα και 30 φεβρουαριανού και για μπενζινών δεν το κρύβω οτι προχθές έβαλα 5.00 εουρος ξεφτίλα!!!
Δεν είναι λήγει αυτοί που δεν το αντέχουν, καταλήγουν στα πωλητήρια είναι πολύ δύσκολο να συντηρείς πλέον και κουτί -αυτοκίνητο- και μοτο!!η μεγάλη δύναμη όμως είναι κάπου μέσα μας αυτό τουλάχιστον ανακάλυψα προχθές που είχα πολύ καιρό να την βάλω μπροστά....η εικόνα της καθώς την ξεσκέπαζα η σπίθα καθώς γύρισα το κλειδί και άκουσα τη ηλεκρ/νικη η εκρήξεις όταν πάτησα την μίζα!! ... ανέβηκα με τόσο ιεροτελεστία και μοναδικότητα και το πέρασμα σε άλλη διάσταση παράλληλη με αυτη που ζούμε ολλα να υπάρχουν μεν αλλά εσύ να τα βλέπεις μέσα από ένα κράνος να τα πιάνεις με δυο γάντια να τα ακούς με χαλί και μπαγκ-ραουν τον ήχο της. Ο αέρας μαζί με το χαζό χαμόγελο ΣΟΥ να ΣΥΝΘΈΤΟΥΝ την εικόνα σου!!βέβαια αυτό το χαζό χαμόγελο υπάρχει ακόμα και εκεί θέλω να ,η δύναμη που πήρα με μια μικρή βόλτα με βοήθησε να πάω στην τράπεζα με χαμόγελο, πλήρωσα τους λογαριασμούς με χαμόγελο και γύρισα γεμάτος στην αγκαλιά της ΑΓΑΠΗΜΈΝΗΣ μου!!! μέσα σε όλοι την κρίση λοιπόν λέω...... ######## νεκροθάφτες εγω δεν την πουλάω και δεν με νιαζει όσα και να μου κόψετε οτι και να μου κάνετε γιατί μπορώ να είμαι απλά ο εαυτός μου και αυτό ειναι που τους πονάει και ξέρετε οτι το να χαμογελάς κάνει τους αλους να ανησυχούν και να φωβουντε!!!αψυχα σηδερα θα πουμε πολύ αλλα εμεις οι λύγη ξέρουμε τη κρύβουν μια μάζα απο βίδες πλαστικά και υγρά....!!!καλές βόλτες να έχουμε στην πίστα της ζωη μας !!!;)




:sm8::sm8:

egefalikos
28-01-2012, 17:32
Μπράβο ρε Ζίτσο δημιούργησες!!!;):)

andreas 75
28-01-2012, 17:34
+1000;)

Albatros
28-01-2012, 18:08
+1200RT
:cool:

pyrosbestis
28-01-2012, 19:03
ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ και ΚΟΥΦΑΛΑ μερκελ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ!!!

gemara
28-01-2012, 19:21
Βαλτε λιγο τσιπουρακι ανάψτε τσιγάρο-για τους καπνιστές-και ας φιλοσοφήσουμε λιγο....... μοτο και κρίση εδω και καιρό αρχίζουν να με πιάνουν τα διαολιά μου με όλα αυτά που γίνονται και δεν μπορώ να χαρώ την μοτο μου....!!πάντα υπήρχε η γνωστή ατάκα απο τους άσχετους ,συγκενης ,φίλους...."καλά έδωσες 12.000 για μια μοτο" φανταστείτε τωρα που ολα τα βλέπεις σαν ευρό πόσο πολύ πίεση τρως όταν έχεις ένα τέτοιο εργαλείο να κάθετε....εκδρομές.. ιδρώνεις για να κάνεις,αξεσουάρ με το κιάλι,σέρβις κάθε καθαρά δευτέρα και 30 φεβρουαριανού και για μπενζινών δεν το κρύβω οτι προχθές έβαλα 5.00 εουρος ξεφτίλα!!!
Δεν είναι λήγει αυτοί που δεν το αντέχουν, καταλήγουν στα πωλητήρια είναι πολύ δύσκολο να συντηρείς πλέον και κουτί -αυτοκίνητο- και μοτο!!η μεγάλη δύναμη όμως είναι κάπου μέσα μας αυτό τουλάχιστον ανακάλυψα προχθές που είχα πολύ καιρό να την βάλω μπροστά....η εικόνα της καθώς την ξεσκέπαζα η σπίθα καθώς γύρισα το κλειδί και άκουσα τη ηλεκρ/νικη η εκρήξεις όταν πάτησα την μίζα!! ... ανέβηκα με τόσο ιεροτελεστία και μοναδικότητα και το πέρασμα σε άλλη διάσταση παράλληλη με αυτη που ζούμε ολλα να υπάρχουν μεν αλλά εσύ να τα βλέπεις μέσα από ένα κράνος να τα πιάνεις με δυο γάντια να τα ακούς με χαλί και μπαγκ-ραουν τον ήχο της. Ο αέρας μαζί με το χαζό χαμόγελο ΣΟΥ να ΣΥΝΘΈΤΟΥΝ την εικόνα σου!!βέβαια αυτό το χαζό χαμόγελο υπάρχει ακόμα και εκεί θέλω να ,η δύναμη που πήρα με μια μικρή βόλτα με βοήθησε να πάω στην τράπεζα με χαμόγελο, πλήρωσα τους λογαριασμούς με χαμόγελο και γύρισα γεμάτος στην αγκαλιά της ΑΓΑΠΗΜΈΝΗΣ μου!!! μέσα σε όλοι την κρίση λοιπόν λέω...... ######## νεκροθάφτες εγω δεν την πουλάω και δεν με νιαζει όσα και να μου κόψετε οτι και να μου κάνετε γιατί μπορώ να είμαι απλά ο εαυτός μου και αυτό ειναι που τους πονάει και ξέρετε οτι το να χαμογελάς κάνει τους αλους να ανησυχούν και να φωβουντε!!!αψυχα σηδερα θα πουμε πολύ αλλα εμεις οι λύγη ξέρουμε τη κρύβουν μια μάζα απο βίδες πλαστικά και υγρά....!!!καλές βόλτες να έχουμε στην πίστα της ζωη μας !!!;)


Η δυστυχία αυτών που παίρνουν αυτές τις αποφάσεις και αυτών που τους υποστηρίζουν είναι ότι ποτέ δεν έχουν νιώσει αυτό που νιώθεις εσύ, ούτε και πρόκειται ποτέ να το νιώσουν.

Πάνος
28-01-2012, 20:29
Πάντως ότι και να σου λένε για τα λεφτά που έδωσες για την μηχανή, μάλλον είναι καλύτερη τοποθέτηση από να έδινες αντίστοιχο ποσό για αυτοκινητάκι... Τώρα αν την πούλαγες ενα εξάρι τουλάχιστον θα το έπαιρνες πίσω. Φαντάσου να πούλαγες ένα αμαξάκι. Ούτε με 2500 δεν θα γύριζες στην τσέπη σου. :sm7::sm7::sm7:

ARGI
28-01-2012, 22:09
Είμαι σχεδόν 20 χρόνια επαγγελματίας...
Τώρα τελευταία, σηκώνομαι το πρωί, και το κεφάλι μου σφουρίζει από
χίλιες σκέψεις, τι θα συναντήσω πάλι σήμερα, τι θα ακούσω πάλι!!!
Πελάτες δεν πληρώνουν, τα έξοδα τρέχουν,
έχουμε σκάσει με το φαινόμενο "παύσεων" ταμειακών που έχει,
γίνει πια καθημερινή μας ασχολία, πίκρα να βλέπεις χρόνια πελάτες σου,
να κλείνουν την επιχείρηση τους, γιατί απλώς δεν βγαίνει το ψωμί πια,
και άλλα τέτοια καθημερινά στενάχωρα θέματα...

Ευτυχώς όμως ο καλός μας Θεούλης, μας έχει δώσει τα Σαββατοκύριακα,
όπου θα πάρω τις περισσότερες φορές την γριά μπουμπού μου,
θα της βάλω ένα δεκαρικά ευρό μπιζίνα και φουρ για χλμ!!!

Βάλσαμες καταστάσεις...
Οπως πέρνεις καθαρτικό και ξεστουπώνεις,
έτσι νοιώθω και εγώ..... Ξεστουμπώνει το μυαλό μου από όλα τα αρνητικά
και ψυχοφόρα θέματα της εβδομάδος, όπου με την πρώτη γκαζιά,
κάνει HARD RESET, ο εγκέφαλος μου και "ταξιδεύω σε πελάγη ευτυχίας"!!
Αμα ό δρόμος τερματίζει και σε καμιά γραφική ταβερνούλα για κανένα
τσιπουρομεζέ, ΟΥΡΙ του παραδείσου είμαι μετά....

ΜΕΡΚΕΛ, ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ,
ΤΗΝ "ΤΑΞΙΔΙΑΡΙΚΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ" ΠΟΤΕ...

Ρε ουστ από εδώ,,, ρε ουστ....
ΝεύραΝεύραΝεύρα

Slane
28-01-2012, 22:21
Όχι, δεν το εγραψα εγω, μα το δημοσιευω ετσι ώστε , την επομενη φορα που ενας μοτοσυκλετιστης περασει αναμεσα από τα μποτιλιαρισμενα αυτοκινητα σας, να προσπαθησετε να καταλαβετε.

Μερικά χρόνια πριν ο μπαμπάς ενός από εμάς που δεν υπάρχει πια, ο μπαμπάς ενός αγγέλου με το νούμερο 24 στο φέρινγκ και στη καρδιά, μας περιέγραψε έτσι …

«…Μου είχε μιλήσει πολύ για σας αλλά για να πω την αλήθεια δεν έδωσα και πολύ βάση. Εκείνος όμως που ήταν μεγάλος ξεροκέφαλος σας σύστησε έναν προς ένα. Όλους αυτούς τους νέους που γνώρισα θα μπορούσα να τους αγκαλιάσω και να τους φιλήσω σαν να ήταν δικά μου παιδιά. Βυθισμένοι μέσα στις μαύρες δερμάτινες φόρμες τους με τα φανταχτερά τους κράνη, όλοι τους αληθινοί σκληροί άντρες !

Μια παρέα που στο δρόμο δε κατεβάζει ποτέ το βλέμμα.

Αν όμως κάποιος σηκώσει τις μαύρες ζελατίνες που θυμίζουν Αρειανούς θα δει ένα ζευγάρι υπέροχα καθαρά μάτια, πρησμένα από αληθινά δάκρια, που μέσα τους μπορείς να βυθιστείς και να φτάσεις μέχρι τη ψυχή, διαπιστώνοντας πόσο καθαρή είναι ! Βγάλτε τους τη φόρμα και θα ανακαλύψετε ότι μέσα της κρύβονται μεγάλα παιδιά, ερωτευμένα με τη ζωή, ερωτευμένα με τα Σαββατοκύριακα τα γεμάτα μπριζόλες και λουκάνικα, αλλά ακόμα με την ανάγκη του πατέρα και της μητέρας, όταν η ζωή τους παίζει σκληρά…»

Λένε ότι κάθε φορά που καβαλάμε, στη σέλα μαζί μας ανεβαίνουν άγγελοι και διάβολοι …
Έτσι ειναι! Αντιπροσωπεύουν αυτή τη διπολικότητα που κάνει τον κόσμο μας να ζει γεμάτο από συναισθήματα, τόσο έντονα που μερικές φορές νομίζεις ότι η καρδιά θα πεταχτεί έχω από τα στήθια και θα αρχίσει να τρέχει μόνη της ουρλιάζοντας!

Διάβολοι που μας γυρνάνε το καρπό με τρόπο πολλές φορές παράλογο και βίαιο, με την αδρεναλίνη φτάνει κατευθείαν στο μυαλό, αφήνοντας σε να τρέμεις για ατελείωτα δευτερόλεπτα...

Άγγελοι που έχουν το πρόσωπο και τη φωνή όλων αυτών που δεν είναι πια μαζί μας, όλων αυτών που αγαπήσαμε, όλων των φόβων μας και των εμπειριών μας που φτιάχτηκαν απ΄ τα σπασμένα κόκαλα μας.

Ναι είναι αλήθεια, με τη μοτοσυκλέτα μπορείς να σκοτωθείς !

Συμβαίνει, μπορεί να συμβεί στον οποιοδήποτε από μας και μπορεί να χτυπήσεις, να πονέσεις και πονάει πολύ, είναι όμως αλήθεια ότι η ζωή μετασχηματίζεται σε υπέροχες αναμνήσεις, σε στιγμές αιώνιες, σε γέλια τόσο δυνατά που μπορούν να φέρουν τον ήλιο ακόμα και σε μια κρύα βροχερή μέρα του Νοέμβρη.
Μιλήστε με τον καθένα από μας και πείτε του να σας διηγηθεί μια βόλτα που έκανε, ένα ανέκδοτο, μια στροφή και χαθείτε μέσα στο εκείνο το βλέμμα που πετάει σπίθες, μέσα στα γέλια και τα χαμόγελα που αβίαστα χαράζουν το μέτωπο και το πρόσωπο.

Μιλήστε στον καθένα από μας και ρωτήστε τον, τι θα απογίνει την ημέρα που θα αναγκαστεί να παραιτηθεί από αυτό του το πάθος και ετοιμασθείτε να ακούσετε τη κραυγή της σιωπής, να δείτε το παιδικό βλέμμα να χάνεται και τη θέση του να παίρνει το βλέμμα του ναυτικού που ζει στη στεριά ή του πιλότου δεμένου στη γη!

Με τη μοτοσυκλέτα μπορεί να σκοτωθείς είναι αλήθεια, αλλά δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να ζήσεις το χρόνο που σου έχει παραχωρηθεί …

Αν ακόμα δεν έχετε καταλάβει … Αφήστε το, δε θα καταλάβετε ποτέ …

Μα αν αύριο τύχει να πάτε στη θάλασσα με το αμαξάκι σας και την οικογένεια σας, και δείτε το γιο σας να χαιρετάει μέσα από τo αμάξι έναν από μας σα τρελός, μη προσπαθήσετε να καταλάβετε ούτε κι αυτόν!
Το παιδί μέσα από το υποσυνείδητο του, βλέπει σε μας αυτή τη σπίθα που εσείς δεν ήσασταν ικανοί να του γεννήσετε.

Κι αν δείτε το μοτοσυκλετιστή να ανταποδίδει το χαιρετισμό … δεν υπάρχει τίποτε το περίεργο.
Οι άγγελοι στη γη χαιρετιούνται πάντα, μα όποιος έχασε τα φτερά του το έχει ξεχάσει προ πολλού !

Μοτοσυκλετιστές, περίεργος και υπέροχος κόσμος … !!!!

MOYTPO
28-01-2012, 23:17
Βαλτε λιγο τσιπουρακι ανάψτε τσιγάρο-για τους καπνιστές-και ας φιλοσοφήσουμε λιγο....... μοτο και κρίση εδω και καιρό αρχίζουν να με πιάνουν τα διαολιά μου με όλα αυτά που γίνονται και δεν μπορώ να χαρώ την μοτο μου....!!πάντα υπήρχε η γνωστή ατάκα απο τους άσχετους ,συγκενης ,φίλους...."καλά έδωσες 12.000 για μια μοτο" φανταστείτε τωρα που ολα τα βλέπεις σαν ευρό πόσο πολύ πίεση τρως όταν έχεις ένα τέτοιο εργαλείο να κάθετε....εκδρομές.. ιδρώνεις για να κάνεις,αξεσουάρ με το κιάλι,σέρβις κάθε καθαρά δευτέρα και 30 φεβρουαριανού και για μπενζινών δεν το κρύβω οτι προχθές έβαλα 5.00 εουρος ξεφτίλα!!!
Δεν είναι λήγει αυτοί που δεν το αντέχουν, καταλήγουν στα πωλητήρια είναι πολύ δύσκολο να συντηρείς πλέον και κουτί -αυτοκίνητο- και μοτο!!η μεγάλη δύναμη όμως είναι κάπου μέσα μας αυτό τουλάχιστον ανακάλυψα προχθές που είχα πολύ καιρό να την βάλω μπροστά....η εικόνα της καθώς την ξεσκέπαζα η σπίθα καθώς γύρισα το κλειδί και άκουσα τη ηλεκρ/νικη η εκρήξεις όταν πάτησα την μίζα!! ... ανέβηκα με τόσο ιεροτελεστία και μοναδικότητα και το πέρασμα σε άλλη διάσταση παράλληλη με αυτη που ζούμε ολλα να υπάρχουν μεν αλλά εσύ να τα βλέπεις μέσα από ένα κράνος να τα πιάνεις με δυο γάντια να τα ακούς με χαλί και μπαγκ-ραουν τον ήχο της. Ο αέρας μαζί με το χαζό χαμόγελο ΣΟΥ να ΣΥΝΘΈΤΟΥΝ την εικόνα σου!!βέβαια αυτό το χαζό χαμόγελο υπάρχει ακόμα και εκεί θέλω να ,η δύναμη που πήρα με μια μικρή βόλτα με βοήθησε να πάω στην τράπεζα με χαμόγελο, πλήρωσα τους λογαριασμούς με χαμόγελο και γύρισα γεμάτος στην αγκαλιά της ΑΓΑΠΗΜΈΝΗΣ μου!!! μέσα σε όλοι την κρίση λοιπόν λέω...... ######## νεκροθάφτες εγω δεν την πουλάω και δεν με νιαζει όσα και να μου κόψετε οτι και να μου κάνετε γιατί μπορώ να είμαι απλά ο εαυτός μου και αυτό ειναι που τους πονάει και ξέρετε οτι το να χαμογελάς κάνει τους αλους να ανησυχούν και να φωβουντε!!!αψυχα σηδερα θα πουμε πολύ αλλα εμεις οι λύγη ξέρουμε τη κρύβουν μια μάζα απο βίδες πλαστικά και υγρά....!!!καλές βόλτες να έχουμε στην πίστα της ζωη μας !!!;)

Μια απο τα ιδια και για μενα αδερφε. Το κραξιμο πεφτει right through. Μονο εσεις ξερετε πως νιωθω μολις την βλεπω. Και ας με προδωσε τις προαλλες που ηθελα να παω στη Σαρτη λογω μπαταριας.
Κουφαλες δεν μπορειτε να μας παρετε τα ονειρα μας!!!!!!!
Θα τα ζουμε με οποιο κοστος!!!!!!! Εστω 5 ευρω, μεχρι την περαια και πισω!!
Καλες βολτες να εχουμε ολοι μας!!!!!!!

adventure
28-01-2012, 23:28
Τα είπες όλα αδερφέ κρατάμε γερά με τσαμπουκά και να χαμογελάμε γιατί είναι μεταδοτικό.

:sm8::sm8:

forester
29-01-2012, 19:50
"######## νεκροθάφτες εγω δεν την πουλάω και δεν με νιαζει όσα και να μου κόψετε οτι και να μου κάνετε γιατί μπορώ να είμαι απλά ο εαυτός μου και αυτό ειναι που τους πονάει και ξέρετε οτι το να χαμογελάς κάνει τους αλους να ανησυχούν και να φωβουντε!!!"


+1200 και λίγα λέω!:)