PDA

View Full Version : Κανείς δεν σε υποχρέωσε 3pl black...


ckk
28-01-2012, 21:17
Για να μην χαλάσω το πνεύμα και κλίμα του thread ‘Το GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση’ ανοίγω καινούργιο, για να περιγράψω την εμπειρία μου μέσω μιας προσπάθειας τέτοιας βοήθειας μέσα από το forum.

Η βοήθεια θα ήταν η δωρεάν εργασία αλλαγής δίσκου σε Citroen Saxo μου από το μέλος 3pl black / Νίκο. Σου θυμίζω λοιπόν ότι...

Σε μια απόπειρα αλληλοβοήθειας μελών του forum μέσα στην κρίση, σου έγραψα από τα περασμένα Χριστούγεννα, αν ισχύει η προσφορά σου για δωρεάν εργασία σε μηχανολογικές εργασίες σε αυτοκίνητα. Σου ανέλυσα το αντικείμενο των εργασιών – αλλαγή δίσκου σε Saxo – και μου είπες ότι μπορείς να το κάνεις άνετα.

Μετά από ένα μήνα συνεννοήσεων καταλήξαμε να πάω, με όλους τους κινδύνους του παρανόμου της ρυμουλκούμενης μεταφοράς, το αυτοκίνητο στο χώρο του Γιώργου / george-k1 στην Αγ. Βαρβάρα, που προθυμοποιήθηκε ο άνθρωπος να μου τον παραχωρήσει, για να κάνουμε την δουλειά.

Και σε περιμέναμε να έρθεις την Τετάρτη. Και περιμένουμε ακόμα. Να επαναλάβω, συνεννοήσεις επί ένα μήνα.

Σε παίρναμε τηλέφωνα σου στέλναμε μηνύματα… ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Αρχίσαμε να ανησυχούμε και κάποια στιγμή προς το μεσημεράκι φύγαμε να κάνουμε τις δουλειές μας. Και στο είχα πει και στο παρελθόν, ότι επειδή σε βλέπω κάπως, αν μετάνιωσες να μην το κάνουμε.

Την επόμενη ημέρα, περίμενα μήπως σου έχει συμβεί κάτι, σου έστειλα αυτό το προσωπικό μήνυμα, σε συνέχεια των άλλων 30. Και πάλι με μια έννοια, μήπως έχεις πάρει τα ανταλλακτικά και σου μείνουν.


‘’Νίκο κατέβασα το αυτοκίνητο με ρυμούλκα στην Αγ. Βαρβάρα, σε περιμέναμε χθες δύο άνθρωποι. Τηλέφωνα - μηνύματα...

Αν δεν θες να το κάνεις, πες το.

Όλα καλά θα είναι και πάλι.

Δεν θα σου έγραφα πλέον καθόλου, αλλά φοβάμαι μην έχεις αγοράσει τα ανταλλακτικά και σου μείνουν.

Ελπίζω να έχω μια απάντησή σου αυτή τη φορά. Θετική ή αρνητική.’’





Και μιας και δεν παίρνω απάντησή σου μέσω προσωπικών μηνυμάτων, σηκώνω το θέμα μας, μήπως το δεις, στο forum. Όχι απλά να το δεις, αλλά και για να ελεγχθεί η αξιοπιστία της προσφοράς σου.

Αν το δεις λοιπόν, θα ήθελα να μου απαντήσεις γιατί:

Δεν απάντησες ποτέ στα τηλέφωνα και στα SMS, για να μην περιμένουμε.

Δεν απάντησες ποτέ στο τελευταίο Προσωπικό Μήνυμα

Να διακινδυνεύσω την μεταφορά του αυτοκινήτου ρυμουλκούμενου στην Αγία Βαρβάρα και να χρειάζεται τώρα να ξαναμεταφερθεί κάπου αλλού

Να ταλαιπωρηθούμε τρείς άνθρωποι να σε περιμένουμε στο γκαράζ του Γιώργου, με έναν εξ αυτών τον Γιώργο, που τί οφείλει στην όλη αυτή περίπτωση. Μια εξυπηρέτηση πήγε να κάνει ο άνθρωπος, να μου παραχωρήσει τον χώρο του.

Να ταλαιπωρείται μια ολόκληρη οικογένεια με παιδί, με την έλλειψη του αυτοκινήτου της, επί ένα μήνα.

Αν και πάλι δεν απαντήσεις, ελπίζω να μην σου συμβαίνει κάτι ΤΟΣΟ άσχημο.




Προσπάθησα να το σηκώσω στην σωστή κατηγορία της ευαισθησίας, αλλά μάλλον το forum με θεωρεί τόσο ανάλγητο, που δεν μου επιτρέπει να ανοίξω θέματα στην παρούσα κατηγορία. Αν θέλει ας το βάλει κάποιος στην ‘κοινωνική ευαισθησία’, αν και δεν νομίζω ότι περίσσεψε πολλή.

Για αυτό και το έβαλα στις εξορμήσεις χωρίς μοτό. :rolleyes:

siraxanz
28-01-2012, 21:30
:eek: :( :( :mad:

Κρίμα ...δεν ειναι συμπεριφορες αυτές...

Να ταζεις και να μην ανταποκρίνεσαι ...

Μακάρι να είναι κάποια ανωτέρα βία...:confused::cool:

taksidiotis
28-01-2012, 21:40
Απλά κάποια θέματα θα πρέπει να τσεκαροντε καλύτερα από τους αρμόδιους

ARGI
28-01-2012, 21:44
Θα παρακαλόύσα τους φίλους να μην αρχίζουμε να καταδικάσουμε όλη την φάση
εάν δεν αντι-απαντήση και ο 3pl Black.(Νίκος).
Kαι επειδή το γεγονός χρήζει ιδιαίτερης σημασίας, γιατί είναι μιά "κατηγορία" σοβαρή από τον Χρήστο (που σαφέστατα, δεν έχω λόγους να την αμφισβητήσω), καλό να ήταν να μας δώσει και ο Νίκος την δική του εκδοχή και μετά όσοι θέλουν ας σχολιάσουν το γεγονός...

Αλλα πρώτα όπως λέει και ο λαός μας
"όλοι είναι αθώοι μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου"!

Μπορεί ο άνθρωπος να έχει κάποιο σοβαρό προσωπικό του θέμα,
και να μην μπορούσε να ήταν συνεπής...
Ας ακούσουμε πρώτα την γνώμη του, νομίζω...
;);)

Ακιs
28-01-2012, 21:46
Τελικα Χρηστο,η δουλεια εγινε αλλου η καθολου?Αν το δευτερο,να μιλησουμε δευτερα.....;)

egefalikos
28-01-2012, 21:48
Εύχομαι να μην του έχει τύχει τίποτα άσχημο! Συμφωνώ απόλυτα με τον Αργύρη!

vpentza
28-01-2012, 21:49
Αν τα στατιστικα ειναι ακριβη :rolleyes:, τελευταια δραστηριοτητα του εν λογω συνφορουμιτη ειναι στις 26/1 στις 05.05

Για να δουμε...ας περιμενουμε να ξαναμπει αλλα βεβαια τα pms βγαινουν αμεσως αμα την εισαγωγη των κωδικων....

danaos
28-01-2012, 22:00
Μην ρίχνουμε λάδι στην φωτιά φίλοι μου ας περιμένουμε και την άλλη πλευρά και βλέπουμε...

ckk
28-01-2012, 22:10
:eek: :( :( :mad:

Κρίμα ...δεν ειναι συμπεριφορες αυτές...

Να ταζεις και να μην ανταποκρίνεσαι ...

Μακάρι να είναι κάποια ανωτέρα βία...:confused::cool:


Εγώ Χάρη θα προτιμήσω να μην συμβαίνει τίποτα στο παιδί και να ήταν απλώς μια απαξίωσή του προς το πρόσωπό μου.

Με συνέπειες όμως, όχι μόνο σε μένα. Σε καλούς φίλους συμφορουμίτες και την οικογένειά μου. Δεν με έστησε για να πάμε να πιούμε έναν καφέ στην 'Μεγάλη Βρετανία'. Και το βασικότερο, χωρίς κάποια απάντηση.



Απλά κάποια θέματα θα πρέπει να τσεκαροντε καλύτερα από τους αρμόδιους


Πώς να τσεκάρεις βρε Ταξιδιώτη μου? Ποιός αρμοδιότερος από τον χρήστη της υπηρεσίας? Για αυτό και το σηκώνω εγώ το θέμα. Επειδή είμουνα ο άμεσος χρήστης αλλά και συνέβαλα και στην οργάνωση / διαμόρφωση της λίστας.


Θα παρακαλόύσα τους φίλους να μην αρχίζουμε να καταδικάσουμε όλη την φάση
εάν δεν αντι-απαντήση και ο 3pl Black.(Νίκος).
Kαι επειδή το γεγονός χρήζει ιδιαίτερης σημασίας, γιατί είναι μιά "κατηγορία" σοβαρή από τον Χρήστο (που σαφέστατα, δεν έχω λόγους να την αμφισβητήσω), καλό να ήταν να μας δώσει και ο Νίκος την δική του εκδοχή και μετά όσοι θέλουν ας σχολιάσουν το γεγονός...

Αλλα πρώτα όπως λέει και ο λαός μας
"όλοι είναι αθώοι μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου"!

Μπορεί ο άνθρωπος να έχει κάποιο σοβαρό προσωπικό του θέμα,
και να μην μπορούσε να ήταν συνεπής...
Ας ακούσουμε πρώτα την γνώμη του, νομίζω...
;);)


Αργύρη μου δεν κατηγόρησα. Τον πόνο μου έβγαλα μετά από ένα μήνα συνεννοήσεων :rolleyes: για να αλλάξουμε ένα δίσκο σε... Saxo. Και με κίνδυνο Τροχαίας - και με στήσιμο 'αθώων φίλων' - και με τελευταίας στιγμής συνεννοήσεις ότι όλα καλά - και με στέρηση του αυτοκινήτου αυτόν τον μήνα - και προεκειμένου να μην τον 'κατηγορήσω' και 'δώσω' την διακρινόμενη ασυνέπειά του.

Γεγονότα λοιπόν παρέθεσα, που αν τύχουν απάντησης, αυτή θα μας βοηθήσει να βγάλουμε το συμπέρασμα αν πρέπει να παραμένει η προσοφορά του 3pl black στο forum ή όχι. Τόσο απλά. Θα απαντήσει δηλαδή και στο σχόλιο του Ταξιδιώτη για τα ενδοforumικά.

Τώρα η συμπεριφορά σαν άνθρωπος... άλλο πράγμα.


Τελικα Χρηστο,η δουλεια εγινε αλλου η καθολου?Αν το δευτερο,να μιλησουμε δευτερα.....;)

Δεν έγινε ρε Άκη. Σε ευχαριστώ.

ckk
28-01-2012, 22:19
Αν τα στατιστικα ειναι ακριβη :rolleyes:, τελευταια δραστηριοτητα του εν λογω συνφορουμιτη ειναι στις 26/1 στις 05.05

Για να δουμε...ας περιμενουμε να ξαναμπει αλλα βεβαια τα pms βγαινουν αμεσως αμα την εισαγωγη των κωδικων....

Βασίλη έγιναν και τηλέφωνα και SMS την ώρα που περιμέναμε...

vpentza
28-01-2012, 22:27
Βρε Χριστο.......μηπως του ειπες Νάξο και λακισε ο ανθρωπος ?:D

Περα απο τη πλακα,
Οτι κι αν εχει συμβει θα μπορουσες να εχεις παρει την απαντηση σου με pm εφοσον ο χρηστης εχει συνδεθει αρα ειναι μια χαρα και μπορει να διαβαζει και να απαντα...εστω κι αν δεν ηθελε, απο αμηχανια, να σου μιλησει....:cool:

Προς γνωσιν και συμμορφωση, "δουλειες" να κανεις μονο με Καλλιθεατες...:D

ckk
28-01-2012, 22:42
Βρε Χριστο.......μηπως του ειπες Νάξο και λακισε ο ανθρωπος ?:D

Περα απο τη πλακα,
Οτι κι αν εχει συμβει θα μπορουσες να εχεις παρει την απαντηση σου με pm εφοσον ο χρηστης εχει συνδεθει αρα ειναι μια χαρα και μπορει να διαβαζει και να απαντα...εστω κι αν δεν ηθελε, απο αμηχανια, να σου μιλησει....:cool:

Προς γνωσιν και συμμορφωση, "δουλειες" να κανεις μονο με Καλλιθεατες...:D

Αττική - Καλλιθέα αγόρι μου. Το τρόλεϊ Νο1. Μας ένωνε από παλιά η συνέπεια.

vpentza
28-01-2012, 22:59
Εχω αλλαξει δισκο πλατω σε G240 αλλα οχι σε saxo......sorry :p δεν μπορω να σε βοηθησω

ckk
28-01-2012, 23:09
Εχω αλλαξει δισκο πλατω σε G240 αλλα οχι σε saxo......sorry :p δεν μπορω να σε βοηθησω

Θα την βρω την άκρη ρε Βασίλη. Thnx.

gandreas
29-01-2012, 00:59
Με συγχωρείς βρε Χρίστο αλλά δεν κατάλαβα προς τι τόσο ταλαιπωρία για μία δισκόπλακα?
Πόσο στοίχιζε να την αλλάξεις έξω?
Χωρίς παρεξήγηση φίλε απλά από απορία θέλω να μάθω.

forester
29-01-2012, 10:44
Με συγχωρείς βρε Χρίστο αλλά δεν κατάλαβα προς τι τόσο ταλαιπωρία για μία δισκόπλακα?
Πόσο στοίχιζε να την αλλάξεις έξω?
Χωρίς παρεξήγηση φίλε απλά από απορία θέλω να μάθω.

μάλλον για δίσκο συμπλέκτη μιλάει ο άνθρωπος, όχι για δισκόπλακα...:o

panagiotis.farmer
29-01-2012, 10:57
Ξερετε γιατι ο λυκος εχει χοντρο σβερκο????











Γιατι κανει τη δουλεια του μονος του ;)

ckk
29-01-2012, 13:02
Με συγχωρείς βρε Χρίστο αλλά δεν κατάλαβα προς τι τόσο ταλαιπωρία για μία δισκόπλακα?
Πόσο στοίχιζε να την αλλάξεις έξω?
Χωρίς παρεξήγηση φίλε απλά από απορία θέλω να μάθω.


Καμμία παρεξήγηση.

Ανταλλακτικά €220 + εργασίες €160 = €380. Και αυτή τη στιγμή δεν διατίθενται.




μάλλον για δίσκο συμπλέκτη μιλάει ο άνθρωπος, όχι για δισκόπλακα...:o


Σωστόν.


Ξερετε γιατι ο λυκος εχει χοντρο σβερκο????











Γιατι κανει τη δουλεια του μονος του ;)

Εγώ Παναγιώτη έχω μάθει να κάνω ΠΑΝΤΑ ομαδικά την δουλειά μου.

Άλλωστε και ο αγαπημένος μας λύκος, αν δεις σε ντοκιμαντέρ, πάντα κυνηγάει σε κοπάδια. Και αν δει θήραμα ενώ είναι είναι σε φάση taxi, ουρλιάζει και τους καλεί.

Εμείς με τον Γιώργο, ουρλιάζαμε - ουρλιάζαμε... ;)

panagiotis.farmer
29-01-2012, 13:24
Καμμία παρεξήγηση.

Ανταλλακτικά €220 + εργασίες €160 = €380. Και αυτή τη στιγμή δεν διατίθενται.







Σωστόν.




Εγώ Παναγιώτη έχω μάθει να κάνω ΠΑΝΤΑ ομαδικά την δουλειά μου.

Άλλωστε και ο αγαπημένος μας λύκος, αν δεις σε ντοκιμαντέρ, πάντα κυνηγάει σε κοπάδια. Και αν δει θήραμα ενώ είναι είναι σε φάση taxi, ουρλιάζει και τους καλεί.

Εμείς με τον Γιώργο, ουρλιάζαμε - ουρλιάζαμε... ;)
Ο λογος που το εγραψα αυτο ειναι οτι εσυ
υποχρεωθηκες να πας το αυτοκινητο στο συνεργειο
του Γιωργου με την παρανομη ρυμουλκηση που αν
γινοτανε κατι χτυπα ξυλο θα εβρισκες τον μπελα σου.
Χρηστο χωρις παρεξηγηση κουβεντα να κανουμε.:);)

siraxanz
29-01-2012, 20:50
Ωραίο τα παραδειγμα με την λυκοαγέλη....
μακαρι να μπορούσαμε να το εφαρμοσουμε στην κριση.

Αλλά δυστυχώς ο Έλληνας δεν συναγελάζεται ευκολα....:o

ckk
29-01-2012, 21:03
Ο λογος που το εγραψα αυτο ειναι οτι εσυ
υποχρεωθηκες να πας το αυτοκινητο στο συνεργειο
του Γιωργου με την παρανομη ρυμουλκηση που αν
γινοτανε κατι χτυπα ξυλο θα εβρισκες τον μπελα σου.
Χρηστο χωρις παρεξηγηση κουβεντα να κανουμε.:);)

Παρεξήγηση καμία. Όποιος παρεξηγείται από τέτοια καλόβουλα σχόλια... ξυδάκι.

Παναγιώτη μου, πενία τέχνας κατεργάζεται.

Και αφού κατέχομεν τας τέχνας… είπαμε, με έναν φίλο, να τις εφαρμόσουμε βράδυ, μετά τις 12:30 ξεκινώντας από Διόνυσο – μέσω Εθνικής – για Αγ. Βαρβάρα. Τράβαγα εγώ από μπροστά, χέστης αυτός με… φρέναρε με το Saxo. Τον είχα συνέχεια στα κινητά. Αν αισθάνεται καλά, αν έχει καλή θερμοκρασία, αν ακούει καλή μουσική και γελάγαμε. Πού να ξέρουμε? Για ατύχημα ούτε θέλω να το φανταστώ.
Αυτό που με ανησυχούσε περισσότερο ήταν Τροχαία – στην άκρη κλπ. Κανένα σήμα τελών – καμία ασφάλεια - ρυμουλκό μετά ρυμουλκουμένου. Μέσα ολοζούπητοι. Για αυτό λέω και παραπάνω ότι το θέμα για το forum δεν είναι τόσο μεγάλο, μια προσφορά το πολύ – πολύ να φύγει από τις άλλες ισχύουσες. Τον πόνο μου λέω περισσότερο, για την συμπεριφορά που 'έφαγα'. Και για αυτό δεν το βάζω στο αρχικό thread, έως ότου λάβω κάποια απάντηση.

Alkinoos
29-01-2012, 21:03
Παιδιά ο άνθρωπος, χωρίς να τον ξέρω, μπορει να είχε κάποιο πρόβλημα. Μπορει να έγινε κάτι, μπορει, μπορει, μπορει...
Καλύτερα να μην προδικαζουμε.
Αν έγινε κάποια "στραβη";;;
Ας ελπίσουμε πως όλα θα είναι οκ.

ckk
29-01-2012, 21:12
Ωραίο τα παραδειγμα με την λυκοαγέλη....
μακαρι να μπορούσαμε να το εφαρμοσουμε στην κριση.

Αλλά δυστυχώς ο Έλληνας δεν συναγελάζεται ευκολα....:o


Χάρη πάντα έτσι γίνονται οι πετυχημένες δουλειές, είτε μικρές είτε μεγάλες.

Εμένα μου χαρίστηκε η ζωή και λόγω πολλών παραγόντων, βρέθηκα πάντα σε δουλειές, που όπως είχα μάθει, εφάρμωσα την ΟΜΑΔΑ. Αλλιώς δεν γίνεται. Ή γίνεται πέτσικα ρε παιδί μου. Και στο τέλος τί? Τρως τα κέρδη μόνος σου. Ενώ στην ομάδα, μοιράζεις κιόλας. Και μισθούς αλλά και σουβλάκια. Βγαίνεις το μεσημέρι που έχεις τελειώσει ένα δύσκολο κομμάτι του project και πίνεις μπύρες. Με ανθρώπους που γουστάρεις. Με ανθρώπους που λειτουργούν εντός Ομάδας. Για την Ομάδα. Όχι για τον καθένα ξεχωριστά.

Οι Άγγλοι λένε: In the TEAM, there is no I. (στην λέξη TEAM δεν υπάρχει το γράμμα Ι). Παραφρασμένο, στην ΟΜΑΔΑ δεν υπάρχει ΕΓΩ.:cool:

ckk
29-01-2012, 21:15
Παιδιά ο άνθρωπος, χωρίς να τον ξέρω, μπορει να είχε κάποιο πρόβλημα. Μπορει να έγινε κάτι, μπορει, μπορει, μπορει...
Καλύτερα να μην προδικαζουμε.
Αν έγινε κάποια "στραβη";;;
Ας ελπίσουμε πως όλα θα είναι οκ.

Τα έχουμε πει αυτά. Μακάρι να μην του συμβαίνει τίποτα κακό.

Δεν είμαστε του δικαστικού. Του δια - δικαστικού άπτεται το θέμα.

siraxanz
29-01-2012, 21:27
Χάρη πάντα έτσι γίνονται οι πετυχημένες δουλειές, είτε μικρές είτε μεγάλες.

Εμένα μου χαρίστηκε η ζωή και λόγω πολλών παραγόντων, βρέθηκα πάντα σε δουλειές, που όπως είχα μάθει, εφάρμωσα την ΟΜΑΔΑ. Αλλιώς δεν γίνεται. Ή γίνεται πέτσικα ρε παιδί μου. Και στο τέλος τί? Τρως τα κέρδη μόνος σου. Ενώ στην ομάδα, μοιράζεις κιόλας. Και μισθούς αλλά και σουβλάκια. Βγαίνεις το μεσημέρι που έχεις τελειώσει ένα δύσκολο κομμάτι του project και πίνεις μπύρες. Με ανθρώπους που γουστάρεις. Με ανθρώπους που λειτουργούν εντός Ομάδας. Για την Ομάδα. Όχι για τον καθένα ξεχωριστά.

Οι Άγγλοι λένε: In the TEAM, there is no I. (στην λέξη TEAM δεν υπάρχει το γράμμα Ι). Παραφρασμένο, στην ΟΜΑΔΑ δεν υπάρχει ΕΓΩ.:cool:


Με φτιάχνεις την διάθεση με κάτι τέτοια ποστ....:)

Ωραίο το Αγγλικό ρηθέν;)

ακούω και ωραία μουσικη απο των σωλήνα:D

ωραία, να 'ρθει κ 3μαυρος να κανει το σαχο κ ολα καλα:o

ckk
29-01-2012, 21:36
Με φτιάχνεις την διάθεση με κάτι τέτοια ποστ....:)

Ωραίο το Αγγλικό ρηθέν;)

ακούω και ωραία μουσικη απο των σωλήνα:D

ωραία, να 'ρθει κ 3μαυρος να κανει το σαχο κ ολα καλα:o

ΜΑΚΑΡΙ να 'ναι ΟΚ τα πάντα.

Thanos-GS
31-01-2012, 12:26
Κανενα νεο για την υποθεση;:hmmm:

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
31-01-2012, 12:55
να πω οτι στην εκφραση την αγγλικη εννοουν αυτο που λετε παραφραση και οχι οτι δεν υπαρχει τι Ι στην λεξη ΤΕΑΜ

ckk
31-01-2012, 21:10
Κανενα νεο για την υποθεση;:hmmm:


Το project προχωράει. Μέχρι τέλος εβδομάδος θα είναι έτοιμο το τέρας. Θα ενημερώσω. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Αν εννοείς τον 3pl black, κανένα νέο.


να πω οτι στην εκφραση την αγγλικη εννοουν αυτο που λετε παραφραση και οχι οτι δεν υπαρχει τι Ι στην λεξη ΤΕΑΜ


Μα το λένε περιπαιχτικά...

Όπως και το:

Once a king, always a king.

But once a night (παραφράζοντας το knight) is enough.

gandreas
01-02-2012, 00:14
μάλλον για δίσκο συμπλέκτη μιλάει ο άνθρωπος, όχι για δισκόπλακα...:o


Καμμία παρεξήγηση.

Ανταλλακτικά €220 + εργασίες €160 = €380. Και αυτή τη στιγμή δεν διατίθενται.




Μπερδεύτηκα με τις δισκόπλακες:D, για την τιμή έχεις δίκιο, δύσκολες εποχές :mad:

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
01-02-2012, 15:47
μετα κλειδωσατε και με φαγατε για το θρεντ που ειχα κανει για το b2b.......

anyway.ο ''μαυρος'' δεν εχει εμφανιστει πουθενα?ειναι καλα?

ckk
01-02-2012, 17:32
μετα κλειδωσατε και με φαγατε για το θρεντ που ειχα κανει για το b2b.......

anyway.ο ''μαυρος'' δεν εχει εμφανιστει πουθενα?ειναι καλα?

Υπήρχαν και τέτοιες προσφορές, που δεν ήταν b2b. Η συγκεκριμένη δεν λειτούργησε...

Δεν έχει εμφανιστεί. Ελπίζουμε να είναι καλά.

ckk
06-02-2012, 19:31
3pl black μπορεί να μην εμφανίστηκε...


...εμφανίστηκε όμως το Saxo. :sm7:

Βρουουουουοουμ βρουουμ, μόλις την ακούω και παρκάρει απ’ έξω. Πάλι πατινάρει… πάλι δίσκος σε λίγο καιρό.


Ανανεωμένο, με απότομο – αγωνιστικό δίσκο. Έτοιμο για Καρούτες 2. Φτιάξαμε και κάτι άλλες μικροαβαρίες και όλα έτοιμα. Ετοιμοπόλεμο για την κυρία Ειρήνη και πάλι.

Με την ευκαιρία, η Ειρήνη θέλει, αφού χάρηκε που τον γνώρισε και στο Σοφικό, να ευχαριστήσει πολύ τον Γιώργο – George-k1 – για το όλο πακέτο της επισκευής. Το αυτοκίνητο με το που πήγαν τα ανταλλακτικά, και ΠΑΛΙ μέσω συνεργασίας για χαμηλότερη τιμή μέσα από το GS Forum, ήταν έτοιμο την επόμενη ημέρα και μεσολαβούντος Σαββατοκύριακου, το παρέλαβε σήμερα έτοιμο και από φαναρτζή. Έτοιμο και από ηλεκτρολόγο. Και όλα αυτά, μηχανολογικά – φαναρτζοδουλειά – ηλεκτρολογικό – βενζίνες, φροντίστηκαν από ένα παιδί, με σπουδές σε ηλεκτρονικούς υπολογιστές, που δεν ήθελε να με χαιρετήσει, μήπως με λερώσει με τα χέρια του. Και όλα αυτά με ακριβείς αποδείξεις.

Ευχαριστώ λοιπόν και εγώ με την σειρά μου και το μέλος για την καλύτερη τιμή που πετύχαμε στα ανταλλακτικά και τον Γιώργο, συγχαρητήρια και για τον Γιάννη - τόσο μηχανολογικά όσο και κοινωνικά - αλλά και το GS Forum, που χωρίς αυτό δεν θα ήξερα κανέναν από την ομάδα, που στήσαμε το Saxάκι και πάλι στους τροχούς του.

vpentza
06-02-2012, 19:35
Ok....μας επεισες οτι ολα τα εκανες για να εχει οχημα ...η Ειρηνη...:D

Δηλωνω σε γνωστους και αγνωστους οτι μενεις μια ανασα απο βουνισιο δρομο με πολλες και απολαυστικες στροφες...;)


:D:D:D:D

ckk
06-02-2012, 19:39
Ok....μας επεισες οτι ολα τα εκανες για να εχει οχημα ...η Ειρηνη...:D

Δηλωνω σε γνωστους και αγνωστους οτι μενεις μια ανασα απο βουνισιο δρομο με πολλες και απολαυστικες στροφες...;)


:D:D:D:D

Μα εγώ όχημα έχω. Το γράφει και στην 'ταυτότητά' μου. R1200GS.

Μόλις μου λέει πόσο καλά πάει και πόσο της είχε λείψει.