PDA

View Full Version : AFTER ΤΟ ΚΟΠΗ ΤΗ ΠΙΤΑ


z_atomic
05-02-2012, 23:22
Ανοίγω το θέμα μπας και κλείσει η όρεξη από κάποιον που σαβουρώνει τούτη δω την ώρα, τα εκ των αιγοπροβάτων παρασκευάσματα της ΦΑΓΕ, καθώς προσφέρθηκε κατά περίεργο τρόπο να τα μεταφέρει στο ντιβανοκάσελο (top case) το οποίο κατά διαβολική σύμπτωση δεχόταν μόνο δώρα σε βρώσιμη μορφή....με αποτέλεσμα τα υπόλοιπα (μινιατούρες, φάκελοι, καλώδια μπαταρίας και λοιπά άνευ ημερομηνίας λήξεως δώρα συμφορουμιτών)να υποχρεωθώ να τα μεταφέρω εγώ..... Του εύχομαι καλή χώνεψη.

Μετά τον απαραίτητο πρόλογο, θα μπω στο προκείμενο, μόλις οι σιαγόνες του κολλητού μου teoo, που μου αρέσει να τον πειράζω, κηρύξουν παύση σύνθλιψης τροφών...το γνωστό στα θεσσαλικά και ως κουμούτσιασμα, και αποφασίσει να μου στείλει το φωτογραφικό υλικό της after κοπή τη πίτα μικρής εξόρμησης μας........

θα επανέλθω με αποδεικτικά στοιχεία..........και σόδα για να χωνέψει το πεινασμένο γερμανοκάβαλο αγόρι.......

η συνέχεια (εύχομαι) σε λίγο......

Ακιs
05-02-2012, 23:27
Κατι μαγειρευατε εσεις την ωρα που εφευγα,αλλα δεν πηρε καλα τ'αυτι μου,καθοτι ηλικιωμενος και ολιγον κουφος.....για λεγ,για λεγ....:D:D

z_atomic
05-02-2012, 23:32
μου το παιζε κα δύσκολος ο κύριος...καταλαβες?

teoo
05-02-2012, 23:50
και δεν τα είχα και σε εκτίμηση αυτά τα προϊόντα , τελικά θα μπορούσα να πω με βεβαιότητα ότι αξίζουν....:D:p:D
στα προτείνω ανεπιφύλακτα....
:sm7::sm7::yz:yz:sm7::sm7:

Ακιs
06-02-2012, 00:05
και δεν τα είχα και σε εκτίμηση αυτά τα προϊόντα , τελικά θα μπορούσα να πω με βεβαιότητα ότι αξίζουν....:D:p:D
στα προτείνω ανεπιφύλακτα....
:sm7::sm7::yz:yz:sm7::sm7:
Να τα προσεχεις τα πολλα γαλακτοκομικα,τεο......:D:D:D:D

http://img856.imageshack.us/img856/7999/63400000.jpg
:D:D

z_atomic
06-02-2012, 00:15
Να τα προσεχεις τα πολλα γαλακτοκομικα,τεο......:D:D:D:D

http://img856.imageshack.us/img856/7999/63400000.jpg
:D:D

Μέχρι και πριν από λίγο δεν είχα τέτοια πληροφόρηση Άκη.....η σιγή του ή από "πέσιμο" (ύπνος) είναι ή από το άλλο το γνωστό