PDA

View Full Version : Μήνυμα προς διαχείριση


vasorfa
21-02-2012, 09:00
Καλημέρα!!!


Ξέρω ότι τελευταία με το κοπή το πίτα ,τα μασκαραλίκια και διάφορες εκδηλώσεις έχετε αφήσει το φόρουμ στον αυτόματο πιλότο,:cool::cool2:




Και εξηγούμε….τα Χριστούγεννα πέρασαν!!! Συνεπώς το μπανερακι πάνω με τον μπεμβεδάκια και τα σκουφάκια του άγιο Βασίλη είναι last Year!!!


Επίσης πολύ θα ήθελα να δω πάλι το κολπάκι με τις κυλιόμενες φωτό…ξέρω παλιά με εκνεύριζαν:o—Αλλά τώρα το συνήθισα!!;)



(εννοείτε πως δεν υποδυκνύω σε κανένα την δουλειά του-Απλά προτείνω—και ως γνωστός γκρινιάρης είπα πρωί πρωί να πω και εγώ τον πόνο μου!!!:p)





Αν είναι σε λάθος μέρος να μετακινηθεί στο σωστό!

yns
21-02-2012, 11:29
Βασίλη, για πάτα Ctrl και F5.. Ο Αη Βασίλης θα εξαφανιστεί... Τον έχει κρατήσει η cache του browser σου. ;)

ntinopoulos
21-02-2012, 11:33
γι αυτο εχει αφησει μουσια...:p

jmar
21-02-2012, 11:37
Καλημέρα!!!


Ξέρω ότι τελευταία με το κοπή το πίτα ,τα μασκαραλίκια και διάφορες εκδηλώσεις έχετε αφήσει το φόρουμ στον αυτόματο πιλότο,:cool::cool2:




Και εξηγούμε….τα Χριστούγεννα πέρασαν!!! Συνεπώς το μπανερακι πάνω με τον μπεμβεδάκια και τα σκουφάκια του άγιο Βασίλη είναι last Year!!!


Επίσης πολύ θα ήθελα να δω πάλι το κολπάκι με τις κυλιόμενες φωτό…ξέρω παλιά με εκνεύριζαν:o—Αλλά τώρα το συνήθισα!!;)



(εννοείτε πως δεν υποδυκνύω σε κανένα την δουλειά του-Απλά προτείνω—και ως γνωστός γκρινιάρης είπα πρωί πρωί να πω και εγώ τον πόνο μου!!!:p)





Αν είναι σε λάθος μέρος να μετακινηθεί στο σωστό!

Μονο εσυ βλεπεις αγιοβασιληδες φιλαρακι :lo19: μωρε μπας και εζαλιστηκες απο κανα κρητικο βοτανι? :di64: :lo18:

CPretenteriS
21-02-2012, 11:42
Τώρα δείχνει αρνιά να γυρίζουν... αλλά που να τα δεις εσύ με τη μουσάκλα... έχουν μπει οι τρίχες στα μάτια...τενεκέ....:lo18::lo18::lo18::lo18::lo18:

vasorfa
21-02-2012, 11:42
:wo20::wo20::ha15::ha15::u60::u60:



χαχαχα!!!!

αχ Βρε Γιάννη...με ξεφτίλισες:p:p:o
φανταστητε οτι έίμαι και επαγγελματίας:o:o:o:Χαμόγελο:




μαρουσογιάννη!!!!τα καλύτερα φίλεεεε!!!!

Ντινό...θα σε ευλογήσω!!!!:p

Πρέ....κοίτα εσύ π΄ριζωε την καλή σου για 6 μέρες και άσε τις παπάντζες τις δικές μου :Γελάω::Γελάω:



σχόλια δεν Βλέπω για τις φωτό και ανησυχώ:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

GEO_K
21-02-2012, 11:45
Τώρα δείχνει αρνιά να γυρίζουν... αλλά που να τα δεις εσύ με τη μουσάκλα... έχουν μπει οι τρίχες στα μάτια...τενεκέ....:lo18::lo18::lo18::lo18::lo18:

:sm3::sm3: