PDA

View Full Version : Έκπτωση στα Michelin !


Arkas
05-03-2012, 13:33
Από μέλος μας που επιθυμεί να διατηρήσει την ανωνυμία του,

χαρίζεται

το παρακάτω δώρο,

που κέρδισε στην Πίττα μας,

στο Σοφικό !

http://img856.imageshack.us/img856/2908/43716672.jpg

Όποιος επιθυμεί να το αποκτήσει,

δηλώνει το ενδιαφέρον του στο παρόν νήμα

και επικοινωνούμε για την παραλαβή του !


Υ.Γ. Τα προσωπικά μου συγχαρητήρια,
στο μέλος μας που δωρίζει,
για την ευγενική του χειρονομία !!!

.

CPretenteriS
05-03-2012, 13:35
Ενδιαφέρομαι...:)

CPretenteriS
05-03-2012, 13:39
Άκυρο... μόλις είδα ότι αφορά περιοχή Πάτρας... ας το χαρεί κάποιο άλλο μέλος από τα εκεί περίχωρα... εκτός αν δεν έχει σημασία η περιοχή... και αποστέλλονται στην Αθήνα !!!

Ας το αποφασίσουν οι Admins !! :) Δεν είχα δει την περιοχή... :o

napgeo
05-03-2012, 13:42
Άκυρο... μόλις είδα ότι αφορά περιοχή Πάτρας... ας το χαρεί κάποιο άλλο μέλος από τα εκεί περίχωρα... εκτός αν δεν έχει σημασία η περιοχή... και αποστέλλονται στην Αθήνα !!!



Ας το αποφασίσουν οι Admins !! :) Δεν είχα δει την περιοχή... :o



Και πότε βλέπεις. Εάν κρίνω απο την επιλογή σου (για δίτροχο :u58:γράφω) μάλον χρειάζεσαι επειγώντος οφθαλμίατρο.....................

CPretenteriS
05-03-2012, 13:49
Και πότε βλέπεις. Εάν κρίνω απο την επιλογή σου (για δίτροχο :u58:γράφω) μάλον χρειάζεσαι επειγώντος οφθαλμίατρο.....................

:D:D:D

Βρε συ φαντάζομαι ότι θα μπορούν να αποσταλλούν Αθήνα... ούτως ή άλλως έχω ήδη 14.000km με τα τωρινά ελαστικά και ετοιμάζομαι για αλλαγή... ;):)

vasorfa
05-03-2012, 14:06
μπραβο στον....Ανονυμο;)

mAthosalas
05-03-2012, 14:11
Αν δεν ενδιαφερεται αλλος,επειδη ψαχνομαι για χωματινα,να ρωτησω στα παιδια εκει στον Θέρμο τι εχουν και δηλωνω ενδιαφερον για την εκπτωση εφοσον οι τιμες εκκινησης στα ελαστικα ειναι νορμαλ...(TKC80 θα ρωτησω):ye02:
Αν προλαβε αλλος νο προμπλεμο...:ye35:
cpretenteris-Κωστα αν στα στελνει Αθηνα δικα σου εννοειται φιλε...:ye35:
Οπως και να'χει ΜΠΡΑΒΟ στον φιλο για την κινηση:re25:

CPretenteriS
05-03-2012, 14:15
Αν δεν ενδιαφερεται αλλος,επειδη ψαχνομαι για χωματινα,να ρωτησω στα παιδια εκει στον Θέρμο τι εχουν και δηλωνω ενδιαφερον για την εκπτωση εφοσον οι τιμες εκκινησης στα ελαστικα ειναι νορμαλ...(TKC80 θα ρωτησω):ye02:
Αν προλαβε αλλος νο προμπλεμο...:ye35:
cpretenteris-Κωστα αν στα στελνει Αθηνα δικα σου εννοειται φιλε...:ye35:
Οπως και να'χει ΜΠΡΑΒΟ στον φιλο για την κινηση:re25:

Σκέφτομαι για κάποια ασφάλτινα Michelin που έχουν βάλει πρόσφατα κάποιοι φίλοι εδώ... moby_gr, κ.ο.κ. και έχω ακούσει καλά λόγια...;)

Να 'σαι καλά Κωστή !! Συγχαρητήρια στο φίλο !! :)

paschalis
05-03-2012, 16:05
Σκέφτομαι για κάποια ασφάλτινα Michelin που έχουν βάλει πρόσφατα κάποιοι φίλοι εδώ... moby_gr, κ.ο.κ. και έχω ακούσει καλά λόγια...;)

Να 'σαι καλά Κωστή !! Συγχαρητήρια στο φίλο !! :)


Mη νομιζεις παντως οτι με το που θα τα βαλεις θα πηγαινεις σαν συτους:D
Παρε τα οπωσδηποτε ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στην κατηγορια αυτη σημερα.
Αλλα θα ξεχασεις το χωμα..

CPretenteriS
05-03-2012, 16:14
Mη νομιζεις παντως οτι με το που θα τα βαλεις θα πηγαινεις σαν συτους:D
Παρε τα οπωσδηποτε ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στην κατηγορια αυτη σημερα.
Αλλα θα ξεχασεις το χωμα..

Αυτους κάποτε... τους έκανα μαθήματα... ;):D Ξέρουν αυτοί... ;)

Όταν λες ξέχνα το χώμα, εννοείς ότι δεν πρέπει ούτε για κάποια μέτρα...? Η τις χωματινες εξορμήσεις?

paschalis
05-03-2012, 16:32
Αυτους κάποτε... τους έκανα μαθήματα... ;):D Ξέρουν αυτοί... ;)

Όταν λες ξέχνα το χώμα, εννοείς ότι δεν πρέπει ούτε για κάποια μέτρα...? Η τις χωματινες εξορμήσεις?


Τις εξορμησεις βεβαια!
Αλλα ενα πολυ ζεστο ασφαλτινο ελαστικο
δεν πρεπει να μπαινει χωμα ουτε για...την αναγκη μας κανονικα!
Τωρα εξηγειται πως βλεπεις ολα αυτα τα τετρακυλινδρα αφημενα στην ακρη της ασφαλτου χωρις τον αναβατη τους κοντα!!!
Στα δεντρακια ειναι!!
Αντε καλοφορετα:)

CPretenteriS
05-03-2012, 16:43
Με βλέπω να κατεβαίνω Πάτρα να τα βάζω για να δω και τα φιλαράκια εκεί... να φάω και καμιά ποικιλία... :D:o

CPretenteriS
05-03-2012, 16:43
Τις εξορμησεις βεβαια!
Αλλα ενα πολυ ζεστο ασφαλτινο ελαστικο
δεν πρεπει να μπαινει χωμα ουτε για...την αναγκη μας κανονικα!
Τωρα εξηγειται πως βλεπεις ολα αυτα τα τετρακυλινδρα αφημενα στην ακρη της ασφαλτου χωρις τον αναβατη τους κοντα!!!
Στα δεντρακια ειναι!!
Αντε καλοφορετα:)

Στο βρεγμένο...?

MARK
05-03-2012, 17:35
:ye02:

CPretenteriS
05-03-2012, 20:35
Δημήτρη τι πρέπει να κάνω...;; :o


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

siraxanz
05-03-2012, 20:43
Μπραβο στον χαρίζοντα!:)

Βρε Κώστα μην "σκοτώνεσε" την βενζίνα που θα κάψεις να πας στην Πάτρα,

πάει η εκπτωση.......:o

Αν πας και για μάσες, θα μπεις σόλο μέσα:D

Ασε να τα πάρει ο Γερο-Μαθουσάλας που είναι και δίπλα;):).....................

Εμείς έχουμε το Νικολάκη........... που μας φτιάχνει όμορφα:ye33:

CPretenteriS
05-03-2012, 22:49
Μπραβο στον χαρίζοντα!:)

Βρε Κώστα μην "σκοτώνεσε" την βενζίνα που θα κάψεις να πας στην Πάτρα,

πάει η εκπτωση.......:o

Αν πας και για μάσες, θα μπεις σόλο μέσα:D

Ασε να τα πάρει ο Γερο-Μαθουσάλας που είναι και δίπλα;):).....................

Εμείς έχουμε το Νικολάκη........... που μας φτιάχνει όμορφα:ye33:

Έχεις την εντύπωση ότι το κάνω για τα χρήματα...;;; Μάλλον με παρεξήγησες Χαρη μου...

Ήμουν μέσα εκείνη την ώρα... ετοιμάζομαι για λάστιχα... σκεφτόμουν τα Michelin εχοντας ακούσει καλά λόγια... σκέφτηκα ότι θα είναι ευκαιρία να δω καλούς φίλους και να περάσω ένα ευχάριστο μονοήμερο...

Φαντάζομαι να έγινα αντιληπτός...

Και μια ερώτηση..αν μου επιτρέπεις... Όταν ανεβασα το Dainese κρανος στην ενοτητα χαριζεται και πρώτος ποστάρισε ο Αρκάς, θεωρείς ότι το έκανε για τα χρήματα...;; ΔΕ νομίζω... απλώς τον ενδιέφερε και ήταν μεσα εκεινη την ωρα...

Δε νομιζω οτι πρεπει να απολογουμαστε για όλα πια και να τα αναλύουμε...

Παντα φιλικά... ;):)


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Arkas
05-03-2012, 23:26
............
Και μια ερώτηση..αν μου επιτρέπεις... Όταν ανεβασα το Dainese κρανος στην ενοτητα χαριζεται και πρώτος ποστάρισε ο Αρκάς, θεωρείς ότι το έκανε για τα χρήματα...;; ΔΕ νομίζω... απλώς τον ενδιέφερε και ήταν μεσα εκεινη την ωρα...

............
Θα σε παρακαλούσα,
να μη με μπερδεύεις στις κουβέντες σου,
μη μιλάς εξ ονόματός μου
και μη με ανακατεύεις στην επιχειρηματολογία σου !

CPretenteriS
05-03-2012, 23:41
Θα σε παρακαλούσα,
να μη με μπερδεύεις στις κουβέντες σου,
μη μιλάς εξ ονόματός μου
και μη με ανακατεύεις στην επιχειρηματολογία σου !


?????


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

teo71
05-03-2012, 23:58
?????


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk


Τι δεν κατάλαβες ρε συ Κώστα..


Προσπάθησε ο Χάρης να σου πει, με πολύ ευγενικό και ήπιο τρόπο, ότι δεν κερδίζεις τίποτα να πάρεις μια έκπτωση από λάστιχα από την Πάτρα, και εσύ στην προσπάθεια σου να το εξηγήσεις, ενέπλεξες τον Δημήτρη από μία άλλη ιστορία ενός κράνους που χάριζες, και το οποίο δεν πήρε τελικά..

Και σου λέει να μην τον μπλέκεις...

Αυτά..

Φιλικά πάντα...

CPretenteriS
06-03-2012, 00:04
Αγαπητε Αρκά,

Παρόλο που δε μου αρεσαν ουτε τα γραφόμενα σου ουτε και ο τροπος που τα εγραψες (μιας και αναφερόμουν σε πραγματικό γεγονος - αναφερομαι στην ταχυτητα του ποστ σου για το κρανος) σε παρακαλω να με ενημερωσεις για τη διαδικασια με τα ελαστικά.

Ευχαριστώ εκ των προτερων!


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

CPretenteriS
06-03-2012, 00:06
Τι δεν κατάλαβες ρε συ Κώστα..


Προσπάθησε ο Χάρης να σου πει, με πολύ ευγενικό και ήπιο τρόπο, ότι δεν κερδίζεις τίποτα να πάρεις μια έκπτωση από λάστιχα από την Πάτρα, και εσύ στην προσπάθεια σου να το εξηγήσεις, ενέπλεξες τον Δημήτρη από μία άλλη ιστορία ενός κράνους που χάριζες, και το οποίο δεν πήρε τελικά..

Και σου λέει να μην τον μπλέκεις...

Αυτά..

Φιλικά πάντα...

Χρονια Πολλα για την προσφατη ονομαστικη σου εορτή... ;)

Φιλικα...


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

teo71
06-03-2012, 00:09
Χρονια Πολλα για την προσφατη ονομαστικη σου εορτή... ;)

Φιλικα...


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk



Ευχαριστώ πολύ Κωστή μου...

frits
06-03-2012, 00:13
....

frits
06-03-2012, 00:17
Mη νομιζεις παντως οτι με το που θα τα βαλεις θα πηγαινεις σαν συτους:D


Αυτους κάποτε... τους έκανα μαθήματα... ;):D Ξέρουν αυτοί... ;)




Με αυτά που γράφεις δημιουργείς ζήλιες και θίγεις εγωισμούς....:D

moby_gr
06-03-2012, 00:20
Αυτους κάποτε... τους έκανα μαθήματα... ;):D Ξέρουν αυτοί... ;)




Κωστή, το LEVEL II πότε το κάνεις?! :ha07:

(ελπίζω να μην πειράζει που έχασα όλα τα προηγούμενα σου μαθήματα?)

danaos
06-03-2012, 00:21
Κωστή, το LEVEL II πότε το κάνεις?! :ha07:

(ελπίζω να μην πειράζει που έχασα όλα τα προηγούμενα σου μαθήματα?)

:lo20::lo20::lo20::lo20::lo20::re26::re26:

jmar
06-03-2012, 00:26
:di27: :lo20:

Ellie
06-03-2012, 00:28
Απο το level 10 κ πανω παρακαλω να με ενημερωσετε...

CPretenteriS
06-03-2012, 00:45
Με αυτά που γράφεις δημιουργείς ζήλιες και θίγεις εγωισμούς....:D

Κωστή, το LEVEL II πότε το κάνεις?! :ha07:

(ελπίζω να μην πειράζει που έχασα όλα τα προηγούμενα σου μαθήματα?)

:lo20::lo20::lo20::lo20::lo20::re26::re26:

:di27: :lo20:

:D:D:p:p

Θα γινει και level 3 με νεα ελαστικα!!! :D:p

moby_gr
06-03-2012, 00:46
Απο το level 10 κ πανω παρακαλω να με ενημερωσετε...



Νομίζω πως η Πρετεντέρειος Σχολή Οδικής Ασφάλειας, διδάσκει μέχρι το 3ο level, μόνο...:rolleyes:

το οποίο περιλαμβάνει εντατική εξάσκηση σε:
-φόρτιση-συντήρηση μπαταρίας για απουσία 6 ημερών
-αποφυγή cayenne σε κίνηση
-πτώση από το stand-πρώτες αντιδράσεις
και τέλος (για πρώτη φορά στην Ελλάδα!!!) χωμάτινη διαδρομή 2 (δύο) μέτρων με michelin pilot road 3

:ha01:

gsmaniac
06-03-2012, 00:47
Απο το level 10 κ πανω παρακαλω να με ενημερωσετε...



εισαι εκτος θεματος......;)
το μαθημα.......ΔΕΝ αναφερετε σε ασφαλη ή γρηγορη οδηγηση:D

gsmaniac
06-03-2012, 00:48
Νομίζω πως η Πρετεντέρειος Σχολή Οδικής Ασφάλειας, διδάσκει μέχρι το 3ο level, μόνο...:rolleyes:

το οποίο περιλαμβάνει εντατική εξάσκηση σε:
-φόρτιση-συντήρηση μπαταρίας για απουσία 6 ημερών
-αποφυγή cayenne σε κίνηση
-πτώση από το stand-πρώτες αντιδράσεις
και τέλος (για πρώτη φορά στην Ελλάδα!!!) χωμάτινη διαδρομή 2 (δύο) μέτρων με michelin pilot road 3

:ha01:




:wo20::wo20::wo20:

:re26::re26:

danaos
06-03-2012, 00:49
:lo19::re26::re26::lo19::lo19:

teo71
06-03-2012, 00:52
Απο το level 10 κ πανω παρακαλω να με ενημερωσετε...



Νομίζω πως η Πρετεντέρειος Σχολή Οδικής Ασφάλειας, διδάσκει μέχρι το 3ο level, μόνο...:rolleyes:

το οποίο περιλαμβάνει εντατική εξάσκηση σε:
-φόρτιση-συντήρηση μπαταρίας για απουσία 6 ημερών
-αποφυγή cayenne σε κίνηση
-πτώση από το stand-πρώτες αντιδράσεις
και τέλος (για πρώτη φορά στην Ελλάδα!!!) χωμάτινη διαδρομή 2 (δύο) μέτρων με michelin pilot road 3

:ha01:





εισαι εκτος θεματος......;)



το μαθημα.......ΔΕΝ αναφερετε σε ασφαλη ή γρηγορη οδηγηση:D




Δεν υπάρχετε μιλάμε....


And the winner is

....



Νομίζω πως η Πρετεντέρειος Σχολή Οδικής Ασφάλειας, διδάσκει μέχρι το 3ο level, μόνο...:rolleyes:

το οποίο περιλαμβάνει εντατική εξάσκηση σε:
-φόρτιση-συντήρηση μπαταρίας για απουσία 6 ημερών
-αποφυγή cayenne σε κίνηση
-πτώση από το stand-πρώτες αντιδράσεις
και τέλος (για πρώτη φορά στην Ελλάδα!!!) χωμάτινη διαδρομή 2 (δύο) μέτρων με michelin pilot road 3

:ha01:





:re25::re25::re25::re25::re25::re25::re25:

Ellie
06-03-2012, 00:56
Νομίζω πως η Πρετεντέρειος Σχολή Οδικής Ασφάλειας, διδάσκει μέχρι το 3ο level, μόνο...:rolleyes:

το οποίο περιλαμβάνει εντατική εξάσκηση σε:
-φόρτιση-συντήρηση μπαταρίας για απουσία 6 ημερών
-αποφυγή cayenne σε κίνηση
-πτώση από το stand-πρώτες αντιδράσεις
και τέλος (για πρώτη φορά στην Ελλάδα!!!) χωμάτινη διαδρομή 2 (δύο) μέτρων με michelin pilot road 3


:re20:

siraxanz
06-03-2012, 01:05
Βρε μήπως είσαστε οφ τόπικ???:confused::confused::confused:

νομίζω ότι είσαστε υπερβολικά.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μπορεί και να είναι πειραχτικά αυτά που γράφετε:cool2:

moby_gr
06-03-2012, 01:07
Δε νομίζω Χάρη, απλά κάναμε το θέμα λάααααστιχο (Michelin από την Πάτρα :D)

gsmaniac
06-03-2012, 01:09
Δε νομίζω Χάρη, απλά κάναμε το θέμα λάααααστιχο (Michelin από την Πάτρα :D)
ποια λααααστιχα?????:Απορία:
εγω καταλαβα,οτι μιλαμε για σχολη οδηγησης και οχι μονο..............:ye33:

moby_gr
06-03-2012, 01:14
ποια λααααστιχα?????:Απορία:
εγω καταλαβα,οτι μιλαμε για σχολη οδηγησης και οχι μονο..............:ye33:



Αυτους κάποτε... τους έκανα μαθήματα... ;):D Ξέρουν αυτοί... ;)

Όταν λες ξέχνα το χώμα, εννοείς ότι δεν πρέπει ούτε για κάποια μέτρα...? Η τις χωματινες εξορμήσεις?


Ωχ, ναι http://www.gsforum.gr/images/smilies/%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1/di34.GIF...δίκιο έχεις... :wha05:

jmar
06-03-2012, 01:24
To χεσ@τε τελειως :lo19:

CPretenteriS
06-03-2012, 01:25
Μαλλον θα κρατησω τα ΕΧΡ τελικά... για τουλάχιστον 80.000 km...

:D:D Λυσσάξατε....

:sm7:


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

CPretenteriS
06-03-2012, 01:26
To χεσ@τε τελειως :lo19:

Βλεπω να μας κανει αγωγη η Michelin.... :sm7::sm7::sm7:


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

CPretenteriS
06-03-2012, 13:44
Αγαπητέ φίλε Κωστή (Μαθουσάλα) επειδή δε θέλω να το "τραβήξω" και να ανοίξουν οι ασκοί... αλλά και επειδή δε βλέπω να παίρνω απάντηση για τη διαδικασία με τα ελαστικά φέτος... αποσύρω το ενδιαφέρον μου για το δώρο, μιας και προφανώς απευθυνόταν σε συγκεκριμένους αλλά υπόσχομαι να κατέβω Πάτρα να δω καλούς φίλους (Θανάση & Βάνα, Όθωνα & Αγγελική, Μάριο, εσένα, Γιάννη, και πολλούς ακόμα...) μόλις φορέσω τα καινούρια ελαστικά προκειμένου να τα "πατήσω". ;)

Καλοφόρετα λοιπόν !! :):)

CPretenteriS
06-03-2012, 13:46
Όσο για το κόστος του φαγητού που ανέφερε ο Χαρούλης παραπάνω, κάποιος θα βρεθεί να μου κάνει το τραπέζι στη γειτονιά σας... :D:);)

jimmis varda
06-03-2012, 13:52
με ενδιαφερει

FONGEORGE
06-03-2012, 16:42
Ενδιαφέρομαι...:)



καλησπερα...απλα θα ηθελα να παραθεσω μια αποψη ...καλο θα ηταν πραγματα που χαριζονται να πηγαινουν σε παιδια που τα εχουν αναγκη και δεν αντιμετωπιζουν με ευκολια τη ζωη οπως ορισμενοι απο εμας εδω μεσα ...αυτο δε παει μονο για το φιλο Κωστη που κατα τα λεγομενα του ,ενω εχει μετοχες στην ινφοκουεστ και ο πατερας του εχει καταστηματα και τα λοιπα , εσπευσε να κατοχηρωσει την εκπτωση στερωντας την απο ατομο που πραγματικα την εχει αναγκη(που σε αυτα τα ατομα ενα δωρο αποκτα πραγματικα αξια),αλλα και για οσους πρατουν κατ αυτο το τροπο....

CPretenteriS
06-03-2012, 17:06
[/SIZE][/FONT]


καλησπερα...απλα θα ηθελα να παραθεσω μια αποψη ...καλο θα ηταν πραγματα που χαριζονται να πηγαινουν σε παιδια που τα εχουν αναγκη και δεν αντιμετωπιζουν με ευκολια τη ζωη οπως ορισμενοι απο εμας εδω μεσα ...αυτο δε παει μονο για το φιλο Κωστη που κατα τα λεγομενα του ,ενω εχει μετοχες στην ινφοκουεστ και ο πατερας του εχει καταστηματα και τα λοιπα , εσπευσε να κατοχηρωσει την εκπτωση στερωντας την απο ατομο που πραγματικα την εχει αναγκη(που σε αυτα τα ατομα ενα δωρο αποκτα πραγματικα αξια),αλλα και για οσους πρατουν κατ αυτο το τροπο....

Καλησπέρα κι από εμένα...

ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ να σου πω... για να ΜΗΝ αρχίσω τίποτα !@#%@#%&@$%&@ και μας ακούσουν στη Θεσσαλονίκη...ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα... μου απαντάς στα ακόλουθα????

1. Ποιος σου είπε ότι εχω μετοχες στην IQ και ποιος σου είπε ότι έχω μετοχές γενικότερα?????
2. Ο πατέρας μου έχει ένα κατάστημα γιατί το άλλο (εν λειτουργία από το 1985) το έκλεισε λόγω κρίσης. Δουλεύει δε από τα 14 του και σήμερα είναι 61... Sorry κιόλας δήλαδη που βγάζει τα προς το ζειν δουλεύοντας 14 ώρες την ημέρα τα τελευταία 25+ χρόνια
3. Ποιος είσαι ΕΣΥ που κρίνεις ότι εγώ αντιμετωπίζω με ευκολία τη ζωή??? Με ήξερες κι από χθες????? Ή με μπερδεύεις με άλλους εισοδηματίες του forum???
4. Ποιος σου είπε ότι το έκανα για το ποσό της έκπτωσης?? Διάβασες τα posts όλα ή κάποια από αυτά???
5. Θες να σου παραθέσω 10 παραδείγματα ανθρώπων που πήραν πράγματα από την κατηγορία χαρίζεται, ενώ είχαν την άνεση να τα πάρουν ούτως ή άλλως...???

Για να προσέχουμε λίγο τι και που τα λέμε γιατί μάλλον έχει χαθεί λίγο το τόπι και παραγνωριστήκαμε...:hmmm::hmmm:

Φιλικά πάντα...:mad::mad:

FONGEORGE
06-03-2012, 18:17
Καλησπέρα κι από εμένα...

ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ να σου πω... για να ΜΗΝ αρχίσω τίποτα !@#%@#%&@$%&@ και μας ακούσουν στη Θεσσαλονίκη...ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα... μου απαντάς στα ακόλουθα????

1. Ποιος σου είπε ότι εχω μετοχες στην IQ και ποιος σου είπε ότι έχω μετοχές γενικότερα?????
2. Ο πατέρας μου έχει ένα κατάστημα γιατί το άλλο (εν λειτουργία από το 1985) το έκλεισε λόγω κρίσης. Δουλεύει δε από τα 14 του και σήμερα είναι 61... Sorry κιόλας δήλαδη που βγάζει τα προς το ζειν δουλεύοντας 14 ώρες την ημέρα τα τελευταία 25+ χρόνια
3. Ποιος είσαι ΕΣΥ που κρίνεις ότι εγώ αντιμετωπίζω με ευκολία τη ζωή??? Με ήξερες κι από χθες????? Ή με μπερδεύεις με άλλους εισοδηματίες του forum???
4. Ποιος σου είπε ότι το έκανα για το ποσό της έκπτωσης?? Διάβασες τα posts όλα ή κάποια από αυτά???
5. Θες να σου παραθέσω 10 παραδείγματα ανθρώπων που πήραν πράγματα από την κατηγορία χαρίζεται, ενώ είχαν την άνεση να τα πάρουν ούτως ή άλλως...???

Για να προσέχουμε λίγο τι και που τα λέμε γιατί μάλλον έχει χαθεί λίγο το τόπι και παραγνωριστήκαμε...:hmmm::hmmm:

Φιλικά πάντα...:mad::mad:

εγω μιλησα καλοπροεραιτα....αν θες να μας ακουσουν θεσσαλονικη ,εχω το τροπο...τωρα οσο για τα κινεζικα...δε ξερω τι σημαινουν..αλλα αν θες να μου πεις κατι ....ασχημο...τοτε ενα εχω να πω.....τα ομορφα καλσον,ομορφα σκιζονται....

1.εσυ το εχεις αναφερει καθως και οι προσφορες που εκανες στο φορουμ για τα μελη μεσω you.gr και μεσω δωρων για τη πιτα...........
2.με τα λεγομενα σου ,σε κρινω εσενα και οχι το πατερα σου(που λλαθεμενα τον αναφερεις καθως δεν ειπα τιποτα για αυτον) και που τον εκτιμω ακομα και αν δεν τον ξερω....
3. το να πουλας τζιπ volvo για αγορα αντιστοιχου,παντα κατα τα λεγομενα σου,μου δινει αυτη την εντυπωση,οπως και στον οποιοδηποτε...
4.ο σκοπος αγιαζει τα μεσα....δεν με ενδιαφερει γιατι το εκανες ..αλλα οτι το εκανες...
5.τους ξερω ...αναφερομαι σε ολους και οχι μονο σε σενα....δε τιμα κανεναν (κατ εμε)...

τωρα αν παραγνωριστηκαμε ...ανεφερα μια αποψη ...αν εχεις ομως ιδιατερο προβλημα με αυτην σου δινω την ευκαιρια να το λυσουμε .....πολλα νευρακια εχεις και δεν ειναι καλο....εδω ειναι φορουμ για ανταλλαγη αποψεων....

CPretenteriS
06-03-2012, 18:22
εγω μιλησα καλοπροεραιτα....αν θες να μας ακουσουν θεσσαλονικη ,εχω το τροπο...τωρα οσο για τα κινεζικα...δε ξερω τι σημαινουν..αλλα αν θες να μου πεις κατι ....ασχημο...τοτε ενα εχω να πω.....τα ομορφα καλσον,ομορφα σκιζονται....

1.εσυ το εχεις αναφερει καθως και οι προσφορες που εκανες στο φορουμ για τα μελη μεσω you.gr και μεσω δωρων για τη πιτα...........
2.με τα λεγομενα σου ,σε κρινω εσενα και οχι το πατερα σου,που τον εκτιμω ακομα και αν δεν τον ξερω....
3. το να πουλας τζιπ volvo για αγορα αντιστοιχου,παντα κατα τα λεγομενα σου,μου δινει αυτη την εντυπωση,οπως και στον οποιοδηποτε...
4.ο σκοπος αγιαζει τα μεσα....δεν με ενδιαφερει γιατι το εκανες ..αλλα οτι το εκανες...
5.τους ξερω ...αναφερομαι σε ολους και οχι μονο σε σενα....

τωρα αν παραγνωριστηκαμε ...ανεφερα μια αποψη ...αν εχεις ομως ιδιατερο προβλημα με αυτην σου δινω την ευκαιρια να το λυσουμε .....πολλα νευρακια εχεις και δεν ειναι καλο....εδω ειναι φορουμ για ανταλλαγη αποψεων....

Τράβα να κοιταχτείς σε κανα γιατρό γιατί πάλι π@π@ριές γράφεις και όντως θα μας ακούσουν αν συνεχίσεις... δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να τα αναλύσω 1 προς 1 τα καραγκιοζιλίκια σου...

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRBBlX7Y4z3Dz3ijC53UrQrffszkDGiv-McD0CX4uv0o0MPdpOTzpuGEHq1lw

siraxanz
06-03-2012, 18:41
Κώστα όντως εσύ τα εχεις πει για την σχέση σου με την εταιρία...
κ δεν είναι κακό να είσαι άνετος οικονομικά....


Τωρα με τα λάστιχα, σου άνοιξα μια πόρτα να "βγεις" αλλά δεν το κατάλαβες....

Είμαστε μιά μεγάλη παρέα χωρίς κακίες(που λέγοντε από άλλους ρεζίληδες),
αν πούμε και μια συμβουλή να μην εκλαμβάνετε αρνητικά....

Αλλά θα στο αναλύσω:
Όσο και φτηνά να είναι τα λάστιχα στην Πάτρα, ποτέ δεν μπορούν να πιάσουν την τιμή του Περιστερά....ποτέ όμως...(ας με συγχωρήσει ο δωροθέτης)
αλλά αυτό είναι το εμπόριο...
ο Περιστεράς πουλά πιο κατω κ απο τον τιμοκαταλογο χονδρικης(το λεω από εμπορικό ενστκτο)
Αν δεν είναι έτσι, είναι πολύ κοντά!

Αυτό ήθελα να σου περάσω........... ίσως έπρεπε να σου στείλω ένα πμ....

Μην το πιέζεις άλλο, "το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν"

gsmaniac
06-03-2012, 18:48
Κώστα όντως εσύ τα εχεις πει για την σχέση σου με την εταιρία...
κ δεν είναι κακό να είσαι άνετος οικονομικά....


Τωρα με τα λάστιχα, σου άνοιξα μια πόρτα να "βγεις" αλλά δεν το κατάλαβες....

Είμαστε μιά μεγάλη παρέα χωρίς κακίες(που λέγοντε από άλλους ρεζίληδες),
αν πούμε και μια συμβουλή να μην εκλαμβάνετε αρνητικά....

Αλλά θα στο αναλύσω:
Όσο και φτηνά να είναι τα λάστιχα στην Πάτρα, ποτέ δεν μπορούν να πιάσουν την τιμή του Περιστερά....ποτέ όμως...(ας με συγχωρήσει ο δωροθέτης)
αλλά αυτό είναι το εμπόριο...
ο Περιστεράς πουλά πιο κατω κ απο τον τιμοκαταλογο χονδρικης(το λεω από εμπορικό ενστκτο)
Αν δεν είναι έτσι, είναι πολύ κοντά!

Αυτό ήθελα να σου περάσω........... ίσως έπρεπε να σου στείλω ένα πμ....

Μην το πιέζεις άλλο, "το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν"


:ye02::ye02::ye02:

CPretenteriS
06-03-2012, 18:55
Κώστα όντως εσύ τα εχεις πει για την σχέση σου με την εταιρία...

ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΕΤΟΧΕΣ, ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΤΟ GS!!! ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΡΩΤΑ ΤΙ ΧΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΑΝ ΔΕ ΒΡΕΙΣ...;)

κ δεν είναι κακό να είσαι άνετος οικονομικά....
ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΤΟ ΔΗΛΩΣΑ??? ΠΟΥΛΗΣΑ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ 78.000 € ΑΝΤΙ ΤΟΥ ΠΟΣΟΥ ΤΩΝ 20.500€ ΚΑΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΕΣΤΗΣΑ. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ, ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΤΗ ΜΑΘΩ ΚΙ ΕΓΩ!! ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΜΟΥ??? ΤΕΛΟΣ.


Τωρα με τα λάστιχα, σου άνοιξα μια πόρτα να "βγεις" αλλά δεν το κατάλαβες....
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΙΞΗ, ΑΛΛΑ ΚΡΙΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ...

Είμαστε μιά μεγάλη παρέα χωρίς κακίες(που λέγοντε από άλλους ρεζίληδες),
αν πούμε και μια συμβουλή να μην εκλαμβάνετε αρνητικά....
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΟΙ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ "ΣΥΜΒΟΥΛΗ"...??? (ΓΕΝΙΚΑ ΕΡΩΤΩ)

Αλλά θα στο αναλύσω:
Όσο και φτηνά να είναι τα λάστιχα στην Πάτρα, ποτέ δεν μπορούν να πιάσουν την τιμή του Περιστερά....ποτέ όμως...(ας με συγχωρήσει ο δωροθέτης)
αλλά αυτό είναι το εμπόριο...
ο Περιστεράς πουλά πιο κατω κ απο τον τιμοκαταλογο χονδρικης(το λεω από εμπορικό ενστκτο)
Αν δεν είναι έτσι, είναι πολύ κοντά!

ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΔΕ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ (ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ) ΝΑ ΔΩ ΦΙΛΟΥΣ...;)

Αυτό ήθελα να σου περάσω........... ίσως έπρεπε να σου στείλω ένα πμ....

Μην το πιέζεις άλλο, "το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν"



ΔΕΝ ΠΙΕΖΩ ΚΑΤΙ... ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΝΕΧΤΩ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ/ΨΕΜΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΟΥ!! ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!!

FONGEORGE
06-03-2012, 19:12
Τράβα να κοιταχτείς σε κανα γιατρό γιατί πάλι π@π@ριές γράφεις και όντως θα μας ακούσουν αν συνεχίσεις... δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να τα αναλύσω 1 προς 1 τα καραγκιοζιλίκια σου...




http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRBBlX7Y4z3Dz3ijC53UrQrffszkDGiv-McD0CX4uv0o0MPdpOTzpuGEHq1lw


ακομα ειμαι ηρεμος...οταν τα παρω στη κρανα ,απλα κοιτα να μην εισαι μπροστα μου ουτε να μπορω καπου να σε βρω....και να σου πω και το τελευταιο...οταν πουλας κρανος που κερδισες στο σοφικο ,να μη βγαινεις και λες παπαριες του τυπου...δε πουλαμε τα δωρα αλλα τα χαριζουμε....λεμε τωρα ....λεμε....(bmwbikers)........

CPretenteriS
06-03-2012, 19:19
ακομα ειμαι ηρεμος...οταν τα παρω στη κρανα ,απλα κοιτα να μην εισαι μπροστα μου ουτε να μπορω καπου να σε βρω....και να σου πω και το τελευταιο...οταν πουλας κρανος που κερδισες στο σοφικο ,να μη βγαινεις και λες παπαριες του τυπου...δε πουλαμε τα δωρα αλλα τα χαριζουμε....λεμε τωρα ....λεμε....(bmwbikers)........

Κάτσε να σου δώσω διεύθυνση... για να μη χάνεις χρόνο να ψάχνεις... ένα σου λέω μην ξαναβάλεις το όνομά μου στο στόμα σου...

Και ΑΠΕΙΛΕΣ... εκεί που σε παίρνει...

Αυτό που είπα περί δώρων ΙΣΧΥΕΙ στο ακέραιο !! ΔΕΝ πούλησα δώρο για να βγάλω λεφτά... μάλλον εξ' ιδίων τα αλλότρια θα κρίνεις... Κάνω 1 μήνα διάφορες προσπάθειες να το αλλάξω στο νούμερό μου, οι οποίες ήταν άκαρπες και στην αγγελία που δεν πρόλαβες π@π@ρ@ να δεις στο GSForum γιατί κατέβηκε μετά από κουβέντα μου με το Λεοντόκαρδο, δεσμευόμουν ότι θα αγοράσω κράνος με τα έσοδα του κράνους... επειδή δε μου περισσεύουν... όπως σε κάτι εισοδηματίες σαν και του λόγου σου... εεε??

Στους BMWBikers λοιπόν ΔΕΝ ήμουν υποχρεωμένος να κάνω ανάλυση... got it??

Λοιπόν... stay the f u c k away from me... :cool:

vasorfa
06-03-2012, 19:26
ρε παιδια.....:(:(:(:(



μην αφηνουμε τα προβληματα μας να ξεφευγουν εδω μεσα....παρακαλώ ηρεμια και ευγενεια απο ολους.....

FONGEORGE
06-03-2012, 19:32
Κάτσε να σου δώσω διεύθυνση... για να μη χάνεις χρόνο να ψάχνεις... ένα σου λέω μην ξαναβάλεις το όνομά μου στο στόμα σου...


Και ΑΠΕΙΛΕΣ... εκεί που σε παίρνει...

Αυτό που είπα περί δώρων ΙΣΧΥΕΙ στο ακέραιο !! ΔΕΝ πούλησα δώρο για να βγάλω λεφτά... μάλλον εξ' ιδίων τα αλλότρια θα κρίνεις... Κάνω 1 μήνα διάφορες προσπάθειες να το αλλάξω στο νούμερό μου, οι οποίες ήταν άκαρπες και στην αγγελία που δεν πρόλαβες π@π@ρ@ να δεις στο GSForum γιατί κατέβηκε μετά από κουβέντα μου με το Λεοντόκαρδο, δεσμευόμουν ότι θα αγοράσω κράνος με τα έσοδα του κράνους... επειδή δε μου περισσεύουν... όπως σε κάτι εισοδηματίες σαν και του λόγου σου... εεε??

Στους BMWBikers λοιπόν ΔΕΝ ήμουν υποχρεωμένος να κάνω ανάλυση... got it??


Λοιπόν... stay the f u c k away from me... :cool:


δε λερωνω το στομα μου ...και να σου πω για το επαγγελμα μου...ναυτικος ειμαι...πρωτος μηχανικος σε ποντοπορα..οχι μπουμπουκος ....τωρα οσο για το π@π@ρα ... ξερω που θα σε βρω να σε ρωτησω τι σημαινει ....σ@χλ@μ@ρ@...να και μια λεξη με πιο πολλα @....

gsmaniac
06-03-2012, 19:33
ρε παιδια.....:(:(:(:(



μην αφηνουμε τα προβληματα μας να ξεφευγουν εδω μεσα....παρακαλώ ηρεμια και ευγενεια απο ολους.....

Το θέμα έχει περασει στο επόμενο στάδιο....απο αυτο,της ευγένειας
Απο τα γραφόμενα του Κώστα και του Γιώργου....φαίνεται ότι υπάρχουν διάφορες απο παλιά.....
Τότε που Κώστας ,όπως πολλοί απο εμάς,συμφωνουσαμε ότι ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΣ, κάτι που σου έχουν χαρίσει.....
Αν κάνω λάθος.....θα φταίει το Αλτσχάιμερ,παρακαλώ διορθώσετε με:hmmm:

CPretenteriS
06-03-2012, 19:34
Απόσπασμα μηνύματος Λεοντόκαρδου για τα δώρα του 2011:

..."Επειδή παρατηρήθηκε στις προηγούμενες χρονιές το φαινόμενο (σε πολύ περιορισμένη κλίμακα ευτυχώς)

κάποιοι που κέρδισαν ένα δώρο που δεν τους ήταν χρήσιμο, να το "βγάζουν για πούλημα",

θα παρακαλούσα να μην ξανασυμβεί αυτό σε καμία περίπτωση.

Και αυτό γιατί, είναι τουλάχιστον άκομψο, για να μην το πω γυφτιά,

ενώ κάποιος - σε περίοδο κρίσης/λιτότητας - πρόσφερε το δώρο αφιλοκερδώς,

αυτός που το κέρδισε, να θέλει "να κονομήσει" απ' αυτή την ευγενή προσφορά ..."

και η απάντησή μου στο αμέσως επόμενο post:

"Τουλάχιστον ΞΕΦΤΙΛΑΣ αυτός που το έκανε... για να μην πω καμιά πιο βαριά κουβέντα μεσημεριάτικα...:mad::mad::mad:"

Αν διάβαζες προσεκτικά κύριε ΦΟΝ... και έμπαινες πιο συχνά στο forum, θα καταλάβαινες ότι ο Νίκος μιλούσε για ΚΟΝΟΜΑ... πράγμα που όπως σου εξήγησα ήδη δεν ισχύει, καθώς στο θέμα που κατέβηκε (και που δε διαβασες καν) αναφερόταν ξεκάθαρα, ότι με τα έσοδα του κράνους θα αγοραζόταν νέο και θα ποσταριζόταν φωτό και γιατί όχι και απόδειξη αγοράς, καθώς θέλω Jet κράνος !!

Προς γνώση και συμμόρφωση λοιπόν...

Υ.Γ. Θες να μας πεις για τις προσφορές σου στα δώρα της πίτας 2011, 2012, κ.ο.κ???

geolag
06-03-2012, 19:41
Πριν από λίγο συζητούσα με κάποια παιδιά από την ομάδα Δίας.Τους ρώτησα αν είναι ευχαριστημένοι με τα Metzeler που φορούσε η μηχανή τους η οποία είναι ίδια με την δική μου.Η ερώτηση έγινε επειδή θέλω να αλλάξω ελαστικά.Λοιπόν ακούστε τι μου είπαν.
Φίλε μου λέει ο οδηγός της BMW Οταν πήρα τη μηχανή τα λάστιχα είχαν 27000 κμ και η μηχανή ήταν 2 ετών.Τώρα έφτασα τα 30000 κμ και γλυστράνε λίγο.
Ξέρετε όλοι εδω μέσα ότι η αλλαγή ελαστικών όπως και άλλα πολλά των μηχανών αυτών γίνονται όταν το ελληνικό δημόσιο θα βρει λεφτά.Δηλ. ποτέ.
Επομένως προτείνω μήπως και σταματησει αυτή η συζήτηση κάποτε να δωρίσει ο ιδιοκτήτης της προσφοράς τα λάστιχα σε μία μηχανή της ομάδας Διας στην Πάτρα.
ΚΑι μπορεί μετά να δωρίσει και κάποιος άλλος κάτι άλλο σε μία άλλη μηχανή της ομάδας ΔΙΑΣ.Γιατί αφού το κράτος αδιαφορεί ας μην αδιαφορήσουμε και εμείς.Εμάς προστατεύουν όχι τους κρατικοδίαιτους
Ετσι γλυτώνουμε και τις αψιμαχίες του στυλ εσύ είσαι λεφτάς αστο για άλλον ή δεν σε συμφέρει το δώρο κ.λ.π.
Τις κόντρες προτείνω να τις κάνετε με πμ.Είναι καλύτερα για όλους

vasorfa
06-03-2012, 19:43
Το θέμα έχει περασει στο επόμενο στάδιο....απο αυτο,της ευγένειας
Απο τα γραφόμενα του Κώστα και του Γιώργου....φαίνεται ότι υπάρχουν διάφορες απο παλιά.....
Τότε που Κώστας ,όπως πολλοί απο εμάς,συμφωνουσαμε ότι ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΣ, κάτι που σου έχουν χαρίσει.....
Αν κάνω λάθος.....θα φταίει το Αλτσχάιμερ,παρακαλώ διορθώσετε με:hmmm:



κώστα,Δεν με απασχολει αν εχει παιχτει τιποτα αλλο,ειτε παρασκηνιακα,ειτε παλαιότερα....σαν μέλος,θα ηθελα να κρατάμε μια ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ.....στο κατω
κατω.....οποιος ιελει καυγα,ας το κάνει μακρυα απο τα φωτα..μην μαζευόμαστε και οι υπολοιπες μύγες..........



αν μη τι αλλο μαγκες να θυμαστε....τα πληκτρολογια προκαλουν πολα....ναυάγια και.....πολλους μετανοιωμενους... ...:hmmm::hmmm:

FONGEORGE
06-03-2012, 19:43
Απόσπασμα μηνύματος Λεοντόκαρδου για τα δώρα του 2011:


..."Επειδή παρατηρήθηκε στις προηγούμενες χρονιές το φαινόμενο (σε πολύ περιορισμένη κλίμακα ευτυχώς)

κάποιοι που κέρδισαν ένα δώρο που δεν τους ήταν χρήσιμο, να το "βγάζουν για πούλημα",

θα παρακαλούσα να μην ξανασυμβεί αυτό σε καμία περίπτωση.

Και αυτό γιατί, είναι τουλάχιστον άκομψο, για να μην το πω γυφτιά,

ενώ κάποιος - σε περίοδο κρίσης/λιτότητας - πρόσφερε το δώρο αφιλοκερδώς,

αυτός που το κέρδισε, να θέλει "να κονομήσει" απ' αυτή την ευγενή προσφορά ..."

και η απάντησή μου στο αμέσως επόμενο post:

"Τουλάχιστον ΞΕΦΤΙΛΑΣ αυτός που το έκανε... για να μην πω καμιά πιο βαριά κουβέντα μεσημεριάτικα...:mad::mad::mad:"

Αν διάβαζες προσεκτικά κύριε ΦΟΝ... και έμπαινες πιο συχνά στο forum, θα καταλάβαινες ότι ο Νίκος μιλούσε για ΚΟΝΟΜΑ... πράγμα που όπως σου εξήγησα ήδη δεν ισχύει, καθώς στο θέμα που κατέβηκε (και που δε διαβασες καν) αναφερόταν ξεκάθαρα, ότι με τα έσοδα του κράνους θα αγοραζόταν νέο και θα ποσταριζόταν φωτό και γιατί όχι και απόδειξη αγοράς, καθώς θέλω Jet κράνος !!

Προς γνώση και συμμόρφωση λοιπόν...


Υ.Γ. Θες να μας πεις για τις προσφορές σου στα δώρα της πίτας 2011, 2012, κ.ο.κ???


πανε στο χαριζεται και δες τα δωρα μου....!

CPretenteriS
06-03-2012, 19:44
Όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν...

Όσοι απλώς δε γουστάρουν τη φάτσα μου και αφενός περιγράφουν ανακρίβειες, ψέματα και π@π@ριές... αλλά και εκείνους που περίμεναν την ευκαιρία να βγάλουν χολή... τους έχω γειώσει... Κανονικά όμως...

Όσο για τους διαχειριστές που - σε αντίθεση με άλλα θέματα - δεν επεμβαίνουν να κλειδώσουν/σχολιάσουν/κατεβάσουν/κλπ... το θέμα, ενώ το παρακολουθούν στενά, είναι απλώς για να δείξουν την ελευθερία του forum φαντάζομαι...

Τους ευχαριστώ λοιπόν που μου επέτρεψαν να την εκμεταλλευτώ -με κακό τρόπο- κι εγώ μια φορά στα 19.000 μηνύματα... ίσως να έφτασε το πλήρωμα του χρόνου...

FONGEORGE
06-03-2012, 19:51
αν μη τι αλλο μαγκες να θυμαστε....τα πληκτρολογια προκαλουν πολα....ναυάγια και.....πολλους μετανοιωμενους... ...:hmmm::hmmm:

συμφωνω..ειμαι φιλησυχος και ανθρωπος με κατανοηση (αυτοι που με ξερουν θα σας το επιβαιωσουν)....οταν αναφερω μια αποψη και καποιος επιτιθεται με λεξεις του τυπου π@π@ρ@ και καραγκιοζη πρεπει να υπερασπιστω τη θεση και την αξιοπρεπεια μου....με τον ιδιο τροπο !ζηταω συγνωμη σε ολα τα μελη (εκτος του Κωστη βεβαια) για τη συμπεριφορα μου ....

FONGEORGE
06-03-2012, 20:14
Τους ευχαριστώ λοιπόν που μου επέτρεψαν να την εκμεταλλευτώ -με κακό τρόπο- κι εγώ μια φορά στα 19.000 μηνύματα... ίσως να έφτασε το πλήρωμα του χρόνου...


τα 19.000 μηνυματα δε σε κανουν moderator....εγω ειμαι ετοιμος να αναθεωρησω...αρκει να παψεις να μιλας με απαξιωτικο τροπο ,και να δεχεσαι το δικαιωμα του διαλογου και της προσωπικης αποψης!

vasorfa
06-03-2012, 20:52
συμφωνω..ειμαι φιλησυχος και ανθρωπος με κατανοηση (αυτοι που με ξερουν θα σας το επιβαιωσουν)....οταν αναφερω μια αποψη και καποιος επιτιθεται με λεξεις του τυπου π@π@ρ@ και καραγκιοζη πρεπει να υπερασπιστω τη θεση και την αξιοπρεπεια μου....με τον ιδιο τροπο !ζηταω συγνωμη σε ολα τα μελη (εκτος του Κωστη βεβαια) για τη συμπεριφορα μου ....




η σταση σου σε τιμα,φιλε,



θα ηθελα κάποτε να τα τσουγκρίσουμε! (και δεν εννοω τα λογια μας:cool:)

mAthosalas
06-03-2012, 22:57
Aποσυρω το ενδιαφερον μου...ευχαριστω πολυ τον φιλο που προσφερει το δωρο και το αφηνω στην ευχερεια του να δοθουν όπου αυτος επιθυμει...:ye30:

ΔΑΣΚΑΛΟΣ
07-03-2012, 00:16
Άκυρο... μόλις είδα ότι αφορά περιοχή Πάτρας... ας το χαρεί κάποιο άλλο μέλος από τα εκεί περίχωρα... εκτός αν δεν έχει σημασία η περιοχή... και αποστέλλονται στην Αθήνα !!!



Ας το αποφασίσουν οι Admins !! :) Δεν είχα δει την περιοχή... :o


Νομίζω ότι το αρχικό ποστάρισμα του συμφορουμίτη, αν το δούμε κατεξοχήν κριτικά, απενοχοποιεί την όποια "πονηρή" διάθεση μπορεί να του προσάπτεται. Είναι φανερό ότι ο ίδιος στηρίζει το ενδεχόμενο να μην του παραχωρηθεί το "μήλον της έριδος". Το προτείνει μάλιστα. Δεν γνωρίζω προσωπικά κανέναν από τους διαπληκτιζόμενους για να πάρω θέση υπεράσπισης. Ωστόσο έχω την εντύπωση πως ό,τι ακολούθησε ήταν καθαρά στα πλαίσια του εκνευρισμού και της έλλειψης ψυχραιμίας. Εντάξει, ανθρώπινα πάθη, η διάρκεια τα κακοχαρακτηρίζει, όχι η στιγμή. Όταν ο διάλογος δεν προσφέρει ηθική ικανοποίηση με τα ίδια τα διανοητικά εργαλεία που χρησιμοποιεί, συνήθως ακολουθεί η "βία". Είναι το πρώτο πράγμα που μαθαίνουμε στα μικρά παιδιά όταν έρχονται σχολείο. Και επειδή είναι κρίμα να κάνουμε σε έναν ανοιχτό χώρο επικοινωνίας σαν μικρά παιδιά και μάλιστα χωρίς το χάρισμα της αμνησικακίας που εκείνα διαθέτουν, καλό είναι να επιμείνουμε στο θεμελιώδες ζήτημα της επικοινωνίας μας που αφορά την ευφορία της αφιλοκερδούς συζήτησης πάνω σε θέματα που ενδιαφερόμαστε να μας αφορούν. Κια οι δύο φίλοι έχουν δίκαιο στο βαθμό που μόνο οι ίδιοι είναι σε θέση να ερμηνεύουν την ηθική διάθεση και την ειλικρίνεια του ψυχισμού τους. Και οι δύο έχουν άδικο εφόσον παρερμηνεύουν έναν διαδραστικό χώρο επικοινωνίας και μάλιστα με τρόπο που ούτε οι ίδιοι δεν θέλουν να τους αφορά. Κι επειδή τους ενώνουν πολύ περισσότερα από το τίποτα που τους χωρίζει, νομίζω ότι ήδη κανένας τους δεν θα ήθελε να συνεχίσει σε αυτό το πνεύμα εκνευρισμού. Συγνώμη για την παρέμβαση, πάντα φιλικά και καλά μας χιλιόμετρα.

MARK
07-03-2012, 14:45
:di27:

Γιαννης Μανικας
08-03-2012, 22:20
Συγχαρητηρια στο κυριο που επιθυμει να μεινει ανωνυμος!Ειναι πολυ ευγενικο εκ μερους του να προσφερει αυτο το δωρο και θα ηθελα και εγω με τη σειρα μου να δηλωσω το ενδιαφερον μου μιας και ειναι η ωρα να αντικαταστησω τα ελαστικα μου.Χαλεποι καιροι για ολους μας και ιδιαιτερα για αυτους που δεν εχουν εργασια...

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
12-03-2012, 14:01
A ρε Κωστη εισοδηματια.
Νομιζω παντως οτι ο δωρητης δεν ζητησε Ε-9 οπως επισης το θεμα ειναι ανοιχτο να ποσταρουν και οι αναξιοπαθουντες κατοχοι bmw (15.000 ευρω μηχανακια).
Ηρεμα παιδες.

CPretenteriS
12-03-2012, 14:08
Νομίζω ότι το αρχικό ποστάρισμα του συμφορουμίτη, αν το δούμε κατεξοχήν κριτικά, απενοχοποιεί την όποια "πονηρή" διάθεση μπορεί να του προσάπτεται. Είναι φανερό ότι ο ίδιος στηρίζει το ενδεχόμενο να μην του παραχωρηθεί το "μήλον της έριδος". Το προτείνει μάλιστα. Δεν γνωρίζω προσωπικά κανέναν από τους διαπληκτιζόμενους για να πάρω θέση υπεράσπισης. Ωστόσο έχω την εντύπωση πως ό,τι ακολούθησε ήταν καθαρά στα πλαίσια του εκνευρισμού και της έλλειψης ψυχραιμίας. Εντάξει, ανθρώπινα πάθη, η διάρκεια τα κακοχαρακτηρίζει, όχι η στιγμή. Όταν ο διάλογος δεν προσφέρει ηθική ικανοποίηση με τα ίδια τα διανοητικά εργαλεία που χρησιμοποιεί, συνήθως ακολουθεί η "βία". Είναι το πρώτο πράγμα που μαθαίνουμε στα μικρά παιδιά όταν έρχονται σχολείο. Και επειδή είναι κρίμα να κάνουμε σε έναν ανοιχτό χώρο επικοινωνίας σαν μικρά παιδιά και μάλιστα χωρίς το χάρισμα της αμνησικακίας που εκείνα διαθέτουν, καλό είναι να επιμείνουμε στο θεμελιώδες ζήτημα της επικοινωνίας μας που αφορά την ευφορία της αφιλοκερδούς συζήτησης πάνω σε θέματα που ενδιαφερόμαστε να μας αφορούν. Κια οι δύο φίλοι έχουν δίκαιο στο βαθμό που μόνο οι ίδιοι είναι σε θέση να ερμηνεύουν την ηθική διάθεση και την ειλικρίνεια του ψυχισμού τους. Και οι δύο έχουν άδικο εφόσον παρερμηνεύουν έναν διαδραστικό χώρο επικοινωνίας και μάλιστα με τρόπο που ούτε οι ίδιοι δεν θέλουν να τους αφορά. Κι επειδή τους ενώνουν πολύ περισσότερα από το τίποτα που τους χωρίζει, νομίζω ότι ήδη κανένας τους δεν θα ήθελε να συνεχίσει σε αυτό το πνεύμα εκνευρισμού. Συγνώμη για την παρέμβαση, πάντα φιλικά και καλά μας χιλιόμετρα.

A ρε Κωστη εισοδηματια.
Νομιζω παντως οτι ο δωρητης δεν ζητησε Ε-9 οπως επισης το θεμα ειναι ανοιχτο να ποσταρουν και οι αναξιοπαθουντες κατοχοι bmw (15.000 ευρω μηχανακια).
Ηρεμα παιδες.

Το νου σας γιατί πάτε για B.L. με αυτά που γράφετε... :rolleyes::rolleyes:

CPretenteriS
12-03-2012, 14:11
A ρε Κωστη εισοδηματια.
Νομιζω παντως οτι ο δωρητης δεν ζητησε Ε-9 οπως επισης το θεμα ειναι ανοιχτο να ποσταρουν και οι αναξιοπαθουντες κατοχοι bmw (15.000 ευρω μηχανακια).
Ηρεμα παιδες.

Για να είμαι στο γραφείο όταν οι υπόλοιποι πίνουν καφέ... μάλλον έτσι θα είναι... κάτι ξέρεις εσύ... κάτι ξέρεις... ψάχνω την πρόσφατη βεβαίωση για τα πινάκια και δεν τη βρίσκω πουθενα να πάρ' η ευχή...:rolleyes::D

ortho
12-03-2012, 14:57
Ο CPS δεν έκανε κάτι αντίθετο στα συνήθη του φόρουμ. Εξεδήλωσε επιθυμία και καλά έκανε. Εχουν μπει πουθενά κριτήρια για το ποιός μπορεί να δωρίζει κάτι και ποιός μπορεί να παίρνει το δώρο; Τα υπόλοιπα απλά δε χρειάζονταν.....

jimmis varda
12-03-2012, 15:00
θα με ενδιεφερε εμενα ακομα...

Arkas
12-03-2012, 15:35
θα με ενδιεφερε εμενα ακομα...
Με το καλό να αποκτήσεις τα νέα σου ελαστικά Δημητρό,
σε ιδιαίτερα προσιτή τιμή !

Για άλλη μια φορά,
να συγχαρώ το μέλος μας,
που αφιλοκερδώς
και κυρίως ταπεινά,
προσφέρει,
χωρίς καμμιά απαίτηση προσωπικής προβολής
ή ματαιοδοξία !!! ;)

.