PDA

View Full Version : Μόνο για Φίλους...


CPretenteriS
12-03-2012, 14:06
Ήθελα από αυτό εδώ το θέμα να ευχαριστήσω τους φίλους που επικοινώνησαν μαζί μου τις τελευταίες ημέρες, με τηλεφωνήματα από διάφορά μέρη της Ελλάδας... αλλά και εκείνους που έστειλαν απλώς ένα ΠΜ ή ένα SMS !! :):):)

Μου έδειξαν ποιοι πραγματικά είναι Φίλοι μου... και ποιοι δυστυχώς (ή ευτυχώς μάλλον) αποδεικνύονται απλώς... γνωστοί... :cool:

Για τους Φίλους λοιπόν και μόνο, σας δηλώνω ότι συνεχίζω, έστω και λιγότερο ενεργά, αλλά με πράσινο πάντα χρώμα... γιατί δε φοβόμαστε τις στημένες διαιτησίες...;) Πάμε για το έβδομο εξάλλου... ;)

Να έχετε μια όμορφη ημέρα... :cool:

C.P.S.

MARK
12-03-2012, 14:21
Όλα θα τα σηκώσουμε
:ye30::ye32::ye30:

CPretenteriS
12-03-2012, 14:37
Να μην αδικήσω βέβαια και τους Φίλους, που είναι πραγματικοί φίλοι και είτε δεν πρόσεξαν ότι "έλειπα" είτε δεν έτυχε αυτοί να μπουν στο forum, είτε απλώς δεν κάλεσαν για άλλους λόγους (δουλειά, παιδιά, λίγος χρόνος, κ.ο.κ...) ;)

Τους ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και εκείνους !! :):)

Hekima
12-03-2012, 14:42
Να μην αδικήσω βέβαια και τους Φίλους, που είναι πραγματικοί φίλοι και είτε δεν πρόσεξαν ότι "έλειπα" είτε δεν έτυχε αυτοί να μπουν στο forum, είτε απλώς δεν κάλεσαν για άλλους λόγους (δουλειά, παιδιά, λίγος χρόνος, κ.ο.κ...) ;)



Τους ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και εκείνους !! :):)




Περίμενα να το σώσεις και καλά έκανα ;)

CPretenteriS
12-03-2012, 14:46
Περίμενα να το σώσεις και καλά έκανα ;)

Σ' έχω απογοητεύσει ποτέ...? :o

egefalikos
12-03-2012, 16:24
Εγώ μάλλον έχασα κάποιο επεισόδιο, ας είναι, να'σαι πάντα γερός και δυνατός Κωστή ότι κι αν συνέβει!Υγεία και αγάπη φίλε!

kostasx
12-03-2012, 16:39
κάτι..κάπου το έχασα και γω...:o

όπως και να έχει..να σαι πάντα γερός,δυνατός και πράσινος..:D:);)

CPretenteriS
12-03-2012, 20:39
Εγώ μάλλον έχασα κάποιο επεισόδιο, ας είναι, να'σαι πάντα γερός και δυνατός Κωστή ότι κι αν συνέβει!Υγεία και αγάπη φίλε!

κάτι..κάπου το έχασα και γω...:o

όπως και να έχει..να σαι πάντα γερός,δυνατός και πράσινος..:D:);)

Να είστε καλά παιδιά !! Ευχαριστώ και ανταποδίδω... ;)

giclas
12-03-2012, 20:45
Kωστη στο υψος σου κε μην μασας !

napgeo
12-03-2012, 21:04
Χάσαμε σενάριο . Για δώσε κάτι????..........

bmwgogagis
12-03-2012, 21:07
Ήθελα από αυτό εδώ το θέμα να ευχαριστήσω τους φίλους που επικοινώνησαν μαζί μου τις τελευταίες ημέρες, με τηλεφωνήματα από διάφορά μέρη της Ελλάδας... αλλά και εκείνους που έστειλαν απλώς ένα ΠΜ ή ένα SMS !! :):):)

Μου έδειξαν ποιοι πραγματικά είναι Φίλοι μου... και ποιοι δυστυχώς (ή ευτυχώς μάλλον) αποδεικνύονται απλώς... γνωστοί... :cool:

Για τους Φίλους λοιπόν και μόνο, σας δηλώνω ότι συνεχίζω, έστω και λιγότερο ενεργά, αλλά με πράσινο πάντα χρώμα... γιατί δε φοβόμαστε τις στημένες διαιτησίες...;) Πάμε για το έβδομο εξάλλου... ;)

Να έχετε μια όμορφη ημέρα... :cool:

C.P.S.

Κωστή έχω μείνει πίσω τι σου συνέβη ??




Sent by george via Tapatalk

danaos
12-03-2012, 21:12
Ήθελα από αυτό εδώ το θέμα να ευχαριστήσω τους φίλους που επικοινώνησαν μαζί μου τις τελευταίες ημέρες, με τηλεφωνήματα από διάφορά μέρη της Ελλάδας... αλλά και εκείνους που έστειλαν απλώς ένα ΠΜ ή ένα SMS !! :):):)

Μου έδειξαν ποιοι πραγματικά είναι Φίλοι μου... και ποιοι δυστυχώς (ή ευτυχώς μάλλον) αποδεικνύονται απλώς... γνωστοί... :cool:

Για τους Φίλους λοιπόν και μόνο, σας δηλώνω ότι συνεχίζω, έστω και λιγότερο ενεργά, αλλά με πράσινο πάντα χρώμα... γιατί δε φοβόμαστε τις στημένες διαιτησίες...;) Πάμε για το έβδομο εξάλλου... ;)

Να έχετε μια όμορφη ημέρα... :cool:

C.P.S.


Συγνώμη αλλά μου ακούγετε λίγο σαν Βασιλάκη Καίλα!!

vpentza
12-03-2012, 21:48
Ευχομαι κατα τα αλλα να μην ειναι θεμα υγειας.....:)

soketz
12-03-2012, 22:39
Καλησπερα Κωστη!Μαλλον και γω εχασα κατι αλλα ελπιζω να σαι καλα εσυ και η οικογενεια βρε!:ye33::ye33:

napgeo
12-03-2012, 22:55
Για να μάθω νέα , έκανα μισή ώρα δρόμο με τα πόδια στο κρύο. Ο Βενιζέλος είναι ο μοναδικός για την προεδρία στο ΠΑΣΟΚ. Μην στενοχωρείσε και την επόμενη εκλογική αναμέτρηση σε 9μήνες θα βάλουμε τον δικό σου.
Καλό σου βράδυ

CPretenteriS
12-03-2012, 23:52
Kωστη στο υψος σου κε μην μασας !

Τα ειπαμε φιλε Μιχαλη... στο ύψος μου και προσοχη στα μετόπισθεν.... ;)

Γιατι τα πισωπλατα είναι τα χειροτερα...

CPretenteriS
12-03-2012, 23:55
Χάσαμε σενάριο . Για δώσε κάτι????..........

Εσύ από κοντά... θα πιουμε καφεδακι να τα πούμε!! :)

CPretenteriS
12-03-2012, 23:56
Κωστή έχω μείνει πίσω τι σου συνέβη ??




Sent by george via Tapatalk

Ευχομαι κατα τα αλλα να μην ειναι θεμα υγειας.....:)

Καλησπερα Κωστη!Μαλλον και γω εχασα κατι αλλα ελπιζω να σαι καλα εσυ και η οικογενεια βρε!:ye33::ye33:

Ολα καλα φιλαρακια δεν είναι θέμα υγειας!!

Ευχαριστω για το ενδιαφερον !! :)

CPretenteriS
12-03-2012, 23:58
Συγνώμη αλλά μου ακούγετε λίγο σαν Βασιλάκη Καίλα!!

Αυτος παλι ποιος ειναι;; Καποιος φιλος σου...;;

Θα με συχγωρεσεις φίλε Δαναέ αλλα δεν τον γνωρίζω κι ούτε και με ενδιαφερει να σου πω την αληθεια.. Κατα τα άλλα καλα..;; Ειχες παει στο μπασκετάκι το Σαββατο...;; :D;)

danaos
13-03-2012, 00:05
Αυτος παλι ποιος ειναι;; Καποιος φιλος σου...;;

Θα με συχγωρεσεις φίλε Δαναέ αλλα δεν τον γνωρίζω κι ούτε και με ενδιαφερει να σου πω την αληθεια.. Κατα τα άλλα καλα..;; Ειχες παει στο μπασκετάκι το Σαββατο...;; :D;)


Ο Βασίλης Καιλας φίλε είναι ενας ηθοποιός του παλιού ελληνικού κινηματογράφου...μου κάνει εντύπωση που δεν τον ξέρεις...

Απλά και αυτός εβγαζε ενα παράπονο στις ταινίες του και ενα κλάμα.

Πραγματικά για να καταλάβουμε το μύνημα σου φίλε πρέπει να γίνεις ποιο συγκεκριμένος εκτός και αν δεν θέλεις....

CPretenteriS
13-03-2012, 00:14
Ο Βασίλης Καιλας φίλε είναι ενας ηθοποιός του παλιού ελληνικού κινηματογράφου...μου κάνει εντύπωση που δεν τον ξέρεις...

Απλά και αυτός εβγαζε ενα παράπονο στις ταινίες του και ενα κλάμα.

Πραγματικά για να καταλάβουμε το μύνημα σου φίλε πρέπει να γίνεις ποιο συγκεκριμένος εκτός και αν δεν θέλεις....

Δαναε φιλε, κανενα παραπονο... μαλλον δε διαβασες καλα το αρχικο ποστ ή δεν εχεις ενημερωθει σωστα...

Απλώς ευχαριστησα καποιους ανθρωπους που μου εδειξαν οτι ειναι Φιλοι και οχι γνωστοί... thats all!!

CPretenteriS
13-03-2012, 00:19
Μια παρακληση... τελειως φιλική... :)

Ο τίτλος του θέματος είναι πολυ συγκεκριμένος... όσοι θεωρείτε ότι δεν ανήκετε σε αυτή την κατηγορία, δεν υπάρχει λόγος να ποστάρετε.. :)

Απλα είναι τα πράγματα... ;)

Παντα ευγενικά και φιλικά... :)

danaos
13-03-2012, 00:26
Κώστα δεν εχω ενημερωθεί απο κανέναν...και για τίποτα
το "καρφί" σε λάθος άνθρωπο το πέταξες
εγω προσπαθώ να καταλάβω τι γίνετε και γιατί έγραψες αυτό το μήνυμα αυτό και τίποτα άλλο.
Και αν θέλεις την γνώμη μου το να διαχωρίζεις τους φίλους σου σε μια τόσο μεγάλη παρέα ανοιχτά πρός όλους δεν είναι σωστό για εμενα πάντα.
Οσο για την παράκληση να γράφουν μόνο όσοι είναι φίλοι σου το προσπερνάω φίλε...
Είναι ασχολίαστο....:cool:

LakisGS
13-03-2012, 00:28
Κωστάκη μου, η αλήθεια είναι ότι τις τελευταίες μέρες λόγω υποχρεώσεων δεν είμουν αρκετά στο forum. Ελπίζω και εύχομαι να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα υγείας. Όλα τα άλλα ξεπερνιούνται πιστεύω. Με έχεις τρομάξει αρκετά θα έλεγα. Ελπίζω όλα να είναι καλά φίλε.

CPretenteriS
13-03-2012, 00:51
Κώστα δεν εχω ενημερωθεί απο κανέναν...και για τίποτα
το "καρφί" σε λάθος άνθρωπο το πέταξες
εγω προσπαθώ να καταλάβω τι γίνετε και γιατί έγραψες αυτό το μήνυμα αυτό και τίποτα άλλο.
Και αν θέλεις την γνώμη μου το να διαχωρίζεις τους φίλους σου σε μια τόσο μεγάλη παρέα ανοιχτά πρός όλους δεν είναι σωστό για εμενα πάντα.
Οσο για την παράκληση να γράφουν μόνο όσοι είναι φίλοι σου το προσπερνάω φίλε...
Είναι ασχολίαστο....:cool:

Φιλε Δαναε μην το ψαχνεις περισσοτερο γιατι δεν υπαρχει τιποτα αλλο απο πισω... ουτε διαχωρισα κανεναν... Εξαλου ειναι απολυτως φυσιολογικο σε μια παρεα 5.000 ανθρωπων να μην κολλανε ολοι με ολους...

Απλως ευχαριστησα καποιους ανθρωπους που ενδιαφερθηκαν... δεν μπορω να το εκφρασω σε πιο απλα Ελληνικα ρε φιλε... σου ζητω συγγνωμη που δεν μπορω να το αναλυσω περισσοτερο!! Πως ευχαριστησε ο Δημος τον Κωστα366 για το δωρο του ;;; Ε... καπως ετσι κι εγω... απλως εγω δεν ευχαριστησα για καποιο υλικο αλλα για καποιο α-υλο... ειναι κι αυτα σημαντικα στη ζωη... μιλαω για την ανθρωπια!!!

Σ´ ευχαριστώ παντως για το ενδιαφερον Ντανυ μου !! Να εισαι καλα φιλαρακι!! :)

CPretenteriS
13-03-2012, 00:54
Κωστάκη μου, η αλήθεια είναι ότι τις τελευταίες μέρες λόγω υποχρεώσεων δεν είμουν αρκετά στο forum. Ελπίζω και εύχομαι να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα υγείας. Όλα τα άλλα ξεπερνιούνται πιστεύω. Με έχεις τρομάξει αρκετά θα έλεγα. Ελπίζω όλα να είναι καλά φίλε.

Όλα καλά Λάκη μου !! Καμια σχεση με Υγεία οπως ειπα παραπανω... Ξεπερνιεται ήδη φιλαρακι!! Να σαι καλά... Ετοιμασου για την Πόλη...!!! :):):)

danaos
13-03-2012, 00:58
Φιλε Δαναε μην το ψαχνεις περισσοτερο γιατι δεν υπαρχει τιποτα αλλο απο πισω... ουτε διαχωρισα κανεναν... Εξαλου ειναι απολυτως φυσιολογικο σε μια παρεα 5.000 ανθρωπων να μην κολλανε ολοι με ολους...

Απλως ευχαριστησα καποιους ανθρωπους που ενδιαφερθηκαν... δεν μπορω να το εκφρασω σε πιο απλα Ελληνικα ρε φιλε... σου ζητω συγγνωμη που δεν μπορω να το αναλυσω περισσοτερο!! Πως ευχαριστησε ο Δημος τον Κωστα366 για το δωρο του ;;; Ε... καπως ετσι κι εγω... απλως εγω δεν ευχαριστησα για καποιο υλικο αλλα για καποιο α-υλο... ειναι κι αυτα σημαντικα στη ζωη... μιλαω για την ανθρωπια!!!

Σ´ ευχαριστώ παντως για το ενδιαφερον Ντανυ μου !! Να εισαι καλα φιλαρακι!! :)

Κώστα μου δεν ψάχνω τίποτα να καταλάβω προσπαθώ τι έγινε...
ποιό είναι αυτό το α-υλο ????
Γιατι για να το ανεβάσεις στο φόρουμ θα ηθελες να γίνει γνωστό σε όλους...οπως ακριβώς ο Κώστας με το δώρο!!

nikos-x
13-03-2012, 01:03
. . . Ο Βενιζέλος είναι ο μοναδικός για την προεδρία στο ΠΑΣΟΚ. . .

Θα συναγωνιστεί με τα λευκά. :D

CPretenteriS
13-03-2012, 01:04
Κώστα μου δεν ψάχνω τίποτα να καταλάβω προσπαθώ τι έγινε...
ποιό είναι αυτό το α-υλο ????
Γιατι για να το ανεβάσεις στο φόρουμ θα ηθελες να γίνει γνωστό σε όλους...οπως ακριβώς ο Κώστας με το δώρο!!

Το α-υλο ειναι το ενδιαφερον που εδειξαν καποιοι ανθρωποι (αρκετοι) για το ατομο μου... και θέλησα να τους ευχαριστησω.

Και απο τα ποσταρισματα που εχουν ηδη γραφτει καταλαβαινεις οτι καποιοι ηταν απ αυτους που επικοινωνησαν και καποιοι οχι... ;) Τοσο απλα...

Και παλι σ´ευχαριστω φιλε... ελπιζω να σε καλυψα!! Αλλιως από κοντα πινοντας καφεδακι... :)

CPretenteriS
13-03-2012, 01:05
Θα συναγωνιστεί με τα λευκά. :D

Νικολή μου εσύ!!! :D;):D

nikos-x
13-03-2012, 01:16
Νικολή μου εσύ!!! :D;):D

:)

Greektube - ΑΜΑΝ - Αχ Κώστα Κώστα!!! (http://www.greektube.org/content/view/106607/2/) :p

ortho
13-03-2012, 11:54
Μια παρακληση... τελειως φιλική... :)

Ο τίτλος του θέματος είναι πολυ συγκεκριμένος... όσοι θεωρείτε ότι δεν ανήκετε σε αυτή την κατηγορία, δεν υπάρχει λόγος να ποστάρετε.. :)

Απλα είναι τα πράγματα... ;)

Παντα ευγενικά και φιλικά... :)

Κατά τη γνώμη μου είναι λάθος θέση. Επίσης κατά τη γνώμη μου το νήμα δεν έχει νόημα. Μπορούσες να ευχαριστήσεις όσους ενδιαφέρθηκαν για κάτι που σου συνέβη και κανείς δεν ξέρει περί τίνος πρόκειται μέσω πμ ή τηλ. κι όχι να το γράφεις με τον τρόπο αυτό. Μόνο εντυπώσεις προκαλούνται Κώστα κι ενισχύουν τη διάθεση κουτσομπολιού.

bogart
13-03-2012, 12:01
Κωστή αν και δεν γνωριζόμαστε επί προσωπικού ούτε θα μπορούσαμε να χαρακτηριστούμε ως φίλοι, θα ήθελα να σου ευχηθώ να ξεπεράσεις το όποιο σου πρόβλημα γρήγορα!!

Αν έχουμε την υγεία μας, όλα τα άλλα είναι τρίχες!!!
Συνέχισε να γράφεις χιλιόμετρα!!!

CPretenteriS
13-03-2012, 12:02
Κατά τη γνώμη μου είναι λάθος θέση. Επίσης κατά τη γνώμη μου το νήμα δεν έχει νόημα. Μπορούσες να ευχαριστήσεις όσους ενδιαφέρθηκαν για κάτι που σου συνέβη και κανείς δεν ξέρει περί τίνος πρόκειται μέσω πμ ή τηλ. κι όχι να το γράφεις με τον τρόπο αυτό. Μόνο εντυπώσεις προκαλούνται Κώστα κι ενισχύουν τη διάθεση κουτσομπολιού.

Η γνώμη σου είναι σεβαστή χωρίς αυτό να σημαίνει ότι συμφωνώ.

Τα υπόλοιπα έχουν ήδη απαντηθεί στα post #21, #25 & #29 παραπάνω. ;)

CPretenteriS
13-03-2012, 12:03
Κωστή αν και δεν γνωριζόμαστε επί προσωπικού ούτε θα μπορούσαμε να χαρακτηριστούμε ως φίλοι, θα ήθελα να σου ευχηθώ να ξεπεράσεις το όποιο σου πρόβλημα γρήγορα!!

Αν έχουμε την υγεία μας, όλα τα άλλα είναι τρίχες!!!
Συνέχισε να γράφεις χιλιόμετρα!!!

Αντρίκο έχουμε ανταλλάξει πολλές απόψεις και εδώ και αλλού και είναι σαν να σε ξέρω... να είσαι πάντα καλά φίλε !! :)

ortho
13-03-2012, 12:05
Η γνώμη σου είναι σεβαστή χωρίς αυτό να σημαίνει ότι συμφωνώ.

Τα υπόλοιπα έχουν ήδη απαντηθεί στα post #21, #25 & #29 παραπάνω. ;)



Οκ Κώστα, εσύ ξέρεις....

Ακιs
13-03-2012, 12:59
Eυχομαι να ειναι ολα καλα.Οι παρεξηγησεις γινονται για να λυνονται.Ο διαλογος ειναι ο τροπος.Οταν ο διαλογος δεν δωσει λυση,ο μοναδικος ''γιατρος'' ειναι ο χρονος.Αλλωστε σε αυτη την ζωη ανα πασα στιγμη οι φιλοι γινονται γνωστοι και οι γνωστοι φιλοι...;):)

CPretenteriS
13-03-2012, 13:02
Eυχομαι να ειναι ολα καλα.Οι παρεξηγησεις γινονται για να λυνονται.Ο διαλογος ειναι ο τροπος.Οταν ο διαλογος δεν δωσει λυση,ο μοναδικος ''γιατρος'' ειναι ο χρονος.Αλλωστε σε αυτη την ζωη ανα πασα στιγμη οι φιλοι γινονται γνωστοι και οι γνωστοι φιλοι...;):)

Όπως τα λες καλέ μου φίλε... χρειάζονται που και που τίποτα "ταρακουνήματα" για να καταλαβαίνουμε ποιον πραγματικά έχουμε δίπλα μας...;):)

...έτσι ώστε να αναθεωρούμε και να κάνουμε κάποιους φίλους-->γνωστούς αλλά και κάποιους γνωστούς-->φίλους !!!

aeriko
13-03-2012, 13:36
Κατά τη γνώμη μου είναι λάθος θέση. Επίσης κατά τη γνώμη μου το νήμα δεν έχει νόημα. Μπορούσες να ευχαριστήσεις όσους ενδιαφέρθηκαν για κάτι που σου συνέβη και κανείς δεν ξέρει περί τίνος πρόκειται μέσω πμ ή τηλ. κι όχι να το γράφεις με τον τρόπο αυτό. Μόνο εντυπώσεις προκαλούνται Κώστα κι ενισχύουν τη διάθεση κουτσομπολιού.
Συμφωνώ μαζί σου και περίμενα ο Κώστας να επέλεγε αυτή την οδό. Επέλεξε όμως της δημοσιοποίησης με αποτέλεσμα πολλοί να διερωτόνται τι έγινε, τι μας κρύβει κλπκλπ. Επειδή τυγχάνω σε αναρωτική άδεια, μετά από σοβαρή επέμβαση, κοπροσκυλάω στο φόρουμ και παρακολουθώ τα τεκτενόμενα. Κώστα δεν περίμενα να ήταν αυτή η αντίδρασή σου, θα έπρεπε να το μαζέψεις και απευθύνομαι σε σένα γιατί σε ξέρω, τον κύριο φον δεν τον γνωρίζω.

CPretenteriS
13-03-2012, 14:14
Συμφωνώ μαζί σου και περίμενα ο Κώστας να επέλεγε αυτή την οδό. Επέλεξε όμως της δημοσιοποίησης με αποτέλεσμα πολλοί να διερωτόνται τι έγινε, τι μας κρύβει κλπκλπ. Επειδή τυγχάνω σε αναρωτική άδεια, μετά από σοβαρή επέμβαση, κοπροσκυλάω στο φόρουμ και παρακολουθώ τα τεκτενόμενα. Κώστα δεν περίμενα να ήταν αυτή η αντίδρασή σου, θα έπρεπε να το μαζέψεις και απευθύνομαι σε σένα γιατί σε ξέρω, τον κύριο φον δεν τον γνωρίζω.

Κατ' αρχήν εύχομαι περαστικά για το θέμα της Υγείας σου Πάνο !! Σε ότι αφορά τα υπόλοιπα, έκανα ότι έκρινα ώστε να διαψεύσω τα όσα δεν ίσχυαν για το άτομό μου. Το αν εξεράγην λίγο περισσότερο, αυτό είναι άλλο θέμα και πιθανότατα να υπήρχαν άλλοι λόγοι που μπορεί να μην είναι ορατοί με μια ματιά. ;)

Ας μην επανερχόμαστε όμως... και πάλι περαστικά σου εύχομαι και σύντομα στις επάλξεις !!! :):)

ortho
13-03-2012, 14:15
Συμφωνώ μαζί σου και περίμενα ο Κώστας να επέλεγε αυτή την οδό. Επέλεξε όμως της δημοσιοποίησης με αποτέλεσμα πολλοί να διερωτόνται τι έγινε, τι μας κρύβει κλπκλπ. Επειδή τυγχάνω σε αναρωτική άδεια, μετά από σοβαρή επέμβαση, κοπροσκυλάω στο φόρουμ και παρακολουθώ τα τεκτενόμενα. Κώστα δεν περίμενα να ήταν αυτή η αντίδρασή σου, θα έπρεπε να το μαζέψεις και απευθύνομαι σε σένα γιατί σε ξέρω, τον κύριο φον δεν τον γνωρίζω.

Σου εύχομαι γρήγορη ανάρρωση!

CPretenteriS
13-03-2012, 14:16
Σου εύχομαι γρήγορη ανάρρωση!

:ye02::ye02:

aeriko
13-03-2012, 14:28
Πήρα χαμπάρι και την αποστασιοποίησή σου, αλλά ρε μπαγάσα δεν κρατιέσαι με τίποτα σου λείπει η γραπτή επικοινωνία.

Υ.Γ. Οι διοικούντες είναι για να διοικούν, μην ανακατεύονται στα πόδια μας.:cool:

CPretenteriS
13-03-2012, 14:39
Πήρα χαμπάρι και την αποστασιοποίησή σου, αλλά ρε μπαγάσα δεν κρατιέσαι με τίποτα σου λείπει η γραπτή επικοινωνία.

Υ.Γ. Οι διοικούντες είναι για να διοικούν, μην ανακατεύονται στα πόδια μας.:cool:

Να σου πω κάτι αποστομωτικό...? Φιλικά πάντα...ε? Εγώ απλώς ζήτησα να γίνω αποδέκτης ενός δώρου έκπτωσης ελαστικών...εφόσον αυτό ήταν εφικτό, σωστά?? Σε παρακαλώ ΜΗ μου απαντήσεις γιατί δε θα το σχολιάσω καθώς ΔΕ θέλω να επανέλθω...

Απλώς σκέψου το και κράτησε την απάντηση για τον εαυτό σου... ;)

vasorfa
13-03-2012, 14:53
Μαλλον ξερω απο που ξεκινησε......

αλλα ρε Κωστη,αξιζει να ασχολησε τοσο πολυ;ασε που το παρων σου νυμα εγυρει ερωτηματα για το καθ.αυτου γεγονος...

θα σε συμβουλευα(αν μπορω) να ακολουθησεις το μότο μου.....Ολα στον αερα.....αλλιως βλεπω και αλλες παρεξηγησεις....(ειδες που τελικα καποια θεματα ΔΕΝ πρεπει να σβηνονται αλα να κλειδωνονται.....;)




τεσπα....φλυαρω και δεν θελω......υγεια πανω απο ολα Κωστη!!




και ρπειδη πρεπει να κανω και εντυπωσιακη εξοδο......




ναιιιιιι ξερω γιατι αυτο τπ νυμα.........



σου λειπει ο 366:p:p(λεμε τωρα)

CPretenteriS
13-03-2012, 14:58
Μαλλον ξερω απο που ξεκινησε......

αλλα ρε Κωστη,αξιζει να ασχολησε τοσο πολυ;ασε που το παρων σου νυμα εγυρει ερωτηματα για το καθ.αυτου γεγονος...

θα σε συμβουλευα(αν μπορω) να ακολουθησεις το μότο μου.....Ολα στον αερα.....αλλιως βλεπω και αλλες παρεξηγησεις....(ειδες που τελικα καποια θεματα ΔΕΝ πρεπει να σβηνονται αλα να κλειδωνονται.....;)




τεσπα....φλυαρω και δεν θελω......υγεια πανω απο ολα Κωστη!!




και ρπειδη πρεπει να κανω και εντυπωσιακη εξοδο......




ναιιιιιι ξερω γιατι αυτο τπ νυμα.........



σου λειπει ο 366:p:p(λεμε τωρα)

:ha15::ye02::ye02::re26::re26::sm7::sm7:

nikos-x
13-03-2012, 16:16
. . . Επειδή τυγχάνω σε αναρωτική άδεια, μετά από σοβαρή επέμβαση . . .

Αν δεν σε πειράζει Κωστή, θα ήθελα να ευχηθώ από εδώ μέσα, περαστικά στον Παναγιώτη και καλή ανάρρωση. :)

Ελπίζω να είναι όλα καλά τώρα και να ξεπεράστηκε το όποιο πρόβλημα.

vpentza
13-03-2012, 16:28
Αν δεν σε πειράζει Κωστή, θα ήθελα να ευχηθώ από εδώ μέσα, περαστικά στον Παναγιώτη και καλή ανάρρωση. :)

Ελπίζω να είναι όλα καλά τώρα και να ξεπεράστηκε το όποιο πρόβλημα.

SPAM ON... Μή σου πώ ότι είναι και καλύτερα τώρα....πάντα μετά το service είσαι πολύ καλύτερα...:ye33: SPAM OFF

CPretenteriS
13-03-2012, 16:38
SPAM ON... Μή σου πώ ότι είναι και καλύτερα τώρα....πάντα μετά το service είσαι πολύ καλύτερα...:ye33: SPAM OFF

:D:D

Των 100.000 έκανε...?? :o:o

vpentza
13-03-2012, 16:40
:D:D



Των 100.000 έκανε...?? :o:o



υπερβολές............:u60:

των 55.000 έκανε...........:ye33:

CPretenteriS
13-03-2012, 16:58
υπερβολές............:u60:

των 55.000 έκανε...........:ye33:

:D:D

NIKOS PAPADOPOULOS
13-03-2012, 20:17
Καλησπέρα σας όταν διάβασα σημερα αυτό το post νόμισα ότι ο Κωστής έπαθε κάτι σοβαρό και παρήγγειλα γρήγορα γρήγορα ένα στεφάνη (αξίας 150 ).
Μετά διαβάζοντας ποιο κάτω ήμουν σίγουρος ότι τελικά δεν αποδήμησε ης κύριων .

Αχ βρε Κωστάκη δεν πειράζει ας μου έμεινε το στεφάνι ας Έχασα 150 ευρώ .

Κατά βάθος είσαι ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ

Υ.Γ. (Α Κωστή μην στεναχωριεσε για το στεφάνι θα το δώσω στον maniac να πιάσει τόπο. :sm3:

CPretenteriS
13-03-2012, 21:40
Καλησπέρα σας όταν διάβασα σημερα αυτό το post νόμισα ότι ο Κωστής έπαθε κάτι σοβαρό και παρήγγειλα γρήγορα γρήγορα ένα στεφάνη (αξίας 150 ).
Μετά διαβάζοντας ποιο κάτω ήμουν σίγουρος ότι τελικά δεν αποδήμησε ης κύριων .

Αχ βρε Κωστάκη δεν πειράζει ας μου έμεινε το στεφάνι ας Έχασα 150 ευρώ .

Κατά βάθος είσαι ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ

Υ.Γ. (Α Κωστή μην στεναχωριεσε για το στεφάνι θα το δώσω στον maniac να πιάσει τόπο. :sm3:

Αχουτηηη πως τα λέει.... λύσσαξες ε..;; :sm7:

Δεν άντεξες... :D:p

Να ´σαι καλά φιλαράκι... ;)

soketz
14-03-2012, 00:12
Κωστα καλησπεραααααα!!!;););)

CPretenteriS
14-03-2012, 00:38
Κωστα καλησπεραααααα!!!;););)

Καλησπέρα φιλε Σπυρο!! :)

Ελπιζω το κρανος να ειναι ΟΚ !! ;)

soketz
14-03-2012, 20:12
Καλησπέρα φιλε Σπυρο!! :)

Ελπιζω το κρανος να ειναι ΟΚ !! ;)
Καλο απογευμα Κωστα!!!:ye32::ye32::ye32:Ναι ολα καλα με το κρανακι φιλε!!!:re26::re28:Περιμενω να φτιαξει ο καιρος για να αρχισουμε τις εξορμησεις με τα καινουργια κρανακια μας και οι δυο!!!:ye33::ye33::ye33:

CPretenteriS
14-03-2012, 22:17
Καλο απογευμα Κωστα!!!:ye32::ye32::ye32:Ναι ολα καλα με το κρανακι φιλε!!!:re26::re28:Περιμενω να φτιαξει ο καιρος για να αρχισουμε τις εξορμησεις με τα καινουργια κρανακια μας και οι δυο!!!:ye33::ye33::ye33:

Πολυ χαίρομαι φίλε!! Να είστε καλά να τα χαρείτε!!!

:);)