PDA

View Full Version : Κρύσταλλα φλας από λεύκα σε μαύρα...


egine1
29-03-2012, 10:59
Όπως λέει και ο τίτλος θέλω τα κρύσταλλα τον φλας από το GS 120 ADV 08' να τα κάνω να φαίνονται μαύρα..
Πρέπει να βρω αντίστοιχα κρύσταλλα η γίνετε κάποια πατέντα σε αυτά που έχω?

nanoshophellas
29-03-2012, 11:13
Όπως λέει και ο τίτλος θέλω τα κρύσταλλα τον φλας από το GS 120 ADV 08' να τα κάνω να φαίνονται μαύρα..
Πρέπει να βρω αντίστοιχα κρύσταλλα η γίνετε κάποια πατέντα σε αυτά που έχω?
Εχει στην πατρα με καλη τιμη τα εχω αλαξει και εγω

egine1
29-03-2012, 11:21
Εχει στην πατρα με καλη τιμη τα εχω αλαξει και εγω
Υπάρχει κάπoια διεύθυνση στο internet?

nanoshophellas
29-03-2012, 11:37
Υπάρχει κάπoια διεύθυνση στο internet?
www.motoraid.gr (http://www.motoraid.gr)

geokall
29-03-2012, 11:40
υπάρχει και αυτοκόλλητη ζελατίνα που μπορέις να πετύχεις την απόχρωση που θέλεις και έινια και πολύ εύκολη η τοποθέτηση και δεν κοστίζει ιδιάιτερα.....το έχω κάνει στο varadero μου και είναι μούρλια το αποτέλεσμα, επίσεις μπορεις να τοποθετήσεις την συγκεκριμένη ζελατίνα και στο μπροστινό φανάρι σε διαφορετική απόχρωση, ελαφρός φιμέ, που κόβει την φωτινότητα

ortho
29-03-2012, 11:40
Αν μου επιτρέπετε, στο Bandit που είχα ο προηγούμενος ιδιοκτήτης είχε βάλει μαύρα φλασάκια. Τα άλλαξα με τα κανονικά διότι την ημέρα δε φαίνεται με τίποτε αν έχεις ανάψει φλας. Κι εγώ τουλάχιστον το έχω ρεφλέξ να χρησιμοποιώ τα φλας σε μηχανή κι αυτοκίνητο.

Σκεφτείτε το! Μπορεί να κινδυνέψετε!

nanoshophellas
29-03-2012, 11:48
Σκεφτείτε το! Μπορεί να κινδυνέψετε!

Δεν παιζει αυτο στο gs μια χαρα σε βλεπουν δεν ειναι μαυρα ειναι smoke

egine1
29-03-2012, 11:58
[QUOTE=geokall;641775]υπάρχει και αυτοκόλλητη ζελατίνα που μπορέις να πετύχεις την απόχρωση που θέλεις και έινια και πολύ εύκολη η τοποθέτηση και δεν κοστίζει ιδιάιτερα.....το έχω κάνει στο varadero μου και είναι μούρλια το αποτέλεσμα, επίσεις μπορεις να τοποθετ

Από που μπορώ να προμηθευτώ αφτί τη ζελατίνα?

nanoshophellas
29-03-2012, 12:06
Από που μπορώ να προμηθευτώ αφτί τη ζελατίνα?
Πολυ καλη ποιοτητα εχει στην ζακυνθο ο denis αλα δεν κανει για την δουλεια που το θελεις τα φλας το 08 εχουν τετεοιες κου κουρμπες που δεν στρωνει...Αυτο εχω βαλει στα φαναρια μου. Στα φλας δεν μπενει(εγω δεν τα καταφερα) Να εδω ειναι αυτο που σου λεω http://www.gramikodesign.gr