PDA

View Full Version : ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ


vsnmic
04-04-2012, 20:28
Καλησπέρα,
Έχω την ενδοεπικοινωνία BAEHR Verso XL τοποθετημένη στο 1200 GS '06 και αποφάσισα να την δώσω σε έναν φίλο σε 800 ST γιατί εγώ αλλάζω κράνη και βάζω το BT της BMW. Το πρόβλημα είναι ότι δεν βρίσκω κανέναν στην Θεσσαλονίκη να μας την περάσει από το ένα μηχανάκι στο άλλο. Αν κάποιος ξέρει κάποιον άνθρωπο στην Θεσσαλονίκη που μπορεί να μας την περάσει παρακαλώ πολύ να μου τοπ προτείνει.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Μιχάλης

lase76
14-04-2012, 00:56
Είναι τόσο δύσκολο να την περάσεις με τον νέο αγοραστή;;;;:confused:

xurxes
14-04-2012, 02:33
Για δες στην Κλεανθους....κάτω απ´ το γήπεδο του ΠΑΟΚ, το Μαγαζι λέγεται
BlackRiders...
αυτοί αν δεν κάνω λάθος πουλάνε κ μονταρουν BAEHR....,

ο ψηλός είναι και γ@μω τα παιδια....;))

vsnmic
14-04-2012, 11:27
Καλημέρα και ευχαριστώ για την απόκριση.
O Blackrider έχει κλείσει γιατί εκεί την πέρασα αρχικά.
Ο νέος αγοραστής είναι φίλος και δεν μπορούμε να βρούμε κανέναν να μας την περάσει στα κράνη του. Το σώμα είναι εύκολο να περαστεί στην μοτοσυκλέτα, αλλά στα κράνη πρέπει κάποιος να ξέρει.

Ευχαριστώ και πάλι!

Μιχάλης

xurxes
14-04-2012, 11:55
καλημερα Μιχαλη
ειναι πιο δυσκολη η εγκατασταση απο την ενδ. της Midland:wha13:

αν οχι....σε ενα καφε...στην περναω και εγω;)

....εκλεισε, ε?......:o


χρονια πολλα και καλη ανασταση

vsnmic
16-04-2012, 11:16
Καλημέρα, Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη,
Ευχαριστώ πολύ για την προσφορά σου, όταν θα επικοινωνήσω με τον υποψήφιο αγοραστή και δεν βγάλω άκρη θα επικοινωνήσουμε, Να είσαι καλά...

Μιχάλης

IOTH1X
16-04-2012, 13:44
καλημερα Μιχαλη
ειναι πιο δυσκολη η εγκατασταση απο την ενδ. της Midland:wha13:

αν οχι....σε ενα καφε...στην περναω και εγω;)

....εκλεισε, ε?......:o


χρονια πολλα και καλη ανασταση


Η Verso XL την οποία έχω και εγώ είναι κατά τη γνώμη μου ότι καλύτερο μπορείς να βάλεις σε ενδο-επικοινωνία.
Οι Γερμανοί ως συνήθως είναι λίγο υπερβολόπουλοι. Δίνουν ειδική καλωδίωση για να πάρεις ρεύμα από το πίσω φανάρι κλπ.
Εγώ την τροφοδοτώ με κλέφτη ακριβώς πριν την πρίζα κάτω από τη σέλα.Δουλεύει άψογα εδώ και 7 χρόνια. κλείνει 30'' μετά το διακόπτη κλπ καλό καφέ :p0,

Υ.Σ. Ο Ρούλης (Black Rider) ήταν πολύ τίμιος για να επιβιώσει σε αυτό το μπορντέλο.

Αν θέλετε λεπτομέρειες ευχαρίστως να βοηθήσω

syan
16-04-2012, 14:07
Κι εμένα ο Ρούλης μου την πέρασε...Στην Αθήνα υπάρχει εξουσιοδοτημένος. Αν θέλεις τηλεφώνησέ τον μήπως ξέρει περισσότερα για Θεσσαλονίκη!

Βασίλης Σουβατζής
210 5441008
6977 268561

Jepe
25-04-2012, 11:36
Εγώ την τροφοδοτώ με κλέφτη ακριβώς πριν την πρίζα κάτω από τη σέλα.Δουλεύει άψογα εδώ και 7 χρόνια. κλείνει 30'' μετά το διακόπτη κλπ καλό καφέ :p0,



Η από οπουδήποτε έχει ρεύμα με το άναμα του κεντρικού διακόπτη.Όπως είναι και το κwλοφάναρο;);););)