PDA

View Full Version : Βλεπω στην TV τους πολιτικους ...


Gemat
07-04-2012, 13:41
... να λενε οτι τωρα που ουσιαστικα εχουμε χρεοκοπησει ως χωρα πρεπει να ειναι ειλικρινεις απεναντι στον λαο. :wo20: Οχι ενας ή δυο πολιτικοι! ΟΛΟΙ !!

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ:wha13:ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΨΕΜΑΤΑ??????

Με αλλα λογια, μας δουλευετε ψιλο γαζι επι σειρα ...τετραετιων και τωρα που εφτασε ο κομπος στο χτενι θα μας πειτε την αληθεια.... ΜΑΣ ΠΗΔΗΞΑΤΕ! Και θελετε να σας εμπιστευτουμε να συνεχισετε να μας πηδατε!!!!

Αυτο ομως που θα μου τη δωσει ακομη περισσοτερο θα ειναι το ποσοστο που θα παρουν οι 2 μεγαλοι κλεφτες - ψευτες που εχουν τα μουτρα να παραδεχονται οτι μας εκλεψαν. Αν καταφερουν μαζι πανω απο 30% θα παραδεχτω οτι ειμαστε ο πιο ηλιθιος λαος στην παγκοσμια ιστορια!!!! :u60:

Ella68
07-04-2012, 15:23
+1200 !!!!!!!!!!!!!!!!

pits3
07-04-2012, 15:29
Δυστυχως το βλεπω και για άνω απο 30% ..... Είμαστε λαός μυαλό αχιβαδας:mad:

ortho
07-04-2012, 15:39
Δεν αποκλείεται ότι οι δημοσκοπήσεις είναι "πειραγμένες", αλλά θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα! Που να ψοφήσουν όλοι τους!

Ψήφο στους μικρούς!!!! Σε λίγο θα μας βγουν κι αντιμνημονιακί οι μωρές παρθένες!

Αντε μαμηθείτε ρε!!!!!!

tsak8
07-04-2012, 16:07
Μια χαρά κυβέρνηση θα κάνουν με 45%:mad:

siraxanz
07-04-2012, 17:53
Μην μασάτε με τα ψευτοδιληματα περι ακυβερνησίας...

ψήφο σε μικρά κόμματα να τους ακουμπησει η οργή μας....:mad:

BOXER
07-04-2012, 18:00
Και εγω αυτής της γνώμης είμαι:
Ψήφο στα μικρά κόμματα, οποία και αν είναι αυτα! Οποίο γουστάρει ο καθένας.

Μήπως και καθαρίσει ο τόπος άπο αυτήν την σιχαμενη πολιτική της ψηφοθηρίας, του ψεματος, του κλεψιματος, της διαφθοράς, της ανέχειας, της διαπλοκής κτλ!
Μήπως και καθαρίσει ο τόπος απο ολα τα κομματοσκυλα όλων των κομμάτων...

Αλλα μπα, που τέτοια τύχη, ας γυρίσουμε πάλι στην... Πραγματικότητας μας!!!

jarhead
07-04-2012, 18:19
... να λενε οτι τωρα που ουσιαστικα εχουμε χρεοκοπησει ως χωρα πρεπει να ειναι ειλικρινεις απεναντι στον λαο. :wo20: Οχι ενας ή δυο πολιτικοι! ΟΛΟΙ !!

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ:wha13:ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΨΕΜΑΤΑ??????

Με αλλα λογια, μας δουλευετε ψιλο γαζι επι σειρα ...τετραετιων και τωρα που εφτασε ο κομπος στο χτενι θα μας πειτε την αληθεια.... ΜΑΣ ΠΗΔΗΞΑΤΕ! Και θελετε να σας εμπιστευτουμε να συνεχισετε να μας πηδατε!!!!

Αυτο ομως που θα μου τη δωσει ακομη περισσοτερο θα ειναι το ποσοστο που θα παρουν οι 2 μεγαλοι κλεφτες - ψευτες που εχουν τα μουτρα να παραδεχονται οτι μας εκλεψαν. Αν καταφερουν μαζι πανω απο 30% θα παραδεχτω οτι ειμαστε ο πιο ηλιθιος λαος στην παγκοσμια ιστορια!!!! :u60:

Mπορεις να πας ταμειο απο τωρα...Σιγουρο το εχεις!!! Υ.Γ για το 30% μιλαω!!!

ortho
07-04-2012, 19:25
Θα αρχίσει οσονούπω η τρομοκράτηση του κόσμου. Αν δε βγουν ΠΑΣΟΚ και ΝΔ θα γυρίσουμε στην δραχμή και θα δυστυχήσουμε, ενώ τώρα με το ευρώ είμαστε μέσα στην ευτυχία. ΦΤωχοί μεν αλλά με ευρώ!!! Ας το πάρουμε απόφαση, ούτε για ευρώ είμαστε, ούτε στην ΕΕ ταιριάζουμε. Οχι όπως εξελίσσεται....

KRASOPATERAS
08-04-2012, 00:00
Και εγω αυτής της γνώμης είμαι:
Ψήφο στα μικρά κόμματα, οποία και αν είναι αυτα! Οποίο γουστάρει ο καθένας.

Μήπως και καθαρίσει ο τόπος άπο αυτήν την σιχαμενη πολιτική της ψηφοθηρίας, του ψεματος, του κλεψιματος, της διαφθοράς, της ανέχειας, της διαπλοκής κτλ!
Μήπως και καθαρίσει ο τόπος απο ολα τα κομματοσκυλα όλων των κομμάτων...

Αλλα μπα, που τέτοια τύχη, ας γυρίσουμε πάλι στην... Πραγματικότητας μας!!!
:ye02:

Το μεγαλύτερο λάθος είναι να μην πάει κάποιος να ψηφίσει, πρέπει να πάμε όλοι μας και να το ρίξουμε σε ένα μικρό κόμμα ώστε να γίνουμε διαιρέτες στο ποσοστό τον μεγάλων κομμάτων, εκεί θα πονέσει περισσότερο….να πάρουν και λιγότερα από τα υποτιθέμενα αναμενόμενα….

chrismet
08-04-2012, 00:45
Μην μασάτε με τα ψευτοδιληματα περι ακυβερνησίας...

ψήφο σε μικρά κόμματα να τους ακουμπησει η οργή μας....:mad:

Εξαρτάται τι εννοείς μικρά κόμματα.

zitsos
08-04-2012, 13:29
Συμφωνώ απολητα με τον φίλο siraxanz κάνουν οτι ειναι δυνατό αφού βλεπουν οτι αρχιζουν να χάνουν εδαφως να προσπαθουνε να περάσουνε την πιθανότητα να μην έχουμε κυβέρνηση και θα έρθει το χάος και η καταστροφή...!!! πρέπει να ξυπνησει ο κοσμος και να μην δέχτει να ξεπουλήσει οτι τελευταίο του έχει μείνει ο ....ΨΗΦΟΣ!!!:u56:

Gemat
07-05-2012, 09:46
... να λενε οτι τωρα που ουσιαστικα εχουμε χρεοκοπησει ως χωρα πρεπει να ειναι ειλικρινεις απεναντι στον λαο. :wo20: Οχι ενας ή δυο πολιτικοι! ΟΛΟΙ !!

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ:wha13:ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΨΕΜΑΤΑ??????

Με αλλα λογια, μας δουλευετε ψιλο γαζι επι σειρα ...τετραετιων και τωρα που εφτασε ο κομπος στο χτενι θα μας πειτε την αληθεια.... ΜΑΣ ΠΗΔΗΞΑΤΕ! Και θελετε να σας εμπιστευτουμε να συνεχισετε να μας πηδατε!!!!

Αυτο ομως που θα μου τη δωσει ακομη περισσοτερο θα ειναι το ποσοστο που θα παρουν οι 2 μεγαλοι κλεφτες - ψευτες που εχουν τα μουτρα να παραδεχονται οτι μας εκλεψαν. Αν καταφερουν μαζι πανω απο 30% θα παραδεχτω οτι ειμαστε ο πιο ηλιθιος λαος στην παγκοσμια ιστορια!!!! :u60:

...Τελικα ισως υπαρχει ελπιδα για τους Ελληνες. Δεν επεσα και τοσο εξω...
Κριμα που περισσοτεροι απο 1 στους 3 προτιμησαν τη καφετερια απο τη καλπη. Θα ετρωγαν πολυ γερο χαστουκι οι ΔΥΟ τους...