PDA

View Full Version : ζητώ τρακαρισμένο 1100gs


kostas-patra
02-06-2009, 09:59
θα με ενδιέφερε αν κάποιος φίλος είχε την κακοτυχία να τσαλακώσει το δικό του, είτε να το αγοράσω όλο ή τμηματικά, για ανταλλακτικά

δεν επείγομαι, δεν καίγομαι, κάθε προσφορά καλοδεχούμενη

loulou1100gs
06-07-2009, 07:19
Κωνσταντίνε, ο Αναπολιτάκης έχει στο κατάστημά του της λεωφόρου Καβάλας ένα ολόκληρο για ανταλλακτικά. Δεν κάνεις ένα τηλέφωνο; Απ' ότι θυμάμαι είναι πλήρες και ατρακάριστο.

kostas-patra
06-07-2009, 09:10
να σαι καλά φίλε, θα το κοιτάξω!

πάρης
29-07-2009, 14:20
Καλησπέρα αν δε βρω μπροστινό θα αναγκαστώ να δώσω το δικό μου 1100 ολόκληρο.. δε ξέρω αν συμφέρει κάποιον ιδιώτη ή έμπορο να το πάρει ... αλλά και εμένα με τιμές αντιπροσωπείας για telelever, αριστερό καλάμι, ball-joint, φτερό, δεξί fairing και ακτινολόγηση μπροστά + εργασία δε με συμφέρει (μόνο 47.000κμ πρόσφατα αλλαγμένο δίσκο-πλατώ, λάστιχα Conti-trail, service Βαγιανελ. εν όψει καλοκαιριού)

kostas-patra
01-08-2009, 00:55
λυπάμαι φίλε μου για το άσχημο της υπόθεσης

αν δεν είναι ανάγκη να το φτιάξεις γρήγορα και γρήγορα να το ξαναδείς στο δρόμο, με ψάξιμο θα βρείς αυτά που ζητάς, μακρυά από τις τιμές των εξουσιοδοτημένων

εγώ αυτή τη στιγμή το έχω παγώσει γιατί οι διακοπές θα μας φάνε τα μετρητά

αν δεν βρείς άκρη, θα με ενδιέφερε πάντως

friend2
02-08-2009, 11:53
Εχω ενα γνωστό που ισως σε βοηθήσει αλλά λείπει για μερικές μέρες στο εξωτερικό.Όταν γυρίσει θα τον ρωτήσω.

πάρης
03-08-2009, 10:45
λυπάμαι φίλε μου για το άσχημο της υπόθεσης

αν δεν είναι ανάγκη να το φτιάξεις γρήγορα και γρήγορα να το ξαναδείς στο δρόμο, με ψάξιμο θα βρείς αυτά που ζητάς, μακρυά από τις τιμές των εξουσιοδοτημένων

εγώ αυτή τη στιγμή το έχω παγώσει γιατί οι διακοπές θα μας φάνε τα μετρητά

αν δεν βρείς άκρη, θα με ενδιέφερε πάντως

Σ'ευχαριστώ πολύ και για την άλλη σου απάντηση (ebay), ξέρεις όμως πως είναι όταν τη βλέπω καθηλωμένη, τώρα είναι κοντά στα μέρη σου στο εξοχικό μου, μαζεύω τα ανταλλακτικά (από Ελλάδα) και κατεβαίνω το Σ/Κ... πάνε κοντά 20 μέρες που δε την έχω καβαλήσει και ήδη νοιώθω "έξω από τα νερά μου".:(

vellos
16-08-2009, 23:07
Έχω δει κάπου στο μεταξουργίο κάτι διαλειμένες(που ίσως πουλιούνται σε ανταλλακτικά) αλλά δεν θυμάμαι το μέρος:(

kostas-patra
01-09-2009, 11:32
να σαι καλά φίλε, στην πρώτη ευκαιρία που θα περάσω από αθήνα, θα το ψάξω