PDA

View Full Version : Την βοηθειά σας παρακαλώ για την επιλογή βαλιτσών.


Anthism
10-04-2012, 11:50
Καλημέρα σας, αφου λοιπόν μπήκαμε στην άνοιξη είναι καιρός να αρχίσω να κοιτάω για βαλίτσες. Το camping βλέπετε είναι στην ζωή μας απο τότε που απογαλακτιστίκαμε απο την μανα μας!!! :)
Ξεκίνησα λοιπόν να ψάχνω αλλά έχω μπερδευτεί και απο την ποικιλίες και απο την ποιότητα αλλά περισσότερο με τις τιμές και την διαφορά μεταξύ των εταιριών. Η αλήθεια είναι οτι περισσότερο απο όσες έχω δεί μου αρέσουν της Touratech, αλλά είναι πολλή ακριβές!!! Για δώστε μου λοιπόν τα φώτα σας ωρε παλικάρια!! Η μοτο είναι μια F650GS του 2008. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

THANOSG
10-04-2012, 11:56
Για ρίξε μια ματιά εδώ , είναι πολύ προσεγμένες και φτιάχνονται με μεράκι από συμφορουμίτες!
http://www.gsforum.gr/f26/%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%AE-%CE%9C%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%92%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CF%84%CF%83%CF%8E%CE%BD-26568/

Anthism
11-04-2012, 09:52
Είδα το θέμα για τις βαλίτσες των συμφορουμιτών, πολλή καλή περίπτωση, βέβαια θα ήθελα να τις δω απο κοντά, δεν ξέρω αν γίνεται αυτό, αν κάποιος τις έχει βάλει και γίνονται τπτ συναντήσεις θα ήθελα να τις δω. Οσο αναφορά αυτες του εμπορίου, έχει καποιος να πει καποια άποψη-γνώμη? Καμια προσφορά ας πούμε απο κανένα κατάστημα τωρα που έρχετε το καλοκαιράκι βγαίνει? Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

kornlaz
11-04-2012, 09:55
Είδα το θέμα για τις βαλίτσες των συμφορουμιτών, πολλή καλή περίπτωση, βέβαια θα ήθελα να τις δω απο κοντά, δεν ξέρω αν γίνεται αυτό, αν κάποιος τις έχει βάλει και γίνονται τπτ συναντήσεις θα ήθελα να τις δω. Οσο αναφορά αυτες του εμπορίου, έχει καποιος να πει καποια άποψη-γνώμη? Καμια προσφορά ας πούμε απο κανένα κατάστημα τωρα που έρχετε το καλοκαιράκι βγαίνει? Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Τις βαλίτσες των παιδιών τις είδα από κοντά στην κοπή της πίτας και οφείλω να ομολόγήσω ότι εντυπωσιάστηκα!:ye02:Αξίζει να ασχοληθείς με αυτές:ye33:

konstantinos2310
11-04-2012, 09:57
εγώ έχω τις TRAX, καλής ποιότητας και κατασκευής αλλά όταν είδα αυτές που έκανε ο Βαγγέλης, δεν το συζητώ οτι είναι κλάσης ανώτερες απο τις γερμανικες...!:ye33::ye33::ye33:

ARGI
11-04-2012, 11:06
Είδα το θέμα για τις βαλίτσες των συμφορουμιτών, πολλή καλή περίπτωση, βέβαια θα ήθελα να τις δω απο κοντά, δεν ξέρω αν γίνεται αυτό, αν κάποιος τις έχει βάλει και γίνονται τπτ συναντήσεις θα ήθελα να τις δω. Οσο αναφορά αυτες του εμπορίου, έχει καποιος να πει καποια άποψη-γνώμη? Καμια προσφορά ας πούμε απο κανένα κατάστημα τωρα που έρχετε το καλοκαιράκι βγαίνει? Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Φιλαράκι, προχώρα τα άφοβα με τα παιδιά...:)
Η ποιότητα της κατασκευής των, είναι σε ηψηλά στάνταρ,
οι τιμές προσιτές και άμα έχεις κάποιο θέμα, θα βγάλεις άκρη..
:);)

THANOSG
11-04-2012, 11:54
Είδα το θέμα για τις βαλίτσες των συμφορουμιτών, πολλή καλή περίπτωση, βέβαια θα ήθελα να τις δω απο κοντά, δεν ξέρω αν γίνεται αυτό, αν κάποιος τις έχει βάλει και γίνονται τπτ συναντήσεις θα ήθελα να τις δω. Οσο αναφορά αυτες του εμπορίου, έχει καποιος να πει καποια άποψη-γνώμη? Καμια προσφορά ας πούμε απο κανένα κατάστημα τωρα που έρχετε το καλοκαιράκι βγαίνει? Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Από κοντά δείχνουν πολύ καλύτερες, όπως είπε και ο Αργύρης επειδή τις κατασκευάζουν οι ίδιοι οτιδήποτε χρειαστείς θα σε υποστηρίξουν , αλλά καλύτερα για λεπτομέρειες και για το που μπορείς να τις δεις καλύτερα επικοινώνησε μαζί τους.